Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai kuriems sakote "fe,fu,fui,vei pf" ir pn

QUOTE(Linckutis @ 2014 01 25, 20:58)
Megstu kregzdutes biggrin.gif nemegstu marcipano, anyziu, grietineles ir zeles( jei valgyti jas vienas- jei kur nors po biski ideta tai nieko) , nemegstu kavos putos...Kokoso,  bet labai norint nuo rafaelo biski nupurtau ir suvalgau biggrin.gif Torto meducio nebemegtu- atsibodo, nes pati daznai farydavau, ir kitu tortu  is prekybcentriu isskyrus nebent koki vaisini


Kaip keista skaityti, man viskas atvirkšciai... Nepernešu krekžduciu saldainiu ir žele, dar nemegstu moderniuju gotinos tipo saldainiu, tikrosios gotina man patinka, nemegstu saldainiu su melyniu žele, nemegstu vaniles... Taciau dievinu marcipana, anyžiu, grietinele, ypac kavos puta, megstu kokosa... :> Niam niam.. :>
Kiek žmoniu taip sakant tiek ir skoniu 4u.gif
Atsakyti
Zefyrai,marcipanas,macarunsai... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nieko nėr baisiau už marcipanus ir triufelius wacko.gif
Atsakyti
Nepatinka baltas šokoladas, saldainiai Karvutė ir Kregždutė, nelabai mėgstu morengus, zefyrus, keptus obuolius su cukrumi (geriau natūralų vaisių sugraužti), tartaletės su vaisiais (nebent su mėlynėmis), kaimiški sausainiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eighteen: 25 kovo 2014 - 14:37
Iš pradžių, paskaičius temos pavadinimą, pagalvojau, kad nėra tokių saldumynų, kurių nemėgčiau biggrin.gif nesąmonė, galvoju biggrin.gif Bet paskui paskaičiau merginų pasisakymus ir mintyse visgi susidariau tokį sąrašėlį:

1) pyragų iš parduotuvės, tokių a la vaisinių, kur visi vienodi, tik virsus skirtingas (su zele), ir tada pavadina "su braskem", "su persikais", "su vaisiais" ir pan.;
2) riebių tortų su sviestiniais pertepimais;
3) parduotuvinių ledų su uogiene, nors mielai perku plombyrą ar vanilinius ir namie užsikraunu mamos darytos uogienės biggrin.gif;
4) anyžinių saldainių (nors vieną "bambonkę" galiu suvalgyt) 4u.gif ;
5) balto šokolado- visgi jis man per saldus;
6) parduotuvinių "nenatūralių" sausainių su visokiais margarininiais glaistais, pertepimais ir pan. Jau geriau man "gaidelis" ar paprasti "kaimiški" (sviestiniai) sausainiukai;
7) šokolado su vaisiniais įdarais (uogiene)

atrodo, tiek biggrin.gif
Atsakyti
Megstu saldumynus,bet neskanu baklava,kiti filo teslos saldus gaminiai,maximoje parduodami pyragai,tortai.
Atsakyti
Šimtalapio schmoll.gif
Atsakyti
Taip... pats prasčiausias saldėsis, žinoma, saldainiai "Kregždutė", tada dar visokie anyžiniai daiktai, morengai (kartu su jais ir Jaunystės tortpalaikis), visokie Cola kategorijos gėralai (kažkoks pigus pertusinas), pieniškas šokoladas (nei pakartas, nei paleistas - geriausia kartusis)... pradžiai tiek, gal paskui prisiminsiu ir daugiau.
Atsakyti
Saldainiai Nomeda - bjauriausias pasaulyje ingredientų nesuderinamumas, anyžiniai visokie saldainiai ir viskas kas anyžinis mad.gif
Atsakyti
Šiaip nesu didelė saldumynų gerbėja ar mėgėja, bet perskaičiusi tiek atsiliepimų, susimąsčiau biggrin.gif
Niekada gyvenime nenorėjau jokių standartinių lietuviškų saldainių (Kregždutė, Aguona, Miglė, Vilnius, Sostinė ar kitų), nes man jie tiesiog vienodi ir neskanūs. Į šią kategoriją dar pridėsiu ir visus be išimties saldainius dėžutėse (su neaiškiais sintetiniais ar alkoholiniais įdarais). Taip pat negaliu pakęsti sintetinių masinės gamybos parduotuvinių tortų. Riebių grynai sveistinių tortų. Jų išvis stengiuos nevalgyt. Bandelių su džemais (slyvų, obuolių) - vaikystėje džemus išspausdavau lauk ir suvalgydavau bandelę biggrin.gif Ledų su skoniais ar priedais. Geriausia - plombyras, arba kakaviniai ledai. Baltojo šokolado (gerokai per saldu), nors šiaip paprasto juodo ar pieniško šokolado nevalgydavau iki kokių 15 metų - tiesiog nebuvo noro. Dabar - retkarčiais. Žele - kad ir kaip gražiai atrodytų, kad ir kaip atrodo norėčiau, bet pasidarau ir noras praeina - šaukštą suvalgai ir ačiū.

Na valgyt visus juos įmanoma, bet kai neteikia malonumo - kam to reikia?

Atsakyti
Taip pagalvojau, kad nebeatmenu, kada buvau pirkus bet kokių saldainių. Lietuvos prekybcentriuose jie man absoliučiai visi kažkokie nemaistiniai atrodo. O štai prieš Velykas ir susigundžiau tais mažyčiais "kiaušinukais". Tipo - šokiladiniais blink.gif Feee... verysad.gif Irgi nevalgomi. Net nuotaiką sugadino. Teisos dėlei reik prisipažinti, kad juodą gerą šokoladą be jokių priedų visgi mėgstu. Na ir grietinėlės pasiperku desertams, bet gaminu namie, tai pasidarau pagal save. Bet tai net ne kiekvienam mūsų gimtadieniui ar šventei. Kondensuotas pienas irgi tinka naminiams saldėsiams. Kas dar? Daugiau nieko valgomo neberandu sau PC saldumynų skyriuose. Saldumynų kampą kažkaip naturaliai pavyksta apeiti nė nežvilgtelėjus biggrin.gif
Atsakyti
Nemėgstu anyžinių saldainių, kurie yra Norfose prie sveriamų, įvynioti į tokius spalvotus- geltonus su rožinėmis detalėmis popierėlius, o patys saldainiai žalsvai mėlynai elektrinės spalvos. Apskritai nieko, kieno skonis primena anyžius. Bei juodojo šokolado- jei anyžinį saldainį galėčiau iš mandagumo suvalgyt, jei kas pavaišintų, tai nuo juodojo šokolado supykina akimirksniu. Maksiminių ir norfinių tortų (kaip nekeista, IKI visgi randu normalių, o Napoleonas apskritai kažkoks aštuntas pasaulio stebuklas), nemažos dalies sausainių ir kitokio negėrio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eniten: 06 liepos 2014 - 17:34