Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti vestuvių pobūvio erdves?

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
user posted image

Atsakyti
user posted image

user posted image

Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
kuo toliau, tuo graziau, grazesniu ideju tu cia pridedi. saunuole plumeria 4u.gif
Atsakyti
O cia tik man paskutinem dienom Plumerios postu neberodo?.. g.gif Visur tuscia, kryziukas ir "user posted image". Visose temose tas pats, jau keleta dienu.
Atsakyti
As galvojau cia tik man taip. kiek temeliu perziurejau irgi nei vieno posto nesimato Pliuremijos verysad.gif Tik kryziukai ir viskas doh.gif
Atsakyti
Merginos, gal turite idėjų kaip papuošti kaimišką sodybą, švesime rąstiniame namelyje? Na ten pirmame aukšte salė, o antrame - miegamieji. Nes tie rastai ir iš vidinės pusės g.gif
Nežinau ką puošti, kolonų jokių nėra, vietoj kėdžių- mediniai suolai. Yra židinys...

Čia kiek skaičiau ir žiūrinėjau, tai daugiau idėjos skirtos salėms puošti...

Būčiau labai dėkinga už patarimus ir idėjas aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupune: 15 rugpjūčio 2008 - 15:37
QUOTE(pupune @ 2008 08 15, 16:35)
Merginos, gal turite idėjų kaip papuošti kaimišką sodybą, švesime rąstiniame namelyje? Na ten pirmame aukšte salė, o antrame - miegamieji. Nes tie rastai ir iš vidinės pusės  g.gif
Nežinau ką puošti, kolonų jokių nėra, vietoj kėdžių- mediniai suolai. Yra židinys...

Čia kiek skaičiau ir žiūrinėjau, tai daugiau idėjos skirtos salėms puošti...

Būčiau labai dėkinga už patarimus ir idėjas  aciuks.gif


as kiek esu buvusi tokiuose rastiniuose namukuose, tai man jie is saves yra grazus, tas medis suteikia silumos ir jaukumo. tai gal papuosti tik pati stala uztenka? idomiom stalo kortelem, zvakidemis, geliu puokstelemes, servetelemis, jei zidinys matomoj vietoj ir netrugdo sokiams arba nebus uzkrautas dovanotomis gelemis ar dar galima jame istatyti zvakeliu kad atrodytu ugnis.
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2008 08 15, 16:35)
Merginos, gal turite idėjų kaip papuošti kaimišką sodybą, švesime rąstiniame namelyje? Na ten pirmame aukšte salė, o antrame - miegamieji. Nes tie rastai ir iš vidinės pusės  g.gif
Nežinau ką puošti, kolonų jokių nėra, vietoj kėdžių- mediniai suolai. Yra židinys...

Čia kiek skaičiau ir žiūrinėjau, tai daugiau idėjos skirtos salėms puošti...

Būčiau labai dėkinga už patarimus ir idėjas  aciuks.gif

mes dareme medineje sodyboje, tai puosybos darem is ties 'minimaliai' - kad neperkraut. kadangi sodyba 'medine', puosimas buvo baltos - raudonos spalvos.
baltos staltieses, raudonos serveteles, ant stalo baltu-raudonu geliu puoksteles, balti kedziu uzvalkalai su raudonais kaspinais, ir faktiskai daugiau nieko.
dar manau buvo galima sienas (kampus) papuost baltu geliu puokstelem).
zodziu - kadangi tai medis, dazniausiai ir apsvietimas buna tos 'geltonas', todel noris kuo daugiau 'baltu' akcentu kurie 'pasviesina' smile.gif

rodos sioje temoje buvau ikelus foto su savo sodyba, paieskosiu imesiu smile.gif
Papildyta:
mums beje puosima dare decoevent ir sales foto jie isidejo i savo svetaine (aisku cia matos dar puosimo procese ir dar nepabaigta..smile.gif
http://www.decoevent...k,detail/id,89/
Papildyta:
va sitoj pacioj temoj ir buvo, tai tiesiog metu nuoroda i zinute
http://www.supermama...?...&p=17575990
(tiesa papuosimai cia jau like 'antra diena' (nukrovus visus maistus ir tt ir dar napaklojus nauju, nes pirma diena zinoma nieks nesusisgribo ju atskiriai nufotkint, zinoma, bendroje maseje galima 'iskirpt' ir vaizdus is pirmos dienos, bet... tiek jau to biggrin.gif
Papildyta:
va sitoj pacioj temoj ir buvo, tai tiesiog metu nuoroda i zinute
http://www.supermama...?...&p=17575990
(tiesa papuosimai cia jau like 'antra diena' (nukrovus visus maistus ir tt ir dar napaklojus nauju, nes pirma diena zinoma nieks nesusisgribo ju atskiriai nufotkint, zinoma, bendroje maseje galima 'iskirpt' ir vaizdus is pirmos dienos, bet... tiek jau to biggrin.gif
Atsakyti
Aciu mergaitės už idėjas ir patarimus aciuks.gif

Tai vat ir galvoju, kad per daug ten nepripuoši. Kadangi pas mus bus vyraujanti oranžinė (ir pamergių suknytės, mano puokštė) - tai baltos staltiesės ir dekoruota ryškiai oranžinėm servetėlėm. O į/ant židinį /-io tubut idėsiu keleta oranžinių žvakių... ant sienos kabės širdys, raidės ar kažkas panašaus... aišku bus daug gėlių ir manau pakaks g.gif
Atsakyti

išvažiuoju atostogauti, tai kurį laiką mano kišamų foto nematysit
pailsėsit hihihi.gif nuo manęs
Atsakyti