Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių metinės

QUOTE(emigrante @ 2011 08 20, 15:18)
Ideju daug, norisi, kad viskas butu nepriekaistingai. Bet kuo arciau svente tuo didesnis jaudulys g.gif

svarbu viska atsipalaidavus daryt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmikess @ 2011 08 18, 16:40)
Bet kokiu vestuviu metinems tiks toks priminimas smile.gif

man rodos medinėms vestuvėms būtų thumbup.gif
gal kas dar kokių idėjų popierinėms vestuvėms turit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2011 08 21, 22:43)
gal kas dar kokių idėjų popierinėms vestuvėms turit?  smile.gif

bilietai i koki nors rengini ax.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja99 @ 2011 08 22, 01:11)
bilietai i koki nors rengini  ax.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2011 08 22, 08:17)

knyga arba nuotrauka tiktu popierinems vestuvems.
Atsakyti
Sveiki, gal kas kokių įdėju pamestų, sekmadienį švęsim 7-asias vestuvių metines, tą diena bus ir mūsų mažiaus krikštynos, taip kad kažkur važiuoti dviese kaip ir negalėsim, bet kokia dovana vyrui norėčiau padovanoti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2011 08 25, 10:13)
Sveiki, gal kas kokių įdėju pamestų, sekmadienį švęsim 7-asias vestuvių metines, tą diena bus ir mūsų mažiaus krikštynos, taip kad kažkur važiuoti dviese kaip ir negalėsim, bet kokia dovana vyrui norėčiau padovanoti. 4u.gif

Sveika. smile.gif
Radau tokį pasiūlymą, gal kas tiks:
Septintosios metinės - varinės arba vilnonės, todėl ir dovanos turi būti susijusios su šiuo metalu. Tiktų bilietai į pučiamųjų instrumentų ansamblio koncertą, antikvarinės varinės monetos, meno dirbiniai, dekoratyviniai virtuvės daiktai.
Sėkmės. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2011 08 25, 09:13)
Sveiki, gal kas kokių įdėju pamestų, sekmadienį švęsim 7-asias vestuvių metines, tą diena bus ir mūsų mažiaus krikštynos, taip kad kažkur važiuoti dviese kaip ir negalėsim, bet kokia dovana vyrui norėčiau padovanoti. 4u.gif



QUOTE(inrinke @ 2011 08 25, 13:50)
Sveika. smile.gif
Radau tokį pasiūlymą, gal kas tiks:
Septintosios metinės - varinės arba vilnonės, todėl ir dovanos turi būti susijusios su šiuo metalu. Tiktų bilietai į pučiamųjų instrumentų ansamblio koncertą, antikvarinės varinės monetos, meno dirbiniai, dekoratyviniai virtuvės daiktai.
Sėkmės. mirksiukas.gif


jei tik simboliskai vilnonines kojines thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(index @ 2011 08 09, 14:45)
pažiūrėkit pašte, turėjo ateit nuoroda smile.gif



Kokios jus saunios mergaites!!! thumbup.gif Musu santuokos 10-metis taip pat rugsejo 15. Prisiskaiciusi jusu svenciu ideju, pati uzsidegiau ir, dideliam mano dziaugsmui ,vyrui patinka ideja, apie seimos palaiminima baznycioje ir atsventima su draugais. Gal butu galima ir man nuorodele kur pasiziureti jusu nuostabios sventes 4u.gif audruciuk@hotmail.com
Atsakyti
sveikutės, mūsų su mb kitais metais irgi desimt metų vestuvių jubiliejus, ir jau pradedu po truputį mąstyti idėjas. aš vestuves siesiu su rožėm, noriu bažnyčioj įžadų atnaujinimo, noriu limuzino, piršlių, palydos, nors ir nebereikia, man nesvarbu, a noriu bigsmile.gif . ir pirksime su vyru naujus žiedus, kadangi senieji jau per maži, jau žinau kad juos įneš mūsų vaikai wub.gif
Atsakyti
Merginos gelbėkit, visai ant nosies 5- osios metinės, o idėjų apvalus nulis. Gal kas galit ką pasiųlyti???
Atsakyti
Sveiki smile.gif
mano tėvai savo metines švenčia kasmet vis kitaip. Vienais metais važiavo savaitgaliui į Palangą, kitais- į Druskininkų sanatoriją. Jų metines rugsėjo d. smile.gif Paisbūna sau vieni, o paskui grįžta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiemutė: 29 rugpjūčio 2011 - 17:25