Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 6

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 07 13, 18:47)
lietuviškai pas mane ir spaužiu sutvarkyti bet kad nieko tas pats..... doh.gif
Papildyta:

na einu mėginti ir aš gal isitrins po daugiau kartų smile.gif

Parsisiusk a-squared free ir praskanuok su juo dar.
Atsakyti
labas vakaras. Turiu tokia problemele - DVD - R diskas per namu kina pasileidzia, o per kompiuteri ne. Nors kiti dvd diskai puikiausiai pasileidzia per kompiuteri. Girdejau kad dar priklauso nuo to kokia programa jis irasytas - tai jis irasytas nero programa,jame nuotraukos.Padekit kas zinot, nes jame vestuvines foto unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2008 07 13, 21:09)
Parsisiusk a-squared free ir praskanuok su juo dar.

dėkui drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 07 13, 18:47)
lietuviškai pas mane ir spaužiu sutvarkyti bet kad nieko tas pats..... doh.gif
Papildyta:

na einu mėginti ir aš gal isitrins po daugiau kartų smile.gif


Na jau ne vieni metai spybotu naudojuos ir visada viska trina iskart.. Nebent kokia labai nauja zaraza rando, kurios dar negali istrinti, kol nera tinkamo atnaujinimo. g.gif O gal reik pabandyt pacia programa perinstaliuoti, gali padet. Arba parsisiusti programa Ad-aware, taip pat yra nemokama versija , o programa tikrai gera.
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2008 07 13, 22:17)
Na jau ne vieni metai spybotu naudojuos ir visada viska trina iskart.. Nebent kokia labai nauja zaraza rando, kurios dar negali istrinti, kol nera tinkamo atnaujinimo.  g.gif  O gal reik pabandyt pacia programa perinstaliuoti, gali padet. Arba parsisiusti programa Ad-aware, taip pat yra nemokama versija , o programa tikrai gera.

Ad-aware turiu laiks nuo laiko praskanuoju su ja problemu neturiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 07 13, 22:59)
Ad-aware turiu laiks nuo laiko praskanuoju su ja problemu neturiu. smile.gif


Ir siaip paskutiniu metu kai praskanuoju su ad-aware tai jau spybotas visiskai nieko neranda.. Svarbu visada pries skanuojant atsinaujinti versija
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2008 07 13, 23:05)
Ir siaip paskutiniu metu kai praskanuoju su ad-aware tai jau spybotas visiskai nieko neranda.. Svarbu visada pries skanuojant atsinaujinti versija

ad-aware skanuoju dabar niu ir žiurėsiu ar ka ras spybortas paskui smile.gif dėkui.
Atsakyti
gal zinot kodel tas kompaktas man nepasileidzia?gal kokia programa dar reik atsisiusti i kompiuteri g.gif
Atsakyti
QUOTE(_PostScriptum_ @ 2008 07 13, 23:15)
gal zinot kodel tas kompaktas man nepasileidzia?gal kokia programa dar reik atsisiusti i kompiuteri g.gif

Keista kad nepasileidzia. Ar tos nuotraukos irasytos kaip atskiri paprasti .jpg failiukai, ar koks nors montazas padarytas, kad kaip video leistusi? Jei padarytas video, gal kokiu kodeku truksta, o gal kokiu nors formatu irasyta, kurio neskaito tavo playeris... Sunku ka pasakyti nematant pacio disko...
Atsakyti
O gal man kuri padetu, internetas durniuoja. Labai daznai jo nebuna, nors skaipas veikia be priekaistu, o interneto nera. Kas cia per problema? kai ijungi ji rodo, kad nuo serverio rysys nutruko... g.gif
Atsakyti
Gal galit padet, kaip atsisiusti flash 8 versija arba nors senesne, nes i kitus tinklapius be sios programeles neileidzia verysad.gif

http://www.adobe.com...mp;promoid=BIOW

Bandziau siustis is cia bet niekaip as jos nesuinstaliuoju doh.gif gal kas zinot kur senesne parsisiusti versija, gal su ja pasileistu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2008 07 14, 10:38)
Gal galit padet, kaip atsisiusti flash 8 versija arba nors senesne, nes i kitus tinklapius be sios programeles neileidzia  verysad.gif

http://www.adobe.com...mp;promoid=BIOW

Bandziau siustis is cia bet niekaip as jos nesuinstaliuoju  doh.gif  gal kas zinot kur senesne parsisiusti versija, gal su ja pasileistu  ax.gif

Senesnės versijos čia: http://kb.adobe.com/...rnalId=tn_14266
Atsakyti