Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai kuriems sakote "fe,fu,fui,vei pf" ir pn

as tai nemegstu bandeliu su varske net nupurto pagalvojus feee schmoll.gif
Atsakyti
O man be galo neskani ta mase kuria tortus "apkloja" ,fui schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Man nieko nėr baisiau už saldainius Kregždutė ir dar tokius (iš vaikystės prisiminus net nupurto)- kažkokie želatininiai aplipdyti cukrumi ... O šiap labai nemėgstu jokių sausainių, bandelių ir tortų, kur yra įdėta uogienės.
Atsakyti
Nemėgstu saldainių su linų sėmenimis schmoll.gif , o šiaip daugelį kitų saldumynų kurių jūs nevalgote-valgau aš biggrin.gif Tuoj padiktuosiu adresą , kuriuo galite man atsiųsti tai .... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
as tai nemegstu tortu jaunyste.man tas baltas plakinys fui koks neskanus
Atsakyti
Saldumynams išranki tikrai neesu,bet nuo chalvos man net negera schmoll.gif visokios sudžiuvusios bulkos su įdarais kažkokiais, nei šiokiais ne tokiais irgi - ne rolleyes.gif
Atsakyti
Nemėgstu saldainių kurių įdaras želinis arba paukščių pienas ir viskas kas į jį panašu. Tai pat nemėgstu chalvos, visokių džiovintų vaisių(ypač džiovintų abrikosų, datulių). Feeee
Atsakyti
jus vardinat ko nemegstat, o man seile varva beskaitant lotuliukas.gif kaip MB sako, neskaniu saldumynu nera biggrin.gif tik va gal tie saldainiai "melodija" ir anyziniai schmoll.gif
Atsakyti
Nemegstu baltojo sokolado, tortu sviestinio kremo. Nekenciu medaus schmoll.gif
Atsakyti
laaabai nemegstu anyziniu saldainiu ir irisu, fui ...
Atsakyti
Negaliu pakest juodojo sokolado schmoll.gif
Atsakyti
Chalva ir želiniai saldainiai yra nevalgomi. Taip pat Kregždutė saldainiai.
Atsakyti