Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusas

smile.gif+2008 05 08, 12:15-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 05 08, 12:15)
biggrin.gif  bandziau ir taip, nieko neisejo  doh.gif
Papildyta:
Galbut reiketu pasakyti kad as taip vargstu su smulkialapiu fikusu Benjaminu

pas mane tai stambialapis gal skaitos, na lapai ne is stambiuju, tokie vidutiniski, ir jis pas mane labai sakojosi, nieko nei kirpt nereikejo schmoll.gif ir dabar noreciau issaugot g.gif kazkaip nepasitaike tokiu pirkt g.gif
Atsakyti
Mano viena giminaite turi benjamina jau daug metu. uzsiaugino nuo maziuko, kaip vaika biggrin.gif Dabar turbut 10 m. gal ir daugiau tai gelytei. Bet jis visada pas ja gerai auga. Na kartais ji patresia kavos tirsciais. Laisto ne kasdien. Zodziu apie ji nesokineja taip kaip mes cia visos g.gif Ir perkelia Benjamina i kita vieta pagal nuotaika kai uzsimano ka nors pakeisti bute. O tas benjaminas toks grazus, toks didelis medelis, veslia virsune thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 05 08, 12:26-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 05 08, 12:26)
Mano viena giminaite turi benjamina jau daug metu. uzsiaugino nuo maziuko, kaip vaika  biggrin.gif  Dabar turbut 10 m. gal ir daugiau tai gelytei. Bet jis visada pas ja gerai auga. Na kartais ji patresia kavos tirsciais. Laisto ne kasdien. Zodziu apie ji nesokineja taip kaip mes cia visos  g.gif  Ir perkelia Benjamina i kita vieta pagal nuotaika kai uzsimano ka nors pakeisti bute. O tas benjaminas toks grazus, toks didelis medelis, veslia virsune thumbup.gif

as irgi su tais benjaminais nesiskundziu ir nesokineju aplink, i koki kampa reikia tai ir pastatau ir lapu jis man nebemeta, anksciau vis ziema numesdavo g.gif
fotkes yra keli psl. atgal idejus smile.gif nu bet vat su tuo stambialapiu, kazkoks grybas doh.gif mad.gif
Atsakyti
Maciau fotkes. labai grazus fikusai thumbup.gif Bet del placialapio tai net nezinau ka ir patarti g.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 05 08, 12:33-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 05 08, 12:33)
Maciau fotkes. labai grazus fikusai  thumbup.gif  Bet del placialapio tai net nezinau ka ir patarti  g.gif

na zo jei nusibaigs tai ismesiu, kol kas vietos neuzima, lai stovi taip tongue.gif
Atsakyti
rolleyes.gif
Atsakyti
atsigaus atsigaus, tiesiog kuriam laikui pamirskite gelytes ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 05 08, 10:38-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 05 08, 10:38)
Dabar skaitau kad Cactus turi nauja namu gyventoja, sveikinimai  su nauja gelyte  clap_1.gif 

aciuks.gif


QUOTE(rena @ 2008 05 08, 10:43)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif dar viena eksperimentatore-optimiste biggrin.gif

drinks_cheers.gif mano drauge lotuliukas.gif

QUOTE(rena @ 2008 05 08, 11:00)
tai ciuju reik man mesti ta apsisnarglejusi  g.gif o idomu jei i zeme isodinus, gal ten pradetu leisti saknis g.gif

kas cia sneka lotuliukas.gif viena zinute auksciau paskaitom lotuliukas.gif

smile.gif+2008 05 08, 11:26-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 05 08, 11:26)
Mano viena giminaite turi benjamina jau daug metu.
O tas benjaminas toks grazus, toks didelis medelis, veslia virsune thumbup.gif

tai Tu kada sakele capt ir pas save bandai toki pat uzsiaugint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 05 08, 15:39)
tai Tu kada sakele capt ir pas save bandai toki pat uzsiaugint  mirksiukas.gif

o geriau Drugeli visa medi imk iskart lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 05 08, 15:28)
o geriau Drugeli visa medi imk iskart lotuliukas.gif

tiksliai, bigsmile.gif tokio varianto nepagalvojau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 05 08, 16:33)
tiksliai,  bigsmile.gif  tokio varianto nepagalvojau  lotuliukas.gif

ir Drugeliui matyt tas i galva nesove, kad apie eksperimentus tik galvoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 05 08, 15:38)
ir Drugeliui matyt tas i galva nesove, kad apie eksperimentus tik galvoja lotuliukas.gif

man jau persasi mintis, kad mums svarbiausia eksperimentai, o ne grazi auganti, zydin gele lotuliukas.gif
Atsakyti