Įkraunama...
Įkraunama...

Baidarės

radau vienam forume, kad leidimai plaukti ūla jau visi išduoti birželio, liepos ir beveik visiems rugpjūčio savaitgaliams... išvada: šią vasarą bus galima plaukt arba tik paprastomis dienomis, arba nelegaliai schmoll.gif ????
Atsakyti
QUOTE(Yara @ 2005 06 03, 11:55)
radau vienam forume, kad leidimai plaukti ūla jau visi išduoti birželio, liepos ir beveik visiems rugpjūčio savaitgaliams... išvada: šią vasarą bus galima plaukt arba tik paprastomis dienomis, arba nelegaliai schmoll.gif ????


Eij, kas čia dar per leidimai g.gif nieko nežinau...
Atsakyti
dzūkijos nacionalinio parko teritorijoje plaukti ūla reikalingi leidimai. Jų skaičius per dieną ribotas (kad kamščių nesusidarytų biggrin.gif ), kainuoja gal apie 15 lt. Išduodami nac. parko administracijoje, Merkinėje ir Marcinkonyse.
ir savaitgaliams visi jau išduoti! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Yara @ 2005 06 03, 11:36)
dzūkijos nacionalinio parko teritorijoje plaukti ūla reikalingi leidimai. Jų skaičius per dieną ribotas (kad kamščių nesusidarytų biggrin.gif ), kainuoja gal apie 15 lt. Išduodami nac. parko administracijoje, Merkinėje ir Marcinkonyse.
ir savaitgaliams visi jau išduoti! doh.gif


Rimtai? Tai turistu skaiciu labai riboja? Nelabai kokia naujiena...
Atsakyti
kaip aš supratau, tai nelabai riboja, tiesiog jų daugėja rolleyes.gif ir baidarių nuomuotojai iš anksto išsiperka leidimus.

įmetu linką, iš kur pati radau info svarbi info dėl leidimų plaukti ūla

ką gi, teks į visinčią traukti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yara: 04 birželio 2005 - 10:38
Kažkuri klausinėjo info apie maršrutus, tai va čia galit paskaitinėt Baidariu nuoma
Atsakyti
[quote=ginija,2005 05 05, 14:56]
O gal cia atsiras kurios plauke su plaustais ir savo atsiliepimus isdestys?
[kadangi čia susirinkusios visos baidarininkes, tai as nutariau jus apšviesti apie plaustus. Kadangi musu draugu kompanija megsta pasyvu poilsi upeje, tai jau senai plaukiame plaustais.
PRIVALUMAI plaukiant plaustais:
-į plaustą telpą 6, 8, 10 žmonių - galima aptarti daug klausimu ir drinks_cheers.gif (kam aktualu)
- plaustas itin mobilus - gali išsinuomoti bet kur, atsivežti, prisopusti, susipakavus išsivežti.
- telpa daugiau daiktų
- galima numigti thumbup.gif
- galimybė pasidaryti "kliūčių ruožą" - jei plaukiama Žeimena, tai ten daug vietų, kur reikia mąstyti, kaip čia praplaukus.
- trumpas atstumas plaukiamas ilgiau - visas savaitgalis užimtas
- patogiau nestuke.gif
TRŪKUMAI plaukiant plaustu:
-dažnai jie būna su stogais - aišku praverčia kai lyja! - bet galima klaustrafobija saulėtą dieną. ai tiesa, kartais stogai nusiima doh.gif
- kai kuriom personom yra pavojus padauginti drinks_cheers.gif
- konfliktiškom asmenybėm sunku sugyventi po vienu stogu
-nėra fizinės iškrovos
- plaustai kartais prakiūra, bet būna klijų

kol kas tiek, tačiau man asmeniškai plaustai jau pabodo, tad šią vasarą noriu baidarių. Aciū už temą. thumbup.gif
Atsakyti
[quote=lawandorder,2005 06 07, 14:56]
[quote=ginija,2005 05 05, 14:56]
O gal cia atsiras kurios plauke su plaustais ir savo atsiliepimus isdestys?
[kadangi čia susirinkusios visos baidarininkes, tai as nutariau jus apšviesti apie plaustus. Kadangi musu draugu kompanija megsta pasyvu poilsi upeje, tai jau senai plaukiame plaustais.
PRIVALUMAI plaukiant plaustais:
-į plaustą telpą 6, 8, 10 žmonių - galima aptarti daug klausimu ir drinks_cheers.gif (kam aktualu)
- plaustas itin mobilus - gali išsinuomoti bet kur, atsivežti, prisopusti, susipakavus išsivežti.
- telpa daugiau daiktų
- galima numigti thumbup.gif
- galimybė pasidaryti "kliūčių ruožą" - jei plaukiama Žeimena, tai ten daug vietų, kur reikia mąstyti, kaip čia praplaukus.
- trumpas atstumas plaukiamas ilgiau - visas savaitgalis užimtas
- patogiau nestuke.gif
TRŪKUMAI plaukiant plaustu:
-dažnai jie būna su stogais - aišku praverčia kai lyja! - bet galima klaustrafobija saulėtą dieną. ai tiesa, kartais stogai nusiima doh.gif
- kai kuriom personom yra pavojus padauginti drinks_cheers.gif
- konfliktiškom asmenybėm sunku sugyventi po vienu stogu
-nėra fizinės iškrovos
- plaustai kartais prakiūra, bet būna klijų

kol kas tiek, tačiau man asmeniškai plaustai jau pabodo, tad šią vasarą noriu baidarių. Aciū už temą. thumbup.gif
[/quote]

Labai didelis dekui uz toki issamu plaukimo plaustais apibudinima ir pliusu minusu surasyma. Tikrai geras dalykelis kurie negali apsispresti ka pasirinkti. thumbup.gif
vat as nesu plaukusi plaustu, tai tavo nuomone man labai idomi. Aciu. mirksiukas.gif
Atsakyti
nėr už ką, tam ir yra supermamos smile.gif
jei plauksite plaustu, nepamirškite drinks_cheers.gif ir tolerancijos. Šito gėrio pirkt nėra, tai belieka gerą kompaniją surinkti - tik neimkite negalinčių vienas kito pakęsti personų, iš patirties sakau. sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(lawandorder @ 2005 06 10, 14:41)
nėr už ką, tam ir yra supermamos smile.gif
jei plauksite plaustu, nepamirškite drinks_cheers.gif ir tolerancijos. Šito gėrio pirkt nėra, tai belieka gerą kompaniją surinkti - tik neimkite negalinčių vienas kito pakęsti personų, iš patirties sakau. sėkmės.


Na baidaremis plaukiant sitos savybes irgi labai svarbios. Ne tiek laiko praleidi kartu, bet vis tiek manau gera nuotaika isnyksta....
As plaustu koki karteli praplaukti visai noreciau, idomumo delei. Bet ir baidares man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 06 11, 11:28)
Na baidaremis plaukiant sitos savybes irgi labai svarbios. Ne tiek laiko praleidi kartu, bet vis tiek manau gera nuotaika isnyksta....
As plaustu koki karteli praplaukti visai noreciau, idomumo delei. Bet ir baidares man  thumbup.gif


Baidarės man irgi thumbup.gif: į nieką nekeisčiau, bet plaustu irgi reikia manau praplaukt, kad žinot kas tai per daiktas:)
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 13, 09:35)
Baidarės man irgi thumbup.gif: į nieką nekeisčiau, bet plaustu irgi reikia manau praplaukt, kad žinot kas tai per daiktas:)



Tik vat oras toks nevykes. Ir uodai baisiai lesa. As net ne prie vandens telkinio buvau, ale jau taip suede mane. Siaubas kazkoks. Dar vis draskausi, nes baisiai niezti ikandimus... sad.gif
Atsakyti