Įkraunama...
Įkraunama...

tiems, kurie nori daugiau zinoti apie skiepus

QUOTE(ligiukss @ 2011 01 07, 16:28)
O man visai nejuokinga, kai kalba eina apie galimus šalutinius poveikius MANO vaikui


ar jus supratote ka norejau parasyti??? doh.gif
juokingas jusu panikavimas del ziniu kurios nera patvirtintos 100% o tik kazkieno paskleista informacija ir tiek. va isgirdau, kad negerai, vadinasi negerai doh.gif Jusu vaikas sveikas ir bus sveikas, jei ji sveika dabar, bus sveika ir visa gyvenima ir nepanikuokite, jeigu butu kas nors negerai, tai butu atsitike is kato po skiepo mirksiukas.gif
sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugidziu @ 2011 01 07, 15:57)
ar jus supratote ka norejau parasyti??? doh.gif
juokingas jusu panikavimas del ziniu kurios nera patvirtintos 100% o tik kazkieno paskleista informacija ir tiek. va isgirdau, kad negerai, vadinasi negerai doh.gif Jusu vaikas sveikas ir bus sveikas, jei ji sveika dabar, bus sveika ir visa gyvenima ir nepanikuokite, jeigu butu kas nors negerai, tai butu atsitike is kato po skiepo mirksiukas.gif
sekmes 4u.gif

Dėkui, taip labai daug informacijo už ir prieš. Tiesiog sunku apsispręsti. O jūs skiepijot savo sūnų?
Atsakyti
taip, man irgi rupi, apie ką ilgiuks ir alekto kalba...

mano vyresniam spetyni metai. vyresnis skeipytas. labai įtariu, kad skiepai jam gerokai numušė imunitetą. kaip rašoma literatūroj, skiepyti vaikai serga virus ligom daug dažniau. jau dviejų mėn, (kai prasideda tie penkiavalentiniai skiepijimai, susirgo pirmąsyk kosuliu, na ir tt.) laimė žindžiau, tai sirgo kaip sakoma "dažnai bet lengvai".

o jaunesniam -trys men. ligoninėj gavom tik tbc. o hepb atsisakiau. nzn kas man užplaukė, kad tbc skiepijau. nu tiek to. o dėl hepb, tai manau, kad tai skiepas paaugliams, na operacijų baisu, jos bet kada gali ištikt, vat mano vyresnį (jis skiepytas),operavo 6mėn. ir jei tada būtų užsikrėtęs, jei nebūtų paskiepytas?

aš irgi mąstau ar galėtų tos kds ligos pakenkt? stablige, skaičiau forume čia, kas medikai, labai sunku užsikrėst, žaizda turi būti lab gyli, ir nepatekt deguonies, ylos gylio. pvz, yla įsminga, ar pan, ir nėr jokio oro cirkuliacijos. nu kžk pn. taip kad nuo kiekvieno brūkš stabo negausi. antraip, vaikus vežtų ir vežtų.
kokliušas - aišku.
neaišku - difterija. pediatrė pergąsdino, kad difterija sunku diagnozuot mažiukui, o plėvė ant gerklų užauga tokia, kad skalpeliu sunku perpjaut. tokie vaikai tik reanimacijoj gydomi.
dėl poliomielito - irgi neaišku.

taigi, ką noriu pasakyt. kai jaunesniam buvo du mėn, taipo ir nenuėjau pas gydytoją išvis. net kontrol patikrinimui. pirmadienį turim eit, nes jau trys mėn. turbūt gyd sakys-apsileidom. taigi, kaip ir bandau išvengt tų skiepų. bet ir baisoka tuo pačiu. ir skipeyt ir neskiepyt. kad žinočiau, ar tikrai susidaro imunitetas ligoms skiepijantis, vast kita kalba būtų.
nu, mamos - dar pakomentuokit tas kds ligas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 08 sausio 2011 - 00:54
Tai va tikrai sunku nuspręsti ką daryti. Mat gązdina, kad berniukams kiaulytė pavojinga, o jis yra bendras skiepas su kitais tai taip išeina tada gausi ir dar kitus. Taip pat nepagydoma polimelitas, bet jis taip pat bedras skiepas su kitais tai taip išeina, kad mažiuką gali arba skiepyti visais išskyrus Hepatito B arba visai neskiepyti doh.gif
Atsakyti
Kažin kaip sužinoti kokiais skiepais esame mes skiepyti vaikystėje? kodėl po dabartinių visų skiepų rekomenduojame revakcinacija po 10 metų, kad sustiprėtų vakcinos poveikis. kodėl mums šeimos gydytoja nerekomenduoja revakcinuoti tais skiepais kuriais buvome paskiepyti vaikystėje? mes patys esame persirgę tymais, raudoniukę, vyras kiaulyte. kodėl mūsų niekas neskiepijo?
Atsakyti
Skaitau ir baisu darosi unsure.gif
Skiepyti ar ne?!
Didesne nauda ar visgi skiepu zala? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elfinėja @ 2011 01 12, 19:26)
Skaitau ir baisu darosi  unsure.gif
Skiepyti ar ne?!
Didesne nauda ar visgi skiepu zala?  g.gif



Kaip buvo paprasta pries 11 metu, kai buvau kvaila, nebuvo galimybes tiek info gauti.... dabar jau naktimis nemiegu, nezinau ka daryt- skiepyt/ neskiepyt... kuo daugiau skaitau tuo tik painiau darosi verysad.gif

Radau info apie konferencija - http://www.baltipa.lt/2011.html
Jei nereikalingas sertifikatas, tai, manau, galima ir nemokamai bus pasedet, paklausyt. Tik bijau, kad visa konferencijos diskusija bus i vienus vartus (UZ skiepus).
Gal kas nueisit? pasidalintumete informacija ir mintimis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(as Laura @ 2011 01 12, 19:17)
Kaip buvo paprasta pries 11 metu, kai buvau kvaila, nebuvo galimybes tiek info gauti.... dabar jau naktimis nemiegu, nezinau ka daryt- skiepyt/ neskiepyt... kuo daugiau skaitau tuo tik painiau darosi  verysad.gif

Radau info apie konferencija - http://www.baltipa.lt/2011.html
Jei nereikalingas sertifikatas, tai, manau, galima ir nemokamai bus pasedet, paklausyt. Tik bijau, kad visa konferencijos diskusija bus i vienus vartus (UZ skiepus).
Gal kas nueisit? pasidalintumete informacija ir mintimis smile.gif


Tai aisku, kad visi bus tik uz, juk tikrai niekas neorganizuotu nemokamos konferencijos, kad mums paaiskintu apie zala schmoll.gif
Atsakyti
Taip tikrai kuo daugiau skaitai tuo labiau susisuka galva ir išvis sumišau ir nieko nebežinau... doh.gif
Atsakyti
Nezinau i kuria tema rasyti,gal cia atsiras nusimananciu ir galinciu pakomentuoti apie si nauja skiepa.
http://vaccineresist...ent.org/?p=6469
Atsakyti
QUOTE(Astulyte:) @ 2011 01 15, 16:57)
Nezinau i kuria tema rasyti,gal cia atsiras nusimananciu ir galinciu pakomentuoti apie si nauja skiepa.
http://vaccineresist...ent.org/?p=6469

Tai kad čia ne nauja vakcina, o naujas vakcinavimo režimas Didžiojoje Britanijoje.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2011 01 15, 15:10)
Tai kad čia ne nauja vakcina, o naujas vakcinavimo režimas Didžiojoje Britanijoje.

Bet tai ar gerai vienu metu tiek vaistu? As pati UK gyvenu,bet mano anglu nera stipri ant tokiu terminu kaip tam straipsnyje,bet kiek supratau tai ten daug baisybiu prirasyta.
Ir niekaip nesuprantu prasmes kam sugrust visus skiepus i viena,cia,kad sutaupyt ant vizitu pas daktarus,ar cia isties vaikams taip geriau.
Papildyta:
Ir skaitau apie pneumokokine infekcija,siuo metu UK nuo jos skiepyjama 8 savaiciu ir 16 sav,bet tai kaip suprantu kudikiams si liga labai jau reta,tai vadinasi galima si skiepa atidet velesniam laikui.
Atsakyti