Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusas

QUOTE(Brooke @ 2008 07 10, 10:46)
Pas mane irgi toks yra (tiesa, iki kol lemputė neparodė savojo, tol nežinojau, kad ten irgi fikusas (visai žalia esu doh.gif) blush2.gif). Pagal mane, visai nelepus.


na kiek prisiskaiciau, kad nelepus, tik tiesiogines saules nemegsta.. smile.gif
Atsakyti
Tai tada gerai pastatyt nutaikiau thumbup.gif Bandžiau nufotografuot savo lobius ir kaip tik fotikas išsikrovė frusty.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 11 liepos 2008 - 12:46
QUOTE(Brooke @ 2008 07 11, 13:46)
Tai tada gerai pastatyt nutaikiau thumbup.gif Bandžiau nufotografuot savo lobius ir kaip tik fotikas išsikrovė frusty.gif


lauksim foto smile.gif
Atsakyti
aš vis žiūrinėju jūsų temelę ir varvinu seiles, taip noriu fikuso ax.gif to minkštesniais ir didesniais lapais (nežinau kaip tiksliai vadinasi, bet jei neklystu, tai ten fikusas) blush2.gif bet, bet... mažai vietos pas mane, o ir ten kur norėčiau statyti - "kiaulės" okupavusios sad.gif
na ka, gal kada turėsiu didesnius namučius? Belieka tik spoksot į jūsiškius augaliukus ir skaityti apie jų priežiūrą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saridon'e: 11 liepos 2008 - 18:19
O stai mano fikusas. Nezinau kas cia per rusis, bet man jis grazus smile.gif kazkaip anksciau neaugo, bet pakeiciau vieta, patresiau, ir leidzia lapelius. tfu tfu tfu.. ax.gif

user posted image

Tiesa, Rena, ar galetum parasyt, ar parodyt koki tu gelyna turi, nes matau labai ivariose geliu temose dalyvauji, tai sprendziu kad turi dideli gelyna namuose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 15 liepos 2008 - 15:59
Paskaiciau,,kad jeigu lapai ruduoja - tai perlaistytas. O jeigu ne ruduoja, o gelsta? Pasidaro ryskiai geltoni, ir tada jau nukrenta? Pas mane benjamino fikusas, ir neisivaizduoju ko jam truksta...
Norejau ikelti foto, kaip tie lapukai atrodo, bet kazko nepavyksta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mdeive: 19 liepos 2008 - 10:15
QUOTE(mdeive @ 2008 07 19, 11:02)
Paskaiciau,,kad jeigu lapai ruduoja - tai perlaistytas. O jeigu ne ruduoja, o gelsta?  Pasidaro ryskiai geltoni, ir tada jau nukrenta? Pas mane benjamino fikusas, ir neisivaizduoju ko jam truksta...
Norejau ikelti foto, kaip tie lapukai atrodo, bet kazko nepavyksta.


maniskis gerokai pries vasara dar pradejo geltonuoti ir mesti lapelius, persigandau ziauriai unsure.gif bet paskui ziuriu kad virsunelese zali jaunuciai lapeliai dygsta thumbup.gif matyt vyko kailio keitimas biggrin.gif
dabar ziuriu vel viskas gerai ax.gif

o ar tiesa kad fikusai megsta alkoholinius gerimus? blink.gif sios temos pradzioje perskaiciau kad kazkas alumi likusiu pagirdo blink.gif kazkaip nesuderinamas dalykas man atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 07 10, 10:01)
Maniškis fikusiukas garbanotasis per žiemą buvo visai nusibaigęs, o dabar balkone pradėjo leisti lapukus šviesius, bet kai kurios šakos (iš apačios) taip ir liko apytuštės (lapukai išbyrėjo)... Patarkit, prašau, kaip formuoti tokį medelį... ar palikti "laisvai eigai"? nes kai pirkau, tai buvo toks kaip kupoliukas iš šakelių...
smile.gif  4u.gif

koks idomus bigsmile.gif thumbup.gif pas mane vienas irgi yra formuotas, virsune kaip kamuolys (dovanu gavau), bet dabar jis issiaugo ir toks padrikas atrodo, tai vis manau ji vel aformuot, tik dabar nzn kokiu cia laiku ji formuot g.gif

QUOTE(rugegele23 @ 2008 07 15, 16:55)
Tiesa, Rena, ar galetum parasyt, ar parodyt koki tu gelyna turi, nes matau labai ivariose geliu temose dalyvauji, tai sprendziu kad turi dideli gelyna namuose smile.gif

pas mane lygiai toks pat drinks_cheers.gif tai virsunes nukirpus, sukisau i zeme ir laukiu ar priaugs, nes toks pobaisis buvo doh.gif

na nera ten jau toks didelis gelynas, siaip po nama ismetytos tos kvietkos, tai kazkaip ir atrodo nedaug, bet jei i kruva sustacius... g.gif na reiks koki kampuka nufotkinti gelyciu g.gif tik dabar normalaus neto neturiu, tai fotkiu negaliu kelti doh.gif zo kai jau atsias netas, tai jau ir inkelsiu ax.gif


QUOTE(`delfine` @ 2008 07 19, 16:53)
o ar tiesa kad fikusai megsta alkoholinius gerimus?  blink.gif  sios temos pradzioje perskaiciau kad kazkas alumi likusiu pagirdo  blink.gif  kazkaip nesuderinamas dalykas man atrodo...

as vis pagirdau ax.gif nu zinok patinka jiems bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodom:

Čia tas, apie kurio formavimą klausiau:
user posted image

O čia kaip lemputės, tik netilpo į kadrą, teks bandyt iš naujo..
user posted image
user posted image

O va tokį štai nelaimėlį šiandien suradau vienos parduotuvės nupigintų naminių augalų skyrelyje:
user posted image
user posted image

Vargšas buvo klaikiai perlaistytas (o prieš tai, matosi, gerokai padžiuvęs, pakeliui namo pametė kone puse savo lapų), bet, manau, atsigaus smile.gif Labai man jis patiko smile.gif
Atsakyti
o Jūs purškiate fikusui lapelius?
man parekomendavo ne tik palaistyti bet ir apipurkšti lapelius....bet purškiu vandeniu iš vandentiekio tai tie lapeliai tokie atrodo dulkėmis (greičiau kalkėmis) apsinešę....gal yra kažkokios specialios priemonės kurias galima purkšti ant lapelių išsaugant jų skaidrumą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2008 07 21, 01:44)
Čia tas, apie kurio formavimą klausiau:

O va tokį štai nelaimėlį šiandien suradau vienos parduotuvės nupigintų naminių augalų skyrelyje:

grazus tavo fikusai thumbup.gif
o kaip tu ji formuot nori g.gif nes maniskis tai jo kotas apiplikintas ir poto bumbulas buvo matyt formuotas, dai dabar toks issidraikes atrodo g.gif
na pas mane tokie, kaip tavo nelaimeslis biggrin.gif

QUOTE(`delfine` @ 2008 07 21, 11:30)
o Jūs purškiate fikusui lapelius?
man parekomendavo ne tik palaistyti bet ir apipurkšti lapelius....bet purškiu vandeniu iš vandentiekio tai tie lapeliai tokie atrodo dulkėmis (greičiau kalkėmis) apsinešę....gal yra kažkokios specialios priemonės kurias galima purkšti ant lapelių išsaugant jų skaidrumą?  ax.gif

as purskiu irgi is vandentiekio h2o, irgi lieka demes ir ant kitu geliu lapu, irnesakyk.gif nekreipiu demesio smile.gif
Atsakyti
gal saltu virintu vandeniu geriau butu purkst? smile.gif
Atsakyti