Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusas

user posted image

tai pakalbam toliau...




Senoji tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 23 balandžio 2008 - 12:20
QUOTE(rena @ 2008 04 23, 13:17)
user posted image

tai pakalbam toliau...
Senoji tema

as toky turiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2008 04 22, 12:38)
nusiskyniau kelias sakeles imerkiau i vandeni apie menesi ar daugiau mirko ir leidzia sakneles, tai augs kaip krumas o veliau gal genesiu kad butu panasus i medi mirksiukas.gif

pas mane tas stambialapis, jis sakojasi ir kai gyvenau bute augo, kaip ant mieliu tikras grazuolis buvo, parsiveziau i nama visus lapus numete, dabar vien tik virsunes liko, ir dabar viena nuskynus imerkus i vandeni, bet nieko gero schmoll.gif kazkokiais snagliais aplipes ir tiek doh.gif nu nenoriu visiskai jo prarast verysad.gif

QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2008 04 22, 12:48)
uzaugs pamatysi, as dar kartais kai lieka neisgerto alaus tai supilu, jam patinka, bisky si gele prie pijoku lotuliukas.gif

sake dar degtine megsta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Iiudna @ 2008 04 23, 13:23)
as toky turiu bigsmile.gif

as ir turiu, tik man su tais stambialapiais nesiseka schmoll.gif kazkas jiems negerai g.gif
o gal kad per dideliam vazone auga g.gif

o vat kiti tai bujoja thumbup.gif poto galesiu pafotkint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 04 23, 10:32)
a kaip su atzalelem sekasi? rolleyes.gif

neklausk schmoll.gif nei atzaleles su manim nedraugauja, nei motininis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 04 23, 14:23)
neklausk  schmoll.gif nei atzaleles su manim nedraugauja, nei motininis  doh.gif




lotuliukas.gif net juokas ima lotuliukas.gif Pas mane tai smulkialapis fikusas. Bet kazkaip atzalos manes irgi nemyli schmoll.gif Buvau nuskynus keleta sakeliu, laikiau laikiau vandeny praejo gal 1,5 men ir nei vienos saknies neisleido. kazkaip fikusas manes nemyli. Kitos geles gerai auga. O su juo reikia paziureti kuris kuri iveiksim lotuliukas.gif


Cactus_ kaip tavo fikusiuskas?
Atsakyti
smile.gif+2008 04 23, 14:58-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 04 23, 14:58)
lotuliukas.gif  net juokas ima  lotuliukas.gif  Pas mane tai smulkialapis fikusas. Bet kazkaip atzalos manes irgi nemyli  schmoll.gif  Buvau nuskynus keleta sakeliu, laikiau laikiau vandeny praejo gal 1,5 men ir nei vienos saknies neisleido. kazkaip fikusas manes nemyli. Kitos geles gerai auga. O su juo reikia  paziureti kuris kuri iveiksim  lotuliukas.gif
Cactus_ kaip tavo fikusiuskas?

Tau tai juokas, o man jau verkt norisi doh.gif ir myliu, ir priziuriu, net sneket buvau pradejus su juo ax.gif , o jis zaraza savo daro nors tu ka schmoll.gif
dar sunku ka sneket, jei neklystu tik 6-ieni dar karta persodinau i naujas zemes, tai dabar ziuriu.
beje, jei is stambialapio saknu (jas nulauzus) nebega tas vadinamas pienas, tai cia jau gal visai ragas ir man nebesistengti?
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 04 23, 16:37)
Tau tai juokas, o man jau verkt norisi  doh.gif ir myliu, ir priziuriu, net sneket buvau pradejus su juo  ax.gif , o jis zaraza savo daro nors tu ka  schmoll.gif
dar sunku ka sneket, jei neklystu tik 6-ieni dar karta persodinau i naujas zemes, tai dabar ziuriu.
beje, jei is stambialapio saknu (jas nulauzus) nebega tas vadinamas pienas, tai cia jau gal visai ragas ir man nebesistengti?

Na as del stambialapio tai nieko negaliu pasakyti. Bet manau vistiek pienas turetu begti
Atsakyti
smile.gif+2008 04 23, 15:54-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 04 23, 15:54)
Na as del stambialapio tai nieko negaliu pasakyti. Bet manau vistiek pienas turetu begti

as ir tokia minti turiu, bet zinai, viltis mirsta paskutine ax.gif
Atsakyti
kaip jusu gelytes auga? as tai kelias sakeles pamerkiau i vandeni, ir jau leidzia sakneles mirksiukas.gif dar galvoju kaip reikes fikusa persodinti, nemazas ir nenoriu labai sujudinti, kad nebutu didelio streso gelytei mirksiukas.gif
Atsakyti
kai kurios auga, kai kurios medituoja sad.gif
koki fikusa maciau savaitgali thumbup.gif labai naguciai knietejo ugliuka "pasiskolinti", puse nakties nemiegojau ir audziau planus, kaip man cia ji nuciupus, bet MB is ryto apramino, mat tose patalpose kameru yra, o prasyti neleido wink.gif
bet toks grozis, medelis toks visas jau. tik kas man buvo keisciausia, kad jis labai nedideliame vazone pagal savo dydi g.gif
Atsakyti
Pas mane tokia pati situacija kaip ir pas rena, gavau dovanų plačialapį fikusą, taip džiaugiausi, gavusi jį, bet po kelių savaitėlių jis man pradėjo mesti lapus nuo apačios kylant į viršų. Paskutinio nelaukiau kol numes, nuskyniau ir patalpinau į stiklainį su vandeniu. Tai va, mano lapas tame stiklainyje jau du mėnesius gyvena, bet jokios šaknukės neleidžia. Nors pats lapas gražus, kietas, nevysta. Jau kantrybė baigia išsekti doh.gif
Atsakyti
o as savo daigelius i perlita sukisau, tai jokiu gyvybes zenklu sad.gif ka cia gyvybes, ten jau mirties zenklai, lapai suvyte kokie tai, o dabar ir geltonuot pradejo. mesiu jau as juos lauk turbut unsure.gif
Atsakyti