Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 6

Sveiki, gal kas gali padėti - pradėjo streikuoti Opera naršyklė: skaityt viską leidžia, bet kai paspaudi atsakyti neišmeta to lango kur reiktų atsakymą rašyti. Žodžiu visai nieko neduota rašyt? Ką reiktų pakeist nustatymuose? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tvigra @ 2008 08 10, 15:08)
Sveiki,
Nelabai suprantu kascia vyksta: kas dien AVG skanuoja kompa ir randa situs biesus. As tipo istrinu juos, kita diena vel  skanuoja ir vel tas pats.
Gal galit paiaskint kas cia vyksta, kaip cia man jus atsikratyt ar gadina cia kas nors kompa ar ne?

manau,kad tai rodo ką perskanavo C diske g.gif
Atsakyti
QUOTE(tvigra @ 2008 08 10, 14:08)
Sveiki,
Nelabai suprantu kascia vyksta: kas dien AVG skanuoja kompa ir randa situs biesus. As tipo istrinu juos, kita diena vel  skanuoja ir vel tas pats.
Gal galit paiaskint kas cia vyksta, kaip cia man jus atsikratyt ar gadina cia kas nors kompa ar ne?



Viskas čia normaliai mirksiukas.gif Cookies (sausainiukai biggrin.gif ) tai toki failiukai interneto naršyklėje, kurie susidaro naršant po įvairius tinklapius. Taip kad gali nebijoti, jie joki virusiukai, o antivirusinės juos randa (įskaitant ir mano) todėl, nes juos ištrynus šiek tiek labiau saugomas žmogaus privatumas.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2008 08 08, 19:34)
tavo garso irenginio draiveriai nusimuse. pirmiausia pasitikrink ar neturi virusu, spyware, malware ir pan., tada suinstaliuok is naujo draiverius
.




Kaip man tai padaryti? biggrin.gif Turi but diskelis? Jei taip,kaip jis atrodo... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(renachiuke @ 2008 08 10, 19:29)
Kaip man tai padaryti? biggrin.gif Turi but diskelis? Jei taip,kaip jis atrodo...  blush2.gif

Tau reikia suzinoti savo garso irenginio pavadinima ir susirasti draiverius internete, jei neturi disko. O jei yra diskas, tada paprasciau. Kai pirkai kompa, ar buvo diskeliai prie jo?
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2008 08 10, 20:59)
Tau reikia suzinoti savo garso irenginio pavadinima ir susirasti draiverius internete, jei neturi disko. O jei yra diskas, tada paprasciau. Kai pirkai kompa, ar buvo diskeliai prie jo?




Buvo buvo ir turiu juos smile.gif

Va,kuris nors is situ tinka ar ne? blush2.gif


http://img166.images...dsc01744ia2.jpg
Atsakyti
Sveiki visi ir visos mirksiukas.gif turiu kaskokiu bedu del Mozillos tiksliau del firefoks g.gif turiu Buffer zone programele ir i jos nemalone pakliuvo verysad.gif mano firefoks ,bandziau istrint viska kas susije su sia narsykle taip pat ir setupus g.gif veliau atsisiusdavau is naujo is interneto taip pat turiu diskeli kuris buvo pridetas prie zurnalo blush2.gif bet viskas taspats doh.gif kame cia beda g.gif Avira Antivir nieko neranda su spybotu irgi prasukuota ,
taigi ka man dabar galima padaryt kad galeciau sekmingai naudotis sia programa
Atsakyti
Aš tos programos neesu įsirašęs, tad nežinau kur tiksliai spasut, bet prie paleidžiant firefox setup'ą, reikia parinkti, kad programa galetų startuoti ne buferio zonoj, o normaliai. Ir šiaip, jeigu antivirusinė yra, nemanau kad verta dar apkrauti kompą su BufferZone. Pranešk kaip seksis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tvigra @ 2008 08 10, 13:08)
Sveiki,
Nelabai suprantu kascia vyksta: kas dien AVG skanuoja kompa ir randa situs biesus. As tipo istrinu juos, kita diena vel  skanuoja ir vel tas pats.
Gal galit paiaskint kas cia vyksta, kaip cia man jus atsikratyt ar gadina cia kas nors kompa ar ne?



Jo kaip jau ir atsakė Interactive, nekreipk dėmesio į tuos aptiktus cookies. O šiaip tai kasdieninį skanavimą rekomenduoju išjungt, nes lėtina kompo darbą pirmoms valandai ar dviem vos tik įjungus pc, taip pat šiek tiek dėvisi kietasis diskas. Antivirusinė ir taip nuolat skanuoja naujai parsisiųstus/instaliuotus failus, nes yra budinčiame režime.
Papildyta:
QUOTE(renachiuke @ 2008 08 10, 20:43)
Buvo buvo ir turiu juos smile.gif

Va,kuris nors is situ tinka ar ne?  blush2.gif
http://img166.images...dsc01744ia2.jpg



Turbūt, kad apačioj kairėj esantis diskas yra tas kurio tau prireiks. Įdėk diską ir instaliuok programą/driverius kurie susiję su Audio arba Multimedia.
Atsakyti
nezinojau i kokia tema reiktu rasyti, tai rasau cia 4u.gif kai kopijuoju rusiskus zodzius ir noriu persikelti juos i zodyna, atsikopijuoja klaustukai, o ne raides. lyg ir yra kompiuteryje rusu k. g.gif
Atsakyti
[quote=Zipper,2008 08 11, 16:52]
Aš tos programos neesu įsirašęs, tad nežinau kur tiksliai spasut, bet prie paleidžiant firefox setup'ą, reikia parinkti, kad programa galetų startuoti ne buferio zonoj, o normaliai. Ir šiaip, jeigu antivirusinė yra, nemanau kad verta dar apkrauti kompą su BufferZone. Pranešk kaip seksis smile.gif

aisku g.gif tai dabar man to karantino kaip ir atsisakyti bet bus neramu vistiek manysiu kad gal kas negerai schmoll.gif nes dar kai nebuvo idiegta BufferZone man firefoks ismesdavo lentelę atseit yra kaskokie trigdziai ir klause paleist isnaujo ar baigt darba su firefoks .ir nezynau ar del to ar dar del kokiu priežasčių žiauriai yra suletejes pats kompiuteris doh.gif net siutas ima
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 08 11, 21:50)
QUOTE(Zipper @ 2008 08 11, 16:52)

Aš tos programos neesu įsirašęs, tad nežinau kur tiksliai spasut, bet prie paleidžiant firefox setup'ą, reikia parinkti, kad programa galetų startuoti ne buferio zonoj, o normaliai. Ir šiaip, jeigu antivirusinė yra, nemanau kad verta dar apkrauti kompą su BufferZone. Pranešk kaip seksis smile.gif

aisku g.gif tai dabar man to karantino kaip ir atsisakyti bet bus neramu vistiek manysiu kad gal kas negerai schmoll.gif nes dar kai nebuvo idiegta BufferZone man firefoks ismesdavo lentelę atseit yra kaskokie trigdziai ir klause paleist isnaujo ar baigt darba su firefoks .ir nezynau ar del to ar dar del kokiu priežasčių žiauriai yra suletejes pats kompiuteris doh.gif net siutas ima

O cookies ir temporary files prasivalai kompe? Kartais del ju buna problemu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linabalt: 11 rugpjūčio 2008 - 21:11

O cookies ir temporary files prasivalai kompe? Kartais del ju buna problemu...
[/quote]
blush2.gif kuo ir kaip blush2.gif tai galima padariti (o pogalais klaustuko neberašo) g.gif
Atsakyti