Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai kuriems sakote "fe,fu,fui,vei pf" ir pn

Sviestiniai kremai tikrai feee... Dar nemėgstu saldainių "Obelėlė" ir pan. O šiaip tai mėgstu beveik viską, kas saldu blush2.gif
Atsakyti
Tortai su džiovintoms slyvom schmoll.gif
Niu ir dar visokios "Nomedos", "Obelėlės" ir pan. ax.gif
Atsakyti
Nemegstu sviestinio kremo wacko.gif saldainiu "Nomeda","Obelele" ir juodo sokolada"Karuna" schmoll.gif
Atsakyti
chalvos, obeleliu, nomedu, pyragu su uogienem, riebiais kremais, plaktos grietineles, juodo sokolado, zefyru...
Atsakyti
Neapkenciu anyziniu gaminiu ir dar solmiak , net nezinau vertimo , bet uzsienyje daznas reiskinys ir man asmeniskai #1 blogiausiu sarase ax.gif ir kaip kurios sake , sviesto pertepimai yra nusikaltimas ! ax.gif
Atsakyti
Labai nemėgstu keksiukų ar keksų su razinom, tuo labiau šokolado su tuo pačiu brudu. wacko.gif
Atsakyti
Aš daug ko nemėgstu tongue.gif .Kas su razinom- pirmoj vietoj schmoll.gif .Kas su žele surišta nelabai.Priklauso dar nuo kitų ingridientų.Žodžiu lepi esu lotuliukas.gif .Saldumynai ne pirmoj vietoj.
Atsakyti
Nemėgstu ir aš sviestinių kremų. O jau kai pamatau cukraus vatą, norisi kuo toliau bėgt. wacko.gif
Atsakyti
As nemegstu rytietisko saldumyno rachtlakumo (tokia tasi saldi mase feee), "Obelele" saldainiu
Atsakyti
as dar stebiuosi kaip Obelele nebankrutuoja, nes tikrai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Afterglow @ 2008 06 06, 21:40)
as dar stebiuosi kaip Obelele nebankrutuoja, nes tikrai doh.gif

kaip keista, man Obelele labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
obeleles ir as nemegstu schmoll.gif bet dar labiau nemegstu anyziniu saldainiu, ir dar vienas baisus dalykas tai razinos leduose ir sokoladuose ax.gif o kas liecia pyragelius - tai labai neskanus kreminiai ir riebus...ai dar juodas sokoladas, nors jei didelis badas angliavandeniu, tai tada is bedos ir juodas sunaikinamas biggrin.gif
Atsakyti