Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos židinys

Sveikos, man kaip ir jums teko zidinio ieskoti, kadangi norejau gauti toki kuri galeciau pastatyti matomoje vietoje ir naudoti, ... kaip supratote issirinkau pati teveliai nupirko ax.gif

Radau visai atsitiktinai kaune hyper maximoje yra tokia parduotuvele ten lyg tais priesais baliomanija molio dirbinius pardavineja.
Balto molio, toks burbulas su daug skyluciu, per puse atsidaro ir isideda zvakute, apacioje mazytes kojeles trys. Vakare uzdegus ispudingai atrodo daznai uzsidegame. smile.gif

Dar buvo ir puse burbulo su skylutemis ir lyg ant lekstutes padetas irgi graziai atrode tas lyg 39 lt kainavo musu 79lt bet tikrai vertas biggrin.gif
Atsakyti
cia musu zidinys, apie kuri mes nieko nezinojom, staigmena mums, likom maloniai nustebinti, o iteuke mums musu vaikai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristulia *: 23 liepos 2010 - 21:15
Mes pirkom ziauriai grazu ir neeiline zidini Kaune Senamestyje vienoje is dirbiniu parduotuviu.. wub.gif toks apvalus, atsikelia ta dalis kur idet svakei ir padaryti du ziedai wub.gif nu super wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mūsų židinys iš MOLO PC ten yra atskira stiklo parduotuvėlė, toks porcelialinis, vieno dailininko darbas, kitokių ten ir nėra. Mažas pasirinkimas Kaune doh.gif O molio nemėgstam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijana @ 2010 07 07, 21:06)
Sveikos, man kaip ir jums teko zidinio ieskoti, kadangi norejau gauti toki kuri galeciau pastatyti matomoje vietoje ir naudoti, ... kaip supratote issirinkau pati teveliai nupirko  ax.gif

Radau visai atsitiktinai kaune hyper maximoje yra tokia parduotuvele ten lyg tais priesais baliomanija molio dirbinius pardavineja.
Balto molio, toks burbulas su daug skyluciu, per puse atsidaro ir isideda zvakute, apacioje mazytes kojeles trys. Vakare uzdegus ispudingai atrodo daznai uzsidegame. smile.gif

Dar buvo ir puse burbulo su skylutemis ir lyg ant lekstutes padetas irgi graziai atrode tas lyg 39 lt kainavo musu 79lt bet tikrai vertas  biggrin.gif



Aha tikrai ten jis grazus- as irgi toki jau nupirkau thumbup.gif
Atsakyti
tėvai židiniu pasirūpina smile.gif
Atsakyti
Musiskis tai irgi labai grazus molinukas, tik juodosios keramikos thumbup.gif , labai fainai ziurisi, pirkau pas dailininka toki. Tai dar ir vienetinis beveik, nes kai ranku darbo, tai nelabai toki pati kita ir padarysi blush2.gif wub.gif . o kaina tai juokinga tongue.gif 22 litai...
Atsakyti
mes uz 9litus radome pirkti.baltas grazus šeimos židinys, dar
balandžių porelę ant viršaus padėjome, tai gavosi apie 14lt ax.gif pigu, gražu.
Atsakyti
Man bene viena graziausiu yra si tradicija - baznycioje perimti seimos zidini.. Tik kazkaip mums ji gal nelabai kaip atrodys, jei zidini perduos mano nesugyvenantys tevai, o ir MB issiskyre... Liudna verysad.gif
Atsakyti
Ar tik nekvepia cia selevi parduotuves reklama smile.gif
Siaip seimos zidinys labai grazi tradicija ir manau, kad nereikia isradineti dviracio, tiek daug dabar visur graziu zvakidziu, daug keramikos, stiklo parduotuviu. Be to, man asmeniskai tai paciai pirkti zidinio nereikejo, nes manau tuo tikrai turi pasirupinti tevai, kurie jį ir dovanoja, ir reikia gerbti ju parinkta seimos zidinio simboli. Net jei jis neatitinka jusu lukesciu. JUk tai simbolis.
MB tevai abu puikiai sutaria, mano tetis mires, mama jau kuri laika gyvena su draugu, todel zidini perdave visi keturi, mintyse zinoma, as tikejau, kad perduoda mano mama su teciu, kadangi mano tevu santykiai ir seimos savokos supratimas man visa gyvenima bus pagrindu. Todel akimirka gal kiek graudi buvo, bet kartu ji buvo sventa, sakraliska ir tokia jauki.
Papildyta:
QUOTE(jums @ 2010 09 16, 16:06)
Man bene viena graziausiu yra si tradicija - baznycioje perimti seimos zidini.. Tik kazkaip mums ji gal nelabai kaip atrodys, jei zidini perduos mano nesugyvenantys tevai, o ir MB issiskyre... Liudna  verysad.gif


Galite paprasyti perduoti zidini kitu artimuju, galbut seneliu, galbut kriksto tevu, mylimiausios tetos. Mano pazistama tai prase savo geriausios drauges, kuri uz ja zymiai buvo vyresne, bet jau daug metu kartu jos buvo neiskiriamos, o jos seima tikrai graziai gyvena, turi kruva vaikuciu.
Tik butinai paaiskinkite tevams, kodel nenorite, kad zidini perduotu tevai. O jeigu manote, kad tevai isizeis, tai tokiu atveju gal atsisakyti tos tradicijos, nes is tiesu issiskyre tevai nelabai koki ta seimos zidini ir perduotu.
Atsakyti
(Pirkom Selevi parduotuveje, tokiu kaip ten kazkaip niekur nemaciau.)

O man cia labiau kicu kvepia doh.gif Jau tokia proga galima butu ir autorini darba uzsisakyti, juk veliau galesit perduot savo vaikams mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keramike: 05 gruodžio 2010 - 22:26
QUOTE(amber123 @ 2010 07 24, 16:38)
Mes pirkom ziauriai grazu ir neeiline zidini Kaune Senamestyje vienoje is dirbiniu parduotuviu..  wub.gif toks apvalus, atsikelia ta dalis kur idet svakei ir padaryti du ziedai wub.gif nu super wub.gif  wub.gif


gal būtų galima pamatyti ir sužinoti kainą? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Alinutia @ 2010 08 03, 13:02)
Mūsų židinys iš MOLO PC ten yra atskira stiklo parduotuvėlė, toks porcelialinis, vieno dailininko darbas, kitokių ten ir nėra. Mažas pasirinkimas Kaune  doh.gif  O molio nemėgstam  verysad.gif


Būtų smagu pamatyti ir jūsiškį židinį ax.gif

Kaunietės, gal dar kuri turit patarimų dėl židinių? Pati asmeniškai kol kas žiūrėjau tik Urmo bazėje, tai mačiau dviejose vietose - raudonam pasaže, pas tokį jauną vaikinuką, prekiaujantį įvairiais puodeliais, taurėm ir t.t. Tai ten buvo paprasčiausi, mažiausiai kičiniai - pvz. tiesiog baltas, apvalus, molinis židinukas. Apie 35lt, jei gerai pamenu. Ir dar mačiau vienoj vietoj, ten prekiauja visokia vestuvine atributika. Ten irgi moliniai, bet jau žymiai aukštesni ir prikrauti visko. Tokio jau nenorėčiau.
Atsakyti