Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos židinys

Sveikos nuotakos, wub.gif
turėčiau vieną klausimą, nors tai ne visisiškai jaunųjų reikalas. Mama manęs paklausė, kokio šeimos židinio simbolio mes pageidautumėm, nes yra įprasta dovanoti namukus-žvakides, arba šiaip kokias nors žvakides. Man namukai gražu, tačiau aš ir taip turiu keletą pridovanotų kitom progom. Gal turėtumėte minčių, ką dar būtų galima panaudoti "šeimos židiniui"? Suprantu, jog vienaip ar kitaip tai susiję su žvakėm ir žvakidėm, tačiau gal kas turite kitų idėjų? Ačiū visoms atsiliepusioms. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš draugei pirkau molinį židinį-žvakidę smile.gif
Atsakyti
Kaune, salono "TARP GĖLIŲ" rūsyje mačiau žvakidę-angeliuką (~20 cm aukščio), kaina ~30 Lt.

Manau, kad fondiu rinkinys irgi gali atlikti židinio fukciją (paveikslėlis: http://www.simpleksa...ages/42003.jpg). Židinio ceremonijai jį galima panaudoti be puodo.
Kiek vėliau fondiu rinkinio puodą galima įteikti jaunajai "įšventinimo į šeimininkes" ceremonijos metu. Fondiu rinkinys kainuoja nuo 25Lt.

Apie fondiu lietuvių kalba galima nemažai rasti informacijos internete.
Atsakyti
QUOTE(baltoslankos @ 2005 04 29, 16:09)
Sveikos nuotakos, wub.gif
turėčiau vieną klausimą, nors tai ne visisiškai jaunųjų reikalas. Mama manęs paklausė, kokio šeimos židinio simbolio mes pageidautumėm, nes yra įprasta dovanoti namukus-žvakides, arba šiaip kokias nors žvakides. Man namukai gražu, tačiau aš ir taip turiu keletą pridovanotų kitom progom. Gal turėtumėte minčių, ką dar būtų galima panaudoti "šeimos židiniui"? Suprantu, jog vienaip ar kitaip tai susiję su žvakėm ir žvakidėm, tačiau gal kas turite kitų idėjų? Ačiū visoms atsiliepusioms. mirksiukas.gif



Manęs mama irgi klausė, kokio židinio norėtume. Mačiau pirkti, berods panevėžio keramikų baltą molinę pusapvalę žvakidę. O šiaip dabar labai gražių dalykų iš stiklo yra.
Atsakyti
4u.gif Aš šiandien apžiūrėjau tokias ant stovo pakabinamas žvakides - labai man patiko yra kur dvi yra ir kur viena 4u.gif
Atsakyti
rolleyes.gif Man visai gražu tie nameliai,netgi labai simboliškai ir atrodo uždegti namuose savo židinėlį, kurį atneša iš savo namų teveliai.
Atsakyti
QUOTE(rimutė @ 2005 05 09, 09:16)
rolleyes.gif Man visai gražu tie nameliai,netgi labai simboliškai ir atrodo uždegti namuose savo židinėlį, kurį atneša iš savo namų teveliai.


Dekoratyviniai nameliai-žvakidės - išsirinkite sau patinkantį smile.gif
Atsakyti
o mes gavome šitokį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAIKIJA: 10 gegužės 2005 - 09:24
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 05 10, 10:22)
o mes gavome šitokį.


Labai grazus 4u.gif
O mes jokio negavot, ir pirma karta girdziu apir seimos zidinio dovanojimo tradicija doh.gif
Atsakyti
user posted image

mes per kaziuka pirkom toki.
Atsakyti
o kas tą židinį turi įnešti, nelabai suprantu aš apie jį g.gif
Atsakyti
šiaip jau tėvai dovanoja jauniesiems šeimos židinį. nežinau kodėl Yell pati pirkosi, gal norėjo kad būtent tokį jiems įteiktų g.gif
Atsakyti