Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Baidarės
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos > Lietuva
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ginija
QUOTE(AŠA @ 2006 07 19, 14:25)
tolokai mums sad.gif bet jei kada Būka sugalvosit plaukt, duokit žinot wink.gif
*

Gerai, painformuosiu drinks_cheers.gif
venddetta
reiks ir man isbandyti buka....susirinksiu kita vasara chebra ir varysiu...tik labai jau trumpas marsrutas...na nieko kaip nors rolleyes.gif

o stai rytoj isplaukiam. ir plauksim zeimena ir nerim. nuo kaltanenu iki vilniaus...siaip irgi nekoks marsrutas, bet del lietaus turbut bus mazai zmoniu... thumbup.gif
vilmuke
merginos gal galite patarti ką rengiatės, kaip plaukiate per lietų blush2.gif , nu aš plauksiu pirmą kartą, ir va še tau numato lietų, tai net nežinau nei ką čia pasiimti, kad nepermirkti, gal koki apsiaustai neperšlampami ar koks biesas (kažin kur jų ratsi pirkti g.gif ), gal mestelėtumėte pora patarimų blush2.gif bigsmile.gif
zis
QUOTE(vilmuke @ 2006 08 03, 10:17)
merginos gal galite patarti ką rengiatės, kaip plaukiate per lietų  blush2.gif , nu aš plauksiu pirmą kartą, ir va še tau numato lietų, tai net nežinau nei ką čia pasiimti, kad nepermirkti, gal koki apsiaustai neperšlampami ar koks biesas (kažin kur jų ratsi pirkti  g.gif ), gal mestelėtumėte pora patarimų  blush2.gif  bigsmile.gif
*

As kaip tik plauksiu si savaitgali... biggrin.gif Ir kaip tik zada lietu ir visas kitas negeroves..Bet jau nebebijau, nes pernai lijo istisai visa pirmaja plaukimo diena, taigi: reikia neperslampamo apsiausto, tokio ale celofaninio paltuko (nzn. gal ju buna didziuosiuose prekybos centruose arba turguje), siltu sausu drabuziu pamaina, maisto, kurio nereikia gaminti ant ugnies (pvz., visokiu konservu, suriu ir pan.), na ir zinoma daug geros nuotaikos, kitaip kelione neteiks jokio dziaugsmo. ax.gif Tad gero tau plaukimo ir daug smagiu nuotaiku, varbiausia GERO ORO! tourist5.gif Nepamirsk po to papasakoti savo ispudziu smile.gif
vilmuke
QUOTE(zis @ 2006 08 03, 09:17)
As kaip tik plauksiu si savaitgali... biggrin.gif Ir kaip tik zada lietu ir visas kitas negeroves..Bet jau nebebijau, nes pernai lijo istisai visa pirmaja plaukimo diena, taigi: reikia neperslampamo apsiausto, tokio ale celofaninio paltuko (nzn. gal ju buna didziuosiuose prekybos centruose arba turguje), siltu sausu drabuziu pamaina, maisto, kurio nereikia gaminti ant ugnies (pvz., visokiu konservu, suriu ir pan.), na ir zinoma daug geros nuotaikos, kitaip kelione neteiks jokio dziaugsmo. ax.gif Tad gero tau plaukimo ir daug smagiu nuotaiku, varbiausia GERO ORO! tourist5.gif Nepamirsk po to papasakoti savo ispudziu smile.gif
*

aha labai ačiū drinks_cheers.gif , lėksiu apsiaustėlių ieškoti doh.gif

kur plauksite? ax.gif
zis
QUOTE(vilmuke @ 2006 08 03, 11:40)
aha labai ačiū  drinks_cheers.gif , lėksiu apsiaustėlių ieškoti  doh.gif

kur plauksite?  ax.gif
*

Plauksim visincia, o po to itekesim i salcia ir dar gabaliuka jaja paplauksim biggrin.gif O kur jus plauksit??? ax.gif
Linutelia
O gal kas plaukete Lakajos upe? as plauksiu kita savaitgali mirksiukas.gif oij kaip noriu,esu plaukusi tik viena kart,ir tai tik ezere Paluseje viena valandele,oi jkaip bijojau pirma karta,bet kai isiplaukem tai ir baime praejo,ir labai patiko... bet Upe visai kas kita palukti,nei ezeru...
zis
QUOTE(Linutelia @ 2006 08 03, 16:34)
O gal kas plaukete Lakajos upe? as plauksiu kita savaitgali  mirksiukas.gif  oij kaip noriu,esu plaukusi tik viena kart,ir tai tik ezere Paluseje viena valandele,oi jkaip bijojau pirma karta,bet kai isiplaukem tai ir baime praejo,ir labai patiko... bet Upe visai kas kita palukti,nei ezeru...
*

Pernai plaukiau Lakaja, labai sauni upele, labai grazios vietoves, nesunku plaukti, tik gulbiu pasisaugokit, nes puola ax.gif
Ginija
Sveikos baidarininkės,

Aš po poros dienelių bandysiu įveikti Šešupės upę wub.gif Tikiuosi, kad oras bus geras ir smagiai pasiplaukiosime wub.gif Paskui papasakosiu įspūdžius...
zis
QUOTE(Ginija @ 2006 08 07, 13:17)
Sveikos baidarininkės,

Aš po poros dienelių bandysiu įveikti Šešupės upę  wub.gif  Tikiuosi, kad oras bus geras ir smagiai pasiplaukiosime  wub.gif  Paskui papasakosiu įspūdžius...
*

Na va, o as sekmadieni grizau is pasiplaukiojimo Visincia smile.gif Tai galiu pasakyti, kad oi, kokia vingiuota upe, labai daug fizinio pasirengimo reikalaujanti trasa...Labai daug kliuciu (na kliutis tai smagu), bet jau tie vingiai..Nezinau, kazkaip antra karta ja plaukti nebenoreciau... blush2.gif O siaip tai oras buvo pakankamai geras, svarbiausia, kad nelijo, tai smagiai pasiplaukiojom ax.gif
Ginija
QUOTE(zis @ 2006 08 08, 11:12)
Na va, o as sekmadieni grizau is pasiplaukiojimo Visincia smile.gif Tai galiu pasakyti, kad oi, kokia vingiuota upe, labai daug fizinio pasirengimo reikalaujanti trasa...Labai daug kliuciu (na kliutis tai smagu), bet jau tie vingiai..Nezinau, kazkaip antra karta ja plaukti nebenoreciau... blush2.gif O siaip tai oras buvo pakankamai geras, svarbiausia, kad nelijo, tai smagiai pasiplaukiojom ax.gif
*

Aš bandžiau įspėti, kad trasa ne iš lengvųjų... Sunkiausia, kokia tik yra tekę plaukti.... Kaip mes plaukėm Visinčia, tai kaip juokauju, baidarę daugiau nešiojom per kliūtis nei irklavom lotuliukas.gif
Tikiuosi, kad ryt-poryt irgi nelis (atrodo nepraneša lietaus) thumbup.gif
zis
QUOTE(Ginija @ 2006 08 08, 13:08)
Aš bandžiau įspėti, kad trasa ne iš lengvųjų... Sunkiausia, kokia tik yra tekę plaukti....  Kaip mes plaukėm Visinčia, tai kaip juokauju, baidarę daugiau nešiojom per kliūtis nei irklavom  lotuliukas.gif 
    Tikiuosi, kad ryt-poryt irgi nelis (atrodo nepraneša lietaus)  thumbup.gif
*

Na mes tai daug irklavam, nes tie posukiai... g.gif O per visokias kliutis dazniau pralindinejom per apacia nei baidare temdavom biggrin.gif Tai apibendrinus: smagu, bet sunku doh.gif
stazyte
Plaukiant baidarem mes pirkom tokius kostiumus oranzinius, jie apie 20lt. kainuoja. Senukuose galima rasti. Nu zinokit thumbup.gif Ten yra kombinzonas ir svarkas. Nei salta nei suslapsi.
Muzika
QUOTE(AŠA @ 2006 07 17, 15:36)
na, ar jau radot kur ir kada plauksit?
o rugpjūtį tai kada? mes savaitgalį stovyklavome Aukštaitijos nacionaliniame parke prie Būkos upės, tai tiek baidarininkų plaukė pro šalį, kad ir patys užsimanėm, bet dar nė karto nebandėm... Kiek paskaičiau jūsų atsiliepimus, tai nieks neplaukėte Būkos upe - kodėl?
Papildyta:
jei atsirastų kas priimtų du nepatyrusius į kompaniją šį savaitgalį, gal ir surizikuotume ax.gif
*

Aš irgi vis plnuoju, planuoju, bet ju žiū ir vasara preipbaigos. Būtų gerai dar suspėt su baidarėm, jei kas ieškot kompanijos tai labai prašom, mes mielai ją sudarysim. laukčiau įvairių pasiūlymų ax.gif
Ginija
QUOTE(liepos mamyte @ 2006 08 08, 13:56)
Aš irgi vis plnuoju, planuoju, bet ju žiū ir vasara preipbaigos. Būtų gerai dar suspėt su baidarėm, jei kas ieškot kompanijos tai labai prašom, mes mielai ją sudarysim. laukčiau įvairių pasiūlymų  ax.gif
*

Jeigu nori - plaukiam ryt 4u.gif Šešupės upe, Marijampolės apskr. Tai kaip?
Muzika
QUOTE(Ginija @ 2006 08 08, 14:01)
Jeigu nori - plaukiam ryt  4u.gif  Šešupės upe, Marijampolės apskr.  Tai kaip?
*

Vaje viskas būtų OK, bet as dirbu doh.gif ir galiu tik šventinėm dienom, arba savaitgaliais. Ar neplanuojat tada plaukti?? ar su nakvyne jūs palukiat ar vienai dienai? ar būtų nieko jei aš su keturmečiu vaiku??
zis
QUOTE(liepos mamyte @ 2006 08 09, 12:06)
Vaje viskas būtų OK, bet as dirbu  doh.gif ir galiu tik šventinėm dienom, arba savaitgaliais. Ar neplanuojat tada plaukti?? ar su nakvyne jūs palukiat ar vienai dienai? ar būtų nieko jei aš su keturmečiu vaiku??
*

soriux, kad isiterpiu, bet as tai tikrai nerizikuociau plaukti su mazuliu.. blush2.gif Nes, visu pirma, dvivieteje baidareje nera vietos kur galetu mazuliukas sedeti, reikia gal trivietes, visu antra, ar idomu vaikeliukui butu ramiai sedeti ilga laika, visu trecia upese daznai pasitaiko visokiu kliuciu, kai reikia islipti is baidares, kad ja ivektum ir t.t. schmoll.gif
Aumiga
O mes plaukėm netgi su dviem vaikais thumbup.gif Vienai beveik 3, kitai 6 metai. ir nieko mirksiukas.gif Aišku, dažnai sustodavome, pasimaudydavome, visi kuo puikiausiai tilpome thumbup.gif (Vyras sėdėjo ant baidarės galo - bagažinės). Tik, aišku, būna visokių baidarių, mes prašėm platesnės, kad būtų patogiau su vaikais.
Vaikams labai patiko išvyka, nakvojimas palapinėje thumbup.gif
Muzika
QUOTE(Aumiga @ 2006 08 10, 16:04)
O mes plaukėm netgi su dviem vaikais  thumbup.gif Vienai beveik 3, kitai 6 metai. ir nieko  mirksiukas.gif  Aišku, dažnai sustodavome, pasimaudydavome, visi kuo puikiausiai tilpome  thumbup.gif (Vyras sėdėjo ant baidarės galo - bagažinės). Tik, aišku, būna visokių baidarių, mes prašėm platesnės, kad būtų patogiau su vaikais.
Vaikams labai patiko išvyka, nakvojimas palapinėje  thumbup.gif
*

taip taip aš irgi įsivaizduoju, kad maniškei turėtų patikti. Ji išvis labai "turistaujantis" vaikas nuo mažų dienų. Aišku kol kas palapinėje neteko nakvoti, bet kaip sakoma niekada ne anksti ax.gif
venddetta
ir as grizau is savojo zygio....nusikaliau kaip nezinau kas. kazkokie durniai(labai atsiprasau) - isvale zeimena, kad baidariu nesiplesytu. tai nieko idomaus. per diena po 20 kilu nuvarydavom ir puse dienos palatkej drybsodavom. pirma diena palijo tik kol susinesem baidares nuo dedes namo iki upes ir kol susikrovem. tada vel islindo saulyte. po to lijo, lijo, lijo ir islindo saule tik priespaskutine diena. t.y. vakar. bet siaip tai nery labai purvinas vanduo, bet labai faina plaukti skersai upes arba pries srove. tada kasi kasi kasi ir siaip ne taip pasieki tiksla thumbup.gif kadangi buvo lietinga ir mes pradejom vidury savaites, tai su nakvynem nebuvo jokiu problemu. nebuvo problemu ir vandeny. matem tik viena plastika (ten sedejo antonio is rs "hollywood". o siaip tai ispudziai faini. pusbrolis patyre 8 traumas ir visas virtuvej tongue.gif . as tai isistaciau kruvas melyniu, labai sukandziojo visokie gyviai ir panasiai, bet issigydziau koja(isvaziavau su neblogai patempta). o siaip tai buvo faina, nes gavau daug pareigu-vadas, atstovas spaudai, maistininkas ir dar medikas...ir viska atlikau puikiai. nebuvo mamu, kurios kisasi i viska, tai ir valgyt buvo labai saunu daryti(niekas neaiskino, cia taip, cia ne taip, ka tu cia isvis darai)...plaukti mazoje grupeje zymiai smagiau, nei dideleje, nes visi zino savo vieta. tiesa su maistu prasciau. jei apskaiciuoji, kad ryziu reikia paimti 0,6kg, tai turi pirkti 0,8kg, nes kitaip negausi...nu tai va...visko prirasiau cia 4u.gif

o su vaikais labai smagu plaukti. pati tai 2 metuku sedau i baida, o siemet turejom 9 metuku mano pusseseryte, tai pirma diena ji sedejo vidury be irklo (trrivietej) ir ja uzsupo. paskui gydziau gydziau...o ryte jautesi puikiai. sedo i prieki, gavo irkla ir labai sauniai nuirklavo 14km. nu tas jos irklavimas tai buvo tik mosikavimasis, bet ji turejo uzsiemima ir jai patiko smile.gif

o su islipimais per kliutis, tai bent jau mes kai plaukdavom (budami mazi) tai per seklumas mes ramiai kaip bites praeidavom sededami baidoj, o per visokius rastus irgi kol buvom visai mazi pertempdavo mus, paskui ismokom laipioti. reikia tik istreniruoti vaikus ir nepamirsti gelbejimosi liemeniu cool.gif
Ginija
QUOTE(liepos mamyte @ 2006 08 09, 11:06)
Vaje viskas būtų OK, bet as dirbu  doh.gif ir galiu tik šventinėm dienom, arba savaitgaliais. Ar neplanuojat tada plaukti?? ar su nakvyne jūs palukiat ar vienai dienai? ar būtų nieko jei aš su keturmečiu vaiku??
*

Na šiais metais kaip ir daugiau nebeturim numatytų žygiųm, bet jei sugalvosim ekspromtu - būtinai pasiūlysiu mirksiukas.gif Mes paprastai plaukiame su nakvyne. Labai smagu thumbup.gif

Apie Šešupės upę galiu pasisakyti tik teigiamai thumbup.gif Man patiko, nes upėje yra visko: ir užvartų, ir kliūčių, ir slenksčių, ir daug žolių, ir akmenų, ir srovės, ir seklumų, ir gilių vietų. Žodžiu visokeriopa thumbup.gif Bet smagiausia, kad nesutikome kitų baidarininkų schmoll.gif
Viso nuplaukėme 37 km: vieną 24 km., o kitą dieną 13 km. Nepersistengėm, nes buvo plaukiančių pirmą kartą. Taip, kad smagu buvo wub.gif

QUOTE(venddetta @ 2006 08 10, 17:13)
ir as grizau is savojo zygio....nusikaliau kaip nezinau kas. kazkokie durniai(labai atsiprasau) - isvale zeimena, kad baidariu nesiplesytu. tai nieko idomaus. per diena po 20 kilu nuvarydavom ir puse dienos palatkej drybsodavom. pirma diena palijo tik kol susinesem baidares nuo dedes namo iki upes ir kol susikrovem. tada vel islindo saulyte. po to lijo, lijo, lijo ir islindo saule tik priespaskutine diena. t.y. vakar. bet siaip tai nery labai purvinas vanduo, bet labai faina plaukti skersai upes arba pries srove. tada kasi kasi kasi ir siaip ne taip pasieki tiksla thumbup.gif kadangi buvo lietinga ir mes pradejom vidury savaites, tai su nakvynem nebuvo jokiu problemu. nebuvo problemu ir vandeny. matem tik viena plastika (ten sedejo antonio is rs "hollywood". o siaip tai ispudziai faini. pusbrolis patyre 8 traumas ir visas virtuvej  tongue.gif . as tai isistaciau kruvas melyniu, labai sukandziojo visokie gyviai ir panasiai, bet issigydziau koja(isvaziavau su neblogai patempta). o siaip tai buvo faina, nes gavau daug pareigu-vadas, atstovas spaudai, maistininkas ir dar medikas...ir viska atlikau puikiai. nebuvo mamu, kurios kisasi i viska, tai ir valgyt buvo labai saunu daryti(niekas neaiskino, cia taip, cia ne taip, ka tu cia isvis darai)...plaukti mazoje grupeje zymiai smagiau, nei dideleje, nes visi zino savo vieta. tiesa su maistu prasciau. jei apskaiciuoji, kad ryziu reikia paimti 0,6kg, tai turi pirkti 0,8kg, nes kitaip negausi...nu tai va...visko prirasiau cia 4u.gif

*

Smagi istorija thumbup.gif Kelias dienas jūs plaukėte?
Šiaip Žeimena yra turistinė upė, tad patys baidarių nuomotojai paruošia trasas - išpjauna išgriuvusius medžius, kad tik mažiau sugadintų baidarių jiems gražintų.

Asmeniškai man visokios kliūtys upėje yra labai smagu thumbup.gif
Muzika
QUOTE(Ginija @ 2006 08 10, 19:33)
Na šiais metais kaip ir daugiau nebeturim numatytų žygiųm, bet jei sugalvosim ekspromtu - būtinai pasiūlysiu  mirksiukas.gif Mes paprastai plaukiame su nakvyne. Labai smagu  thumbup.gif

Apie Šešupės upę galiu pasisakyti tik teigiamai  thumbup.gif  Man patiko, nes upėje yra visko: ir užvartų, ir kliūčių, ir slenksčių, ir daug žolių, ir akmenų, ir srovės, ir seklumų, ir gilių vietų. Žodžiu visokeriopa  thumbup.gif  Bet smagiausia, kad nesutikome kitų baidarininkų  schmoll.gif 
  Viso nuplaukėme 37 km: vieną 24 km., o kitą dieną 13 km. Nepersistengėm, nes buvo plaukiančių pirmą kartą. Taip, kad smagu buvo  wub.gif
Smagi istorija  thumbup.gif  Kelias dienas jūs plaukėte?
Šiaip Žeimena yra turistinė upė, tad patys baidarių nuomotojai paruošia trasas - išpjauna išgriuvusius medžius, kad tik mažiau sugadintų baidarių jiems gražintų.

Asmeniškai man visokios kliūtys upėje yra labai smagu  thumbup.gif
*

Jei tik ką nors sugalvosit labai prašau, noriu prisijungt ax.gif Nesėdžiu rankų sudėjusi ieškau ir kt variantų, bet grupeles surasti labai sunku, nes visi su savo kompanijom dažniausisi plaukia. Mano draugai arba tinginiai arba ekstremalai, todėl nei vienur, nei kitur nepritampam biggrin.gif
Venndetos reiks prašyt meniu sudaryt, nes man tiesa pasakius ar 1 KG. AR 2 KG ryžių, vienodai šviestų. O ji tikras profesionalas musiau.
Šiaurinė
Labai smagiai cia atrodo jusu aprasyti pasiplaukiojimai smile.gif noriu jusu patarimu ir konsultaciju - niekada neesu plaukusi baidaremis, o dabar pakviete i toki zygi smile.gif labai noriu plaukti, tik turiu tokia beda - as nemoku plaukti. Ar tai didele problema ? ar is viso baidarėmis plaukia zmones nemokantys plaukti ? plauksime Sventosios upe. Gal kas plauke ta upe ir kokie ispudziai ? Ir siaip noreciau patarimu - ka pasiimti i tokius zygius ?
zis
QUOTE(Ginija @ 2006 08 10, 20:33)
  Apie Šešupės upę galiu pasisakyti tik teigiamai  thumbup.gif  Man patiko, nes upėje yra visko: ir užvartų, ir kliūčių, ir slenksčių, ir daug žolių, ir akmenų, ir srovės, ir seklumų, ir gilių vietų. Žodžiu visokeriopa  thumbup.gif  Bet smagiausia, kad nesutikome kitų baidarininkų  schmoll.gif 
  Viso nuplaukėme 37 km: vieną 24 km., o kitą dieną 13 km. Nepersistengėm, nes buvo plaukiančių pirmą kartą. Taip, kad smagu buvo  wub.gif
Smagi istorija  thumbup.gif  Kelias dienas jūs plaukėte?

Asmeniškai man visokios kliūtys upėje yra labai smagu  thumbup.gif
*

O Sesupe plati upe ar siaura??? Man labai nepatinka palcios upes... blush2.gif
Musu kelionese daznai buna nemokanciuju plaukti, bet jokiu problemu neiskyla...Tiesiog uzsidek liemene ir jausiesi saugi g.gif O, kad baidare apvirstu ar pan. tai bent jau musu kompanijoje labai retas atvejis, taip atsitinka tik tada, kai kas nors sumano baidareje padurniuot, arba specialiai idomu pabandyti ka reiskia apvirsti su baidare... biggrin.gif
egliuke
QUOTE(Šiaurinė @ 2006 08 11, 07:43)
Labai smagiai cia atrodo jusu aprasyti pasiplaukiojimai  smile.gif noriu jusu patarimu ir konsultaciju - niekada neesu plaukusi baidaremis, o dabar pakviete i toki zygi  smile.gif  labai noriu plaukti, tik turiu tokia beda - as nemoku plaukti. Ar tai didele problema ? ar is viso baidarėmis plaukia zmones nemokantys plaukti ? plauksime Sventosios upe. Gal kas plauke ta upe ir kokie ispudziai ? Ir siaip noreciau patarimu - ka pasiimti i tokius zygius ?
*

Aš irgi visai nemoku plaukti ir bijau vandens, netgi įbristi iki juosmens man vienai yra baisu doh.gif Bet šį savaitgalį primą kartą plauksiu baidarėm ir taip pat Šventosios upe rolleyes.gif Šiaip jau visiems pasakiau, kad jei neduos man gelbėjimosi liemenes tai tikrai neplauksiu...Man įdomu, ar Šventoji gili upė ir kokios ten sąlygos plaukti? Tikiuosi viskas bus gerai ir neteks apsiversti ax.gif
venddetta
ginija>> plaukem 8 dienas. kaip visada thumbup.gif

liepos mamyte>> jei tik prireiks tai pasakysiu kaip yra sudarinejami meniu thumbup.gif

siaurine>> nuo kur iki kur plauksit ta sventaja? jei aukstupy tai sekmes. pasibaigus aukstupio ezerams prasideda tikras linksmumas uz derivacines antalieptes elektrines. bet ten nepatarciau plaukti su nepatyrusia chebra. mano teciui ten buvo pirmas zygis. ir tikrai turejo ka veikti. o mes su savo chebra ten plaukem irgi dar nebudami super geros formos, tai kilo vadinamasis bobu maistas "mes neplauksim ir vaiku neleisim" ir bla bla bla (cia del to, kad mes ejom apziureti tos elektrines ir priziuretojas pasake, kad ana nakti baidarininkai visa nakti baidares lope, siuvo, klijavo ir panasiai)....bet vaikai pareiske, kad plauks ir mamytems buvo pasiulyta eiti pestute. gavo zemelapi ir...tada jos paklause "o kur bus nakvynes vieta?" mes aisku to dar nezinojom. zinojom, kad sartuose, o kaip visi zinom, sartu kranto ilgis labai didelis, tai kai joms buvo pasiulyta apeiti sartus, atsisake. buvo isformuotas moteriskas ekipazas. mes su teciu atidavem mano pusbroli ir pasiemem viena mama. ji isitaise priekyje su irklu, o as budama gal kokiu 12 metuku pas ja nuvariau ir pareiskiau "tu ka, nezinai, kad as uz tave geriau irkluoju?" ir atemiau irkla. mamyte (ne mano) sedo i vidury ir turbut meldesi, kad neapvirstumem. o kas ten per baisios kliutys as ne neprisimenu (tai reiskia, kad nieko baisaus) schmoll.gif

o su tais neapsivertimais, tai irgi. nieko neatsitiks, jei ekipazas sutars. jei vienas nori ka nors padaryti, tiesiog pasako "laikyk lygsvara". pas mus baidarej siemet karunele vis atsisegdavo, tai tiesiog puskei pasakydavau laikyt lygsvara ir pati persisukus taisiau ta karunele, po kelis kartus i diena blink.gif
o siaip tai <b>niekada</b>:
*plaukdamos po medziais nesilaikykit uz saku
*kai plaukiat i akmeni kai didele srove ir matot, kad neissisuksit, tai geriau tiesiai varykit, o ne sonu
*kai buna banguotas vanduo, plaukit skersai bangu, o ne isilgai
*nelaipiokit is baidares i baidare vandeny
*kai gilu nelipti i baidare is sono, lipkit per gala ar per prieki (cia kai buna gilu ir issoki is baidares pasimaudyti)
*neprisikraukit i baidare nesupakuotu daiktu (butinai versies-kiaulystes desnis)

o siaip esu viena karta bandzius verstis specialiai. tai buvo kai plaukem jura. tai 2 kartus su puske bandem su tuscia baidare apsivozti, bet nepavyko. tada su teciu bandziau ir apsivozem. padarem overkill'i. o baidare pasirode kiaura, tai oras isejinejo ir vos nenuskandinom savo baidos doh.gif ....tai nepalikinekit skyliu mielosios mirksiukas.gif
Ginija
QUOTE(liepos mamyte @ 2006 08 11, 08:29)
Jei tik ką nors sugalvosit labai prašau, noriu prisijungt  ax.gif Nesėdžiu rankų sudėjusi ieškau ir kt variantų, bet grupeles surasti labai sunku, nes visi su savo kompanijom dažniausisi plaukia. Mano draugai arba tinginiai arba ekstremalai, todėl nei vienur, nei kitur nepritampam biggrin.gif
Venndetos reiks prašyt meniu sudaryt, nes man tiesa pasakius ar 1 KG. AR 2 KG ryžių, vienodai šviestų. O ji tikras profesionalas musiau.
*

Mes savo draugus jau įtraukėm ir jie pamėgo šį malonumą (nors tikrai ne visi schmoll.gif) Būk aktyvi šitoje temoje, tikrai atsiminsiu ir paimsiu tave į kitą žygį drinks_cheers.gif

QUOTE(Šiaurinė @ 2006 08 11, 08:43)
Labai smagiai cia atrodo jusu aprasyti pasiplaukiojimai  smile.gif noriu jusu patarimu ir konsultaciju - niekada neesu plaukusi baidaremis, o dabar pakviete i toki zygi  smile.gif  labai noriu plaukti, tik turiu tokia beda - as nemoku plaukti. Ar tai didele problema ? ar is viso baidarėmis plaukia zmones nemokantys plaukti ? plauksime Sventosios upe. Gal kas plauke ta upe ir kokie ispudziai ? Ir siaip noreciau patarimu - ka pasiimti i tokius zygius ?
*

Mano viena draugė irgi nemoka plaukti, bet vieną kartą plaukė ir patiko. Užmiršo nemokėjimą plaukti. O šiaip gauna gelbėjimosi liemenes - tad kaip ir saugu thumbup.gif

QUOTE(zis @ 2006 08 11, 09:10)
O Sesupe plati upe ar siaura??? Man labai nepatinka palcios upes... blush2.gif
*

Šiaip gana siaura, nors vietomis išplatėja. Kai perkelsiu nuotraukas į kompiuterį - parodysiu nuotraukose kaip ji atrodo cool.gif
venddetta
ginija>>ir as uzsimaniau i ta sesupe...pagalvojau, kad dar neplaukiau ja....reikes susigundyti..o ten nuo kur iki kur plauket? (sorry, jei jau rasei, neprisimenu)
Ginija
QUOTE(venddetta @ 2006 08 11, 23:34)
ginija>>ir as uzsimaniau i ta sesupe...pagalvojau, kad dar neplaukiau ja....reikes susigundyti..o ten nuo kur iki kur plauket? (sorry, jei jau rasei, neprisimenu)
*

Tikrai rekomenduoju. Aš pati ateityje susigundysiu pasiplaukiot šita upe, tik kitu maršrutu. Šįkart plaukėme nuo Kalvarijos iki Liudvinavo. Baidares nuomovomės štai iš čia: Baidarių nuoma Šiame psl. pateikti išsamūs maršrutai, tikrai verta drinks_cheers.gif

O čia žadėtosios nuotraukos Nuotraukos
venddetta
baidariu mes nesinuomojam...savas turim...jos aisku uz mane senesnes, bet uztai patikimos thumbup.gif kai kur detaliu truksta thumbup.gif

grazios fotkes, tik ar ne tu sakei, kad tau nepatinak platikines?su plastikinem plauket?
beje, o kaip su nakvynem?ir su krantais kaip? mirksiukas.gif
Ginija
QUOTE(venddetta @ 2006 08 13, 12:27)
baidariu mes nesinuomojam...savas turim...jos aisku uz mane senesnes, bet uztai patikimos thumbup.gif kai kur detaliu truksta thumbup.gif

grazios fotkes, tik ar ne tu sakei, kad tau nepatinak platikines?su plastikinem plauket?
beje, o kaip su nakvynem?ir su krantais kaip? mirksiukas.gif
*

Man brezentinės nepatinka schmoll.gif, nepatikimai man jos atrodo (vieną kartą beplaukiant susidūrėm su kitais, kurie plaukė su brezentine baidare ir ji prakiuro). Tikriausiai jei parašiau, kad nepatinka plastikinės - susimaišiau blush2.gif

Dėl nakvynių vietos problemos nėra schmoll.gif Stovyklaviečių įrengtų nėra, bet šiaip vietų, kuriose stok ir statyk palapines yra ne viena ir ne dvi thumbup.gif Juo labiau, kad nebuvo jokių kitų plaukikų apart mūsų, tai visos pakrantės buvo mūsų thumbup.gif
Nakčiai buvome apsistoję visai šalia Buktos-Ąžuolyno tilto (vos jį praplaukus). Tiesa, gavome pievos šeimininkės leidimą poilsiauti jos žemėse ir užsikurti laužą.
venddetta
o man tai patinka brezentines...jei prakiurdai susiklijuoji...mes turim labai smagia metrine skyle...jos ilgis kiek didesnis nei metras...ant baslio pasinerem su teciu.....o vat kai plastikine prakiurdai (man nebutu problemu) jau ir viskas ax.gif
*CACA*
Manau tikrai idomus sis uzsiemimas. bet man paciai asmeniskai dar ne karto neteko plaukioti. Nors draugai labai isgyre, sake, kad jiem labai patinka. Na tai gal kitais metais ir as kaip nors susigundysiu.
Ginija
Tai ką, baidarių sezonas jau uždaromas? g.gif
une
mes dar plaukem savaitgali, bet ko gero sezona jau uzdarysime smile.gif
Ginija
QUOTE(une @ 2006 08 29, 21:25)
mes dar plaukem savaitgali, bet ko gero sezona jau uzdarysime  smile.gif
*

Kur plaukėte? bigsmile.gif
Ir nepasigyrei... klok įspūdžius thumbup.gif Juk taip įdomu bigsmile.gif

Maniškio firma planuoja baidarių žygį rugsėjo mėn., tad jei su antrom pusėm - būtinai įsipaišysiu jiems į kompaniją ir aš thumbup.gif
Skvo
O mes nuo liepos 18 d. pradėjome savo kelionę į Suomiją. Savaitę keliavome, o savaitę plaukėme baidarėmis upėmis - ežerais. Mažiausiam keliautojui - mūsų sūniukui - buvo tik 1 metukai ir 2 mėnesiai. Puikiai pakeliavome, daug įspūdžių patyrėme, pamatėme kito kraštovaizdžio. Kiekvienais metais keliaudavome Lietuvos upėmis ir ežerais, pereitasi metais pabandėme Latvijos upe, o šiemet išdrįsome suplanuoti žygį į Suomiją. Ežerų pakrantės akmenuotos, uoluotos, visur kyšo iš vandens taip pat uolos, labai įspūdingai atrodo. Teko net palapinę vienoje stovyklavietėje ant akmens statyti, nes Suomija labai akmenuotas kraštas, taip pat, kaip ir ežeringas. O stovyklavietės kokios puikios bigsmile.gif Kiekvienoje stovyklavietėje yra tualetas, jame tualetinis popierius, netgi lemputė, veikianti elementais, medinė palapinė, pastogė su paruoštomis malkomis, pjūklas, kirvis, taip pat dėžutė, kurioje gali rasti degtukų, netgi smilkalų nuo uodų, taip pat lauko baldai, netgi metaliniai įrankiai valgio gaminimui ir valgymui, specialūs metaliniai įrenginiai ar netgi krosnelės valgio gaminimui. Suomiai labai saugo gamtą: neplauna nei indų, nei dantų nesivalo tiesiai į vandenį (čia aš apie turistautojus). Būtinai atsineša vandens toliau nuo kranto ir taip susitvarko. Ir mes elgėmės taip kaip jie. Įdėsiu rytoj nuotraukytes.
venddetta
o gali placiau apie marsruta papasakoti? kazkaip idomiai skamba, bet itariu brangiai kainavo tokia kelione?
Skvo
QUOTE(venddetta @ 2006 08 29, 22:23)
o gali placiau apie marsruta papasakoti? kazkaip idomiai skamba, bet itariu brangiai kainavo tokia kelione?
*

Keliavom po centrinę Suomijos dalį (baidarėmis) iš Pieksamaki kaimelio į Kangasniemi, visai netoli Kuopio didesnio miestelio:

user posted image

internetinis puslapis

Kelionė visai nekainavo brangiai. Kitiems lotuliukas.gif . Mums kainavo, nes mes pirkom didesnę baidarę. Padidėjus šeimai, nebetilpom į dvivietę, tai pirkom trivietę ir kitos turistinės įrangos, tik todėl brangiau kainavo. Jeigu viską turi, tai kainuoja tik degalai, tiesa, dar persikėlimas keltu iš Estijos į Suomiją, priklausomai nuo žmonių skaičiaus ir firmos, kurios paslaugomis naudojiesi, tai pvz. mūsų keturių asmenų šeimai+mašina persikelti gali kainuoti apie 170 - 320 lt. maždaug. Aš nei pati jau tiksliai nebeprisimenu, reikėtų pasižiūrėti bilietus. Visą maistą dviem savaitėm vežėmės iš Lietuvos. Taip taip, dviem savaitėm, gal nustebsit, koks maistas tiek išsilaiko. Mes turistaujam gana ilgai jau, žinom, ką vežtis, esam jau išbandę daugelį dalykų ir šiaip, bendrą tvarką jau žinom. Šiemet keliavome 23 žmonės, 6 baidarės. Kiekvienais metais keliaujame su tais pačiais žmonėmis, visi pažįstami, savi. O tvarka turistavimo pas mus tokia, kad plaukimo metu, tai būna apie savaitę, viena šeima (viena baidarė) gamina maistą visiems kitiems tris kartus per dieną vieną dieną. Taip gaunasi, kad reikia tik kartą gaminti valgyti. Jau žinom, kiek reikia vežtis maisto tokiam kiekiui žmonių, kad pagaminti pusryčius, pietus ir vakarienę, pvz. pusryčiai: manų košė iš 2 pakelių manų+3 kondensuoti pienai be cukraus, vienas su cukrumi, sumuštiniai ir baronkos desertui, arbata iš pakeliui bekeliaujant ar plaukiant surinktų vaistažolių, žemuogių ar iš namų arba kava. Brangu, tokiam kiekiui žmonių? Juk nea. Keliaudami ne vandens transportu, visi valgyti gaminamės kiekvienas sau sutartu laiku. Vežamės dujines virykles, kad pasigamintume šilto maisto. Na, jeigu bus įdomu, apie maistą papasakosiu, jei kas norės.

Skvo
Kelios nuotraukos, nes daugiau neleidžia įkelti "Banga" šiandien, kitas rytoj įkelsiu.

Akmenuotos pakrantės:

user posted image

Akmenuotos kliūtys:

user posted image
zis
[quote=Skvo,2006 08 30, 10:57]
Kelios nuotraukos, nes daugiau neleidžia įkelti "Banga" šiandien, kitas rytoj įkelsiu.

Akmenuotos pakrantės:

Vau... bigsmile.gif Suzaveta... wub.gif
venddetta
pas mus plaukiant irgi tokia gaminimo tvarka, tik mes maista visa bendrai perkam ir valgiarasti sudaro paskirtas maistininkas. viskas apskaiciuojama ir tada dar paskirstoma kas ka veza (baidarese). is vakaro budintieji susirenka is visu ko jiem ta diena reikes ir sudeda i dienos maisa. kit diena ta pati padaro kiti budintieji..o jus kaip supratau maisto nuperkat tik tai dienai, kuria jus gaminsit?

o siaip as irgi suzaveta pakrantem...beje, mes kaip ir jus pernai isbandem latvijos upe. plaukem gauja, o jus kur?
Skvo
QUOTE(venddetta @ 2006 08 30, 19:19)
pas mus plaukiant irgi tokia gaminimo tvarka, tik mes maista visa bendrai perkam ir valgiarasti sudaro paskirtas maistininkas. viskas apskaiciuojama ir tada dar paskirstoma kas ka veza (baidarese). is vakaro budintieji susirenka is visu ko jiem ta diena reikes ir sudeda i dienos maisa. kit diena ta pati padaro kiti budintieji..o jus kaip supratau maisto nuperkat tik tai dienai, kuria jus gaminsit?

o siaip as irgi suzaveta pakrantem...beje, mes kaip ir jus pernai isbandem latvijos upe. plaukem gauja, o jus kur?
*

Man tai per sudėtingai skamba tokia sitema. Is visu renka maista kitos dienos gaminimui g.gif Man atrodo, kad mūsų sitema paprastesnė. Kiekvienas baidarėse turi maistą savo gaminimo dienai ir jo neliečia, tada nereikia kraustyti kuprinių kiekvieną dieną. O pas jus atrodo bardakas gaunasi. Man atrodo, kad nei nepsisiminčiau, kuri baidarė kokį maistą veža, kai reikėtų maistą rinktis kitos dienos gaminimui. O ir įdomiau, man atrodo, mūsų sistemoje tai, kad nežinai, ką gamins konkrečiai kiekviena šeima, ką duos skanaus blush2.gif , koks sūris ar dešra bus. Iš anksto mes tik aptariam, kas kokią košę virs, kad nebūtų vienodų, bet per tuos kasmetinius keliavimus jau žinom, kas kokią košę virs, nes kasmet kiekvienas maždaug verda tą pačią košę + - su improvizacijom. Aš šiemet susikroviau į 3 atskirus maišus: pusryčius, pietus ir vakarienę ir man pasirodė labai patogu. Tada gaminant nereikia blaškytis ir kraustyti viską bendrai sumetus, kad rasti ką nors. Pietus ir vakarienę reikia gaminti skubiai, nes visi alkani, o jei dar kuisies po tas tašes, tai visai pasimesi, blaškysiesi, daug laiko prarasi, nes norisi ne tik gaminti, o ir pailsėti, apsitvarkyti ir pasiruošti plaukimui.

O kaip tau atrodo jūsų sistema, ar patogu tavo akimis žiūrint? Ką jūs gaminat kelionės baidarėmis metu, pvz.: pusyčiam, pietums ir vakarienei? Tai jeigu vistiek visi turi maistą vežtis baidarėse, tai jau manau vistiek geriau ir ramiau visiems būtų, kad visi ir vežtūsi tik tą maistą, kurį gamins, ar nea? Kiek jūs dienų plaukiate? Kiek jau metų turistaujate vandens transportu ir kiek žmonių plaukiate, ar kasmet tie patys? blush2.gif daug klausimų uždaviau, bet įdomu labai.
Skvo
Bažnyčia akmeninėje oloje:

user posted image

Pilis Suomijoje su pontoniniu tiltu ant akmeninės salos:

user posted image

Į vidų patekti nepavyko, nes vyko opera. Kai suėjo visi į pilį, tiltas buvo nuplukdytas ir nei vienas pavėlavęs ar šiaip turistas patekti į vidų jau nebegalėjo.

vejavaike
QUOTE(Ginija @ 2005 05 02, 13:56)
Mes Ula plaukeme plastikinemis baidaremis, bet kiti maciau kaip kazkur uzliuve prasikiurde baidare cry.gif Dabar Ula labai sutvarkyta upe - isvalyti nugriuve medziai. Ir labai daug turistu! Pilna upe.  tongue.gif
Praeita vasara mes plaukeme Visincia - oi kokia vingiuota upe, pilna prigriuvusiu medziu, tai tasem baidares. taip pat Sventaja plaukem. Labai rami upe. Visai nieko, bet pradedantiems smile.gif O musu gretose tokiu buvo nemazai.
Ar teko plaukti kam nors Zeimena? Kokie atsilliepimai?
Beja, o kai plaukete Ula, kur pradejot plaukti?
*

Papildyta:
Sveikute smile.gif

as irgi sia vasara pabandziau baidarem pirmakart gyvenime, tai uzsikabinau eneraliai : Plaukem su klasiokais EMrkio upe - jega buvo smile.gif Noreiu ir dar...bet jau ruduo sad.gif Be to, noreciau prasiplaukt su vyru, bet musu draugai labai moliai aplinkui - tai jie negali, tai jie bijo...Zodziu - neturim chebros sad.gif TAi vat pamaniau, jei kada galima paorganiozuoti kartu? kaip amnai? Ar jus turit nuolatine "savu baidarininku" grupe, su kuriais visada plaukiate iskylauti?
as apskritai labai megstu aktyvi poisi, ypac vasara - isjudinu ir vyra, bet vat draugai tai neduok dieve kokie moliai...: rodos, dar jauni, o jau tokie tinginiai...
Ginija
QUOTE(vejavaike @ 2006 09 03, 14:38)
Papildyta:
Sveikute smile.gif

as irgi sia vasara pabandziau baidarem pirmakart gyvenime, tai uzsikabinau eneraliai : Plaukem su klasiokais EMrkio upe - jega buvo smile.gif Noreiu ir dar...bet jau ruduo sad.gif Be to, noreciau prasiplaukt su vyru, bet musu draugai labai moliai aplinkui - tai jie negali, tai jie bijo...Zodziu - neturim chebros sad.gif TAi vat pamaniau, jei kada galima paorganiozuoti kartu? kaip amnai? Ar jus turit nuolatine "savu baidarininku" grupe, su kuriais visada plaukiate iskylauti?
as apskritai labai megstu aktyvi poisi, ypac vasara - isjudinu ir vyra, bet vat draugai tai neduok dieve kokie moliai...: rodos, dar jauni, o jau tokie tinginiai...
*

Jei tik noro bus - prašom prie mūsų drinks_cheers.gif Bus smagu thumbup.gif
Mes plaukiame vis su skirtingomis kompanijomis, tiesa, dalis žmonių vis tie patys, kartais prisijungia vis nauji. Mielai priimam ir kitus žmones, nes ir pas mus kol susidarė kompanija, su kuria galime iškeliaut į žygį, praėjo šiek tiek laiko... Renkamės vis skirtingas trasas. Taip, kad liuks, junkis prie mūsų thumbup.gif Aš jau čia kažkada siūliau ir SM baidarių iškylą padaryt. Būtų galima netgi vienos dienos, be nakvynės blush2.gif
venddetta
QUOTE(Skvo @ 2006 08 31, 11:26)
O kaip tau atrodo jūsų sistema, ar patogu tavo akimis žiūrint? Ką jūs gaminat kelionės baidarėmis metu, pvz.: pusyčiam, pietums ir vakarienei? Tai jeigu vistiek visi turi maistą vežtis baidarėse, tai jau manau vistiek geriau ir ramiau visiems būtų, kad visi ir vežtūsi tik tą maistą, kurį gamins, ar nea? Kiek jūs dienų plaukiate? Kiek jau metų turistaujate vandens transportu ir kiek žmonių plaukiate, ar kasmet tie patys?  blush2.gif daug klausimų uždaviau, bet įdomu labai.
*

sveika. sorry, kad ilgai laukei atsakymo, bet pradejau studijuoti ir neturiu interneto. tai pradedu atsakineti smile.gif

mano akimis ziurint man mano sistema zymiai patogesne, nei jusiske. tik nesizeisk blush2.gif . man taip svieciasi, kad netgi pigiau taip gaunasi, nors nezinau
gaminam tai.....nu galiu pateikti sios vasaros zygio valgiarasti, juk buvau maistininkas ir turiu ji....nu pabaigoj parasysiu.... rolleyes.gif ir tikrai jokio bardako nebuna pas mus. maistininkas turi visa valgiarasti ir sarasa kas ka veza. buna sudarytas grafikas kuriam priplauktam mieste ka reikia nupirkti ir is vakaro maistininkas pro visus praeina ir patikrina kas ko turi. ka reikia pripirkti. patogu taip. ir kitos dienos budintysis is vakaro susizino ka gamins, ka is ko ir kiek paimti ir susirenka i dienos maisa. dienos maise yra vsokiu arbatu, prieskoniu ir panasiu dalyku kas yra bendra. pas jus kaip supratau, net ir tokius dalykus vezasi kiekvienas sau.... g.gif nu bet cia mano nuomone, juk sistemu nepradesim kaitaliot thumbup.gif
plaukiam mes visa savaite...anksciau budavo nuo tasko A sekmadieni iki ikito sekmadienio. dabar pradedam bet kuria savaites diena ir plaukiam nuo tasko A iki tasko B.
pati turistauju nuo 2 metuku, dabar man jau 18, o tetis nuo savo studiju laiku.
zmones dabar pradejo keistis, nes aptingo...nu siaip mazeja ir mazeja musu.

o dabar mano sarasas:
ketvirtadienio vakariene- bulviu kose su tusonke
penktadienis- makaronai su suriu
sriuba
ryziai su tusonke
sestadienis- kukuruzu kose su kondensuotu pienu ir kakava
sriuba
grikai su tusonke
sekmadienis- zirniai su spirgais
saldi sriuba ir konservuota zuvis
makaronai su tusonke
pirmadienis- ryziai su razinom ir kakava
sriuba
grikiai su tusonke
antradienis- kukuruzu kose su kondensuotu pienu
sriuba
soja su makaronais
treciadienis- lesiai su spirgais
saldi sriuba ir konservuota zuvis
makaronai su tusonke
ketvirtadienis-manu kose

sriuba jei nesaldi, tai is koncentratu ir su bulvytem, morkytem. jei saldi, tai is dziovintu vaisiu.
per visus tris valgymus yra duodama sumustiniu su suriu, desra. jei neverdam kakavos, tai verdam arbata....ir panasiai thumbup.gif
Skvo
Ačiū už išsamų atsakymą mirksiukas.gif . Aišku, kiekvienam sava tvarka atrodo pačiausia. Na, vistiek dar noriu biški pasiginčyti blush2.gif Man vistiek atrodo, kad jūs blaškotės. Mes tai sėdim sau ramiai kiekvienas savo baidarėse su savo maistu, nei kur ką klausti, nei ką imti, nei ką pirkti. Visi ramiai, žino, kas ką kada gamins. Prieskonių tai kiek gi ten reikia arba iš viso nereikia. O dėl pigumo ar brangumo tai irgi atrodo, kad tas pats gaunasi. Tik mes, žiūrint į Jūsų meniu, paprasčiau gal gaminam, man taip atrodo. Bulvių košė blink.gif , gi bulvės sunkios, o kiek daug jų reikia dideliam būriui žmonių, niekada nesivežam, ir sriubos neverdam, nes nesotu, vien tik jos, o jeigu ir sriubą ir pietus - daug darbo ir laiko sugaišume. Na, nebent jūs mažiau gal plaukiat, daugiau gal ilsitės. Mes tai ištisai tik ant vandens. Pietauti sustojam neilgam, kad nevarginti šeimininkių ir pačioms šeimininkėms nepavargti, tai esam nusprendę gaminti tik sumuštinius. Arbatą ir kavą kiekvienas vežasi, pasidaręs iš ryto, termosuose. Laužo pietums taip pat nekuriame. Iš ryto ir vakare gaminame košes: jeigu ryte pieniška, tai vakare "mėsiška", ir duodame po kokį saldumyną (baronkos, vafliai, saldainiai...)
Būtų labai įdomu pabandyti jūsų sistemą. Ir įdomu būtų paplaukioti kartu. Matau, kad ir norinčių yra. Gal tikrai reikia organizuotis plaukimui, mes turim paskolinti kelias baidares netgi norintiems. Gal dar šiemet galvoju 2 dienų kelionę padarom su šeimomis, pvz. per bobų vasarą, arba, kai orus geresnius pranešinės lotuliukas.gif
nerami
QUOTE(Skvo @ 2006 09 07, 01:01)
Ačiū už išsamų atsakymą  mirksiukas.gif . Aišku, kiekvienam sava tvarka atrodo pačiausia. Na, vistiek dar noriu biški pasiginčyti  blush2.gif Man vistiek atrodo, kad jūs blaškotės. Mes tai sėdim sau ramiai kiekvienas savo baidarėse su savo maistu, nei kur ką klausti, nei ką imti, nei ką pirkti. Visi ramiai, žino, kas ką kada gamins. Prieskonių tai kiek gi ten reikia arba iš viso nereikia. O dėl pigumo ar brangumo tai irgi atrodo, kad tas pats gaunasi. Tik mes, žiūrint į Jūsų meniu, paprasčiau gal gaminam, man taip atrodo. Bulvių košė  blink.gif , gi bulvės sunkios, o kiek daug jų reikia dideliam būriui žmonių, niekada nesivežam, ir sriubos neverdam, nes nesotu, vien tik jos, o jeigu ir sriubą ir pietus - daug darbo ir laiko sugaišume. Na, nebent jūs mažiau gal plaukiat, daugiau gal ilsitės. Mes tai ištisai tik ant vandens. Pietauti sustojam neilgam, kad nevarginti šeimininkių ir pačioms šeimininkėms nepavargti, tai esam nusprendę gaminti tik sumuštinius. Arbatą ir kavą kiekvienas vežasi, pasidaręs iš ryto, termosuose. Laužo pietums taip pat nekuriame. Iš ryto ir vakare gaminame košes: jeigu ryte pieniška, tai vakare "mėsiška", ir duodame po kokį saldumyną (baronkos, vafliai, saldainiai...)
  Būtų labai įdomu pabandyti jūsų sistemą. Ir įdomu būtų paplaukioti kartu. Matau, kad ir norinčių yra. Gal tikrai reikia organizuotis plaukimui, mes turim paskolinti kelias baidares netgi norintiems. Gal dar šiemet galvoju 2 dienų kelionę padarom su šeimomis, pvz. per bobų vasarą, arba, kai orus geresnius pranešinės  lotuliukas.gif
*

jus abieju sitemos tikrai fainos ir suintrigavo mane .Kitais metais bandysiu pritaikyti. Ypac patiko tavoji ideja apie maisto gaminima baidaremis, nes is tikro tie knisimaisi po bendras dezes uzknisa. Ypac nakti su prozektoriais.
Mes ryte gamindavome, pietus valgydavome baidarese is anksto pasiruose po laukneseli, neislipdami i kranta, o vakariene, jei nebudavo labai suteme, kazka nekalto ir nesudetingo uzkasdavome. Dazniausiai as iszyzdavau, kad kurtume lauza arbatai. Maniskiai taip pavargdavo, kad tik i misias ir miegot krisdavo - ne iki arbatu jiems bebudavo doh.gif
Ir labiausiai isimine, kad buvo per daug maisto, viskas supirkta stichiskai, sukista i dezes ir neaisku kur kuriam maise(gi jie visos vienodi) koks maistas, kur indai ir t.t. doh.gif Buvau sugalvojusi kitais metais ivesti kokia sistema su kortelemis prie maisu rasteliu, bet cia dar geresne ideja, nes ar taip ar taip buvome susiskirste, kad gaminsime baidaremis.
Tiesa, zinok, labai faina, kai visi gamina kartu patiekala. Mes kazkaip visi isitraukeme kartu i troskinio gamyba kernaveje. Labai smagu, va tada tikrai komanda pajauti thumbup.gif , nes baidarese gi po du, tai tu draugu, kaip ir nematydavom ax.gif

O ideja kartu plaukti baidaremis forumietem - SUPER!!! as jungiuosi, jei priimsite bigsmile.gif

zis
Labai jus rimtos plaukejos, kaip matau 4u.gif Musu kompanija, tai daznai megsta patinginiauti, todel mes ir pietums islipe i kranta kuriam lauza ir gaminames ka nors karsto (tai yra ypac svarbu, nes dazniausiai plaukiam vesiu ir slapiu oru, taip gaunasi..). Bet tikiu, kad jums yra labai smagu ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.