Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktų restauravimo gudrybės - 2 dalis

Pabaigėme pirmąją temą thumbup.gif

PIRMA TEMA


tesiam toliau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 01 gegužės 2008 - 10:29
Sveikutės naujoj temoj 4u.gif

zuzula, thumbup.gif nuoroda su idėjom.

QUOTE(zuzula @ 2008 04 30, 16:26)
Manau,tais trafaretais ir gipsu galinma butu labai graziai dekoruoti Insomnia sekcija, labai elegantiskai atrodytu...ar ne?


Kad aš norėčiau sekcijos spalvą pakeisti ax.gif Negraži man faneros (ar kaip tas paviršius vadinasi) spalva.

Gal visgi kas nors žino, kaip galima būtų ją medžiaga apklijuoti? ax.gif Arba teks ant kokio gabaliuko pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
Perkeliu paskutines įdomias idėjas ir nuorodas iš praeitos temos, kad nepasimestų 4u.gif

user posted image
user posted image[/quote]

user posted image
daug ideju bigsmile.gif

Tinka paprastas statybinis glaistas medžiui, kainuoja daaaug pigiau, nei iš rankdarbių parduotuvių, o efektas - toks pats. Pvz. toks 200 g indelis (yra ir didesnių) kainuoja apie 3 Lt ir yra daugybė atspalvių nuo balto-gelsvo-rudo iki tamsių spalvų, nereikės dažyti. Gana greitai džiūsta, pagal instrukciją užtenka kelių valandų, bet geriau padžiovinti ilgiau. Bekvapis.
user posted image
Labai storų nereikia, užtenka ir storesnio kartono nuo ko nors, kokio įpakavimo ar pan. Dar galima panaudoti tokius polistireninius padėkliukus, kur būna maistas supakuotas - mėsytė, vaisiai, daržovės ir pan. - irgi išpjauni ornamentą ir tepi per skyles, labai paprasta.
Mano siūlytas medžio glaistas netrūkinėja - patikrinta 100 proc smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2008 05 01, 12:35)
Perkeliu paskutines įdomias idėjas ir nuorodas iš praeitos temos, kad nepasimestų


user posted image

Man ši idėja thumbup.gif , pabandžiau įsivaizduot, kaip svečiai tualeto ieško biggrin.gif , o galop jiems į spintą rodai lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, parodysiu jums savo atnaujintą šaldytuvą smile.gif jau senokai jį atnaujinau (praeitą vasarą). Šaldytuvas buvo jau baisus..(jam virš 20 metų...)ir sugalvojau nudažyti... tėvai norėjo sidabro spalvos, ir man kilo mintis jį aptapyti dar, tai dar aliejiniais dažais ištapiau katinus biggrin.gif
durelės
user posted image
šonas
user posted image
Atsakyti
Labas merginos na jūsų teismui pateikiu jums siuvimo mašiną padekoruotą mat man ją pabodo tampyti gana sunki o taip matomoj vietoj nesinorėjo laikyt nes ganai baisiai atrodė jos dangtis tad nusprendžiau jį pakoreguoti

user posted image

user posted image

kita pusė

user posted image

tikiuosi labai nekritikuosit blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 05, 17:26)
Išsinešėm į lauką šezlongą, bet pinta dalis suplyšus. Kai tik baigėsi garantinis, iš karto ir suplyšo  verysad.gif Gal kas turit idėjų, pavyzdžių, projektų kaip atnaujinti pintą dalį, kad vėl būtų galima ant jo kaitintis prieš saulutę?


Galima tą išplyšusią dalį atnaujinti išpynimu patvaresnėmis medžiagomis mirksiukas.gif
Kaip išpinti, siūlau pasižvalgyti temose:

Pynimas iš vytelių

Pynimas iš laikraščių

Taip pat galima tiesiog įsiūti arba dar geriau medžiagą (pvz. tvirtą gobeleną ar pan. prišaudyti su tokiu įrankiu panašiu kaip "krokodilas" (teko praktiškai atnaujinti deginimosi krėslus, tai šauniai gavosi thumbup.gif )



O jei įdėtum foto, tai galėtume daugiau pakomentuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai jau man reikia jūsų pagalbos, o pastebėjau, kad kuris laikas sena tema uždaryta, o naujos neradau g.gif Tikiuosi irmulia nesupyks, kad atidarau temą ax.gif

Seną temą rasite čia

O man labai reikia sužinoti kaip padaroma, kad ant baldo matosi dvi spalvos. Viršutinė tarkim juoda, o iš po jos dar vietomis matosi kita spalva. Daiktas taip atrodo, tarsi senas. rolleyes.gif Kažkada mačiau, kad lyg ir dažo viena spalva, tada ant viršaus dažo kita, o su švitriniu popieriumi patrina vietomis ir pasimato ta apatinė spalva rolleyes.gif Bet ar tarp jų nereikia kokios dar medžiagos tept rolleyes.gif Labai būčiau dėkinga už pagalbą 4u.gif , nes greitu metu reikia padaryti pusbroliui skrynią jubiliejaus proga ir norėčiau tokiu būtų uždažyt rolleyes.gif
Atsakyti
Prisiuziurejau as cia visokiu grozybiu ir nutariau savo merdzinos lovyte atsinaujinti.
Buvo tokia sviesaus medzio, tarybine sena lovyte.
Daziau baltai ir dekupazinau. Dazyti laiko ir darbo daugiau uzeme nei nudekupazint doh.gif Nors serveteliu kiekviena motyva iskarpyti irgi vargas vargelis biggrin.gif Bet ka padarysi, kad negimusi piesti doh.gif
Stai mano darbas ax.gif
http://images35.fotk...IMG_2396-vi.jpg
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2008 05 05, 18:48)
Laba diena, perskaičiau ir aš visą jūsų temą taip gražiai darbuojatės tikrai radau gerų ir naudingų patarimų aciu už tai  thumbup.gif Pas tėvus kaime radau spintutę parsitempiau namo, nušveičiau senus aliejinius dažus ir jau turiu visziją kokia ji turėtų būti.Tik vat vienas klausimas spintutė sena dar senelės laikų, nežinau ar nuo senumo ar nuo savo kelionių iš namų į tvartą, garažą ir dar bala žino kur kvapas joje tikrai ne koks  manau kad perdažius jis vistiek neišnyks, ar yra būdas jį panaikinti?

Iš medinių diktų tai praktiškai neišnaikinami kvapai... Bet. Neseniai pirkau batus, tai pardavėja pasiūlė dezodorantą batams - bekvapis spaudomas purškalas. Ir svarbiausia, su juo galima purkšti visur, kaip ji aiškino - sportinius krepšius, spintas, nuo tabako dūmų - atseit panaikina kvapą. Batuose jau bandėm, tikrai padeda, o va baldams dar nebandžiau, neturiu ant ko bandymų daryt... g.gif biggrin.gif
Jei sugalvosi išbandyt, tai pirkom Danijoj, kaina apie 16 Lt, firma Boston (su buldogais lyg), vadinasi Max Fresh.
Atsakyti
Sveikos supermamos,
Labai faina temele,viska nuosekliai perskaiciau, bet prasysiu jusu pagalbos.

Pries kelis metus profams atidaviau restauruoti mociutes azuolini stala ir dvi kedes, bet daugiau to nedarysiu.labai_piktas:
Tad nutariau kitas dvi kedes pati atnaujinti, bet kai pirmas blynas tai prisviles...

Vienu zodziu, as nutryniau visa sena laka (tikrai netikejau kad tiek darbo reikia ideti i si procesa) ir nuejus i senukus paprasiau kad man duotu impregnanta tamsiai rudos spalvos.Spalva atitaikiau,bet.... gavau HASCO firmos pentorex parasyta medzio lakas-impregnantas. Pradejau tepti ir issiziojau .ogi mano lakas blizgus. Is pradziu galvojau kad saule apsviecia ir del to blizga, bet kai idemiai perskaiciau pakuote,tai prie kitu kalbu yra itrauktas zodis "blizgus".

Ka man daryti? Ir vel viska isnaujo nutrinti? nes mano ankstesnes kedes tai neblizgios,tai gaunasi biski ne i tema mano daromos.. verysad.gif

Gal kuri patarsit man?
Atsakyti
Mano menas
Pries:
user posted image

Po:
user posted image
Atsakyti