Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

Sveikutės, draugės nelaimėlės,
man ši tema laabai reikalinga, tad tęsiam pokalbius toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2008 04 23, 10:45)
Indula, koks gydytojas tave konsultavo?

Aš ne tik konsultavausi, bet ir operavausi pas Grigą mirksiukas.gif Jis dirba 3-ioj,o konsultuotis ėjau pas jį į Šilainius.Susirask mane per Skype, paplepėsim mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(DODA @ 2008 04 23, 11:03)
man iš vis nereikėjo biuliotenio  biggrin.gif
Papildyta:

blink.gif o tai tu turbūt lazeriu dareisi?Nes man tai irgi chirurgas sakė, kad biuletenis minimum mėnuo, bet aš tiek negaliu, tai maximum ištempsiu iki 3 sav ax.gif

QUOTE(La Bronė @ 2008 04 23, 12:05)
Ne nesudėtinga, normali. Bet koją dar ir dabar skauda. O darbas sėdimas, tai pirmą dieną, kai atėjau į darbą, vos išsėdėjau ir koja sutino, naktimis dar nuskausminančių prireikia sad.gif

Na pas mane irgi sėdimas darbas, bet aš jau ir namie prie kompo gan ilgai sėdžiu blush2.gif .Bet man nieko neskauda unsure.gif Na, jaučiu lengvą maudimą ir tiek,bet nuo skausmo nieko nereik schmoll.gif .Ir išvis po operacijos nereikėjo man jokių nuo skausmo, neskaudėjo man visai cool.gif
Tai gal tau kažką ne taip padarė, kad iki šiol taip skauda?ar labai daug pjūvių buvo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indula: 23 balandžio 2008 - 15:10
QUOTE(Indula @ 2008 04 23, 16:09)

Tai gal tau kažką ne taip padarė, kad iki šiol taip skauda?ar labai daug pjūvių buvo? g.gif



Gal tiesiog tie pjūviai tokiose vietose, kur labai gyvent trukdo smile.gif Na kiekvieną dieną tai nereikia vaistų, bet kai nusibėgioju (ar nusisėdžiu) per dieną, tai paimu vaistų dėl šventos ramybės, nes naktį nerandu vietos, kur tas kojas dėt, kad neskaudėtų... ir taip pūkinę antklodę apie kojas vynioju lotuliukas.gif
Kiek esu čia skaičiusi, tai ne man vienai čia taip yra. Man nuo operacijos praėjo mėnuo ir 5 dienos.
Tarp kitko vakar, dar kartą pastudijavusi šią temą, nusipirkau Cyklo 3 fort, išgėriau vakar ir šiandien iš ryto ir man atrodo, kad kažkaip lengvesnis jausmas kojose...
Atsakyti
QUOTE(La Bronė @ 2008 04 23, 16:50)
Tarp kitko vakar, dar kartą pastudijavusi šią temą, nusipirkau Cyklo 3 fort, išgėriau vakar ir šiandien iš ryto ir man atrodo, kad kažkaip lengvesnis jausmas kojose...

O tai chirurgas tau jokių vaistų neprirašė? g.gif Man iki šiandien dar eikėjo gert nuo uždegimo ir ''Detralexa" dar porą mėnesių, poto daryti pertrauką ir vėl gert kokius 3 mėnesius, po to pertrauka 3 mėn ir taip be galo be krašto... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2008 04 24, 10:42)
O tai chirurgas tau jokių vaistų neprirašė? g.gif Man iki šiandien dar eikėjo gert nuo uždegimo ir ''Detralexa" dar porą mėnesių, poto daryti pertrauką ir vėl gert kokius 3 mėnesius, po to pertrauka 3 mėn ir taip be galo be krašto... g.gif


Man po siūlų išėmimo liepė tepti Lioton 1000 geliu, o daugiau nieko, ir nurodė po mėnesio atvykti pasitikrinti, tipo patikrins kaip vožtuvai veikia ir pan. Kadangi tai dienai, kai turėjau laiko, gydytojas negalėjo priimti, tai aš užsiregistravau po savaitės, paskui gavau dovanų tai dienai bilietus į operą, ir nebenuėjau. Tada paskaičiau šias diskusijas ir nusprendžiau, kad aš pati sau pabūsiu gydytoja, nes praktiškai visoms tą patį gydytojai rekomenduoja daryti (su mažom variacijom). Taip sutaupiau 160 Lt (privati klinika)už konsultaciją ir nusipirkau dar vienas kompresines kojines lotuliukas.gif . Jeigu dar po mėnesio kas nors bus ne taip, tai užsiregistruosiu iš naujo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2008 04 23, 15:09)
blink.gif o tai tu turbūt lazeriu dareisi?Nes man tai irgi chirurgas sakė, kad biuletenis minimum mėnuo, bet aš tiek negaliu, tai maximum ištempsiu iki 3 sav ax.gif

nea, ne lazeriu (nors lazeriu, berods biuliotenio laikas irgi minimalus g.gif ).
man tiesiog ištraukė paviršines venas, kurios ramybės nedavė, bo labai jau "vynuogynas" švietė iš tolo. Venas ištraukė per miniatiūrinius pjūvelius.....juvelyrinis darbas... thumbup.gif Net neįsivaizdavau, kad taip įmanoma...Vasarą, manau, jų nei žymės nebebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2008 04 24, 12:44)
nea, ne lazeriu (nors lazeriu, berods biuliotenio laikas irgi minimalus  g.gif ).
man tiesiog ištraukė paviršines venas, kurios ramybės nedavė, bo labai jau "vynuogynas" švietė iš tolo. Venas ištraukė per miniatiūrinius pjūvelius.....juvelyrinis darbas... thumbup.gif  Net neįsivaizdavau, kad taip įmanoma...Vasarą, manau, jų nei žymės nebebus  biggrin.gif

na aš nesuprantu tada g.gif .Tai vistiek , narkozę turėjai, siūlės buvo, kojas bintuoti reikėjo, juk kraujosrūvos didelės ir pan.Juk ir skauda ir sunku vaikščioti...Tai kaip tau biuletenio galėjo neduoti? doh.gif Tai gal tau labai mažai pjūvių darė? Aš tik ką buvau pas savo gydytoją.Man ryt bus 2 sav.Tai net neklausė, automatiškai pratęsė, bet kitą sav vistiek jau uždarysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2008 04 24, 12:42)
na aš nesuprantu tada g.gif .Tai vistiek , narkozę turėjai, siūlės buvo, kojas bintuoti reikėjo, juk kraujosrūvos didelės ir pan.Juk ir skauda ir sunku vaikščioti...Tai kaip tau biuletenio galėjo neduoti? doh.gif Tai gal tau labai mažai pjūvių darė? Aš tik ką buvau pas savo gydytoją.Man ryt bus 2 sav.Tai net neklausė, automatiškai pratęsė, bet kitą sav vistiek jau uždarysiu rolleyes.gif

operaciją darė ne darbo dieną. narkozės nebuvo, tik vietinė nejautra - nuskausminimo injekcijos - tik į operuojamą vietą (prieš porą metų darė operaciją su spinaline nejautra doh.gif nebenoriu daugiau tokios schmoll.gif ). Siūlės .... g.gif nebuvo siūlių, nes, kaip sakiau, venas ištraukė per skylutes, kurių siūt nereikia. Sunku vaikščiot buvo pirmą dieną, nes kojos buvo subintuotos+kompresinės kojinės. Kitą dieną po perrišimo, - tik kompresinės kojinės. Iš viso to reiklao nemaloniausias dalykas buvo kas rytą kojines užsitempti doh.gif .
o dėl mėlynių, tai porą savaičių į darbą su kelnėm vaikščiojau, be miniakų smile.gif
Atsakyti
noriu paklaust ka reiskia tos issipetusios venos? jos pariskeja ar dumbeliais nueina?
Atsakyti
Laba visoms, mane pagaliau išoperavo 04 25 dieną.Turiu daug klausimėlių, bet parašysiu rytoj. Bėgu liliukų biggrin.gif IKI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ytė: 01 gegužės 2008 - 22:47
QUOTE(Ytė @ 2008 05 01, 23:47)
Laba visoms, mane pagaliau išoperavo 04 25 dieną.Turiu daug klausimėlių, bet parašysiu rytoj. Bėgu liliukų biggrin.gif IKI



Laukiam laukiam žinių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jane deadly @ 2008 04 24, 16:34)
noriu paklaust ka reiskia tos issipetusios venos? jos pariskeja ar dumbeliais nueina?

paryškėja ir gumbeliais nueina biggrin.gif

QUOTE(Ytė @ 2008 05 01, 23:47)
Laba visoms, mane pagaliau išoperavo 04 25 dieną.Turiu daug klausimėlių, bet parašysiu rytoj. Bėgu liliukų biggrin.gif IKI

o, tai jau savaitė po operacijos bigsmile.gif Kaip jautiesi? 4u.gif
Atsakyti