Įkraunama...
Įkraunama...

Imbieriniai saldainiai

Arbatos parduotuvėlėje nusipirkau imbiero cukruje. Man patiko, o vyrui dar labiau. Tas nupirktas 100g išgaravo per du vakarus. O tas 100g ne taip jau ir pigu-4,5lt. Gal kas bandėt namuose pasigaminti šių gurmaniškų saldainių?
Atsakyti
nebandžiau, bet buvau radus internete receptą.... kaip juos pagaminti, visai nesudėtingas..
Atsakyti
akropolyje 2.5 thumbup.gif musu seimai irgi labai patinka smile.gif butu idomu suzinot recepta ir patiem pasigamint...
Atsakyti
GITALE gal galetum imest cia ta recepta? labai jau idomu... smile.gif
Atsakyti
Na va, aš ir pati pabandžiau.O dariau taip:
imbierą supjausčiau plonom riekelėm ir užpyliau cukrumi(kad apsemtų).Po kurio laiko,o gana greitai,imbieras pradeda leisti sultis ir cukrus ima tirpti. po poros dienų cukrus ima kietėti,kol visiškai sukietėja.Manau,prieš tai imbierą jau reikia ištraukt,nes paskui labai sunkiai jis išsikrapšto iš sukietėjusio cukraus.
Kitą kart imbierą pjaustysiu storiau.
Atsakyti
Meduna,,radau tavo nuoroda,kaip ruosti imbierinius saldainiu.
Gal,galetume parasyti proporcijas [imbiero,cukraus}
Busiu dekinga.
Atsakyti
As turiu toki recepta:
500 g sviesios imbiero saknies nulupti ir supjaustyti plonomis riekelemis. Riekeles sudeti i storadugne keptuve ir ipilti vandens - tiek, kad tik apsemtu. Virinti virs silpnos ugnies apie 30 min. Tuomet vandeni nupilti, imbierus nusausinti ir pasverti. Pasverus deti atgal i ta pacia keptuve ir prideti tiek cukraus, kiek svere imbierai + apie tris saukstus vandens. Maisant uzvirti ir virinti tol, kol imbieras taps skaidrus, o skystis beveik isgaruos. Tada sumazinti ugni ir nuolat maisant pavirti kol beveik issauses. Galiausiai belieka atvesinti ir apvolioti cukruje. Sandarioj dezutej toki imbiera galima laikyti iki 3 menesiu.
Atsakyti
mama-Greta,nuoširdžiai dėkoju už puikų receptuką 4u.gif
Bandysiu pasigaminti.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 01 08, 21:03)
mama-Greta,nuoširdžiai dėkoju už puikų receptuką 4u.gif
Bandysiu pasigaminti.

Ner uz ka 4u.gif Pati tai dar nebandziau gamintis, isbandzius papasakok, kaip sekesi ir kas gavosi 4u.gif
Atsakyti
Regna,ir man labai idomu ar darei?
Atsakyti
kaip tik šiandien savo tinklarašty apie kristalizuotą imbierą rašiau smile.gif štai čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pragiedruliai: 10 sausio 2009 - 19:34
Pragiedruliai,kol susiruošiau ruošti imbiierą atsirado nauja nuoroda.
Ačiū, 4u.gif tau 4u.gif už nuorodą 4u.gif
Reikia,rytoj dar nusipirkti imbiero,kad gautūsi daugiau,nes ,norinčių bus nemazai.
Man iškilo klausimas kai ruošiame svarainius,juos užpilame cukrumiIr,po to mes svarainius apcukruojameir dzioviname orkaitėje.
Klausimas?jeigu mes tokiu būdu ruošime inbierą{pagal svarainių receptą},ar imbiere liks nedaugiau vertingų medžiagų mūsų sveikatai.
Gal galima pasidalinti įgyta patirtimi.
Pagal,mane verdant,daugiau žūsta medžiagų.Aš,dievinu nuorodą,bet,man i škilo toks klausimas .
Atsakyti