Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė/transportas su kūdikiu

QUOTE(cavalli @ 2008 10 25, 17:55)
Vazinejames  su lopsiu, nes jis tvirtinasi masinoj su dirzais 4u.gif

Mes irgi ketinam lopsiuke veziotis, kol bus visai visai maziuke. Nes riesti auto keduteje kazkaip baugu tokia maza.
Atsakyti
mes pradejom vazineti su masina nuo 2 sav.,bet is pradziu veziojome lopsiuke, o dabar jau vezijame keduteje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Undinelle @ 2008 10 27, 17:06)
Mes irgi ketinam lopsiuke veziotis, kol bus visai visai maziuke. Nes riesti auto keduteje kazkaip baugu tokia maza.

drinks_cheers.gif Nors musu turima kedute skirta nuo gimimo, bet man vistiek kazkaip perdaug isriesta nugaryte pasirode, kai buvau ja paguldzius i ta kedute unsure.gif O be to, su lopsiu ir patogiau, atsegi, isimi is masinos ir uzsidedi ant ratu tongue.gif
Atsakyti
Kelis syk veziau maziuka ant ranku, teko kartais ir lopsy parsivezt, bet siaip visa laik stengiuos tik automobilineje keduteje...Beto, dazniausiai su maziuku dviese ir vazinejam, tai kitaip nei nesigautu... smile.gif
Atsakyti
Nuo 1 mėn. vežiojom mažiuką autokėdutėj-nešynėj (0-13 kg), o nuo 8 mėn. didesnėj autokėdutėj (9-36 kg) thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif kvailesnes temos dar neradau:)
Atsakyti
mes is pradziu veziojome lopsyje, o dabar jau keduteje, man irgi kaip tike gimes buvo, kazkaip keistai toj kedutej atrode susirietes, todel nedejau.
Atsakyti
nuo pat pradziu bandem i kedute maziuka sodinti bet ji man kazkokia nepatogi pasirode o ir mazius klykdavo joje schmoll.gif tai kazkur iki pusantro men vazinejom su lopsiuku tik poto vel pradejom po truputi sestis i kedute ir dabar ji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuciukas77 @ 2008 11 27, 23:28)
smile.gif kvailesnes temos dar neradau:)

a) jūs geriau paieškokit mirksiukas.gif
cool.gif mintis gera.. Neįsivaizduoju, kaip reikia važiuoti mamytėms, kurios neturi automobilio. Su vaikiška kėdute netoli nueitum - sunku.. Galiu tik įsivaizduoti, kokia reakcija būtų įlipus į pvz., troleibusą - "važinėja čia, vaikus geriau namuose žiūrėtų..."
Atsakyti
QUOTE(mamuciukas77 @ 2008 11 28, 00:28)
smile.gif kvailesnes temos dar neradau:)


kvailoms mamos, ir temos kvailos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

tarkim mano vaikui jau 10men, bet as nedristu vazineti viesuoju transportu. kazkaip net neisivaizduodu kai tai reiktu daryti. kaip sakoma - prie gero, greitai priprantama doh.gif . viena karta teko suvaiku ir mociute vaziuoti mikriuku, tai mano mazoji, vos tik ilipus, pradejo verkti (juk jai pirmas kartas ax.gif ). bet vienai... juk vaiko be vezimo nepritampysi, o jei vaikas ir vezimas - isvis nerealu. bent jau man...
Atsakyti
su kedute vaiko tikrai neprinesiosi doh.gif , mes su vyru taip pat turime tik viena masina ir as nematau jokiu problemu jei reikia kur nors su vaiku nuvaziuoti, ilipi i ta zemagrindi autobusa su vezimuku ir vaziuoji doh.gif , ten visai nesunku isikelti ir issikelti vezimuka doh.gif
Atsakyti
[quote=cavalli,2008 10 27, 17:33]
drinks_cheers.gif Nors musu turima kedute skirta nuo gimimo, bet man vistiek kazkaip perdaug isriesta nugaryte pasirode, kai buvau ja paguldzius i ta kedute unsure.gif O be to, su lopsiu ir patogiau, atsegi, isimi is masinos ir uzsidedi ant ratu tongue.gif
hm.... musu tai ir kedute tvirtinasi prie ratu... o vazinejame nuo 1 sav amziaus joje. patinka sunuciui keliauti-mieg abeveik visa laika tongue.gif
Atsakyti