Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Saldumynai kuriems sakote "fe,fu,fui,vei pf" ir pn
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Laimuske
Nemėgstu šokoladinių ledų, tortų ir labai šokoladinių saldainių, triufelių, "Kregždutės"
rudenssniegas
Dabar nemegstu visu tu a'la ananasiniu saldainiu, ir visu kitu, i juos panasiu... Ir aplamai: dabar lietuvisku saldainiu kokybe yra ziauriai suprastejusi. Net nereikia lyginti, kokie jie buvo pries 20 m. ir dabar. Kad ir tie patys anansiniai, meska siaureje, kregzdute ( tikras sokoladas su daug, daug riesutu) ... O koks buvo skanus Varinis raitelis ar kiti saldainiai su likeriu wub.gif
Likeriai- tai likeriai, tikri, su vaisiu sultimis, juodas karstelejes sokoladas trekst- pasijunta cukraus kruopeliu saldumas ir tada pasipila vaisiu gaiva ir po to lengvas alkoholio stiprumas apsvaigina mintis...
O dabar- vienodas uzpilas, vienodas idaras- kazkokia saldi kakavos sviesto kose, o likeriai- sintetiniai priedai- kazkokia saldainiu parodija blink.gif Tik popiereliai skiriasi.
PUCA
Aišku yra ko nemėgstu, yra kam teikiu pirmenybę, bet nėra tokiu saldumynų kurių iš bėdos negalėčiau suvalgyti (kai cukraus kraujyje pritrūksta biggrin.gif)
Bet man paskutinis reikalas šerbetai, musai ir visokie pudingai, šituos tik iš didelio bado galiu vartoti lotuliukas.gif
pašnekutė
Griliažinių saldainių. Ir dar - pritariu sakančioms, kad saldainių kokybė laaaaaaaabai suprastėjo. Valgau juos, bet tik kai yra būtinybė - draugė prie kavos vaišina ir nėra jiems alternatyvos.
Daina
Zefyrų wacko.gif mane nuo jų net pykina doh.gif
Kartaus, juodo šokolado nemėgstu schmoll.gif gautą dovanų sėkmingai sunaudoju darydama tinginį ax.gif
*sunlight*
grilijaziniai saldainiai,plykyti pyragaiciai biggrin.gif
Nervita
biggrin.gif net neisivaizduoju ko nemegstu biggrin.gif .... pienisko sokolado..nes jis veliasi.. fui g.gif ..o daugiau..reiktu gerai pagalvoti blush2.gif .. na tu riebiu sviestiniu tortu ir galetu nebuti... na o daugiau neprisimenu..viskas man skanu ax.gif
Kiwija
Nevalgau anyziniu saldainiu ph34r.gif fear.gif
latte..
As taip pat nemegstu anyziniu saldumynu, saldainiu kregzdute ir tu maximiniu, be pavadinimo, kur su kiekviena svente juos pigiai pardavineja tik popieriuka pakeicia(buvo kalediniai, velykiniai) panasus i kregzdute smile.gif
irmulia

i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
NickaD
Anyžiniai saldainiai, saldainiai su mėtomis, plikyti pyragaičiai ir visokie sviestiniai tortai... schmoll.gif schmoll.gif
Sabbatini
fui yra baltas ''sokoladas'',nes sokoladu jo nepavadinsi schmoll.gif bjauri ,saldi,lipni mase tongue.gif
koko_sa
Nepernešu tortų,kur biskvito mažai,o pertepimų daug. Grietineles ir t.t. schmoll.gif niekad nevalgau tokių
dziaugsmelis7x7
nevalgau zefyru,nemegstu meduoliu,tu paprastu "gaideliu""selgos" sausainiu,kregzduciu,sokoladu,zodziu daug ko... smile.gif
erikiuxxx

fui yra baltas ''sokoladas'' doh.gif

aurum2010
Fui yra - Kregzdute ir kiti i ja panasus dariniai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Dar slykstus labai yra margarininiai kremai doh.gif
picco
Kregždutė fūū, poto graikiški ar tai turkiški salgumynai kažkokie su rožių lapais ar kuom ten ir riešutais, tokie želiniai doh.gif
senute74
anyžiniai, mėtiniai saldainiai doh.gif ,fui fui, zefyrai - antroje vietoje ir nemėgstu kepinių, kur padauginta gvazdikėlių - fui
Fresh*
Iš didelio bado galiu valgyti visus saldumynus (biggrin.gif ) , bet šiaip nemėgstu juodojo šokolado , obelėlė saldainių , sviestinių tortų pertepimų ir lyg viskas.
MajaLi
Saldumynu su razinom, saldainiu kregzdute ir anyziniu.
Jamyy
As sakau fuuu marcipanams viskuo kas su marcipanu ir baltui sokoladui schmoll.gif
Superfėja
saldus vafliai ir zefyrai - fui fui
svelni
QUOTE(picco @ 2011 08 06, 16:59)
Kregždutė fūū
*

drinks_cheers.gif ir morengai fui fui......
Modita
obelėlė saldainiai feu lotuliukas.gif ir kas tokius galejo sugalvot lotuliukas.gif ir dar prisimenu kad ziauriai nemegdavau zefyru ir visokiu sviestiniu kremu fu fu fu cool.gif
rugiagele12
Fuuu-Kregzdute ir ivairus marcipaniniai. Ir kas juos gali valgyt doh.gif
Jolancike
Fui pieniškam ir baltam šokoladui biggrin.gif
Diana24
Juodam šokoladui,rafaelui,saldainiam su razinom, kregždutei ir ananasui (geltonuose popierėliuose),meduoliams,zefyrams,saldainiams,kur prie bažnyčių per atlaidus pardavinėja,anyžiniams,saldainiui nomeda,nutellai ir dar labai nemėgstu,kur ant tortų tos visos gėlytės ir kiti papuošimai būna blink.gif
Beža
Juodajam šokoladui ir visiems šokoladiniams kepiniams cool.gif
Melioni
saldainiai kregzdute, marcipanas, is vaikystes purto prisiminus obuoliu suri bei anyziniu saldainiu
<...Neringa...>
Labai nemėgstu tokių juodų guminukų schmoll.gif
BonPari*
Nemėgstu sviestinių torto kremų, juodojo šokolado. Daugiau lyg ir nieko. g.gif
Jolitaaa
Nemėgstu zefyrų. wacko.gif
Menou
Triufeliai doh.gif
*Mamis*
saldumynai su marcipanu patys neskaniausi. net pagalvojus nupurto doh.gif
b3b
zefyrai blink.gif
perkūnija
Fu juodasis ir baltasis šokoladas blink.gif
Skinte
FUUUUUUU:
1. Baltas šokoladas.
2. Turkiški saldainiai.
3. Sausainiai ir pyragai su riešutais ir razinom.
4. Saldainiai griliažiniai.
5. Sviestiniai tortai ir pyragai (kur pertepimai su sviestu).
6. Morenginiai tortai (ala jaunystė ar kažkas panašaus, tokie balti, traškūs)
rausvakase
Nevalgoma yra Kregzdute schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
salutvera
Saldainiai kregždutė ir ananasas, baltas šokoladas, bei saldainiai ir šokoladai su skystu uogų ir kitais įdarais schmoll.gif
pašnekutė
QUOTE(Modita @ 2011 08 10, 15:10)
obelėlė saldainiai feu  lotuliukas.gif ir kas tokius galejo sugalvot  lotuliukas.gif 
*

Cit, neburnokit ant obelėlės! Mano vyro megstamiausi hihihi.gif
Aš tai nemėgstu sviestinių torto įdarų, anyžinių ir imbierinių saldainių. Griliažo jei galiu - nevalgau. Bet turiu giminių, kurie juos laaaaabai dievina ir vaišina, siūlo per jėgą. O aš nedrįstu pasakyti, kad man jų geriau nebūtų unsure.gif
pupa*uoga
o man pats neskaniausias dalykas is saldumynu yra morenginis tortas, morengas. tikras didelis FUI biggrin.gif
Evelinčiksa
Nemegstu paprastu tu sausainių pokeliuose ir tu senovinių vafliųku , kur mums kišdavo. Dar Pyrago naujieneles kažkoks nesusipratimas man ten keistas biskvitas šokoladas ir sviestas neaišku su kuo? jau jeriau suvorovo sausainį suvalgyt. Dar velykine boba , nu nežinau man jos gali ir nebuti, sausa didžiule bulka ir nevisada nusisekusi. Tai kai mama asako atvykti ir praneša ,kad boba iškepė brr , bet jai neakau kad valgydama springstu. Dar Magde pyragas toks pusiau fe, ir tortas jaunyste nesusipratinas visai , tokie kieti biskvitai ir dar su zafyru sulipdyti , nu trenk į siena ir tai neištiž.
Šokoladinių kepinių gali nebut kaip ir šokoladinių ledu, ir juodojo šokolado fe, o jei dar kur rašo daug kakavos visai .
Tikru lakris ir ne fui , per stipru, va tie senoviniai anyžiniai jei kada kas pavaišina gerai skanu, Ir tortu pagamintu iš tu parduotuvinių sintetiniu padalintu biskvitu , saldžios pieniškos sriubos , nu jei dar prisiminsiu parašysiu ...
Papildyta:
Ai va dar saldainių kregždute ir OBELELE fuii ir tu vežiuku nemegstu . Kai mano uošviene išgirdo ,kad fui sakė išpuikus senais laikais tai buvo deficitas ir skaniausias saldainis , tipo dar nepatenkinta liko smile.gif
marsule
Viskas kas is marcipanu schmoll.gif ledinukai visokie, griliaziniai tortai, griliaziniai pyragai, dar morenginiu nelb megstu blush2.gif
Piktukė
Nu tiesiog negaliu pakęsti riebių pyragų ir tortų... schmoll.gif O visokios obelėlės, kregždutės ir ananasiniai saldainiai nėra nei labai skanūs, nei fui man.. biggrin.gif
Safe
QUOTE(Evelinčiksa @ 2011 08 27, 12:55)
Dar Magde pyragas toks pusiau fe, ir tortas jaunyste nesusipratinas visai , tokie kieti biskvitai ir dar su zafyru sulipdyti , nu trenk į siena ir tai neištiž.
*

lotuliukas.gif kaip vaizdžiai čia jūs laugh.gif

paskaičius temą net susimąsčiau, kad turbūt esu laaabai neišranki saldumynams. Mėgstu ir daugumos išdėtas į šuns dienas "Kregždutes", ir zefyrus, griliažią, Nomedą ir kt., skanauju visko po truputį, su saiku, stengiuosi nepersismaližiauti. Na, o ko atsisakyčiau šiuo metu tai turbūt saldainių "Šiaurinė meška" po tų visų akcijų su kirmėlėm wacko.gif šokoladinių ledų, tortų, pyragaičių su riebiais pertepimais. Turbūt viskas rolleyes.gif

Botanique
Aš nemėgstu nieko su marcipanais, tiesiog feee
morengai ir nemanau, kad patitų vėl, vieną kart turbūt tevalgius...

Inevitable
Sakau fu juodam sokoladui,kakavai ir daugumai produktu su jais doh.gif brr.. Saldainiai Obelele ir Ananasas tikras nesusipratimas.. Maximiniai pigus tortai, (iskyrus surio), pyragas Medutis,fuu.. Tinginio ne uz ka nepraryciau..Taip pat dauguma pyragu kuriuos kepa nesusipratusios seimininkes su receptu ''Pigu ir greita'' kur ieina beveik vien kiausiniai miltai ir cukrus, ir skonis bei vaizdas labai panasus i kempine lotuliukas.gif Pyragaitis per 3min kuris buvo anksciau ispopuliarejes, neaisku kaip, nes na bent man jis dvokia slapiu sunim o skonis kaip isivaizduoju toks pat lyg valgytum ant batono uzsidejes zalia kiausini (ne,nebandziau biggrin.gif ). Kaip nors apdorotos kriauses-virtos,keptos ,saldintos,konservuotos- brrr nerodykit schmoll.gif O vat Kregzdute visai ok, o senoviski kvadratiniai sausainiai laaabai net patinka,labiau uz visokias Selgas ax.gif
oi dar pamirsau pamineti saldainius Karvute ,baisiau tik Obelele tera biggrin.gif
naitas
man tiesiog gėda, kad nesu labai išranki.. bet zefyrų tai nekenčiu biggrin.gif
@adrij@
QUOTE(naitas @ 2011 09 27, 19:51)
man tiesiog gėda, kad nesu labai išranki.. bet zefyrų tai nekenčiu  biggrin.gif
*

NEREIK PERSISTENGTI GERAI IŠPLAKTI BEZE , NEREIKS VALGYTI ŠAUKŠTAIS ZEFYRO liezuvis.gif
Bridz :)
Labiausiai nemegstu saldainiu su alkoholiu, tada "kregztuciu",dar ir chalvos gali del manes nebuti smile.gif nepatinka. Ir baltu cukriniu glajumi aplieti zemes riesutai irrafaelo tortas biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.