Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

QUOTE(Jurqita @ 2009 04 07, 14:15)
As irgi galvojau, kad pas visas, isskyrus mane grazios kojos  mirksiukas.gif , na dar pas pagyvenusias moteriskes ir mociutes jos nekokios  ax.gif , bet va radau tema, kurioje semiuosi informacijos ir tikriausiai stiprybes pasiryzti operuotis  rolleyes.gif

Jei ne šitas "kampelis" - aš tikrai nebūčiau taip greitai apsisprendus dėl operacijos. Pasiskaičiau žiemą pirmą kartą, paskui dar kokią savaitę čia pašniukštinėjau artėjant pavasariui - ir va - jau esu "be venų" thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renadai: 07 balandžio 2009 - 14:55
QUOTE(Renadai @ 2009 04 07, 14:55)
Jei ne šitas "kampelis" - aš tikrai nebūčiau taip greitai apsisprendus dėl operacijos. Pasiskaičiau žiemą pirmą kartą, paskui dar kokią savaitę čia pašniukštinėjau artėjant pavasariui - ir va - jau esu "be venų"  thumbup.gif


Pagarba, Renadai notworthy.gif o as kol kas tai bijau.gif
Atsakyti
O man taip keista blink.gif ... Aš išsioperavau prieš mėnesį. Viskas buvo čiki. Beveik tos kojos ir neskaudėjo, na kartais lyg įdurdavo, ar sugeldavo, kažkur lyg tempdavo. Ir tiek. Pastovaus kažkokio nei maudimo nei aštresnio nepraeinančio skausmo nebuvo. O praėjus kokioms 3 savaitėms man jis paaštrėjo blink.gif . Būna, kad maudžia kurį laiką nenustojamai. Kai sėdžiu, skauda šlaunyje (toje vietoje, kur užakintas kamienas), palietus tą vietą skauda. Kai pasėdėjus atsistoju, tai negaliu ištiesti normaliai kojos, nes ten viduje traukia smarkiai ir skauda, kol neišsivaikštau. blink.gif Bet juk anksčiau man taip nebuvo? Ar čia toks gyjimo procesas ir viskas normalu? Ar čia kažkas negerai? Juk atrodytų, kad kuo toliau, tuo turėtų mažiau skaudėti, o man kažkaip gaunasi atvirkščiai.
Pasidalinkite patirtimi - kaip jums buvo su tais skausmais?
Atsakyti
QUOTE(kniuksė @ 2009 04 07, 21:00)
Kai sėdžiu, skauda šlaunyje (toje vietoje, kur užakintas kamienas), palietus tą vietą skauda. Kai pasėdėjus atsistoju, tai negaliu ištiesti normaliai kojos, nes ten viduje traukia smarkiai ir skauda, kol neišsivaikštau.  blink.gif Bet juk anksčiau man taip nebuvo? Ar čia toks gyjimo procesas ir viskas normalu? Ar čia kažkas negerai? Juk atrodytų, kad kuo toliau, tuo turėtų mažiau skaudėti, o man kažkaip gaunasi atvirkščiai.
Pasidalinkite patirtimi - kaip jums buvo su tais skausmais?

Man irgi tai prasidėjo maždaug po pusantros savaitės... Kur užakintas kamienas, tai tos vietos neskauda, tačiau su kojos ištiesimu, kai pasėdžiu, ypač antroje dienos pusėje lygiai tas pats... Gal taip turi būti? Bent jau aš taip tikiuosi g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Ragainė @ 2009 04 08, 09:02)
Man irgi tai prasidėjo maždaug po pusantros savaitės... Kur užakintas kamienas, tai tos vietos neskauda, tačiau su kojos ištiesimu, kai pasėdžiu, ypač antroje dienos pusėje lygiai tas pats... Gal taip turi būti? Bent jau aš taip tikiuosi  g.gif ...

Na, tikėkimės, kad taip ir turi būti unsure.gif .
Laukime, kas bus toliau.
Atsakyti
QUOTE(Ragainė @ 2009 04 08, 09:02)
Man irgi tai prasidėjo maždaug po pusantros savaitės... Kur užakintas kamienas, tai tos vietos neskauda, tačiau su kojos ištiesimu, kai pasėdžiu, ypač antroje dienos pusėje lygiai tas pats... Gal taip turi būti? Bent jau aš taip tikiuosi  g.gif ...

Na, merginos, nežinau, man oreravo lapkričio pb., kitą koją prieš Kalėdas, bet kad neskauda g.gif Gal užsirašykite konsultacijai, paekoskopuos,ramiau bus..
Atsakyti
QUOTE(kniuksė @ 2009 04 07, 21:00)
<...>. Būna, kad maudžia kurį laiką nenustojamai. Kai sėdžiu, skauda šlaunyje (toje vietoje, kur užakintas kamienas), palietus tą vietą skauda. Kai pasėdėjus atsistoju, tai negaliu ištiesti normaliai kojos, nes ten viduje traukia smarkiai ir skauda, kol neišsivaikštau.  blink.gif



QUOTE(Ragainė @ 2009 04 08, 10:02)
Man irgi tai prasidėjo maždaug po pusantros savaitės... Kur užakintas kamienas, tai tos vietos neskauda, tačiau su kojos ištiesimu, kai pasėdžiu, ypač antroje dienos pusėje lygiai tas pats... Gal taip turi būti? Bent jau aš taip tikiuosi  g.gif ...

Na man prieš mėnesį išoperavo, bet tokių dalykų ir nėra. Čia jau nepakenktų konsultacija pas gydytoją, blogiau juk nebus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kniuksė @ 2009 04 07, 20:00)
O man taip keista blink.gif ... Aš išsioperavau prieš mėnesį. Viskas buvo čiki.  Beveik tos kojos ir neskaudėjo, na kartais lyg įdurdavo, ar sugeldavo, kažkur lyg tempdavo. Ir tiek. Pastovaus kažkokio nei maudimo nei aštresnio nepraeinančio skausmo nebuvo. O praėjus kokioms 3 savaitėms man jis paaštrėjo blink.gif . Būna, kad maudžia kurį laiką nenustojamai. Kai sėdžiu, skauda šlaunyje (toje vietoje, kur užakintas kamienas), palietus tą vietą skauda. Kai pasėdėjus atsistoju, tai negaliu ištiesti normaliai kojos, nes ten viduje traukia smarkiai ir skauda, kol neišsivaikštau.  blink.gif Bet juk anksčiau man taip nebuvo? Ar čia toks gyjimo procesas ir viskas normalu? Ar čia kažkas negerai? Juk atrodytų, kad kuo toliau, tuo turėtų mažiau skaudėti, o man kažkaip gaunasi atvirkščiai.
Pasidalinkite patirtimi - kaip jums buvo su tais skausmais?



Kuo toliau, tuo labiau skaudet tikrai neturetu. Reik eit pas gydytoja, kuris dare operacija. Kad ko nebutu...
Atsakyti
Šiandien grįžau iš gydytojos. Sakė, kad tai normalu, gyja gražiai, šašiukai nukritę jau senokai, mėlynės dinginėja, netinsta. Skausmas nėra stiprus, ryte visai gerai būna, tik kad va gal persistengiu su lakstymu blush2.gif ... Nėra ko norėti, kad jau kaip nauja lasktyčiau, juk dar tik dvi savaitės po operacijos smile.gif
Atsakyti
Ragaine ir Renadai, kur jūs operavotės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moon: 09 balandžio 2009 - 12:26
QUOTE(Moon @ 2009 04 09, 12:26)
Ragaine ir Renadai, kur jūs operavotės?

Aš Kaune BMP , Ragainė atrodo, kad irgi ten, tik savaite anksčiau:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renadai: 09 balandžio 2009 - 14:10
QUOTE(Renadai @ 2009 04 09, 15:06)
Aš Kaune BMP , Ragainė atrodo, kad irgi ten, tik savaite anksčiau:)

Nežinau, ar teisingai supratau, bet kirkšnyje lazeriu operuojant ne visiems pjūvį daro, labai jau nemalonu tokioje vietoje žaizdą turėti, sunkiai gyja unsure.gif
Atsakyti