Įkraunama...
Įkraunama...

Baidarės

na va. stai marsrutai kuriais esu plaukusi. jei kam rejkes issamesnes informacijos su malonumu padesiu mirksiukas.gif

1990veisieju ezerynas
1991sventosios aukstupio ezerynas
1992balcio ezeras-indraju ez.-luknelio ez.-siekscio ez.-persuoksnu ez.-persuoksna-krakinio ez. buvau jau 4 metuku, o tai puikus amzius gauti irkla pabandymams lotuliukas.gif
1994ignalinos ezerynas (kaltanenai-kaltanenai)gavau nuosava irkla ir jau irklavau kaip didele
1995persuoksna-lakaja-zeimena (budriai-santaka)
1996moletu ezerynas-lakaja-zeimena(moletai-pabrade)
1997visincia-salcia-merkys-nemunas (kidarai-merkine)
1998zeimena-neris (kaltanenai-santaka)
1999sventoji(luodzio ez.-zalioji). kas nemokedami gerai irkluoti cia plaukia, tai grize visus atgraso, nes tipo baisi upe. ne velnio.pas mus net maliavkos islaviravo lotuliukas.gif man buvo 11 metu ir kai i musu baidare atejo viena is mamu(maniske nepluake) as atvariau prie baidares atemiau is jos irkla ir pareiskiau "seskis i viduri, tu ka, nezinai, kad as geriau irkluoju?". tiesa sakant neisivaizduoju kaip as taip galejau pasakyti, bet tetis sake, kad butent taip ir sakiau lotuliukas.gif
2000verkne-nemunas (vilkoksnio ezeras-birstonas) klaiki upe. buvo nerealiai blogas oras, daug masalu, upe kiek prisimenu miske tik ir labai daug rastu privirtusiu. tai tik ilipdavom i baidare ir vel tekdavo kartis ant rasto ir pertempti baidare, bet uztai buvom isdresuoti ir t adarem labai kooperatyviai lotuliukas.gif
2001krazante-dubysa-nemunas(kelme-veliuona) cia as ilipau i sirsiu lizda ir vos galo negavau, bet viskas buvo super. labai grazi upe
2002jura (zemaiciu plentas-mociskiai) labai akmenuota, bet grazi. man patiko i rsrove gan didele
2003sventoji-neris (zalioji-jonava)bliudas
2004streva-kauno marios-uoles ziotys (drabuzio ezeras-dovainonys) va ci atai buvo ka veikti. vasara sausa, vandens minimumas, savaite pries musu zygi is elektriniu nuleido vandeni. tai daugiau bridom upe ir tempem baidares, nei plaukem. pirma karta pabegau is tevu baidares. zmones labai keistai i mus ziurejo ir sake, kad n metu nemate ten baidariu. tas labai jautesi, nes daug kur kelia skynemes per svendres. rankos buvo nerealiai supjaustytos, o jei budavo griovys, tai labai siauras, vingiuotas ir vistiek is sonu tik svendres. ci apatarciau praplaukti, jei nori egzotikos lotuliukas.gif bet apsirupinkit vaistais nuo zaizdu, ilgom rankovem ir gelezine kantrybe
2005gauja (valmiera-murjaniu tiltas) be proto grazi upe, tik bliudas ir sekli. bet krantai nerealiai grazus ir idomios lankomos vietos.
2006(pavasaris) pyvesa (stumbriskis-papyvesiai) cia as pati neplaukiau, nes bijojau pries egzus susirgti, as labai salcmire. siemet dar ir birzeli po namus vaiksciojau su vilnonem kojinem. bet teciui buvo daug laimes, nes pagaliau mamos isleido jaunima i pavasarini zygi. buvo tik 2 suauge zmones, o kiti maliavkos

dauguma upiu labai vaikiskos, bet plaukiant su vaiku darzeliu kitokios nelabai tinka, be to lietuvoje vasariniams zygiams nera didelio pasirinkimo, nera egzotikos

siaip vasariniams zygiams dar numate esam venta, minija, baltaja ancia ir lenkijos juodaja ancia. o paskui varysim kur nors toliau. kita pavasari turbut siesartim plauksim
Atsakyti
Laba smile.gif Gal galit grizusios siom dienom po plaukimu aprasyt kokia dabar situacija Lietuvos upese mirksiukas.gif Nes kalbama, kad dauguma upiu taip nusekusios, kad ne plaukt baidaremis, o jas nest reikia... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2006 07 10, 10:36)
Laba smile.gif Gal galit grizusios siom dienom po plaukimu aprasyt kokia dabar situacija Lietuvos upese mirksiukas.gif Nes kalbama, kad dauguma upiu taip nusekusios, kad ne plaukt baidaremis, o jas nest reikia... unsure.gif

Situacija kaip ir normali. Žiūrint ko nori iš pasiplaukiojimo baidarėmis. Tarkim kokia Širvinta, Vilnelė ar titos seklesnės upės tikrai bus nusekusios, ir reikės dažnai nešti baidares. O koks Merkys, Žeimena, ūla nuo Zervynų bus pakankamai normalios, plaukimamos.
Papildyta:
QUOTE(venddetta @ 2006 07 08, 20:18)
siaip vasariniams zygiams dar numate esam venta, minija, baltaja ancia ir lenkijos juodaja ancia.  o paskui varysim kur nors toliau. kita pavasari turbut siesartim plauksim


Juodąja Ančia Lenkijoje plaukiau. Labai graži upė, nors pakankamai paprasta, pakankamai plati, nėra stiprių srovių. Įdomu perplaukti per Šliuzus (tik tas malonumas mokamas ir reikia didesnės kompanijos, kad pigiau kainuotų mirksiukas.gif ir be proto daug gulbių toje užėje, kas kelis šimtus metrų po šeimynėlę. ax.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif Šį savaitgalį plaukiam Lakaja, tad apie situaciją po savaitgalio painformuosiu. Bet manau viskas bus thumbup.gif
Rugpjūčio mėn. šturmuosim Šešupės upę. Labai laukiu, nes abu maršrutus jau seniai man knieti išmėginti, ale taip ir liko neišmėginti (iki šiol).

Gal dar yra plaukiančių Lakaja? bigsmile.gif
Atsakyti
aš savaitgalį išbandžiau kanojas po Ignalinos ežerus

buvo fantastiška yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

dabar noriu upes išbandyti bigsmile.gif
Atsakyti
Savaitgali ishbandziau baidares. Ispudziai neaprashomi. Faktas, kad noriu dar thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Lietuvos gamta fantastishka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 07 10, 13:21)
aš savaitgalį išbandžiau kanojas po Ignalinos ežerus

buvo fantastiška yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif

dabar noriu upes išbandyti bigsmile.gif

Man asmeniškai baidarės labiau patinka thumbup.gif

QUOTE(Eos @ 2006 07 10, 14:11)
Savaitgali ishbandziau baidares. Ispudziai neaprashomi. Faktas, kad noriu dar thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Lietuvos gamta fantastishka rolleyes.gif


Kur plaukei? Prašom detaliau (nepavyks kitaip išsisukti lotuliukas.gif )
Atsakyti
o kuom baidarės fainiau?
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 07 10, 16:01)
Man asmeniškai baidarės labiau patinka  thumbup.gif 
Kur plaukei? Prašom detaliau  (nepavyks kitaip išsisukti  lotuliukas.gif )


trumpai aprashiau va chia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eos @ 2006 07 10, 17:30)
trumpai aprashiau va chia smile.gif


kažkaip temos dubliuojasi. Manau moderatorės reikėtų prašyti jas apjungti ax.gif
Atsakyti
Mano žadėtieji įpūdžiai apie Lakajos maršrutą...

Maršrutas pasirodė neilgas, su patinginiavimais ir neskubant plaukėm 2 dienas. Pradėjom nuo kempingo prie Juodųjų Lakajų ir finišavome Liūlinėje (standartinis maršrutas).
Pats upeliukas smarkiai nuslūgęs, ~ 15-20cm. Tačiau neįveikiamų kliūčių nelabai ir pasitaikė (baidarę perkelti reikėjo tik 1 vietoje). O šiaip viskas normaliai thumbup.gif
Beja, galiu labai pagirti ir parekomenduoti firmelę www.paupiobaidares.lt - operatyvūs, paslaugūs ir šiaip malonūs žmonės.

Kelios nuotraukos Fotoalbume
Prisijungimo vardas - bairemis
Slaptazodis - lakaja2006
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginija: 16 liepos 2006 - 22:04
QUOTE(Ginija @ 2006 07 16, 22:52)
Mano žadėtieji įpūdžiai apie Lakajos maršrutą...

  Maršrutas pasirodė neilgas, su patinginiavimais ir neskubant plaukėm 2 dienas. Pradėjom nuo kempingo prie Juodųjų Lakajų ir finišavome Liūlinėje (standartinis maršrutas).
  Pats upeliukas smarkiai nuslūgęs, ~ 15-20cm. Tačiau neįveikiamų kliūčių nelabai ir pasitaikė (baidarę perkelti reikėjo tik 1 vietoje). O šiaip viskas normaliai  thumbup.gif
  Beja, galiu labai pagirti ir parekomenduoti firmelę www.paupiobaidares.lt - operatyvūs, paslaugūs ir šiaip malonūs žmonės.

Kelios nuotraukos Fotoalbume
Prisijungimo vardas - bairemis
Slaptazodis - lakaja2006




foto nerodo ax.gif
Atsakyti