Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

vakar kepiau lietinius su suriu ir desrelemis 4u.gif
iskepiau blynus (miltai, pienas, vanduo, kiausinis ir druska) i kuriuos dejau tarkuoto surio ir smulkintu desreliu. ir apkepiau keptuveje. valgeme su keciupu, bet dar labai skanu su pievagrybiu padazu (pektuveje, sviete aproskiman smulkintus pievagrybius, kai jie suminksteja dedame grietine ir viska ismaisome kai grietine susyta pilame ant siltu blynu) tik namie nebuvo pievagrybiu, tai valgem su keciupu mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 05 13, 15:00)
vakar kepiau lietinius su suriu ir desrelemis  4u.gif
iskepiau blynus (miltai, pienas, vanduo, kiausinis ir druska) i kuriuos dejau tarkuoto surio ir smulkintu desreliu. ir apkepiau keptuveje. valgeme su keciupu, bet dar labai skanu su pievagrybiu padazu (pektuveje, sviete aproskiman smulkintus pievagrybius, kai jie suminksteja dedame grietine ir viska ismaisome kai grietine susyta pilame ant siltu blynu) tik namie nebuvo pievagrybiu, tai valgem su keciupu  mirksiukas.gif

ui, kaip skanu essen.gif
mama kartais kepdavo su faršu - irgi nerealu. visai buvau pamiršus tokį patiekalą. reiks prisimint smile.gif
Atsakyti
Kepiau šiandien krabus tešloj,apvoliojau sezamu.Ir blynelius,į tešlą įpjausčiau krabų,česnako.Valgyti su padažiuku majonezo-kečupo.Aš taip darau svečiams prie alaus blush2.gif Liabai skanu.Galima ir su migdolais apvoliot,tik fasuotų niekur nerandu.


user posted image

Ir vėl šiandien dariau picas doh.gif vieną su dešra kitą su kumpiu.Nu nerealiai skanu.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebra: 13 gegužės 2008 - 15:10
QUOTE(Ingule20 @ 2008 05 13, 12:49)
user posted image
na tai tie švilpikai-vaizdo nėra...bet suvalgiau 8  lotuliukas.gif  tikrai skanu buvo  blush2.gif
Kepiau orkaitėje, paskui sudėjau į šį indą, užpyliau grietinės ir sviesto padažu ir dar patroškinau  smile.gif

Neuzsigauk prasau, bet cia svilpikais net nekvepia schmoll.gif ypac jei dar kartais kepdavai keptuveje kaip pati rasei mirksiukas.gif nesigincysiu, gal ir skanu, bet ne svilpikai, tai blynai unsure.gif
Tikrasis svilpiku receptas, kokius dar mociute mano darydavo http://giedrius-v.li...703.html#cutid1 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 05 13, 16:22)
Tikrasis svilpiku receptas, kokius dar mociute mano darydavo http://giedrius-v.li...703.html#cutid1  mirksiukas.gif

gaminau pagal si recepta thumbup.gif
apsivalgyt buvo galima
Atsakyti
QUOTE(lincikas5 @ 2008 05 13, 16:14)
Zebra,isduok paslapti koki picos pagrinda darei mirksiukas.gif ?

ogi miltai kažkur apie 350gr,pienuko pusė stiklinės,mielės.Aš sausas dedu,cukriuko,druskytės ir sviesto pusę pakelio. 4u.gif Jei tešla dar minkšta tai miltų dadedu,bet turi nebelipt prie rankų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebra: 13 gegužės 2008 - 15:38
Prikepiau žuvies tešloje.
user posted image

Viskas elementaru: žuvies file paprieskoniuoju , apvolioju miltuose ir tada merkiu į tešlą. Kepu aliejuje. Tešlai: keli kiaušiniai, truputis pieno, miltų ir per smulkią burokinę tarką tarkuoto fermentinio sūrio, prieskoniai.
Valgom su kopūstų salotom ir skrudinta duona.
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 05 13, 15:22)
Neuzsigauk prasau, bet cia svilpikais net nekvepia  schmoll.gif ypac jei dar kartais kepdavai keptuveje kaip pati rasei mirksiukas.gif nesigincysiu, gal ir skanu, bet ne svilpikai, tai blynai unsure.gif
Tikrasis svilpiku receptas, kokius dar mociute mano darydavo http://giedrius-v.li...703.html#cutid1  mirksiukas.gif

Ir koks skirtumas? Kad miltų nedėjau? O nedėjau, nes nuo jų, jei tešlą palieki per naktį, ji skystėja. O su krakmolu to neatsitiks. Ir padažo grybų aš nemėgstu. Taigi, čia kvepia švilpikais ir dar kaip.. O kepiau skardoje, man atrodo, rašiau 4u.gif

ačiū, zebra, prikirtus švilpikų noriu picos lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi tikrai kad uzkretei clap.gif Man tai labai patiko ir MB suzavetas ,ypac prie vistienos jie taip tinka wub.gif Turiu 500g nusipirkus, tai ilgam uzteks..
Atsakyti
Rutele man ir taip zuvis labai skanu thumbup.gif
O svilpukus tai siom dienom gaminsiu..niekad nesu valgius, bet jau taip apetitnai atrodo wub.gif

Mano vakariene siandien:
user posted image
Turbut receptuko nereikia, nes jau visos sriubykes ismokom virti lotuliukas.gif

user posted image
Vistienos krutinele idariau marinuotais dziovintais pomidorais su mocarella,apvyniojau kumpiu.Padruskinau ir pipirinau. Pakepinau ant alyvuogiu aliejaus, kol kumpelis grazia ruda spalva igavo.Idejau i kepimo inda,truputi aliejaus ir cesnako ir kepiau 20 min. Labai skani ,sultinga mesyte gavos.
darzoves :morkos,svogunas,cukinija,turkiska paprika ,paprika ir cesnakas patroskinti passsatoj(gi liko nuo praeito recepto blush2.gif ).Labai megstu parmezano suri, tai pateikiau su juo ... Skanu thumbup.gif (vyrui tai dar ryziu viriau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 13 gegužės 2008 - 18:44
[B]aguonele, aš turiu kažkokių džiovintų pomidorų. Niekaip nežinojau kur juos panaudoti. Tai tokie ir tiktų į krūtinėlę vynioti?

O tokių makaronų - žvaigždučių sriuba, pati mėgstamiausia mano mažylio. biggrin.gif
Atsakyti
Cia mano buvo marinuoti, o tavo tikriausiai dziovionti siaip? Irgi turetu tikti,juos tik pamarinuok gal truputi ,kad minkstesni gautus.idek cesnako,aliejaus ir palik para . Man tai labai patiko toks varijantas, bet ir siaip as tokius pomidorus daug kur naudoju..metu visur ir gaunas puikiai blush2.gif
Atsakyti