Įkraunama...
Įkraunama...

tiems, kurie nori daugiau zinoti apie skiepus

QUOTE(bevardė @ 2011 07 12, 14:40)
O įdomu ar visi susirgę stablige buvo vakcinuoti mažiau nei 5 metai prieš susižalojimą? Tai kad dabar atvažiavus į traumpunktą po sužeidimo gauni vakciną- nieko nereiškia, nes ji neapsaugo jei sukėlėjas papuolė į žaizdą.
Šios ligos bijau, nes gyvename kaimiškoje vietovėje, auga du padūkę bernai, nežinia kur kada ką susižalos. Nevakcinuoju jų kolkas kol jie maži (bet nesakau, kad tokiu apsisprendimu nerizikuoju) bet sulaukus paauglystės kai bus galima skiepyti tik dvivalente vakcina, trikrai skiepysiu, na aišku jei iki to laiko farmacininkai nesugalvos, kad ši vakcina nebetinka ir nes suaugusius skiepys penkiavalente vakcina, nes žiūriu jau vis dažniau pradedama kalbėt ir rašyt, kad oi kaip suaugę pradėjo sirgt kokliušu ir ar neverta jiems revakcinuotis.


Taip, lieka neaišku, ar suaugę buvo pastaruoju metu vakcinuoti... Bet faktas, kad persirgus stablige - ji gali ir vėl pasikartot, vertas pamąstyt ar iš vis skiepas gali nuo jos apsaugot g.gif Žinau, kad vakcinuoja tik atvykus su susižalojimu, taip pat žinau, kad yra skiriamas imunoglobulinas, kas yra galbūt geriau nei skiepas, kuris gaunasi jau kaip šuniui penkta koja, o gal ir blogiau, nes negana to, kad organizmas kovoja su žaizda, su bakterijom o gal ir pačia stablige, o čia dar še tau, vakcina, kas irgi yra liga.
Jei gyvenat kaimiškoj vietovėj, jūsų rūpestį suprantu. Ir gerai, kad dėl vaikučių nusprendėt palaukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gebene @ 2011 07 12, 15:09)
Žinau, kad vakcinuoja tik atvykus su susižalojimu, taip pat žinau, kad yra skiriamas imunoglobulinas, kas yra galbūt geriau nei skiepas,


imunoglobulinas neskiriamas dabar
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2011 07 12, 16:16)
imunoglobulinas neskiriamas dabar

Neatnaujino gamybos? g.gif Tada situacija su tais, kurie neturėjo pirminės vakcinacijos, bet turi didelės rizikos sužeidimą- praktiškai likimo rankose.
Atsakyti
Vyras prieš mėnesį susižalojo pirštus, tai gavo tik skiepą. Kokio velnio jis reikalingas- neaišku. prieš metus teko lankyt vieną ligonį reanimacijoj, tai gretimais gulėjo moteris su stablige- sode užlipo ant vinies, traum. punkte paskiepijo, bet buvo velu. Tuo metu moteris jau ketvirtą savaitę gulėjo reanimacijoj, jos gyvybę palaikė tik aparatai, vilčių nebebuvo. Kuom viskas baigėsi nežinau. bet tada supratau, kad stabligei nereikia kojos nusipjaut, o vaikai kiek galimybių turi ant tokio vinies kur užlipt ypač ūkyje.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2011 07 12, 15:16)
imunoglobulinas neskiriamas dabar


Lietuvoj matyt nebeskiriamas. Aš gyvenu uk ir jis tikrai skiriamas. Man jis žymiai realesnė pagalba ir tikimybė išgyt nei skiepas, nepriklausomai nuo to ar prieš sužeidimą ar po g.gif
Atsakyti
QUOTE(gebene @ 2011 07 12, 15:52)
Lietuvoj matyt nebeskiriamas. Aš gyvenu uk ir jis tikrai skiriamas. Man jis žymiai realesnė pagalba ir tikimybė išgyt nei skiepas, nepriklausomai nuo to ar prieš sužeidimą ar po  g.gif


Manau niekas ir nedrįstu to neigti. Lietuva niekuo nesiskiria nuo Afrikos šalių, esam bandomieji triušiai ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2011 07 12, 15:55)
Manau niekas ir nedrįstu to neigti. Lietuva niekuo nesiskiria nuo Afrikos šalių, esam bandomieji triušiai ir tiek.


drinks_cheers.gif bent jau galėtų skirti imunoglobuliną tik tiems, kam tikrai aišku, kad stabligė... Nors ir vėlgi, kol tyrymai bus padaryti, gali būt vėlu... Et...
Atsakyti
nežinau, gal būt gydymui jį ir skiria, po to kai nustatoma stabligė, bet iškart po susižeidimo- ne. Bet bijau ir sumeluot, gal čia tik mano vyrui neskyrė?
Atsakyti
nezinau ar pataikiau i ta temuke (pagal pavadinima tai lyg ir taip smile.gif ) va koki strapsniuka radau apie skiepus smile.gif gal bus idomu kam smile.gif http://www.lrytas.lt...aikai-serga.htm
Atsakyti
QUOTE(gebene @ 2011 07 12, 16:52)
Lietuvoj matyt nebeskiriamas. Aš gyvenu uk ir jis tikrai skiriamas. Man jis žymiai realesnė pagalba ir tikimybė išgyt nei skiepas, nepriklausomai nuo to ar prieš sužeidimą ar po  g.gif

Su visomis rizikomis ir šalutiniais poveikiais?
Atsakyti
Šis straipsnis tinkamas tik tiems kurie aklai nesigilindami tiki, kad vakcinavimas tik gėris ir kad nieko blogo jis neatneš. Autorius vadovaujasi tik eilinėm nuogirdom ir beje nevisai tiksliom, dar pridėdamas ir savo išvadas.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2011 07 13, 08:47)
Su visomis rizikomis ir šalutiniais poveikiais?


Dange, gal galima plačiau apie tai? 4u.gif
Atsakyti