Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

QUOTE(zebrina @ 2009 06 08, 08:15)
Sakytum koks virssvoris ar ka,o dabar 50kg.tesveriu,kaulai ir skura,ir va kokios problemos..

Aš irgi kūdena, bet turiu paveldėjimo rizikos faktorių - senelė nuo jaunystės turėjo rimtų bėdų su venom unsure.gif
O tos operacijos... Na , tarkim operuojamės, bet jei gyvenimo būdas nesikeičia ir toliau dirbi sėdimą darbą, ar problemos neatsinaujina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurqita @ 2009 06 08, 10:30)
Pigiausia - tradicinė chirurginė operacija (jeigu esate apdrausta soc.draudimu, t.y. esati dirbanti arba motinystės atostogose) primokėti reikėtų 600 Lt.

Jei esi apdrausta ir operuojiesi neprivačioje klinikoje už operaciją nereikia mokėti, bent jau oficialiai ax.gif

QUOTE(Sophi @ 2009 06 08, 22:58)
O tos operacijos... Na , tarkim operuojamės, bet jei gyvenimo būdas nesikeičia ir toliau dirbi sėdimą darbą, ar problemos neatsinaujina g.gif

Ta vena, kuri pašalinta , neturėtų išsiplėsti, bet kitos venos, kurios buvo geros - niekas negali duoti jokių garantijų schmoll.gif kaip ateityje bus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moon: 08 birželio 2009 - 23:12
Kojines memory arba lastofa internetinis puslapis www.ofa.de Lietuvoje neprekiaujama. Yra tik privaciose klinikose GK ir BAK.
Tas aparatas, kur laidas prie kojos ir kilnot peda, vadinasi pletizmografas. Parodo ar yra padidejes veninis slegis, ar ne, bet daugiau nieko. Negalima net lygint su dvigubo skenavimo tyrimo informatyvumu.
Alytus priklauso Vilniaus ligoniu kasoms. Sutarti GK turi ir su Klaipeda- bet isnaudotos kvotos.
Sia savaite GK nemokamos angiochirurgo konsultacijos su ultragarsiniu istyrimu. Akcija- taupote 240lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule5 @ 2009 06 08, 20:06)
man, kaip Zebrina rašo, kojų skausmai prasidėjo prieš 4 metus. Dienos gale tai kojos kaip per tą reklamą būdavo sunkios sunkios ir skaudančios kaip su svarmenimis g.gif  o dabar matyt nėštumas pribaigė g.gif

o tai su echoskopu dar žiūri venas? nelabai suprantu, aš buvau pas angiochirurgą tai jis pažiūrėjo vizualiai ir kažkokiu aparatu ,ant kelių užrišo tokius kaip laidus ir liepė kilnoti kojas kaip kompe rodė tokiu pačiu ritmu. nu aš čia pagal tą akciją buvau kur kojų venas tikrino. ir pasakė, kad per tą aparatą gerai, bet tą guzelį reikia operuoti, oį kitą koją vaistus leisti. Bet tai čia ne echoskopas. tai gal man nueiti dar kur, kad echoskopiją padarytų?

Jurgita, skaičiau, kad turit leliuką ir maitinat jį. aš irgi turiu 5 mėnesių smile.gif tai jei mane operuotų su tais naujausiais aparatais, ar tikrai galėčiau jį maitint? ar yra kažkokie apribojimai?


saule5, jeigu jau šneka eina apie operaciją, rekomenduočiau kreiptis į angiochirurgą papildomai, kad ištirtų ultragarsu mirksiukas.gif
Taip turiu leliuką ir maitinu. Ir užtat labai domėjausi ar galima darytis operaciją maitinant kūdikį krūtimi smile.gif Jeigu kalbame apie operaciją atliekamą naujausios kartos lazeriu, tuomet galima. Pati išbandžiau thumbup.gif Kadangi operacijos metu, taikoma tik vietinė nejautra ir dar savaitę po operacijos kraują skystinantys vaistai (leidžiami). Na gydytojas nerekomendavo maitinti tą vakarą po operacijos.
Papildyta:
QUOTE(Moon @ 2009 06 08, 23:11)
Jei esi apdrausta ir operuojiesi neprivačioje klinikoje už operaciją nereikia mokėti, bent jau oficialiai ax.gif



nežinojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gravis @ 2009 06 09, 00:47)
Kojines memory arba lastofa internetinis puslapis www.ofa.de  Lietuvoje

Sveiki

O kiek informacijos 4u.gif
Atsakyti
Užsirašiau konsultacijai GK klinikoje. jei sakys, kad tikrai reikia operuoti, tai nežinau ką reiks daryt g.gif man geriausiai būtų Vilniuj, nes sesuo gyvena, tad apsistot būtų kur, bet, kad velnias - esu iš Klaipėdos:verysad: O Kaune nėra net pas ką į svečius užsukt unsure.gif o kur dar lelius. Žodžiu krūva problemų doh.gif
Atsakyti
Sveikos...

Na aš irgi jau savaitė po operacijos... Šliaužioju namie... Operaciją dariausi Kauno apskrities ligoninėje pas gydytoją G.Grigą... Ligonių kasos kompensavo visą sumą. Koją pamėlus-vaizdelis nekoks... Buvo 11 pjūvių... Pirmiausia gerai reikia išsitirti ir tik tada rinktis kokią operaciją darytis-lazerinę, ar chirurginę... Mano atveju-lazerinę operaciją nebūtų davus tokių rezultatų,nei chirurginė,nes liga stipriai pažengusi... Klauskite, jei kas ką domintų...
Atsakyti
QUOTE(a.narus @ 2009 06 10, 21:19)
Sveikos...

Na aš irgi jau savaitė po operacijos... Šliaužioju namie... Operaciją dariausi Kauno apskrities ligoninėje pas gydytoją G.Grigą... Ligonių kasos kompensavo visą sumą. Koją pamėlus-vaizdelis nekoks... Buvo 11 pjūvių... Pirmiausia gerai reikia išsitirti ir tik tada rinktis kokią operaciją darytis-lazerinę, ar chirurginę... Mano atveju-lazerinę operaciją nebūtų davus tokių rezultatų,nei chirurginė,nes liga stipriai pažengusi... Klauskite, jei kas ką domintų...

įdomiai čia g.gif
pažengusios varikozės atveju geriausius rezultatus duoda lazerinė operacija. ir jos su tradicine chirurgija nėra net ko lygint.
gerb. gydytojas G. Grigas tikriausiai neturi lazerio, jei jus tuo įtikino ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumė*: 10 birželio 2009 - 21:52
QUOTE(Laumė* @ 2009 06 10, 21:51)
įdomiai čia  g.gif
pažengusios varikozės atveju geriausius rezultatus duoda lazerinė operacija. ir jos su tradicine chirurgija nėra net ko lygint.
gerb. gydytojas G. Grigas tikriausiai neturi lazerio, jei jus tuo įtikino ax.gif


Aš tai skaičiau, kad lazeriu geriausia daryti, kai venos spindis yra iki 1.5 cm., o kitais atvejais siūloma daryti chirurginę operaciją. Aš labai bijojau, kad man lazeriu netiks, bet lyg normaliai, tik koja dar pakankamai skausminga ir dar čiurnoje yra nejautri, nors operaciją dariau prieš 5 mėn. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alde @ 2009 06 10, 23:04)
Aš tai skaičiau, kad lazeriu geriausia daryti, kai venos spindis yra iki 1.5 cm., o kitais atvejais siūloma daryti chirurginę operaciją. Aš labai bijojau, kad man lazeriu netiks, bet lyg normaliai, tik koja dar pakankamai skausminga ir dar čiurnoje yra nejautri, nors operaciją dariau prieš 5 mėn.  4u.gif

schmoll.gif
kur Gravis dingo? paaiškintų viską.
Atsakyti
o GK klinika yra tik vilniuje,kaune nera?
Atsakyti
QUOTE(alde @ 2009 06 10, 22:04)
Aš tai skaičiau, kad lazeriu geriausia daryti, kai venos spindis yra iki 1.5 cm., o kitais atvejais siūloma daryti chirurginę operaciją. Aš labai bijojau, kad man lazeriu netiks, bet lyg normaliai, tik koja dar pakankamai skausminga ir dar čiurnoje yra nejautri, nors operaciją dariau prieš 5 mėn.  4u.gif


Aš irgi girdėjau, kad jeigu venos spindis didelis, tai tik chirurginė operacija daroma.
Aš 11 dienų po lazeriu darytos operacijos. Ne tik čiurna, bet ir didesnė dalis blauzdos nejautri, ypač dūrių vietose ir skausminga verysad.gif, labai labai sunku užsidėti tą kojinę unsure.gif o mėlynės doh.gif , bet kai pagalvoju, jeigu būtų buvusi chirurginė, kaip tada kojytė atrodytų blink.gif
Papildyta:
Mielosios, pasidalinkite informaciją, ką darote ar darėte, kad tos mėlynės po operacijos mažėtų ax.gif
Atsakyti