Įkraunama...
Įkraunama...

tiems, kurie nori daugiau zinoti apie skiepus

Kas dėl vėjaraupių skiepo, tai man labai patinka Ispanijoje esantis skiepų kalendorius - vaikas skiepijamas 11 metų, jeigu iki to laiko natūraliai nepersirgo. Skiepijama nemokamai. Mano manymu logikos tame yra, nes būtent suaugusieji vėjaraupiais serga sunkiai. O kol vaikas mažas, tiesiog viskas paliekama savieigai ir nesistengiama kišti vakcinų.

Eureka, užsienyje tokie patys reikalavimai dėl vaikų lankymosi ligoninėse. Gimdymo skyriuose taip pat vaikai iki tam tikro amžiaus neįleidžiami.
Atsakyti
Nu tik nereikia, viska as skaitau biggrin.gif Parasiau kad vakcina neapsaugo nuo ligos, oi tik nuo komplikaciju, o ju atsakete:

QUOTE(Eureka @ 2011 11 22, 10:16)
Kas ką nori, tas tą rašo. Vakcina skirta apsisaugoti nuo vėjaraupių. Tik kaip ir visos vakcinos ne visada 100 proc. apsaugo, nieko nuostabaus.


Taigi skiepyjates matyt tikedamasi nesusirgti bigsmile.gif ar tik palengvinti ligos eiga? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2011 11 22, 12:23)
Kas dėl vėjaraupių skiepo, tai man labai patinka Ispanijoje esantis skiepų kalendorius - vaikas skiepijamas 11 metų, jeigu iki to laiko natūraliai nepersirgo. Skiepijama nemokamai. Mano manymu logikos tame yra, nes būtent suaugusieji vėjaraupiais serga sunkiai. O kol vaikas mažas, tiesiog viskas paliekama savieigai ir nesistengiama kišti vakcinų.

Va as irgi pritariu tam thumbup.gif nesuprantu kam tokiems maziukams kisti visus skiepus is eiles, kad ir hepatito b.. Idomu butu suzinot, kokia didesne tikimybe, ar uzsikrest naujagimiui hepatitu (operaciju metu, kuriu didzioji dalis net nepatiria), ar turet komplikaciju po sito skiepo bigsmile.gif Niekada nesuzinosim.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 11 22, 12:27)
Nu tik nereikia, viska as skaitau biggrin.gif Parasiau kad vakcina neapsaugo nuo ligos, oi tik nuo komplikaciju, o ju atsakete:
Taigi skiepyjates matyt tikedamasi nesusirgti  bigsmile.gif  ar tik palengvinti ligos eiga?  g.gif

Jei susidaro 100 proc. imunitetas, tada neserga, jei ne-susergama lengvesne forma, t.y. lengvesnė ligos eiga būna. Kas čia neaišku? g.gif Ir taip aišku, kad bet kokie skiepai 100 proc. gali neapsaugoti. O teigti, kad paskiepytieji visada suserga, tik gal lengviau, mano manymu ne į temą.
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2011 11 22, 12:23)


Eureka, užsienyje tokie patys reikalavimai dėl vaikų lankymosi ligoninėse. Gimdymo skyriuose taip pat vaikai iki tam tikro amžiaus neįleidžiami.

O tai kodėl?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 22 lapkričio 2011 - 11:37
QUOTE(Eureka @ 2011 11 22, 12:39)
Jei susidaro 100 proc. imunitetas, tada neserga, jei ne-susergama lengvesne forma, t.y. lengvesnė ligos eiga būna. Kas čia neaišku?  g.gif Ir taip aišku, kad bet kokie skiepai  100 proc. gali neapsaugoti. O teigti, kad paskiepytieji  visada suserga, tik  gal lengviau, mano manymu ne į temą.

Oi man tai aisku, bet is savo patirties zinau kiek yra daug zmoniu kurie sventai tiki skiepais ir apie jokias isimtis nei girdeje nei zinoti nori bigsmile.gif tikiu ir cia skaitanciu tokiu yra nemazai smile.gif
Cia kaip ir su gyd, jei pasake, vadinasi sventa, ir net nebegalvoja savo galva doh.gif o kad gydytojai ne dievai tai nei girdet nenori smile.gif ir pratina taip vaikus prie hormonu ir antibiotiku doh.gif
Atsakyti
Hepatitas B. Hepatitas B yra užkrečiama liga. Virusas perduodamas per spermą, makšties skysčius, seiles, kraują ir šlapimą. Kartais galima ir nežinoti, kad sergama hepatitu B, nes nebūna simptomų.
O kodėl skiepija nuo kitų ligų, juk čia jau buvo rašoma. Kad nuo kokliušo. Suaugęs gal pakosti, o mažiukui gali tekt važiuoti į ligoninę. Beje, mano bendradarbės draugei taip ir buvo nutikę. Vaikai buvo neskiepyti. O kosinčių aplinkui daug, bent jau mano aplinkoje.
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2011 11 22, 12:52)
Hepatitas B. Hepatitas B yra užkrečiama liga. Virusas perduodamas per spermą, makšties skysčius, seiles, kraują ir šlapimą. Kartais galima ir nežinoti, kad sergama hepatitu B, nes nebūna simptomų.

Taigi naujagimiui susidurti su sperma, maksties skysciais, krauju, slapimu kokia tikimybe??? Su seilem nebent jo soske svetimi laizo? kodel skiepyja naujagimi? Kodel negali skiepyti pvz nuo metu laiko? kai jau tevai zino kokiom igimtom ligom vaikas serga, kai zino ar yra polinkis i alergija, kai mato ar vaikas vystosi kaip priklauso, kai vaikas jau gali pasakyti paskiepytas ka kur skauda ir t.t. Uztai ir sakau idomu butu zinoti, ar didesne tikimybe mazam vaikui uzsikrest hepatitu, ar turet komplikaciju nuo skiepu bigsmile.gif
As kadangi zinojau jog antro vaiko neskiepysiu, tai pries nestuma issityriau nuo visu hepatitu mirksiukas.gif
O kad per seiles hepatitas plinta nebuvau skaicius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 11 22, 11:29)
Va as irgi pritariu tam  thumbup.gif  nesuprantu kam tokiems maziukams kisti visus skiepus is eiles, kad ir hepatito b..  Idomu butu suzinot, kokia didesne tikimybe, ar uzsikrest naujagimiui hepatitu (operaciju metu, kuriu didzioji dalis net nepatiria), ar turet komplikaciju po sito skiepo  bigsmile.gif  Niekada nesuzinosim.. smile.gif


Ispanijoje skiepas nuo hepatito B atliekamas tik gimusiam kūdikiui, vėliau revakcinacijos 2 ir 6mėn.

QUOTE(Eureka @ 2011 11 22, 11:39)
O tai kodėl?


Negaliu atsakyti tiksliai g.gif . Bet, jei taip pagalvojus, tai, sakykim, gimdymo skyriai, ligoninės tikrai ne vieta mažiems vaikams. Viena, jie gali būti kaip infekcijų užkratas gimdyvėms ir kūdikiams bei ligoniams, antra - patys mažieji lankytojai gali susigraibyti kokių nors ligų, trečia - tokiose vietose reikalinga tyla ir ramybė, o su mažais lankytojais tai sunku. Va tokia mano nuomonė.

Dar dėl Hepatito B skiepo. Galima būsimai mamai atlikti tam tikrus tyrimus dėl hepatito B ir, priklausomai nuo gautų atsakymų, galima vaikiuko ir neskiepyti. Berods nieko nesumaišiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2011 11 22, 09:35)
Net idomu pasidarė,kaip suaugę serga vėjaraupiais?ta prasme kaip sunkiai?

Aš sirgau 21m ir labai lengvai, buvo išberta daug bet visai neniežėjo, jokios temperatūros. Sirgau antrą kartą.
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 11 22, 13:07)
O kad per seiles hepatitas plinta nebuvau skaicius  bigsmile.gif

Tai paskaitykite, yra parašyta. smile.gif Aš ir buvau nustebus.
Gali tėtis, seneliai sirgti hepatitu b ir bučiuoti vaiką, kuo čia dėta soskė? g.gif

Papildyta:
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 11 22, 12:47)
Oi man tai aisku, bet is savo patirties zinau kiek yra daug zmoniu kurie sventai tiki skiepais ir apie jokias isimtis nei girdeje nei zinoti nori  bigsmile.gif tikiu ir cia skaitanciu tokiu yra nemazai smile.gif
Cia kaip ir su gyd, jei pasake, vadinasi sventa, ir net nebegalvoja savo galva  doh.gif o kad gydytojai ne dievai tai nei girdet nenori smile.gif ir pratina taip vaikus prie hormonu ir antibiotiku  doh.gif

Prie ko čia skiepai? O kuo čia dėti antibiotikai ir hormonai? Smarkiai sirgti gali ir neskiepyti vaikai, bei gydomi antibiotikais ir hormonais.
Skiepai skirti apsisaugoti nuo ligų, o kaip ten pasisuka-įvairiai būna. Nesuprantu, ko kabinėtis prie tų, kurie skiepija savo vaikus? g.gif Informacijos aš daug turiu, peržiūrėjau daug info internete, knygose, laidas, perskaičiau vakcinų anotacijas, susidariau savo nuomonę. g.gif Jei jūs netikite gydytojais ir kita pateikta informacija, turite savo nuomonę, tai kodėl aš ir kiti turėtų taip mąstyti? g.gif Kiekvienas atsirenka sau info. Šiaip, čia, kiek suprantu diskusijos, informacijos pateikimai, o ne paprotinimai vieni kitų.
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2011 11 22, 13:20)
Tai paskaitykite, yra parašyta. smile.gif Aš ir buvau nustebus.
Gali tėtis, seneliai sirgti hepatitu b ir bučiuoti vaiką, kuo čia dėta soskė?  g.gif

Papildyta:

Prie ko čia skiepai? O kuo čia dėti antibiotikai ir hormonai? Smarkiai sirgti gali ir neskiepyti vaikai, bei gydomi antibiotikais ir hormonais.
Skiepai skirti apsisaugoti nuo ligų, o kaip ten pasisuka-įvairiai būna. Nesuprantu, ko kabinėtis prie tų, kurie skiepija savo vaikus?  g.gif Informacijos aš daug turiu, peržiūrėjau daug info internete, knygose, laidas, perskaičiau vakcinų anotacijas, susidariau savo nuomonę.    g.gif Jei jūs netikite gydytojais ir kita pateikta informacija, turite savo nuomonę,  tai kodėl aš ir kiti  turėtų taip mąstyti?  g.gif Kiekvienas atsirenka sau info. Šiaip, čia, kiek suprantu diskusijos, informacijos pateikimai, o ne paprotinimai vieni kitų.

Jei butu perduodama per seiles tai manau daug daugiau musu sirgtu tuo hepatitu, o ne 5 proc kaip teigiama g.gif Internete skaitau tai visur raso kad per krauja ir lyt budu perduodama g.gif

O as ir nesikabineju, netrukdo man visiskai tie kas skiepyja, visi aplinkui skiepyja, visi draugai, visos gimines, man tai problemu nesudaro biggrin.gif bet va kokiu reakciju sulaukiam mes jei suzino kad neskiepyjam bigsmile.gif doh.gif
Gerai kad jus skaitete ir domejotes ir susidaret savo nuomone. Bet apsidairykite aplinkui, ar jusu pazistami domisi? Nes is mano patirties tai 90 proc aklaitiki gydytojais ir nesidomi visiskai, jei pasake, vadinasi reikia. Drisciau teigti kad koks 90 proc kuriuos pazistu net nezino kad skiepai neprivalomi bigsmile.gif Netgi sesele musu kai pasakiau kad neskiepysiu daugiau, sako kaip?? Taigi skiepai privalomi!!! bigsmile.gif
Zodziu butu smagu jei daugiau zmoniu dometusi taip kaip jus, o ne aklai tiketu gydytojais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 22 lapkričio 2011 - 12:30
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 11 22, 12:29)
Zodziu butu smagu jei daugiau zmoniu dometusi taip kaip jus, o ne aklai tiketu gydytojais  mirksiukas.gif


AD temoje kažkada viena mama (nikas geguzevasaris) buvo parašiusi postą. Manau tuos žodžius kiekvienai mamai, net jau būsimai mamai, reikėtų atminti dieną naktį.

"Kai mano sūnus būdamas 8 mėn papuolė į vaikų reanimaciją, ten dirbo toks baisiai griežtas ir reiklus gydytojas , kurio bijojo visas personalas (pati mačiau kaip išrikiuotos be žodžių seselės klausės jo moralo dėl kažkokios smulkmenos)... Bet vaikams jis buvo super super. Iš reanimacijos mus perkėlė į intensyvios terapijos skyrių kitoj ligoninėj. Išlydėdamas jis man ir sako:
"Mama, žiūrėk ir tikrink viską pati, ką skiria, kaip duoda, kada duoda. Ar supratai? Ne visur bus taip , kaip pas mane..." Tada aš tik linktelėjau ir džiaugiausi , kad mus iškelia iš reanimacijos, o vėliau teko suprasti, ką jis norėjo pasakyt (pvz., seselė lašina vaistus į sveiką akį, kitai lašinė išsilieja ant žemės , ir t.t., ir pan.) Tai va, praėjo jau beveik 9 metai, o aš su didžiausia pagarba prisimenu jį ir jo žodžius"

Todėl niekada aklai nepasitikiu jokiu gydytoju, stengiuosi pasikliauti ne vieno gydytojo nuomone, bet mažiausiai dviejų ar net trijų. Ir jeigu matau, kad gydytojas man netinka, išvis pas jį neinu. Būtent taip nutiko su mano vaikui AD bandžiusia gydyti alergologe, kuri po kelių vizitų tiesiog vaiko kartotekoje įrašė, jog negali vaiko gydyti, nes mama nevykdo jos nurodymų biggrin.gif . O kadangi man netiko jos gydymo metodai, tai mes daugiau visai pas ją nėjome. Ir tokių panašių pvz iš savo asmeninio patyrimo turiu ne vieną ir ne du.
Atsakyti
Labai teisingai pasakyta thumbup.gif ta mama zinau, taigi siauliete, matyt pas ta pacia ir alergologe lankemes, dvi tera vaiku lotuliukas.gif kai nuvaziavom i vilniu, skaito gyd recepta ir sako: o jums nuo tu vaistu AD nepadaugejo??? doh.gif ta pati ir del astmos liepe metus laiko vaistus sert vaikui doh.gif
Atsakyti