Įkraunama...
Įkraunama...

Baidarės

Sveikos! ZIuriu, cia yra patyrusiu, tai noriu paprasyti, kad papasakotumete, ka reikia pasiimti i ta pasiplaukiojima, o ypac keliom dienom. Nes greitai ir man teks plaukti, pirma karta! Ir bijau, ir nezinau, kas ten ir kaip. Plauks musu labai daug - gal 15, ir beveik nieko nepazistu smile.gif Man pasirode, labai naudingas patarimas apie Nescafe ir sriubas thumbup.gif Nors tai gan logiska, bet kol kas pati apie negalvojau.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2005 05 06, 12:20)
Sveikos! ZIuriu, cia yra patyrusiu, tai noriu paprasyti, kad papasakotumete, ka reikia pasiimti i ta pasiplaukiojima, o ypac keliom dienom. Nes greitai ir man teks plaukti, pirma karta! Ir bijau, ir nezinau, kas ten ir kaip. Plauks musu labai daug - gal 15, ir beveik nieko nepazistu smile.gif Man pasirode, labai naudingas patarimas apie Nescafe ir sriubas thumbup.gif Nors tai gan logiska, bet kol kas pati apie negalvojau.


Pasiimti:
Palapinė, miegmaišiai ir t.t. kur ir kaip miegosit.
Viskas ko reikia valgymui: praverčia koks nors puodas skirtas virti maistui ir arbatai. indai, įrankiai ir t.t. Neblogai makaronų košė su kokia "tušonke" ryte sueina wink.gif Kava, karštos striubos ir t.t PAtogūs užkandžiai irkluojant.. Čipsai, riešutai, sausainiai (nors aš labiau mėgstu mėsytę, sūrį ir pan...)
Daug alaus, vodkes ir t.t.
Rūbai (apsirengti patogiai) plius minimum dar vienas rūbų komplektas, jei netyčia tektų apsiversti... (aš paprastai pasiimu: apsirengiu patogiai + ploni rūbai + šilti rūbai nakčiai+ dar ką nors) Batų minimum 2 poros...
Būtinai politileniniai apsiaustai (jei užeis pietus ir reiks plaukti....)
Dideliu (šiukšlių) maišai (sudėti visus daiktus dvigubai ir gerai užrišti)
Malkos atba kirvis wink.gif
Vaistinėlė (nuoskrandžio vaistukai, nuo skausmo, pleistriukai ir pan.) praverčia kartais....
Tuliko popierius, popietiniai rankšluoščiai
Ką nors pasitiesti maistui sudėt... (kartais puikiai sueina šiukšlių maišai wink.gif
Didelis celofano gabalas, jei lietus užpuola, kad palysti...
Na ir dar kas nors ko gali prireikt wink.gif
P.S. moteriški dalykai - (įklotai ar pan... ) buvo pas mus toks atvejas... vienai mergiotei iš žygio dienos prasidėjo anksčiau nei tikėjos, o niekas neturėjo... Taij vargo ji ... uij vargo....
Losijonas nuo saulės.... Kad vėžiukais negrįžtumėt (ypač veidas, rankos ir keliai wink.gif
Nepamirškit degtukų arba žiebtuvėlio (pa mus buvo ta bėda vieną kartą biggrin.gif
Atsakyti
gal kas žinote internetinį adresą kur būtų galima sužinoti apie maršrutus, baidarių nuomą g.gif
o kur jūs nuomojatės,kokioj nors sporto bazėj ar pas kokį žmogelį smile.gif
Atsakyti
jadzka, labai aciu!
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2005 05 06, 13:00)
jadzka, labai aciu!


Nėr už ką wink.gif
Čia aišku gali būti nepilnas sąrasšas wink.gif
Aij, dar žemėlapį pasiimkit būtinai marštuto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(gutukas @ 2005 05 06, 11:58)
gal kas žinote internetinį adresą kur būtų galima sužinoti apie maršrutus, baidarių nuomą g.gif
o kur jūs nuomojatės,kokioj nors sporto bazėj ar pas kokį žmogelį smile.gif


Mano geros drauges vyras sugalvojo baidariu bizni sukti, taigi gali jam pasiskambinti 8686 48714 Robertas.
O siaip internete tarkim ir per google uzdek uzklausa baidare ir tikrai suras. Siaip yra keli puslapiai www.irklas.lt , www.baidares.lt ir panasiai. Tikrai rasi apie trasas aprasymus, naudingu patarimu ir pan. Sekmes.
O del kontaktu - gal as dar ir daugiau rasciau, namie reikia paieskoti
Atsakyti
Nu šakės. thumbup.gif tokia tema ir tik dabar pamačiau.

Baidarinau tik vieną kartą ir tik Turkijoj. todė dabar man Lietuvos upeliai lygūs ežerėliams rolleyes.gif Bet vis tiek norėčiau pavaryt. Jei ką nors organizuositės, taiir mane į sąrašus prašyčiau ax.gif
Atsakyti
ačiū Ginija 4u.gif
jau rezgu mintį šią vasarą išbandyti šį malonumą. kartą teko plaukti, tiksliau tik mokytis ax.gif man labai thumbup.gif thumbup.gif , o kadangi pati esu iš Dzūkijos tai kaip ir gėda blush2.gif būtų neišbandyti, kai viskas ranka pasiekiama tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 05 06, 12:11)
Nu šakės.  thumbup.gif tokia tema ir tik dabar pamačiau.

Baidarinau tik vieną kartą ir tik Turkijoj. todė dabar man Lietuvos upeliai lygūs ežerėliams rolleyes.gif Bet vis tiek norėčiau pavaryt. Jei ką nors organizuositės, taiir mane į sąrašus prašyčiau ax.gif



Butinai tave itrauksim. Mielu noru i buri priimsim - liudna nebus thumbup.gif . Beja, tavo vaizdingas paskojimas apie pasiplaukiojimus Turkijoje ir pastumejo sita skyreli atidaryti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 05 06, 13:11)
Nu šakės.  thumbup.gif tokia tema ir tik dabar pamačiau.

Baidarinau tik vieną kartą ir tik Turkijoj. todė dabar man Lietuvos upeliai lygūs ežerėliams rolleyes.gif Bet vis tiek norėčiau pavaryt. Jei ką nors organizuositės, taiir mane į sąrašus prašyčiau ax.gif

na va... aš ta liga jau kelis metus sergu... vasarom kas antrą savaitgalį varom...
Ir šiemet vos ne prieš mėnesį sezoną atidarėm....
Atsakyti
QUOTE(gutukas @ 2005 05 06, 12:14)
ačiū Ginija 4u.gif
jau rezgu mintį šią vasarą išbandyti šį malonumą. kartą teko plaukti, tiksliau tik mokytis ax.gif  man labai thumbup.gif  thumbup.gif , o kadangi pati esu iš Dzūkijos tai kaip ir gėda blush2.gif  būtų neišbandyti, kai viskas ranka pasiekiama tongue.gif



Prasom, nera uz ka. Net gi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai smagu, kad bendraminciu gretos gauseja. Pasirodo ne tik as ir Jadzka del baidariu kreizejam ax.gif
Atsakyti
kol kas teko plaukti plastikinemis baidaremis Ula, nuo Zervynu iki..... nebepamenu ax.gif
tai kabli kai pagavau, tai dabar jau laukiu nesulaukiu kada sia vasara plauksim vel. Dar labai noreciau kalnu upe plaustu nusileisti per galingus slenkscius ax.gif
Atsakyti