Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 6

QUOTE(egliosha @ 2008 06 03, 18:33)
finisas: nusipirkau nauja kasete, idejau, isleidau 40 lapu ir rodo kad jos maziau negu puse liko blink.gif papildem ir vistiek ta pati dazu lygi kompe rodo blink.gif  doh.gif nu ka daryt neisivaizduoju, negi printeris taip uzprogramuotas kad 100 lapu su viena kasete isleistuser posted image, nes dazu lygio jis nefiksuoja blyn, ar cia problema? nest gal velniop i garantini?

Printerio profilaktiką atlieki ? Ta prasme yra ten tokia galvučių valymo programikė t.t. ...
Atsakyti
Sveiki
Gal galite man padeti.Mano kompiuteryje dingo garsas arba kazkas panasaus. Kai isijungiu muzika ji negroja ir meta kazzkokia klaida filmus rodo bet garso nera. koloneles tikrai ijungtos. jai galite padekite man nes apie kompiuterius nieko nesupranrtu ;[
Atsakyti
QUOTE(Summer*Night @ 2008 06 04, 10:35)
Sveiki
Gal galite man padeti.Mano kompiuteryje dingo garsas arba kazkas panasaus. Kai isijungiu muzika ji negroja ir meta kazzkokia klaida filmus rodo bet garso nera. koloneles tikrai ijungtos. jai galite padekite man nes apie kompiuterius nieko nesupranrtu ;[

Kodekus atnaujink. Ir naudok VLC player'į.
Atsakyti
QUOTE(Summer*Night @ 2008 06 04, 09:35)
Sveiki
Gal galite man padeti.Mano kompiuteryje dingo garsas arba kazkas panasaus. Kai isijungiu muzika ji negroja ir meta kazzkokia klaida filmus rodo bet garso nera. koloneles tikrai ijungtos. jai galite padekite man nes apie kompiuterius nieko nesupranrtu ;[

Bent jau apytiksliai galėtum parašyti kokią klaidą meta, nes dabar tik spėlioti galima.
Atsakyti
gal kas galite padeti,net nezinau kaip paaiskinti,zodziu issijungineja kompas automatiskai,jei teisingai suprantu kazkas su startup,paaiskinkite kaip visa tai sutvarkyti
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 06 05, 09:43)
gal kas galite padeti,net nezinau kaip paaiskinti,zodziu issijungineja kompas automatiskai,jei teisingai suprantu kazkas su startup,paaiskinkite kaip visa tai sutvarkyti

Dulkes išsiurbk, ventiliatorius išvalyk, iškrapštinėk.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 06 05, 08:47)
Dulkes išsiurbk, ventiliatorius išvalyk, iškrapštinėk.

rimtai tu cia g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 06 05, 10:06)
rimtai tu cia g.gif  blush2.gif


Manau, kad rimtai, nes mano kompiuteris nuo dulkių irgi išsijunginėdavo ir rodydavo mėlyną ekraną, o tau tokio nerodo? unsure.gif
Atsakyti
aga,rodo ir siulo tam ekrane isinstaliuoti virusine,defragmentuoti diska ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 06 05, 10:06)
rimtai tu cia g.gif  blush2.gif

Rimčiau nebūna.
Atsakyti
Taigi,ne į temą ir aš čia lendu 4u.gif Turiu AVG 7,5 versiją,o dabar nebeduoda atnaujinimų,skaitos,reikia upgrad'inti į 8 versiją.bet ji juk mokama g.gif Ar aš ko nesupratau blush2.gif Atsiliepkit,kas naudojat AVG 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 06 05, 16:26)
Taigi,ne į temą ir aš čia lendu 4u.gif Turiu AVG 7,5 versiją,o dabar nebeduoda atnaujinimų,skaitos,reikia upgrad'inti į 8 versiją.bet ji juk mokama g.gif Ar aš ko nesupratau blush2.gif Atsiliepkit,kas naudojat AVG 4u.gif

yra 8 nemokama, gal blogai ieškojai smile.gif
Atsakyti