Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 6

QUOTE(Sidabrinė @ 2008 07 28, 14:06)
tai kam tada jieskojot,jei nenorit trinti  biggrin.gif
pas jus nelegalus windowsai todel ta kortele jums ir meta.tai ka  as parasiau esu nukopijavus nuo to kas sitoj temoj jau buvo rasyta tik as persirasius i sasiuvini ateiciai,o cia tingiu jieskot blush2.gif ir nepamenu kelintoj temoje tai buvo rasyta.
arba palaukit kitu forumieciu,gal kas kita jums patars 4u.gif ax.gif

Ačiū labai
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2008 07 28, 14:12)
Ačiū labai

nera uz ka 4u.gif kai istrinsite perkraukite kompjuteri ir tada ta lentele nebeturetu pasirodyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2008 07 28, 11:27)
Labas visiems
Gal kas galite pasakyti ką tai reiškia  g.gif
user posted image

Gal dar kam tai yra buvę rolleyes.gif
Atsakyti
yra buve
wga failiuka ar ka ten isikeliau i kompa,visas progr isjungus ji paleidau,perkroviau kompa ir viskas
atkibo genute kaip mes vadinom
deja ta failiuka turiu darbo pc,naminiam ne
galesiu rytoj ikelti
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2008 07 28, 19:45)
yra buve
wga failiuka ar ka ten isikeliau i kompa,visas progr isjungus ji paleidau,perkroviau kompa ir viskas
atkibo genute kaip mes vadinom
deja ta failiuka turiu darbo pc,naminiam ne
galesiu rytoj ikelti

tai jau tikrai kad genute:) kai pagalvoji kad tie atnaujinimai (update) turėtų būti skirti saugumui, klaidų užtaisymui, tai šitas vienas iš tų kurie nuo tokių atnaujinimų verčia laikytis kaip galima toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2008 07 28, 16:36)
Gal dar kam tai yra buvę  rolleyes.gif

ten reikia istrinti visa folderi (papke) wgalogon smile.gif

Klausykit, gal kas nors zinote, kodel forumuose neleidzia issiusti zinuciu? Cia vienai pazistama taip atsitiko, tai pervariau kompiuteri visom antivirusinem ir pan.programom (spybot, ad-aware, a-squared free), istryniau kruva brudu, bet zinutes neissisiuncia vistiek (konkreciau - netloge ir supermamoj, supermamoj tik labai trumpas leidzia rasyti). Kas per velniava?
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2008 07 28, 16:36)
Gal dar kam tai yra buvę  rolleyes.gif


jei vis dar aktuali ta 'genute' parasyk az savo emaila
atsiusiu wga mirksiukas.gif
Atsakyti
Su kokia programa reikia atidaryti failą iš torrent? Help blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Paauglė. @ 2008 07 29, 08:39)
Su kokia programa reikia atidaryti failą iš torrent? Help  blush2.gif


Galima su utorrent 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2008 07 29, 10:47)

Ačiū, parsisiunčiau.. Gal galite paaiškinti kaip naudotis? blush2.gif blush2.gif blush2.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki.Atleiskit jei klausiu pakartotinai blush2.gif Man nerodo vienos svetainės paveikslėlių.Tik spalvotos figurėlės.Firmą man atsakė,kad toje svetainėje nuotraukos yra ir turi rodyti.Tada kažkas negerai pas mane.Nors visur rodo.Gal galit patarti? ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiene1 @ 2008 07 29, 13:57)
Sveiki.Atleiskit jei klausiu pakartotinai blush2.gif Man nerodo vienos svetainės paveikslėlių.Tik spalvotos figurėlės.Firmą man atsakė,kad toje svetainėje nuotraukos yra ir turi rodyti.Tada kažkas negerai pas mane.Nors visur rodo.Gal galit patarti? ax.gif  wub.gif

sveiki,o kokiam cia puslapyje.Gal kokius nors nustatymus keitet g.gif
Atsakyti