Įkraunama...
Įkraunama...

Baidarės

Man ir atrodo, kad drinks_cheers.gif alc.gif ir iškart oras pragiedrės ir saulytė užšvies bent jau veiduose. O aš šiandien delna su lygintuvu nusideginau tai net matau kaip vyras irkluos o aš drinks_cheers.gif , ech gerai pailsėsiu biggrin.gif
Atsakyti
oi, atsiminiau, dar galiu pridurti, iš savo nedidelės patirties. pas mus viena panelė irklavimui buvo pasiėmusi pirštines, tokias senas, nebenešiojamas žiemą, tai labai patenkinta buvo tongue.gif nes daugeliui iš mūsų pratrynė puslytes ant pirštų, apie mozolius net nebekalbu. doh.gif kažin ar visiems taip būna, ar tik mes iš "baltarankių būrelio"? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2005 07 27, 10:17)
oi, atsiminiau, dar galiu pridurti, iš savo nedidelės patirties. pas mus viena panelė irklavimui buvo pasiėmusi pirštines, tokias senas, nebenešiojamas žiemą, tai labai patenkinta buvo  tongue.gif nes daugeliui iš mūsų pratrynė puslytes ant pirštų, apie mozolius net nebekalbu.  doh.gif kažin ar visiems taip būna, ar tik mes iš "baltarankių būrelio"? doh.gif


Tikrai ne baltarankiai - mes kai plaukėm pirmą kartą tai irgi šiek tiek pratrynė rankas - taip kad geriau apsiginkluot pirštinėm, kad po to nebūtų aj aj aj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Drusia @ 2005 07 27, 09:57)
Tikrai ne baltarankiai - mes kai plaukėm pirmą kartą tai irgi šiek tiek pratrynė rankas - taip kad geriau apsiginkluot pirštinėm, kad po to nebūtų aj aj aj  mirksiukas.gif



O man nieko, gal oda kaip dramblio stora pas mane? tongue.gif
Vat draugas visada pirstines pasiima ax.gif Turi tokias odines, kaip dviratininkai naudoja. Jam labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Beja, dabar įdomiausia man - orų prognozės. VALIO. Naujausiais duomenimis šeštadienį nelis clap.gif , sekmadienį trumpalaikis lietus su perkūnija. sad.gif Tikiuosi ir sekmadienį nelis g.gif
Atsakyti
Mano rankom ir nieko pripratusios jos prie visko biggrin.gif galiu visą diena irkluoti kai kur valtymi plaukiame niekam neduodu labai jau mėgstu thumbup.gif . O dėl oro tikiuosi ir aš kad bus geras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 27 liepos 2005 - 12:21
QUOTE(katarina @ 2005 07 27, 12:20)
Mano rankom ir nieko pripratusios jos prie visko biggrin.gif galiu visą diena irkluoti kai kur valtymi plaukiame niekam neduodu labai jau mėgstu thumbup.gif . O dėl oro tikiuosi ir aš kad bus geras



Informacijos dėlei. Susitinkam šeštadienį Molėtuose, 9.30. Tikslią vietą dar pasakysiu. Nes nei vienas iš mūsų nepažįstam šito miesto. Ieškosim atskaitos taško, kad visiems patogu būtų suvažiuoti. thumbup.gif
Atsakyti
Aną savaitę plaukėm Ūla rolleyes.gif Įspūdžiai kuo geriausi, ir nesvarbu, kad šiek tiek lijo mirksiukas.gif Mums, keturiems plaukusiems, vis dėlto labiau patiko plaukti Aukštaitijos ežerais ir upeliais (Didįjį ratą).Ten įvairesnė gamta, daugiau visko matyti iš baidarės, reikia galvoti, kur plaukti, kad nepasiklydus.O Ūla plaukiant atrakcija tik viena- nepakibti ant rąstų biggrin.gif Krantai statūs, nieko nematyti beveik, plauki kanalu ir galvoti nereikia, visą laiką tiesiai smile.gif Bet, aišku, buvo smagu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės. Savaitgalį įvygdžiau didžiausią savo gyvenime avantiūra. blink.gif Plaukėm badarėmis, kartu su vyru ir vaiku, kita dalis nepažystama chebra, benta jau man. Avantiūra todėl, kad nemoku plaukt visiškai ir paniškai bijau vandens, antrą palukėm labai ilgą maršrutą, 70km per 2 dienas su viena nakvyne.. Plaukėm Asvejos ežeru (dubingių ež.), Dubinga, Žeimena, Nerim iki Vilniaus. doh.gif Nežinau , aktyvų poilsį aš turbūt supratau kiek kitaip. Plaukėm kaip akis išdegę, skaudėjo viskas, po pirmos dienos padėjus irklą pirštai tai ir liko silenkti, puoduko nesugranbaliodavau, ojei pavykdavo, pakelt neįmanoma atrodo, kar dvi tonas svėria. Po naktis jautėmės kaip lazdomis sumušti ir problema iškilo kita, dabar sutinę pirštai nebesusilenkė, kad irklą paimti. Nemačiau jokios gražios gamtos , nes nuo tokio poilsio akyse žalia buvo, verkt norėjosi. Kiek girdėjau, tai tokį atstumą žmonės mažiausiai per 4 dienas nuplaukia. Šiaip mintis gal ir nebloga buvo, bet kitą kartą jau visą maršrutą pati išstudijuosiu, gal diedam išsikrauti ir visai nieko taip pavaryt, bet aš ir gamta norėčiau pasigrožėti, pailsėti. Tokio fizinio krūvio nesu per visą gyvenimą turėjusi cry.gif . Kaip vaikas ištvėrė nežinau g.gif , Turbūt nevisai įdomu ištisai 2dienas baidarej prasėdėt, juolab net pairkluot beveik negavo, nes kitaip nebūtume spėję. Žodžiu katorgą praėjau kaip reikiant. Per atostogas greičiausiai irgi plauksiu, bet jau maršrutą pati išsinagrinėsiu smulkiai, smulkiai.
Atsakyti
rybka, nuoširdžiausia užuojauta tau console.gif mes per 3 dienas virš 30km įveikėm, bet jau pirmą dieną po 6 val plaukimo, užpakaliai atbuko, kojos rankos drebėjo. cry.gif cry.gif o jums doh.gif jo kitą kartą, geriau pati viską organizuokis, nors aš šiaip pasitikėjau drauge, tai nenuvylė. sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
Gal kuri žinot, kiek kilometrų nuo Krokšlio iki Puvočių yra? Tos, kurios plaukėt Ūla ir Merkiu.Mes per 3 dienas šį maršrutą įveikėm rolleyes.gif
Atsakyti
Oi Rybka, cia jau papuolei i ekstremalų gretas. Mes pernai plaukėm Šventosios upe, mūsų paskaičiavimais per dieną nuplaukėm apie 26km, sekančią dieną gal apie 10km. Tai kai kurie plaukę kartu jau taip dejavo, zyzė ir aplamai grasino baidares palikę eiti pėščiomis, nes su tokiais kaip mes, pamišėliais, neįmanoma plaukti. Na tai buvo žmonės, kurie nemėgsta aktyvaus poilsio. Nors mes tikrai neplaukėm be sustojimų. Ir sustodavom, susėdę paplepėdavom, pailsėdavom ir toliau plaukdavom.
Šiais metais plauksim ir vėl. Kita trasa, kita kompanija. Bet tempo nebebus, net tiek (26 km) manau neplauksim. Derinsimės vieni prie kitų. Tegul tai bus poilsis ir malonumas, o ne sportinis azartas g.gif
Atsakyti