Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusas

toki ir turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 01 04, 15:05)
as jau nemazai metu auginu fikusus, ir pastebejau,kad ziema jie megsta mesti lapus, kai kurie manuju netgi lieka visiskai pliki, bet po to, pavasari vet ataugina lapus  thumbup.gif

maniškis irgi pradėjo mesti lapus, nesuprantu kodėl, jis jau didelis, bet pas mane pirma žiema... Turiu pasodinus kitą mažą, tai jis tik paaugina lapą ir jis tuoj apserga-paruduoja, sudžiūsta galas lapo ir nukrenta...Kas gal žinot ką daryti.
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2009 01 04, 15:38)
bet daznas purskimas turbut nepakenktu..? namuos gana silta ir sausa..  unsure.gif


Tikrai nepakenks - fikusai mėgsta būti nupurkšti kelis kartus per dieną.
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2009 01 08, 14:41)
maniškis irgi pradėjo mesti lapus, nesuprantu kodėl, jis jau didelis, bet pas mane pirma žiema... Turiu pasodinus kitą mažą, tai jis tik paaugina lapą ir jis tuoj apserga-paruduoja, sudžiūsta galas lapo ir nukrenta...Kas gal žinot ką daryti.

gal per daznai gert gauna g.gif
Atsakyti
mano taip didzkiui buvo, mete lapus viena po kito.. tai paemus pesodinau tik y vos dregna zeme ir dar savaite nelaisciau, kad saknys pradziutu... na jau menesis, bet lapai krist nustojo... ax.gif tik 3 lapai like doh.gif
Atsakyti
Bet jau maniskio lapai kaip krenta, net baisu daros.. unsure.gif gal kazkaip padeti eitu pataisyt? vis kai prisimenu nupurskiu.. unsure.gif
Atsakyti
O fikusams butina sveisa ar gali but kur ir tamsiau? Mano ir visus lapus numete, bet tikiuosi, kad pavasari ataugs nauju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2009 01 09, 10:25)
O fikusams butina sveisa ar gali but kur ir tamsiau? Mano ir visus lapus numete, bet tikiuosi, kad pavasari ataugs nauju unsure.gif


Na, fikusai mėgsta šviesą. Ir šiaip ką pastebėjau iš patirties, tai jie labai nemėgsta, kai nešioji juos iš vietos į vietą. Va, aš savo plačialapį su microcarpa taip panešiojau, tai lapus pradėjo mesti.
Atsakyti
tai gal todel jis pas mane pradejo taip lapus mest, nes kai augo pas drauge sake tik kartais numesdavo.. tai issigandus kad jai jis visai nenusibaigtu atidave man, bet pas mane dar blogiau, buvo isleides naujus lapukus tai tie visai nudziuvo, sakau gal nusalo kol parvezem namo, ir per lauka nesem, o tokiems jaunuciams daug ir nereikejo.. unsure.gif ziuriu, kad kai kurie lapai tokie demeti pasidare, sakau gal nuo purskimo, lyg nebuvo taip.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 12 17, 18:14)
o kiek kartu laistot fikusa ? pvz i savaite ? ar menesi
ir dar pastebejau kad nemegsta manasis saules ,o kaip jusu ?
gal kaskur ir parayta bet neperskaiciau visko smile.gif

zinoma priklauso nuo augalo dydzio,seip fikusai labai daug dregmes nemegsta,gali atsirasti kirminu,pradeti mesti lapus.

smile.gif+2009 01 03, 21:19-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2009 01 03, 21:19)
Mano fikuso zeme pradejo pelyti. Gal zinot kas nutiko?
toks mazas pelesiukas uzsidejo ant zemes pavirsiaus  g.gif

gal perdaug dregmes,o gal vazonas nekvepuoja g.gif
Atsakyti
Aš auginu tokį mandrą fikusą. jis ant ilgo koto, didelis, kokiu 180 medis... bet va pradėjo mesti lapukus ir atsirado kur ne kur toks lyg baltas pelėsiukas. Tarp lapu, tarp šakelių. nežinau ką daryti. gal galite padėti? nes leidžia naujus lapus, o senus labai stipriai meta. Kai kurie nauji lapukai irgi neatrodo sveiki , o ir ant naujų dedasi tas pelėsiukas. prašau , padėkit.


jeigu neklystu pas mane Ficus microcarpa, bet galiu ir klysti. kai gavau dovanų ant etiketės buvo parašyta tik bonsai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mistė: 11 sausio 2009 - 01:38
Pasiskaiciau cia keleta zinuciu, ir gal jau supratau priezasti del ko mano grazusis fikusas meta lapus. As pakeiciau vieta, bet atgal sugrazint sunkoka butu, nes ten jau uzsatyta viskokiais kitais daiktas doh.gif taip graziai augo, o dabar apatinius lapus metus kazko g.gif gal cia jie taip ilsisi? Na gal taip turi but, bet man neramu unsure.gif
Atsakyti