Įkraunama...
Įkraunama...

Baidarės

QUOTE(Yara @ 2005 05 10, 22:59)
va, baisiai buvo man įdomu sužinoti kitų nuomones apie kanojas, nes man jos baisiai nepatiko schmoll.gif Aš ja plaukiau Ūla blink.gif  siaubas buvo. Pirma, jos platesnes ir ilgesnes, tai reiškia, kad ne taip gražiai prasisuka pro visas šakas ir pan, antra, virsta jos labai greitai... su jom nebent ramiais ežerėliais plaukiot, sekliais aišku..


schmoll.gif man kanojos kažkaip schmoll.gif: geriau ne jos....
O va baidarės thumbup.gif: thumbup.gif: thumbup.gif:
Atsakyti
O man baidaremis visai patinka plaukimas kone sportinis. Ot paskui miegi kaip uzmustas. Tiesa, kita diena tempas jau visai kitas. Taigi, vieno zygio metu per diena nuplaukeme apie 26km. Tai sekancia diena dalis kompanijos vos ne pesciom buvo pasiryze eiti wink.gif) Bet nieko, iveikem ir likusi atstuma. Tik faktas tas, kad kartais keblu kai i kompanija susirenka patyre plaukikai ir pradedantieji. Kyla nesusipratimu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 05 11, 10:02)
O man baidaremis visai patinka plaukimas kone sportinis. Ot paskui miegi kaip uzmustas. Tiesa, kita diena tempas jau visai kitas. Taigi, vieno zygio metu per diena nuplaukeme apie 26km. Tai sekancia diena dalis kompanijos vos ne pesciom buvo pasiryze eiti wink.gif) Bet nieko, iveikem ir likusi atstuma. Tik faktas tas, kad kartais keblu kai i kompanija susirenka patyre plaukikai ir pradedantieji. Kyla nesusipratimu.  doh.gif


g.gif pas mus visokių visada būna... taij ką aš žinau - niekas per daug nesiskundė...
O dėl ko taip nuvargstat? mes tai sunkiai kitą dieną irkluojam dėl kitos priežasties (tam tikrų gėrimų perteklius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 11, 09:14)
g.gif pas mus visokių visada būna... taij ką aš žinau - niekas per daug nesiskundė...
O dėl ko taip nuvargstat? mes tai sunkiai kitą dieną irkluojam dėl kitos priežasties (tam tikrų gėrimų perteklius smile.gif


Ar kada nors per diena iveiket 26 km? Ir paskutiniusius jau pries veja?? Vat tada ir aisku... O kita diena del to, kad ranku nepakeli (visus raumenis skauda), uzpakalis irgi ne formoj (nuo nelabai patogaus sedejimo). Na bet siaip faina thumbup.gif Verta.
O nuo gerimu man galva laaaaabai retai sopa. Beja, zygio metu super dalykelis yra karstas vynas. Mes atkemsame ji ir su buteliu i lauza statome (na salia lauzo i zarijas). Susyla gana greitai, o kokia palaima. Susyli labai greitai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 05 11, 10:32)
Ar kada nors per diena iveiket  26 km? Ir paskutiniusius jau pries veja?? Vat tada ir aisku... O kita diena del to, kad ranku nepakeli (visus raumenis skauda), uzpakalis irgi ne formoj (nuo nelabai patogaus sedejimo). Na bet siaip faina thumbup.gif  Verta.
O nuo gerimu man galva laaaaabai retai sopa. Beja, zygio metu super dalykelis yra karstas vynas. Mes atkemsame ji ir su buteliu i lauza statome (na salia lauzo i zarijas).  Susyla gana greitai, o kokia palaima. Susyli labai greitai.  drinks_cheers.gif


Na mes per 2 dienas beveik 50 km vienąkart atirklavom... ir nieko smile.gif tiesa - patogiai sėdėjom :)ir stiprss vyrukai buvo...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 11, 09:35)
Na mes per 2 dienas beveik 50 km vienąkart atirklavom... ir nieko smile.gif tiesa - patogiai sėdėjom :)ir stiprss vyrukai buvo...


Na va cia liuks. Smagumelis tongue.gif
Atsakyti
Nežinau kiek mes tada nuplaukėm, bet kai visi žmonės naktį palapinėj palaimingi miegojo, aš varčiaus nuo šono ant šono ir retkarčiais išslinkdavau į mišką ...pakaukti iš skausmo... Trasa buvo tikrai ne mano vištos jėgoms- taip skaudėjo nugaros ir pečių raumenis, kad maniau- miiirsiu blush2.gif Nenorėčiau daugiau tokio extrymo schmoll.gif ...nebent būčiau vietoj bagažo trivietėj baidarėj su dviem stipriais irkluotojais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 05 11, 11:52)
Nežinau kiek mes tada nuplaukėm, bet kai visi žmonės naktį palapinėj palaimingi miegojo, aš varčiaus nuo šono ant šono ir retkarčiais išslinkdavau į mišką ...pakaukti iš skausmo... Trasa buvo tikrai ne mano vištos jėgoms- taip skaudėjo nugaros ir pečių raumenis, kad maniau- miiirsiu blush2.gif Nenorėčiau daugiau tokio extrymo schmoll.gif ...nebent būčiau vietoj bagažo trivietėj baidarėj su dviem stipriais irkluotojais biggrin.gif


Taij gal ežerais plaukėt? aš irgi kai Aukštaitijos nac. parke plaukiau - skaudėjo viskas. Upėm plaukiant nereikia tiek irkluot... tai ir mažiau pavargsi biggrin.gif
Atsakyti
Gal galite parekomenduoti, kokį nors maršrutą su pasikaitinimu pirtelėje ar kitomis kaimiškomis atrakcijomis ax.gif ? Gal esate apie tai girdėję?
Atsakyti
QUOTE(Makarska @ 2005 05 11, 12:25)
Gal galite parekomenduoti, kokį nors maršrutą su pasikaitinimu pirtelėje ar kitomis kaimiškomis atrakcijomis  ax.gif ? Gal esate apie tai girdėję?


Prie palūšės yra pirtelė, kurioj kaitintis galima. Tik bėda - neįdomu ežerais baidom plaukt cry.gif
O šiaip, pirtelę galima patiems pasidaryt: iš celofano palapinė, o vuduj ant laužo akmenis sumest kažkaip ir kaitint... aij, vyriškiai pas mus darė... aš nelabai ir atsimenu. Bet smagu buvo thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(Makarska @ 2005 05 11, 11:25)
Gal galite parekomenduoti, kokį nors maršrutą su pasikaitinimu pirtelėje ar kitomis kaimiškomis atrakcijomis  ax.gif ? Gal esate apie tai girdėję?


Yra yra tokiu marsrutu. Plaukiant Ula del pirteles galima susitarti (bet mes neuzsakinejom). Pirtele buvo ir plaukiant visincia. doh.gif O siaip pasidometi reikia - manau dauguma baidariu nuomotoju gali kazka pasiulyti.
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 05 11, 12:30)
Yra yra tokiu marsrutu. Plaukiant Ula del pirteles galima susitarti (bet mes neuzsakinejom). Pirtele buvo ir plaukiant visincia.  doh.gif O siaip pasidometi reikia - manau dauguma baidariu nuomotoju gali kazka pasiulyti.


Gali būt smile.gif reiks ir man pasidomėt smile.gif
Atsakyti