Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos židinys

Odeta28 ,o jums siauliuose pirko?Mano drauge iesko gal galetu tavo pirsliukai pasakyti kur pirko
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 03 11, 23:43)
O kiek kainavo jei nepaslaptis?


30lt. Nei daug nei mazai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausritukas @ 2008 03 12, 10:05)
Odeta28 ,o jums siauliuose pirko?Mano drauge iesko gal galetu tavo pirsliukai pasakyti kur pirko

Ne,man pirko Klaipedoje. smile.gif O Siauliuose manau galetu buti centre toj parduotuvytej kur yra prie kavines "Prie Teatro".Ten yra visokie suvenyrai,tai gal ten bus g.gif Arba indu parduotuveje.Ten daznai visokiu grozybiu buna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta28 @ 2008 03 13, 01:09)
Ne,man pirko Klaipedoje. smile.gif O Siauliuose manau galetu buti centre toj parduotuvytej kur yra prie kavines "Prie Teatro".Ten yra visokie suvenyrai,tai gal ten bus g.gif Arba indu parduotuveje.Ten daznai visokiu grozybiu buna mirksiukas.gif

Vel pabusiu įkiri,o kur klp.pirko as tai is klp,o drauge is Šiauliu tai galeciau jai paziureti.Noriu draugei dovanele padaryti.
Atsakyti
QUOTE(ausritukas @ 2008 03 13, 08:09)
Vel pabusiu įkiri,o kur klp.pirko as tai is klp,o drauge is Šiauliu tai galeciau jai paziureti.Noriu draugei dovanele padaryti.

Tiesa sakant net nepaklausiau doh.gif Bet prizadu,kai ji isijungs skype arba kai paskambins,o turetu si sekmadieni paskambinti,suzinosiu viska ir tau pasakysiu smile.gif Nieko pries palaukti g.gif
Atsakyti
reiktų jau ir man pradėti dairytis šeimos židinuko biggrin.gif nors nelabai patiems jauniesiems tokį dalyką priklauso pirkt, bet netikiu kad kas kitas pas mus galėtų tuo pasirūpinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta28 @ 2008 03 14, 00:25)
Tiesa sakant net nepaklausiau doh.gif Bet prizadu,kai ji isijungs skype arba kai paskambins,o turetu si sekmadieni paskambinti,suzinosiu viska ir tau pasakysiu smile.gif Nieko pries palaukti g.gif

Aisku nieko prie ir labai aciu,o tai gal ir įkirejau su savo prasymais rolleyes.gif
Atsakyti
Pagaliau nusipirkau šeimos židinį. Ryt pabandysiu nufotkint ir įkelt.
Atsakyti
QUOTE
wioletukas Paskelbta Šiandien, 01:25
  Pagaliau nusipirkau šeimos židinį. Ryt pabandysiu nufotkint ir įkelt.


Būtų labai įdomu pamatyt... bigsmile.gif rolleyes.gif ir kainyte taip pat idomu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnele007 @ 2008 02 28, 16:20)
O koks grozis, o kur toki isigijot?
Paneles, gal kas zada kaziuko mugej apsilankyt si savaitgali? Iki keliu dazniausiai jinai buna? Iki pat vakaro? Manau, ten turetu buti seimos zidiniu  smile.gif

Musu seimos zidiniu rupinosi pirsliai. Jus turbut is kito Lietuvos galo, tai sunkiau bus. Mano pirsliai vyko pas tautodailininka kazkoki (i Rietava), savo dirbtuveles turi ir pamaciusi si nupirko. Kaina buvo berods 45lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ablydute: 20 kovo 2008 - 09:44
As pati nupirkau zydini, nes mano pirsliai gyvena kitame Lietuvos gale wink.gif Jis yra molinis ir namuko tipo atrodo super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovė @ 2005 05 06, 09:59)
Manęs mama irgi klausė, kokio židinio norėtume. Mačiau pirkti, berods panevėžio keramikų baltą molinę pusapvalę žvakidę. O šiaip dabar labai gražių dalykų iš stiklo yra.

man irgi reikia nes mama klause..o kur yra tas keramiku parduotuve panev g.gif
Atsakyti