Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Ingule20 @ 2008 05 26, 17:19)
Mes šiandien pietavom panašiai kaip Nerytė  smile.gif
mėsos kukuliukai, troškinti grybų padaže su virtom apkeptom bulvėm  drinks_cheers.gif

oi niam niam jau čia man įtiktum su tokias visada wub.gif prašyčiau plačiau apie kukuliukus grybu padaže bigsmile.gif kuo plačiau ir išsamiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 26 gegužės 2008 - 17:10
Sveikos gyvos 4u.gif

Kokios jūs visos šaunuolės 4u.gif Kiek čia skanių patiekaliukų 4u.gif


QUOTE(Nerytė @ 2008 05 24, 09:38)
man saltibarsciau turi buti su kiausiniu ax.gif  ir ziurint i tavo variantus tai man noretusi tarpinio :)vienas per tirstas, o kitas perskystas (ot isranki boba doh.gif )

Aha kiek žmonių tiek turbūt šaltibarščių variantų bigsmile.gif Man tai skysti patinka ax.gif O tiršti buvo pagal užsakymą biggrin.gif Dar klausiau ar tikrai tokie geri, sakė taip taip, nebandyk skiest lotuliukas.gif


QUOTE(Ingule20 @ 2008 05 24, 20:17)
dariau su ananasais ir kumpiu, nedaug kas tokias mėgsta, bet aš dievinu  smile.gif

Aš irgi dievinu picą su kumpiu ir ananasu bigsmile.gif Man toks derinukas idealiausias essen.gif Na ir aišku daug daug surio essen.gif


Buvo kalba apie mėsaėdžius, tai ir aš jungiuos prie mėsaėdžių cool.gif Negaliu be mėsos nė dienos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 05 26, 18:10)
oi niam niam jau čia man įtiktum su tokias visada  wub.gif prašyčiau plačiau apie kukuliukus grybu padaže  bigsmile.gif kuo plačiau ir išsamiau biggrin.gif

hihihi.gif ok.
Faršas-per pusę kiaulienos ir jautienos+itališki maltos mėsos prieskoniai+kiaušinis+piene mirkyto batono riekutė. Viską gerai išminkau. Formuoju rutuliukus-ir į įkaitusį aliejų. Apkepu iš visų pusių.
Tuo metu darau padažiuką-ištirpinu sviesto kelis gabalėlius, į jį suberiu išmirkytus džiovintus baravykus, pakepinu, tada pilu mažiau nei pusę puodelio grybų+vištienos sultinio(po ketvirtadalį, ar truputį daugiau kubelio išmaišau verdančiam vandeny), leidžiu "pagaruoti" ir galiausiai-porą šaukštų grietinės. Viską pamakaluoju ir suvarau ten iškepusius kukuliukus. Uždengusi dar patroškinu ir patiekiu wub.gif

QUOTE(Owly @ 2008 05 26, 18:16)
Sveikos gyvos  4u.gif
Aš irgi dievinu picą su kumpiu ir ananasu  bigsmile.gif  Man toks derinukas idealiausias essen.gif    Na ir aišku daug daug surio  essen.gif
Buvo kalba apie mėsaėdžius, tai ir aš jungiuos prie mėsaėdžių  cool.gif  Negaliu be mėsos nė dienos  schmoll.gif 

Nu va, pasirodo, esam kelios, mėgstančios tokią smile.gif Daug kas nesupranta, kaip suderinama-mėsa+ananasai blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ingule20 neturiu džiovintu baravyku cray.gif gal tiktu pievagrybiai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2008 05 26, 16:29)
oho,recepta gal galima bigsmile.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif o jau duona ta kokia skani thumbup.gif wub.gif
IKI vaisine
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 05 26, 14:08)
galiu  ax.gif
voveruskas pakepini su svogunais ant sviesto, idedi siek tiek cesnako, sudedi kumpi ir prieskonius, pacioj pabaigoj idedi arba grietines sauksteli arba majonezo, viska gerai ismaisai ir kai siek tiek praves tepi ant teslos (tesla pirktine)  mirksiukas.gif
Acha - super uzkandele per balius, labai greitai dingsta nuo stalo, o ir siaip MB juos labai megsta

Reiks ir man kada pabandyti,greitas uzkandis thumbup.gif thumbup.gif


Dabar kepu karbonada pagal tavo receptuka su suriu,jei gerai gausis,idesiu pasivaisinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingule20 @ 2008 05 26, 18:13)
Nu va, pasirodo, esam kelios, mėgstančios tokią  smile.gif  Daug kas nesupranta, kaip suderinama-mėsa+ananasai  blink.gif  biggrin.gif

megstu ir as si derini

QUOTE(Lera @ 2008 05 26, 18:46)
Ingule20 neturiu džiovintu  baravyku cray.gif gal tiktu pievagrybiai? unsure.gif

nebus tas kvapas ir skonis... pievagrybiai nera toklie aromatingi...

QUOTE(*Spyglė* @ 2008 05 26, 19:07)
Reiks ir man kada pabandyti,greitas uzkandis  thumbup.gif  thumbup.gif
Dabar kepu karbonada pagal tavo receptuka su suriu,jei gerai gausis,idesiu pasivaisinti  biggrin.gif

pabandyk tikrai greita ir skanu...

nagi nagi, laukiu kabonado su suriu bigsmile.gif
Atsakyti
blush2.gif zemaiciu blynai (vis ziurejau ir ziurejau ir prisiruosiau, pagaliau...) ir kepintos darzoves rolleyes.gif

user posted image

varskes apkepukai

user posted image

ledai

user posted image
Atsakyti
Lera, na, gausis ne taip įspūdingai, bet bus skanu-garantuoju 4u.gif man pievagrybiai labai patinka.
Mama_Tania, o ar aš nedažlibyju, ar nesuprantu kažko, bet kur tie žemaičių blynai? Ar čia pas tave kitaip gaminami?
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 05 26, 20:29)

nagi nagi, laukiu kabonado su suriu  bigsmile.gif

Skanus gavosi,o svarbiausia ir MB patiko (jis pas mane labai jau isrankus,nemegsta naujoviu) ikelsiu rytoj,siandien jau tingisi fotkes perkelineti mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha ir man įdomu kokie pas Mama_Tania žemaičių blynai mastau.gif

Pas mus tokie būna ax.gif Tik foto gražios neturiu blush2.gif Keptuvėj tik blush2.gif

user posted image

Atsakyti
na, štai čia kažkada gaminti mano ministerijos kotletukai blush2.gif laaabia skanūs buvo thumbup.gif ir zemiau makaronų apkepas (iškepusio foto neturiu), kuris nelabai patiko... schmoll.gif

http://keep4u.ru/ful...2cd2a5f586f/jpg

http://keep4u.ru/ful...98ea06e52fd/jpg
Atsakyti