Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Mama Agnė @ 2008 05 24, 15:27)
tik aš jokiais trečdaliais nedalinu, o darau visą tešlą iš karto ir visą iškloju skarda - gaunasi diiiidelė šeimyninė pica.
gal pylei ne šiltą, o šaltą vandenį? g.gif
pirmą kartą ir aš neįsiskaičiau ir privariau šalto vandens. todėl tešla ir nepakilo. o kai įpili šilto - labai gerai viskas gaunasi. dar papildomai aliejaus kelisšaukštus įpilu.

va, gal dėl to ir nesigavo, nes aš padalinau tešlą doh.gif nu reiks susikaupt kada ir bandyt dar kartą bigsmile.gif
šiltą pyliau, bet matyt nelabai gal proporcijas dalindama pataikiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 05 24, 15:24)
thumbup.gif pati sumastei? o nuotrauka bus? bigsmile.gif
man irgi niam niam kas ant lauzo thumbup.gif  kol dar nepradejai saslykintis mars i saldumynu tema i klausimus atsakyneti  lotuliukas.gif
idomus receptas bigsmile.gif  ar pati isbandei?
o salieru lapus tai tureta galvoje stiebus ar tik zaliuosius lapelius g.gif
man i tokia sriuba dar cesnako noretusi

Jo, pati sumąsčiau ir tikrai labai labai skanu buvo. Žinok, kažkaip nepagalvojau ir nepadariau nuotraukos, tad jau sorry,kad taip. Bet jei kada turėsit geros kaimiškos grietinės, kuri pabuvusi jau savaitėlę, nemeskit, o išsikepkit tą pyragą. Tikrai skanu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildaja: 24 gegužės 2008 - 15:01
Oi mamulytes labai senai pas jus buvau, o kiek visko daug prisiziurejau ir uzsinorejau.Buvo prapuoles visiskai apetitas, ka nors gaminti, bet pamazu gryztu i savo vezes.Pusrycius pradejom paprastu omletu
user posted image
O pietums virtu bulviu cepelinai(tingejau tarkuoti)
user posted image
Noreciau cebureku unsure.gif
Atsakyti
alfa159 ačiū bet tavo nuraminimas jau pavieluotas nes jau pavalgem biggrin.gif vyro ivertinimas būvo toks : -" va tokia ir turi but tikra pica " manau tuom viskas pasakyta, gavosi laaaabai skaniai viskas essen.gif:
o štai vaizdelis ax.gif


user posted image
Atsakyti
Makaronų apkepas su varške ir mangų uogiene thumbup.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Patiko visiems. Modifikavau pagal šį receptą: http://forelle.bloga...nu-apkepas.html

Persikų tingėjau eiti į parduotuvę, tai varškę sumaišiau mangų uogiene. Skonis dieviškas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 24 gegužės 2008 - 15:53
QUOTE(Mildaja @ 2008 05 24, 16:43)
Oho, kaip geruliškai atrodo. Gal varškės apkepą primena, ar nelabai

Nea, makaronai jaučiasi. Bet tikrai labai skanu smile.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildaja @ 2008 05 24, 15:00)
Jo, pati sumąsčiau ir tikrai labai labai skanu buvo. Žinok, kažkaip nepagalvojau ir nepadariau nuotraukos, tad jau sorry,kad taip. Bet jei kada turėsit geros kaimiškos grietinės, kuri pabuvusi jau savaitėlę, nemeskit, o išsikepkit tą pyragą.  Tikrai skanu bigsmile.gif

unsure.gif kaip tik buvau parsevezus is mamos kaimiskos grietines, nesuvalgem ir ismeciau

QUOTE(Srove @ 2008 05 24, 15:06)

thumbup.gif pagaliau sugrizai, jau norejau uzklausa daryti, kur Srove su savo graziaisiais patiekalais dingus

QUOTE(Lera @ 2008 05 24, 15:26)

grazus vaizdelis

QUOTE(Cinside @ 2008 05 24, 15:32)
Makaronų apkepas su varške ir mangų uogiene  thumbup.gif

skaniai atrodo
Atsakyti
Cinside tu nesupik bet man kažkaip nlb toks derinis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjaf @ 2008 05 24, 08:39)
labai labai thumbup.gif kiek laiko kepti orkaitej?

oi žinok nestebėjau laiko, bet tiesiog pamačiau, kad plakinys jau sutvirtėjo, apskrudo viršus tai jau ir traukiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 05 24, 18:20)
thumbup.gif  pagaliau sugrizai, jau norejau uzklausa daryti, kur Srove su savo graziaisiais patiekalais dingus

Aciu Neryte 4u.gif buna gyvenime dienu, lyg tycia...kai nieko nesinori, kai megstamiausi dalykai nustumiami i sona ir ziurima tik i viena taska, bet laikas musu daktaras... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 05 24, 13:34)
ačiū merginos smile.gif
nu bandysiu ir aš skardoj kept pažiūrėsim kas gausis blush-anim-cl.gif tikiuosi kas gausis unsure.gif darysiu iš malsenos mišinio pirma kartą unsure.gif

aš tai kepu ant skardos, bet patiesiu kepimo popieriaus thumbup.gif o mišinių tai nebandžiau, visada naudoju mieline arba bemielę sluoksniuotą tešla kaip pagrindą - laaabai mėgstam (va ir dabar su drauge kepsim Eurovizijos vakarui, kad vynas per greit i galvelę neduotų...). Arba kartais nuo kibinų jei lieka tai iškočioju plonai ir padarau picą - irgi labai skani, tokia trapi, nu super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 05 24, 12:48)
išbandžiau seniai girdėtą receptuką, labai patiko  bigsmile.gif  thumbup.gif blynai su silke  4u.gif ant blyno išdėliojam silkės gabaliukus, dar užpilam šiek tiek tešlos ir kepam  essen.gif

user posted image

o as tokius blynus darau kitaip ax.gif sumetu silkes gabalikus i tesla ismaisau ir paskui semiu saukstu kad butu silkes ir teslos ir pilu
Papildyta:
QUOTE(Lera @ 2008 05 24, 13:34)
ačiū merginos smile.gif
nu bandysiu ir aš skardoj kept pažiūrėsim kas gausis blush-anim-cl.gif tikiuosi kas gausis unsure.gif darysiu iš malsenos mišinio pirma kartą unsure.gif

Zinok is malsenos thumbup.gif gaunas picos pagrindas
Papildyta:
[quote=daividija,2008 05 24, 14:10]
o ar liko dar saslyko, noriuuuuuu
Atsakyti