Įkraunama...
Įkraunama...

Baidarės

QUOTE(venddetta @ 2006 08 11, 23:34)
ginija>>ir as uzsimaniau i ta sesupe...pagalvojau, kad dar neplaukiau ja....reikes susigundyti..o ten nuo kur iki kur plauket? (sorry, jei jau rasei, neprisimenu)

Tikrai rekomenduoju. Aš pati ateityje susigundysiu pasiplaukiot šita upe, tik kitu maršrutu. Šįkart plaukėme nuo Kalvarijos iki Liudvinavo. Baidares nuomovomės štai iš čia: Baidarių nuoma Šiame psl. pateikti išsamūs maršrutai, tikrai verta drinks_cheers.gif

O čia žadėtosios nuotraukos Nuotraukos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginija: 13 rugpjūčio 2006 - 10:12
baidariu mes nesinuomojam...savas turim...jos aisku uz mane senesnes, bet uztai patikimos thumbup.gif kai kur detaliu truksta thumbup.gif

grazios fotkes, tik ar ne tu sakei, kad tau nepatinak platikines?su plastikinem plauket?
beje, o kaip su nakvynem?ir su krantais kaip? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venddetta: 13 rugpjūčio 2006 - 11:30
QUOTE(venddetta @ 2006 08 13, 12:27)
baidariu mes nesinuomojam...savas turim...jos aisku uz mane senesnes, bet uztai patikimos thumbup.gif kai kur detaliu truksta thumbup.gif

grazios fotkes, tik ar ne tu sakei, kad tau nepatinak platikines?su plastikinem plauket?
beje, o kaip su nakvynem?ir su krantais kaip? mirksiukas.gif


Man brezentinės nepatinka schmoll.gif, nepatikimai man jos atrodo (vieną kartą beplaukiant susidūrėm su kitais, kurie plaukė su brezentine baidare ir ji prakiuro). Tikriausiai jei parašiau, kad nepatinka plastikinės - susimaišiau blush2.gif

Dėl nakvynių vietos problemos nėra schmoll.gif Stovyklaviečių įrengtų nėra, bet šiaip vietų, kuriose stok ir statyk palapines yra ne viena ir ne dvi thumbup.gif Juo labiau, kad nebuvo jokių kitų plaukikų apart mūsų, tai visos pakrantės buvo mūsų thumbup.gif
Nakčiai buvome apsistoję visai šalia Buktos-Ąžuolyno tilto (vos jį praplaukus). Tiesa, gavome pievos šeimininkės leidimą poilsiauti jos žemėse ir užsikurti laužą.
Atsakyti
o man tai patinka brezentines...jei prakiurdai susiklijuoji...mes turim labai smagia metrine skyle...jos ilgis kiek didesnis nei metras...ant baslio pasinerem su teciu.....o vat kai plastikine prakiurdai (man nebutu problemu) jau ir viskas ax.gif
Atsakyti
Manau tikrai idomus sis uzsiemimas. bet man paciai asmeniskai dar ne karto neteko plaukioti. Nors draugai labai isgyre, sake, kad jiem labai patinka. Na tai gal kitais metais ir as kaip nors susigundysiu.
Atsakyti
Tai ką, baidarių sezonas jau uždaromas? g.gif
Atsakyti
mes dar plaukem savaitgali, bet ko gero sezona jau uzdarysime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2006 08 29, 21:25)
mes dar plaukem savaitgali, bet ko gero sezona jau uzdarysime  smile.gif


Kur plaukėte? bigsmile.gif
Ir nepasigyrei... klok įspūdžius thumbup.gif Juk taip įdomu bigsmile.gif

Maniškio firma planuoja baidarių žygį rugsėjo mėn., tad jei su antrom pusėm - būtinai įsipaišysiu jiems į kompaniją ir aš thumbup.gif
Atsakyti
O mes nuo liepos 18 d. pradėjome savo kelionę į Suomiją. Savaitę keliavome, o savaitę plaukėme baidarėmis upėmis - ežerais. Mažiausiam keliautojui - mūsų sūniukui - buvo tik 1 metukai ir 2 mėnesiai. Puikiai pakeliavome, daug įspūdžių patyrėme, pamatėme kito kraštovaizdžio. Kiekvienais metais keliaudavome Lietuvos upėmis ir ežerais, pereitasi metais pabandėme Latvijos upe, o šiemet išdrįsome suplanuoti žygį į Suomiją. Ežerų pakrantės akmenuotos, uoluotos, visur kyšo iš vandens taip pat uolos, labai įspūdingai atrodo. Teko net palapinę vienoje stovyklavietėje ant akmens statyti, nes Suomija labai akmenuotas kraštas, taip pat, kaip ir ežeringas. O stovyklavietės kokios puikios bigsmile.gif Kiekvienoje stovyklavietėje yra tualetas, jame tualetinis popierius, netgi lemputė, veikianti elementais, medinė palapinė, pastogė su paruoštomis malkomis, pjūklas, kirvis, taip pat dėžutė, kurioje gali rasti degtukų, netgi smilkalų nuo uodų, taip pat lauko baldai, netgi metaliniai įrankiai valgio gaminimui ir valgymui, specialūs metaliniai įrenginiai ar netgi krosnelės valgio gaminimui. Suomiai labai saugo gamtą: neplauna nei indų, nei dantų nesivalo tiesiai į vandenį (čia aš apie turistautojus). Būtinai atsineša vandens toliau nuo kranto ir taip susitvarko. Ir mes elgėmės taip kaip jie. Įdėsiu rytoj nuotraukytes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skvo: 29 rugpjūčio 2006 - 21:16
o gali placiau apie marsruta papasakoti? kazkaip idomiai skamba, bet itariu brangiai kainavo tokia kelione?
Atsakyti
QUOTE(venddetta @ 2006 08 29, 22:23)
o gali placiau apie marsruta papasakoti? kazkaip idomiai skamba, bet itariu brangiai kainavo tokia kelione?


Keliavom po centrinę Suomijos dalį (baidarėmis) iš Pieksamaki kaimelio į Kangasniemi, visai netoli Kuopio didesnio miestelio:

user posted image

internetinis puslapis

Kelionė visai nekainavo brangiai. Kitiems lotuliukas.gif . Mums kainavo, nes mes pirkom didesnę baidarę. Padidėjus šeimai, nebetilpom į dvivietę, tai pirkom trivietę ir kitos turistinės įrangos, tik todėl brangiau kainavo. Jeigu viską turi, tai kainuoja tik degalai, tiesa, dar persikėlimas keltu iš Estijos į Suomiją, priklausomai nuo žmonių skaičiaus ir firmos, kurios paslaugomis naudojiesi, tai pvz. mūsų keturių asmenų šeimai+mašina persikelti gali kainuoti apie 170 - 320 lt. maždaug. Aš nei pati jau tiksliai nebeprisimenu, reikėtų pasižiūrėti bilietus. Visą maistą dviem savaitėm vežėmės iš Lietuvos. Taip taip, dviem savaitėm, gal nustebsit, koks maistas tiek išsilaiko. Mes turistaujam gana ilgai jau, žinom, ką vežtis, esam jau išbandę daugelį dalykų ir šiaip, bendrą tvarką jau žinom. Šiemet keliavome 23 žmonės, 6 baidarės. Kiekvienais metais keliaujame su tais pačiais žmonėmis, visi pažįstami, savi. O tvarka turistavimo pas mus tokia, kad plaukimo metu, tai būna apie savaitę, viena šeima (viena baidarė) gamina maistą visiems kitiems tris kartus per dieną vieną dieną. Taip gaunasi, kad reikia tik kartą gaminti valgyti. Jau žinom, kiek reikia vežtis maisto tokiam kiekiui žmonių, kad pagaminti pusryčius, pietus ir vakarienę, pvz. pusryčiai: manų košė iš 2 pakelių manų+3 kondensuoti pienai be cukraus, vienas su cukrumi, sumuštiniai ir baronkos desertui, arbata iš pakeliui bekeliaujant ar plaukiant surinktų vaistažolių, žemuogių ar iš namų arba kava. Brangu, tokiam kiekiui žmonių? Juk nea. Keliaudami ne vandens transportu, visi valgyti gaminamės kiekvienas sau sutartu laiku. Vežamės dujines virykles, kad pasigamintume šilto maisto. Na, jeigu bus įdomu, apie maistą papasakosiu, jei kas norės.

Atsakyti
Kelios nuotraukos, nes daugiau neleidžia įkelti "Banga" šiandien, kitas rytoj įkelsiu.

Akmenuotos pakrantės:

user posted image

Akmenuotos kliūtys:

user posted image
Atsakyti