Įkraunama...
Įkraunama...

Paakių kremai moterims 23 - 25 m.

QUOTE(Susikrimtusi @ 2008 04 24, 08:10)
As siuo metu bandau susirast kosmetologe Vilniuje tam tikslui, bet nekaip sekasi, nesinori eiti bet kur


o kaip tu nori eiti pas gera kosmetologe ir nenori, kad ji tau siulytu priemones. Nelogiska. As pvz dirbu su gera kosmetika ir be abejo, jei moterims darau proceduras su ja, tai ir namie naudoti siulau ta pati. Kokia prasme tada pasidarytoi viena procedyra ir nuejus i Maxima nusipirkti koki visai neaisku ir visai kitos sudeties krema.. Jei nera problemos - tada prasom, bet jei norima susitvarkyti ilgam - reikia isiklausyti patarimu.

Na, o jei be kosmetologes pagalbos, tai drekinimas drekinimas ir drekinimas! Ryte geliukas paakiams, vakare - kremukas storesniu sluoksniu. Butinai - akiniai nuo saules.
Papildyta:
QUOTE(Garbanela @ 2008 07 06, 11:39)
Na man maziau nei 20 metu, o paakiai melyni ir matau rauksles, nesuprantu, seimoj niekam taip nebuwo, ne genai wadinas... g.gif
Ka patartumet? kad uz 5 metu neatrodyciau 30...  doh.gif  ax.gif


gali buti nuovargis, stresai, dietu pasekme, neteisinga mityba, problemos su skydliauke ir n kitu priezasciu. Gerai permastyk savo raciona ir gyvenimo buda.
Atsakyti
Dusele, kokios firmos krema rekomenduotum?smile.gif
naudojau clinique man nepatiko..
gal zinai koky kita?
23 metu mergaitei..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2008 07 11, 15:50)
Dusele, kokios firmos krema rekomenduotum?smile.gif
naudojau clinique man nepatiko..
gal zinai koky kita?
23 metu mergaitei..smile.gif


o kokios problemos? Negaliu rekomenduot, nezinodama kokiam tikslui.
Siaip 23 metu merginai, jei nera bedu, patarciau labai lengvos konsistencijos, grynai profilaktini. Clinique, mano nuomone, tau dar tikrai per aktyvus. Jis -brandesnei odai. Nereikia pradet nuo aktyviu, nes oda irgi ne durna, pripranta mirksiukas.gif Jei jau finansai leidzia pirkti Clinique, tai tada siulyciau Algologie geli paakiams (cia is profesionaliu, ne is Maximiniu). Bet velgi - tai individualu ir internetu galiu tik rekomenduoti...
Atsakyti
Vaje, 20 metes ir jau paakiu kremus naudoja doh.gif doh.gif MAno manynu dar tikrai per anksti. Verciau geriau maitintis, daugiau buti svieziame ore, ir maziau soliarumu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 07 15, 23:19)
Vaje, 20 metes ir jau paakiu kremus naudoja doh.gif  doh.gif MAno manynu dar tikrai per anksti. Verciau geriau maitintis, daugiau buti svieziame ore, ir maziau soliarumu doh.gif


ne kiekvienai Motina gamta ar tevu genai dovanojo tvirta skaiscia oda 4u.gif . Siaip nuo 25 jau rekomenduojama VISOMS, net neturincioms problemu, kad pristabdyti rauksliu atsiradima..
Mano nuomone, geriau jau is anksto pasirupinti savimi, nei paskui maskuoti pasekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei jau reikia nuo 25 metu naudoti paakiu kremuka, tai kaip issirinkti koki lengva? g.gif kad nebutu ten koks nuo rauksliu, o tik siaip padrekintu odele. Gal kas gali pateikti keleta pavyzdziu? Nes niekur konkreciai nerasoma nuo keliu metu naudoti... smile.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai tai kažkaip aliejais pasitikiu labiau nei kokiais nors ypatingais kremais. Vaistinėse būna įvairių augalinių aliejų- eterinių, ar kažkokių panašių -(aš bent jau tai Vilniuje, Mados vaistinėje- eurvaistinė lygtai ten, perku). Aš perku po 20 ar pan. litu tuos, tai ten yra nuo įvairių odos problemų- tame tarpe ir nuo raukšlių apie akis- reikia klausti vaistininkės, nes šiaip jų nelabai matosi išeksponuotu. Kai kur kai klausi alieju, tai siūlo visokius labai brangius, kapsulėmis ir t.t.- tai ten ne tie.



O šiaip, artėjant prie trisdešimties, girdėjau iš plast. chirurgu, pasmunka visas veidas- o akių kampučiai nusileidžia vieni iš pirmųjų- dar visai jauniems- todėl raukšlių apie akis atsiranda pirmiausiai- ir čia ne tik dėl kokio sausumo, o dėl bendro viso veido odos ir raumenų padribimo žemyn- todėl kremai čia gali ir visai nepadėti, jei tokos yra priežastys.
Atsakyti
Jokiu paakiu kremu tokioje jaunysteje iki 25 metuku tikrai nereikia, o jei reikia tai gal koki naturalu namu salygom padaryta, bet jei jau chemija dabar pradesit naudot nezinia ka 40metu tepsit, jau plastiniu reikes...
Atsakyti
nors man jau ir virs sioj temoj nagrinejamos amziaus ribos, bet kazkaip paakiams puikiai tinka kremas kuri ir veidui naudoju ax.gif gal ir negerai darau- gal veido kremuose kazko per daug ar per mazai, kad paakiams atskiri daromi blush2.gif ?
Atsakyti
Nemanau, kad yra kažkoks amžiaus limitas, kada galima pradėti naudoti kremukus paakiams, juk ne nuo raukšlių, tik sudrėkinti odytę 4u.gif Man 21 ir as jau naudoju kremuką paakiams, kadangi mano oda labai sausa..Profilaktiškai labai patinka Anna Lotan želė paakiams, o kasdienai naudoju AL natūralią alijošiaus želė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 08 23, 20:46)
nors man jau ir virs sioj temoj nagrinejamos amziaus ribos, bet kazkaip paakiams puikiai tinka kremas kuri ir veidui naudoju ax.gif gal ir negerai darau- gal veido kremuose kazko per daug ar per mazai, kad paakiams atskiri daromi blush2.gif ?


teoriskai laikomasi nuostatos, kad kremai veidui ir paakiams turi but skirtingi, nes veido kremai paakiams "per sunkus". Ypac jei naudoji maitinamuosius (ziema), ar riebiai, mirsriai odai skirtus, Paakiu odele labai plonyte ir kremu sudetis yra kitokia. Bet jei dideliu problemu nepastebi (yra juk ir tokiu laiminguju mirksiukas.gif ) - naudok, tik atsargiai, itapsnodama, o ne imasazuodama i paakius.

Papildyta:
QUOTE(ramer @ 2008 07 22, 12:33)
Jei jau reikia nuo 25 metu naudoti paakiu kremuka, tai kaip issirinkti koki lengva?  g.gif kad nebutu ten koks nuo rauksliu, o tik siaip padrekintu odele. Gal kas gali pateikti keleta pavyzdziu? Nes niekur konkreciai nerasoma nuo keliu metu naudoti...  smile.gif


jei is parduotuviniu - tai rinkis butent drekinanti GELI paakiams (ziurek, kad nebutu uzrasyra brandziai odai), jie lengvesni nei kremukai. Turint ir geli ir kremuka, rekomenduojama drekinanti geli naudoti RYTAIS, o maitinanti kremuka VAKARAIS, bet nedaug kas terliojasi su keliais is karto.. blush2.gif
(jei nori asmeniniu pasiulymu - tik i AZ)

Del amziaus: TAIP, nera jokios oficialios ribos, tik REKOMENDUOJAMA. Cia ne ta sritis, kur viskas visiems vienodai ir kas tinka vienoms, kitoms gali atrodyt visiskas absurdas. Odos, kaip ir paakiu senejimo procesus gyvenant siuolaikinem salygom sukontroliuot snku, todel nereikia smerkti tu, kurios budamos -niolikos naudoja rimtesnes priemones arba tu, kurios ir 40-ties sulaukusios nera pirke nieko ypatingo.. Ne visos ir mieste gyvenam, ne visos ofisuose, kur pastovus deguonies trukumas - katastrofa odai, ne visos sviezia piena rytais geriam... ir tt.. tt..
Papildyta:
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 08 12, 20:06)
Aš asmeniškai tai kažkaip aliejais pasitikiu labiau nei kokiais nors ypatingais kremais. Vaistinėse būna įvairių augalinių aliejų- eterinių, ar kažkokių panašių -(aš bent jau tai Vilniuje, Mados vaistinėje- eurvaistinė lygtai ten, perku). Aš perku po 20 ar pan. litu tuos, tai ten yra nuo įvairių odos problemų- tame tarpe ir nuo raukšlių apie akis- reikia klausti vaistininkės, nes šiaip jų nelabai matosi išeksponuotu. Kai kur kai klausi alieju, tai siūlo visokius labai brangius, kapsulėmis ir t.t.- tai ten ne tie.
O šiaip, artėjant prie trisdešimties, girdėjau iš plast. chirurgu, pasmunka visas veidas- o akių kampučiai nusileidžia vieni iš pirmųjų- dar visai jauniems- todėl  raukšlių apie akis atsiranda pirmiausiai- ir čia ne tik dėl kokio sausumo, o dėl bendro viso veido odos ir raumenų padribimo žemyn- todėl kremai čia gali ir visai nepadėti, jei tokos yra priežastys.



aliejukai tinka ne visiems, o stiprios koncentracijos eteriniu tai as asmeniskai sau niekada nedysciau tept.. cia jau reikia turet LABAI sausa oda.. Vaistininke tai aisku, pasiulys turbut kas tinka, tikiuosi.. Bet geriau pasidometi, kad nereaguotu su saule ir pan..
Su plastikos chirurgasi sutinku - su mazium veidas "seda", todel profilaktiskai reikia darytis veido masaza, norint nutolinti sia problema.. Deja, Lietuvoj i masazus pradedama vaiksciot tik kai problema jau isryskeja.. doh.gif
Atsakyti
man idomu, ar yra kokios specialios proceduros paakiams? mano problema - stipriai pajuode paakiai. negaliu prisiminti ar taip buvo nuo pat vaikystes, bet 15 metu tikrai turejau jau sia problema. dabar man 23. visai nesvarbu, kiek miegu, ar ziema ar vasara, ar valgau darzoves ar nevalgau, kiek lauke bunu ir tt bet niekas nesikeicia. maskuoju pudra ar spec. priemonem, bet vistiek matos. Negana to, tepliojimai pudrom manau daro didele zala ir siaip odele pasausejus, tai kokia ne super brangia priemone galetumet parekomenduoti?
Atsakyti