Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė/transportas su kūdikiu

QUOTE(rutuliukas1 @ 2008 06 19, 17:11)
Sodinam tik kedutej. Bet dabar vasara susidurem su ta pacia problema - sukaista, net slapia nugara buna. Bet greit persesim i kita kedute, tai tikiuosi, problema bus isspresta.
Beje, jus naudojat kondicionieriu automobilyje, ar atsukat langus?


va va, man irgi tas pats idomu, ar gerai vaikui kondikas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukas1 @ 2008 06 19, 17:11)
Sodinam tik kedutej. Bet dabar vasara susidurem su ta pacia problema - sukaista, net slapia nugara buna. Bet greit persesim i kita kedute, tai tikiuosi, problema bus isspresta.
Beje, jus naudojat kondicionieriu automobilyje, ar atsukat langus?

QUOTE(baggyra55 @ 2008 06 19, 20:19)
va va, man irgi tas pats idomu, ar gerai vaikui kondikas? g.gif

Tik kondicionierių. Juk langą atsukus skersvėjis gaunas. g.gif
Tai atsakant į pirmąją problemą - jei mašina kondicionuojama, tai vaikas neturėtų labai sukaist. Na gal, jei kėdutės medžiagai labai nekvėpuojanti. unsure.gif Ale gimdžiau ir auginau vaikus kraštuose, kur nuo balandžio iki spalio 30-40C, ir niekad tokios problemos neiškilo.
Atsakyti
Nuo gimimo iki poros menesiu veziojome lopsiuke, bet daug vazineti nebuvo reikalo - ziema.Sodinti i automobiline kedute pradejom gal nuo kokio 3 men.kai jau buvo kiek sustiprejusi ax.gif
Atsakyti
musu pirma tolima kelione buvo 2 men: kaunas-vilnius-utena-kaunas. atlaike! miegojo bigsmile.gif vazinejom ir toliau. kai pamatem, kad vaikas superinis- uzsakem ir tolimas keliones: 8 men mergyte skris i dominyka (truputi man neramu, bet busiu pasiruosus), grize po 3 sav. skrisim i kretos sala- mergyte bus 10 men, ziema 11 men skrisim slidinet. aisku, mergyte tik ziures i kalnus. ji tikra saunuole, nes mama visa nestumo laika dirbo su turistais, 3 kartus skrido 7,8 men. Vaikas pilvelyje jau yra buves latvijoje, estijoje, vokietijoj, ispanijoj bigsmile.gif viskas priklauso nuo tevu poziurio!
ir turiu pastebet, kad kai sedim namie- mergytei "ragiukai" dygsta greiciau, nei mes kelyje. ten kur daug zmoniu, kur nauja aplinka- vaikas sventas, besisypsantis, geriau valgo ir maziau miega nei namuose rolleyes.gif todel is ryto, po antro pavalgymo, mama prisideda maistelio, pampersu, savo kompa darbui ir.. i trasa su vezimu. griztam namuciu, kai tevelis is darbo grizta. tada valgom, gugenam ir ant "nekviestos meiles" smingam iki 7 val ryto thumbup.gif

vakar pvz., uzklupo centre lietus. mama ilindo i "jurates akmenelius". lyja, vadinasi, darom auskarus. mergyte pavalge, pasikeitem pampersa, is vezimuko paguldziau ant zemes...pati veriausi auskarus. burzge burbulus, sukosi ratu..zodziu, kaufavo! baigesi lietus, mes vel i vezima ir i trasa wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faustikas: 21 birželio 2008 - 12:14
aciu uz info! Kaip tik rupi maistelis lektuvo salone. skrisim i dominyka. 10 val skrydis , tad, manau, koses pasiimti leis. ne skystis juk. o kilimuisi-leidimuisi gal is stiuardesiu gausim vandenuko?.. mergytei bus 8 men.

nezinau, ar 10 % bilieto kainos uz vaikiuka ima, bet mes i dominyka mokam uz dukryte 20 lt bigsmile.gif vezimukas kaip bagazas- nemokamai! kaip ir geresnes vietos lektuve!as nestuke budama, gaudavau geresnes vietas. o vaikai uzsienyje garbinami! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faustikas: 21 birželio 2008 - 12:25
Manau labai daug kas priklauso nuo tevu nusiteikimo - jei manysi kad vaikas ir kelione = problema, taip ir bus. Musu maze keliauja jau nuo keliu savaiciu. Menesiuka atshventem Jurmaloje sausio menesi. Kova - balandi skridom i Londona ir Kreta, o va dabar planuojam keliones i JAV ir Kanada.
Atsakyti
na mes dabar irgi vazinejam lopsy, bet noreciau jau bandyt kedute, nes dabar instrukcijoj perskaiciau, kad ji tinka iki 13 kg arba 66 cm, bet kad mano maziukas jau dabar 60cm, tai tuoj nebetilps, bus pinigai i bala doh.gif
Atsakyti
Norejau pasidalinti savo patirtim.
Prieš kelias dienas patyreme siaubinga avarija.
Aš tai laikau stebuklu, kad mano 2.5 menesiu dukrytei nieko neatsitiko, ji sėdėjo specialiai tam skirtoje kėdutėje, o kėdutė buvo teisingai pritvirtinta saugos diržu.
Automobilis sudauzytas nepataisomai, visa bagažinė suplota is jos net lagaminas iskrido per susidūrima. Ir visa tai del girto vairuotojo kaltes, kuris važiavo pergreitai ir nesugebejo laiku sustoti.

Mamytes pririskit savo vaikus, sodinkit tik i tam skirtas kedutes, nes nežinot kada ir kur tyko pavojus.

Kūdikiams buna specialūs idėklai i kėdutes, kurie saugo galvyte kad netabaluotu, o diržai saugo visą kūnelį. Lopšy tokios apsaugos nėra. Bijau ir pagalvoti kas butu atsitike jei ji butu gulėjus lopšyje, lopšys stabiliai neprisitvirtina ir galvytė tabaluoja.

Mes keliaujam nuo pirmu savaiciu ir mano dukrytei labai patinka keliauti.
Keliaukit ir jūs, tik pirmiausia pasirūpinkit saugumu.

Linksmų ir saugių kelionių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2008 06 25, 12:49)
Norejau pasidalinti savo patirtim.
Prieš kelias dienas patyreme siaubinga avarija.
Aš tai laikau stebuklu, kad mano 2.5 menesiu dukrytei nieko neatsitiko, ji sėdėjo specialiai tam skirtoje kėdutėje, o kėdutė buvo teisingai pritvirtinta saugos diržu.
Automobilis sudauzytas nepataisomai, visa bagažinė suplota is jos net lagaminas iskrido per susidūrima. Ir visa tai del girto vairuotojo kaltes, kuris važiavo pergreitai ir nesugebejo laiku sustoti.

Mamytes pririskit savo vaikus, sodinkit tik i tam skirtas kedutes, nes nežinot kada ir kur tyko pavojus.

Kūdikiams buna specialūs idėklai i kėdutes, kurie saugo galvyte kad netabaluotu, o diržai saugo visą kūnelį. Lopšy tokios apsaugos nėra. Bijau ir pagalvoti kas butu atsitike jei ji butu gulėjus lopšyje, lopšys stabiliai neprisitvirtina ir galvytė tabaluoja.

Mes keliaujam nuo pirmu savaiciu ir mano dukrytei labai patinka keliauti.
Keliaukit ir jūs, tik pirmiausia pasirūpinkit saugumu.

Linksmų ir saugių kelionių thumbup.gif



labai smagu kad jums nieko neatsitiko, sveikinu drinks_cheers.gif
Atsakyti
iki menesio keliaudavom lopsi ir tai tik kelis kartus,nuo mesesio tik kdutei
Atsakyti
QUOTE(Vuke @ 2008 06 21, 19:50)
Manau labai daug kas priklauso nuo tevu nusiteikimo - jei manysi kad vaikas ir kelione = problema, taip ir bus. Musu maze keliauja jau nuo keliu savaiciu. Menesiuka atshventem Jurmaloje sausio menesi. Kova - balandi skridom i Londona ir Kreta, o va dabar planuojam keliones i JAV ir Kanada.

as tai siaip irgi tokios pacios nuomones kad daug ka lemia nusiteikimas, na sunkumu tai as nebijau, maiskis labai geras ir ramus, bet kai 14 dienu apturejom stafiloko infelcija, tai visokios ligu baimes kankina g.gif
Atsakyti
aga, ytik poziuris tai ir lemia! Mums pirstu sukioja del Dominykos ir 10 val skrydzio. Bet mes mes skrisim! Ir maze kaifuos!
Atsakyti