Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos židinys

Mums tėvai irgi kažkokia panašią žvakidę kaip Karbynės uždegė. Tiksliau mamos su žvakėmis, o tėvai stovėjo už nugaros biggrin.gif
Atsakyti
Ai doh.gif dar piršlienė perskaitė žodžius. Ir žinoma tai vyko pačioj pradžioj, tik susėdus prie stalo
Atsakyti
Kiek teko dalyvauti vestuvese, visose seimos zidini uzdegdavo ne vidurnakti 12 val., o tik prasidejus puotai - kada perskaito santuokos liudijima, ir sveciai pavalgo. Bet cia Zemaitijoje taip. rolleyes.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir aš šiandien šeimos židinį, na ten ne visai židinys ten daugiau kaip žvakidė. Taigi nusipirkau didelę taurę į ją įdėsiu apvalią žvakę ir aplink pribarstysiu toje taurėje kvepiančių žiedlapių. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(amzinybe_7 @ 2005 06 28, 11:18)
o ar butinas yra seimos zidinys???

Nus kaip... jei simboliškai linkime, kad naujai susikūrusi šeima puoselėtų savo šeimos židinį daugiau nei vieną vakarą, tai gal ir neblogai būtų, jei turėtų kažkokį to nematomojo šeimos židinio simbolį..molinį stiklinį ar dar kokį....va mes saviškį iki šiol kokiomis sukakties ar kitomis šeimos švenčių progomis "padeginame" smile.gif
Esmė ne tiek būtinume, kiek simbolikoje...man ji tikrai graži ir prasminga.
Atsakyti
apie kažkieno vestuves skaičiau, įstrigo detalė- po santuokos sakramento, po registracijos, susėdus pokyliui, tėvai ( o gal piršliai, neatsimenu) nuo dviejų žvakių uždegė vieną. Man tai pasirodė labai simboliška. Susijungia dvi šeimos, atiduodamos savo vaikus, du jauni žmonės sutaria būt vienu- šeima.
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 06 28, 23:32)
apie kažkieno vestuves skaičiau, įstrigo detalė- po santuokos sakramento, po registracijos, susėdus pokyliui, tėvai ( o gal piršliai, neatsimenu) nuo dviejų žvakių uždegė vieną. Man tai pasirodė labai simboliška. Susijungia dvi šeimos, atiduodamos savo vaikus, du jauni žmonės sutaria būt vienu- šeima.

Aš taip pat mačiau, kai jaunųjų tėveliai su dviem žvakėm uždegė vieną žvakę smile.gif labai gražu ir jaudina iki ašarų
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 06 28, 23:32)
apie kažkieno vestuves skaičiau, įstrigo detalė- po santuokos sakramento, po registracijos, susėdus pokyliui, tėvai ( o gal piršliai, neatsimenu) nuo dviejų žvakių uždegė vieną. Man tai pasirodė labai simboliška. Susijungia dvi šeimos, atiduodamos savo vaikus, du jauni žmonės sutaria būt vienu- šeima.



pas mus taip buvo, kai visi pavalge, pirsliai perskaite ir parode santuokos sakramenta, tada tevai nuo savo zvakiu uzkure mums zidini siemos ir ji padovanojo, labai grazu, ir labai grazus zidinys thumbup.gif toks samotinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amzinybe_7 @ 2005 06 28, 12:18)
o ar butinas yra seimos zidinys???



As tai manau kad vestuvese nieko nero butino (isskyrus jaunuju dalyvavima tongue.gif )

Juk kiekviena spasidaro kaip nori, kokias tradicijas zino, tokias ir pritaiko, kiekvienas savaip, nebutinai juk taikytis prie stereotipu. o zidinys tai tiesiog grazi labai tradicija. Mes musu zidini labai branginam, tai musu seimos simbolis mirksiukas.gif
Atsakyti
Stai koks buvo musu seimos zidinys wub.gif Mes dejome i ji 3 mazutes zvakutes: viena uzdege mano tevai, kita - vyro tevai, o trecia mes- tai simbolizuoja kaip peremima seimos tradiciju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 01 27, 16:38)
nu fainas tas jusu zidinys! kur pirkot?


Mes netyciom uztikome si grozi Palangoje pas viena zmogeli uzsiimanti moliu dirbiniais... ax.gif Jis turejo daug graziu dalykeliu...Apziurinejom visai kitokio tipo seimos zidini, bet kai pasakem, kad mums reikia vestuvems ir kad seimos zidiniui, tai jis pasake, kad turi kai ka ypatingo ir atnese, stai si grozi thumbup.gif Net nedvejodami paprasem supokuoti mirksiukas.gif Sake, toks vienintelis tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurraciukas: 27 sausio 2006 - 16:16
QUOTE(jurraciukas @ 2006 01 26, 10:16)
Stai koks buvo musu seimos zidinys  wub.gif  Mes dejome i ji 3 mazutes zvakutes: viena uzdege mano tevai, kita - vyro tevai, o trecia mes- tai simbolizuoja kaip peremima seimos tradiciju  mirksiukas.gif

Labai gera mintis, kai visi uždega po žvakutę thumbup.gif
Atsakyti