Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė/transportas su kūdikiu

Ir naniškė mėgėja keliauti smile.gif , pradžioje kiek važiuodavom tiek miegodavo, o dabar jau 9mėn, tai neišmiega ilgai, bet ir neprotestuoja, nebent per karsčius, kai sunku ir suaugusiam išsėdėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Seip manau kad kiekvienas vaikas yra savotiskas.
musiske seip kaprizinga o kai buvo 1 men vaziavom pas vyro tevus apie 150 km. o jo mama dar ir kaimynus sukviete kad paziuretu i maze,as tada maitinau (is buteliuko)tai ziurejo visa banda,o juk gincytis nepradesi..mazei lyg ka skaudet pradetu..klyke istysai,o as kartu su ja blioviau, tai dar savaite po to nezinojau kaip ja raminti.daktare sake kad kelione kalta o ir vaikas nuo svetimu zmoniu pavargsta..
dabar pasakiau vyrui kad jokiu kelioniu kol nesueis bent 3 men.
Atsakyti
mano mergytei irgi labai nepatinka, kai buna daug zmoniu. Mes pirma karta isvaziavome kai buvo beveik 3 men i Klaipeda. Bet jai geriausia buti ir miegoti savo namuose, kaip ir kiekvienam zmogui, manau biggrin.gif Idomu kada galima pradeti weztis i uzsieni? labai noreciau i Turkija. Ar kokiu metuku jau bus galima? Ka ji ten valgys? blink.gif
Atsakyti
norejau paklausti ar reikia moketi uz kudiki? uz viesbuti, uz lektuwa ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(ryt.bus.geriau @ 2008 09 11, 21:59)
norejau paklausti ar reikia moketi uz kudiki? uz viesbuti, uz lektuwa ir t.t.

del lektuvo nezinau, o viesbutyje pazistami uzsakinejo maziui lovele, tai uz ja reikejo primoketi. si dalyka viesbucio registraturoje sutvarke.
Atsakyti
keliavom sia vasara su kemperiu i Italija leliukui buvo 5 men. tai problemu nebuvo, nors ir pati nemaitinu, misinukus paruosdavau namely smile.gif dziaugiuosi kad isvaziavom nepabijojom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jelenar @ 2008 09 10, 22:09)
Seip manau kad kiekvienas vaikas yra savotiskas.
musiske seip kaprizinga o kai buvo 1 men vaziavom pas vyro tevus apie 150 km. o jo mama dar ir kaimynus sukviete kad paziuretu i maze,as tada maitinau (is buteliuko)tai ziurejo visa banda,o juk gincytis nepradesi..mazei lyg ka skaudet pradetu..klyke istysai,o as kartu su ja blioviau, tai dar savaite po to nezinojau kaip ja raminti.daktare sake kad kelione kalta o ir vaikas nuo svetimu zmoniu pavargsta..
dabar pasakiau vyrui kad jokiu kelioniu kol nesueis bent 3 men.

Sveikutes.Va va mum tas pats buvo , kai vaziavom pas mociute kuri taip at gyvena uz 120km. o dar ten puse gyvenvietes dar sukviete tai kosmaras buvo kazkoks jin klyke o visi tik "oi koks grazus balselis, oi sveika profilaktiskai pasaukt ir pan."o man jau ir taip nezinojau ka bedaryt, kaip nuramint tai tos frazes tiek tada isvede is kantrybes kad ir pasakiau tokiu kelioniu nebus kol nepraaugs , ir dabar va jei isvaziuojam tai kur netoli ir neilgam nes ir nemegsta svetimu zmoniu , ir is ramuoles , nes namie auksine mergaite tampa tokia reksne kad nesinori net eiti niekur nes paskui kol jin man nurimsta tai visa diena maziausiai turi praeiti...O va antrasis kai augo tai keliones buvo musu hobi galima sakyt, nuo menesiuko pradejom keliaut ir jam labai patiko ir va dabar gali vaziuot ir vaziuot tik kad kas veztu ji... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmamux: 12 rugsėjo 2008 - 18:51
mes tai gruodi skrisim i airija dukrytei bus sesi mėnesiukai bet ji neima soskės ir iš buteliuko negeria tai dėl to labai bijau nezinau ka reiks daryti kai kils ir leisis lektuvas g.gif
Atsakyti
Galima prie ausyciu pamasazuoti irgi padeda.
Mes skridom kai muziukui buvo apie 5 men i LT viskas buvo liuks, truputi verke bet is nuovargio nes skridom anksti ryte. O atgal kai skridom tai man ant keliu sokinejo ir kitus vaikus salimais kalbino biggrin.gif uzmigo tik trumpam ir vel i snekas biggrin.gif
Atsakyti
mes irgi skrisim,kai man0 lelytei bus 2,5 men., tai lb pergyvenu,kad tik viskas gerai butu blink.gif .0 per kaledas i ispanija at0st0gauti ,bet jai jau bus 5 men,tai manau viskas bus gerai 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dzekse @ 2008 09 11, 23:16)
del lektuvo nezinau, o viesbutyje pazistami uzsakinejo maziui lovele, tai uz ja reikejo primoketi. si dalyka viesbucio registraturoje sutvarke.

Skrendant mokama kazkur 10% kainos - orouosto mokesciai. Vieshbutyje papildomai moket nereikia.

QUOTE(trintuke @ 2008 09 13, 19:40)
mes tai gruodi skrisim i airija dukrytei bus sesi mėnesiukai bet ji neima soskės ir iš buteliuko negeria tai dėl to labai bijau nezinau ka reiks daryti kai kils ir leisis lektuvas g.gif


Tokiems spokams lektuvo kilimas ir leidimasis neturi jokio poveikio - musu mazei dabar 9 men, o jau skrido i Londona, i Graikija, ir ilgiausia kelione i JAV - svarbu nusiteikt mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trintuke @ 2008 09 13, 16:40)
mes tai gruodi skrisim i airija dukrytei bus sesi mėnesiukai bet ji neima soskės ir iš buteliuko negeria tai dėl to labai bijau nezinau ka reiks daryti kai kils ir leisis lektuvas g.gif

mes pirma karta skridome is Airijos i Lietuva,kai mano mazulei buvo,tik 2 menesiukai.Nieko mano pupa nepajuto,nei,kai kilom,nei kai leidomes,labai bijojau,galvojau jei man taip ausis uzgula leidziantis,tai kas mazylei bus.Nieko panasaus ,kaip miegojo taip ir neprabudo,kol nepradejau rengt.Ir kitus kartus gerai viskas buvo arba zaidzia,arba miega ji pas mane lektuve.
Atsakyti