Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti vestuvių pobūvio erdves?

QUOTE(mg* @ 2008 05 22, 12:32)
as gi nekritikuoju smile.gif

aš supratau,kad ne man taikyta biggrin.gif , aš čia taip tokį pastebėjimą "tėškiau"
pasisakymas, prasidedantis žodeliu "beje" bendro pobudžio informacija, nes gali pasirodyti,kad prinkau mandrų puošybos elementų. mirksiukas.gif

QUOTE(jolita.martyna @ 2008 05 22, 15:17)
na nesakyk,tie visi restoraniniai sventimo budai irgi ne visada judrus buna,jei stalai atskiri,tai zmones irgi daznai sedi,ir tik vedejo zodzius gaudo,na kartais jei geras vedejas isilinguoja sokti ar zaidimus zaisti

drinks_cheers.gif viskas priklauso nuo "vedlio"
bet aš taip sakau,kad man tokie užstalinio šventimo būdai nusibodę. bet jau mūsų tokia tauta,kad kitaip negali daryti, nes jei padarysi - gali likti nesuprastas.

aišku, suprantu ir jaunavedžius,kurie nori gražios ir įsimintinos šventės. ir kaip įmanydami bando pataupyti pinigėlius kur gali sutaupyti. aišku, yra geriau nemokėti padavėjams kurie nuolat zuitų aplink stalą ir vis siūlytų užkandžius, o geriau tuos užkandžius padėti ant stalo ir už "padavėjų algą" paišlaidauti,pvz., povestuvinėje kelionėje.

prašau nesmerkti už mintis, kaip moralinę kompensaciją pasižadu dar jums nuotraukyčių paieškoti, kad jūsų šventė būtų spalvingesnė ir gražesnė. 4u.gif
Papildyta:
idėja vardo kortelei (ant kėdės kabo)
user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

palinkėjimams ir pinigams vokeliuose
user posted image
Atsakyti
O as tai vis pagalvoju..kad svarbiausia tiktu patiems jauniesiems..ir tikrai kartais tais pinigeliais labai jau nesitaskyti,juk povestuvine kelione tai tikrai irgi ne ka maziau verta demesio,nesvarbu,kad ateityje dar lauks kruva kelioniu,povestuvine ypatinga,o i ta vieta bus visada malonu sugristi 4u.gif ten jus busite tik dviese wub.gif
Siais laikais nieko nebenustebinsi,tarkim ta restoranine versija,ji man asmeniskai jau tiek pabodusi,visi vakareliai darbo ir ne tik yra rengiami butent taip,kad nieko keista,kad zmones puola svesti visiskai paprastai 4u.gif
As tai manau,kad vestuves turi surengti pagal savo gyvenimo buda,pajamas ir isgales,o ne sukisti visus taupytus ir skolintus pinigelius ir pora diena 4u.gif
Cai turbut ne i tema,bet kazkaip vat taip issirutuliojo mintys...cia tik mano mintys.Kiekvienas mastome skirtingai 4u.gif

Jau tie narveliai paukstukams super ideja 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 22 gegužės 2008 - 15:30
user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
su narveliu mintis ir man patiko, labai jau originali ir dar niekur nematyta
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Kam ledo skulptūros prie širdies
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

Paprasta šaka, orchidėjom apklijuota, liuks mintis, na bent jau man
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2008 05 21, 17:28)
aaa. burbuliukas susirgo plumerijom kai ir aš..... bigsmile.gif  lotuliukas.gif

o čia tai kam "semkių" reikėjo....

Labai grazu biggrin.gif kaip tik man su siemkem reikia minciu thumbup.gif
Atsakyti
kiek visko.... wub.gif wub.gifwub.gifwub.gif
Atsakyti


o čia tai kam "semkių" reikėjo....
[/quote]


nu ir pasakykit kaip tos semkes ten padarytos kur be kotu ir kad nevystu jos, vat man butent to ir reikia, nu bet kaip a? g.gif
Atsakyti
[quote=Ssmilte,2008 05 22, 21:39]
o čia tai kam "semkių" reikėjo....
[/quote]
nu ir pasakykit kaip tos semkes ten padarytos kur be kotu ir kad nevystu jos, vat man butent to ir reikia, nu bet kaip a? g.gif
[/quote]
tikrai nenuvys per pusdienį
Papildyta:
galima ir dirbtinų nusipirkti ir taip pat pasidaryti, jei bijamasi,kad nuvys. o iš taip padarytų žiedų galima padaryti svečiams atsiminimo dovanėles (kad gėlės nenueitų perniek), prikabinti ant juostelės raineles ar nuotraukytę jaunųjų ir gera atminimo dovana
Atsakyti