Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kelionė/transportas su kūdikiu
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 0 iki 1 metų
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
leana
sveikos mamytes! po menesio zadu skristi lektuvu su kudykiu.neisivaizduoju kaip reikes issedeti tris valandas.jis masinoj ramiai nepabuna,kai vaziuojam net ir 20 min,o cia trys valandos doh.gif .gal kuri is savo patirties zinot,kaip vaikiukai skrydi istveria,ar labai neramus buna?
erikakav
mes skridom lektuvu i Egipta 4.5 val. su 5 metu Ignu ir 5 men. Luku. Viskas buvo normaliai: biski paverke, biski pamaitinau, biski pamiegojo, biski po lektuva pasivaiksciojo:) biggrin.gif
Nesinervuok, viskas bus normaliai:)
Sekmes!
Germante
Mes skridom is Danijos i Lietuva, kai mazei buvo 3 menesiai. Ir visai nieko. Nusileidziant lektuvui zindziau. Jokiu problemu nebuvo nei skrendant pirmyn,nei atgal...
Čiorna
kai pirma skridau su svo mazaja airidele, jai buvo trus menesiai. labai bijojau, bet skrydi ji atlaike puikiai, be jokiu problemu. skridome 3 valandas. o kai skridau atgal, tai ji kazkodel issigaldo tuo momentu, kai nusileidome ant zemes, pradejo klykti, bet greitai nurimo, ir viskas baigesi puikiai. thumbup.gif
Eos
Mes skridom i Londona, kai dukrytei buvo 5 men. Shiaip ji pas mus tuo metu buvo palyginus ramus vaikas (dabar ropoja, tai visur lenda biggrin.gif ir ramybes seniai nebelike), bet visa kelia ant ranku muistesi, zirze. Teko beveik visa laika laikyti prie kruties (maitinau pati), tai taip nors numigt sugebejo. Zodziu mano vyras po skrydzio pasake, kad daugiau gyvenime su tokiu mazhu vaiku neskris biggrin.gif
Bet tai kiekvienam juk individualu, zodziu tikrai nebijok ir skrisk 4u.gif
Estrella...
Mes vakar atskridom į Olandiją.Pkylant ir nusileidžiant labai verkė,nei krūtis nepadėjo. doh.gif Taip ,tai buvo ramus visą kelią beveik pramiegojo thumbup.gif Skridom 2,5h
lollipop
dukrytei nebuvo ne dvieju menesiu kai skridom is Londono, bijojau, maniau nezinosiu ka daryt, bet tik lektuvui pakilus uzmigo ir miegojo kol parvazivom i namus, ne garso neisleido...pakniurksi, pamaitinu ir toliau miega smile.gif kaip uzhipnotizuota mirksiukas.gif ...jokio vargo. paskaiciusi komentarus manau man pasiseke..
Freiza
Sakykit gal kas zino ar galima i lektuvo salona su savimi pasiimti vaiko sulankstoma sportini vezimeli? g.gif
Man kazkas sake, kad ligtai leidzia, bet nesu tikra. Zadu skristi su mazaja ir nezinau ka daryti. Jei priduosiu i bagaza, tai bus per didelis svoris, butu geriau su savimi pasiimti, nes kai praeini registracija tai dar juk reikia kokia valanda saleje sedeti. O kas jeigu uzsimanau i tuaeta? Tai kur vaika padeti? Juk ant ranku nalaikysi? tongue.gif
Gal kas zino tiksliai ar galima nestis kartu ar ne?
gven
QUOTE(Emulis @ 2005 05 20, 13:40)
Sakykit gal kas zino ar galima i lektuvo salona su savimi pasiimti vaiko sulankstoma sportini vezimeli? g.gif
Man kazkas sake, kad ligtai leidzia, bet nesu tikra.  Zadu skristi su mazaja ir nezinau ka daryti.  Jei priduosiu i bagaza, tai bus per didelis svoris, butu geriau su savimi pasiimti, nes kai praeini registracija tai dar juk reikia kokia valanda saleje sedeti.  O kas jeigu uzsimanau i tuaeta?  Tai kur vaika padeti?  Juk ant ranku nalaikysi? tongue.gif
Gal kas zino tiksliai ar galima nestis kartu ar ne?
*

vezimeli paima prie lektuvo, nes tikrai labai nepatogu jei liepia ji su bagazu atiduoti, bet priklauso siaip jau viskas nuo aviakompanijos. Paprasius problemu neturetu buti biggrin.gif
Freiza
QUOTE(Asar @ 2005 05 21, 12:37)
O ar galima pasiimti i salona autokedute? Ir apskritai kaip ta mazi pasodinti galima be jos lektuve ar visa laika reikia ant savo keliu laikyti???
*

Autokedute galima, tik reikia tada tureti atskira bielieta vaikui. O jei nenori pirkti papildomo bilieto, tada teks laikyti ant keliu. Nors mano daruge skrido su Baltic Air lektuvu ir ji buvo nupirkus kudikiui atskira bilieta, bet papildomos vietos jie taip ir negavo. Vat kaip buna. doh.gif
Eos
Nezinau, specialiai chia taip ar atsitiktinai gavosi, bet skrendant ir pirmyn, ir atgal trechia vieta shalia musu buvo tushchia, nors mes ir nepirkom bilieto vaikui. Skridom LAL.
O vezhimuka bent jau LAL tikrai galima vezhtis iki trapo, o ten personalas ji paima. Beje, vezhimukas neapmokestinamas kaip papildomas svoris.
EMILIUX
Mes irgi skrisim liepos 29d. thumbup.gif
Oi, kaip laukiu... Jau abu su vyru savaites skaičiuojam. Aš manau, kad viskas bus gerai. Srisim su Air Baltic, tai žinau, kad vežimėlį tikrai leidžia su savim pasiimti, prie lėktuvo įėjimo paiima. Skaitosi, kaip vaikiuko bagažas. smile.gif
Lietuvoj dar niekas, išskyrus mano mamą, nematė mūsų pupuliuko smile.gif
linase
o gal galit pasakyt , kokiu dokumentu reik vaikiukui?na koks pasas reikalingas?ar nieko nereik? blush2.gif labai noriu namo nuskrist, tik idomu del dokumentu...
dekui 4u.gif
Kapsė
Reikia paso kaip ir suaugusiam žmogui 4u.gif
Germante
QUOTE(linase @ 2005 06 07, 11:25)
o kiek laiko ji mazdaug daro, gal zinai?suprantu , kad visur skirtingai...o ten pilietybe reikalinga?nes gimdziau airijoj...kur ji daryt?lietuvos ambasadoj? blush2.gif siaubas, nieko nezinau, o taip namo norisi... ax.gif
*

O ar tavo vyras airis? Jeigu taip, tai vaikas (jei gimes Airijoje) automatiskai tampa Airijos pilieciu. Ir paso padarymas tada ilgai neturetu uztrukti. Pvz. as esu Lietuvos piliete (ir net nezadu savo pilietybes keisti), o mano dukryte yra Danijos piliete, kadangi ji gimusi Danijoje ir mano vyras yra danas.
Viena mano pazistama lietuve yra istekejusi uz albano ir jie abu gyvena Danijoje ( jos vyras nera Danijos pilietis). Ju abu vaikai gime Danijoje, bet kadangi tevai ne Danijos pilieciai, tai vaikai irgi Danijos pilietybes negali tureti. Kaip supratau, Lietuvos ambasada reikalauja labai daug ivairiu dokumentu, ir tik pristacius juos jie svarstys, ar vaikams galima bus duoti Lietuvos pilietybe. Taigi, vaikai dabar kaip ir be pilietybes. Situacija tikrai ne per geriausia, nes neturint pilietybes, vaikai negali tureti pasu, o neturint pasu, ju negalima isvezti uz salies ribu, net ir su tevais. Tai ta mano pazistama sake dabar zada siekti, kad vaikai gautu bent jau Albanijos pilietybe.

Na bet gal Airijoje yra kitokia situacija. Bandyk eiti i Lietuvos ambasada ir klausti. Ir ilgai netempk, nes dokumentu, kuriu jie reikalauja, surinkimas gali uzimti nemazai laiko. Sekmes smile.gif
Pasariote
QUOTE(Emse @ 2005 05 21, 10:10)
Autokedute galima, tik reikia tada tureti atskira bielieta vaikui.  O jei nenori pirkti papildomo bilieto, tada teks laikyti ant keliu.  Nors mano daruge skrido su Baltic Air lektuvu ir ji buvo nupirkus kudikiui atskira bilieta, bet papildomos vietos jie taip ir negavo.  Vat kaip buna. doh.gif
*

Gal ir ne specialiai,bet skleidi dezinormacija. Ta drauge pirko bilieta kudikiui 10% bilieto kainos ? Tai reiskia kad vaikui nepriklauso laisva vieta.Mes vezemes 2 kartus su autokedute ir abu kartus pasiseke kad salia buvo laisva vieta. Vaikis puikiausiai miegojo.Trecia karta skridom be kedutes ir miegoti buvo jau ne taip gerai biggrin.gif
Gipo
mes skridom, turtui buvo 5,5mėn. Reakcijos į skrydį nebuvo jokios. Pamiegojo, pavalgė, kaimynus pašnekino

QUOTE(Emse @ 2005 05 20, 13:40)
*

į saloną neįleis, bet priduosi jį prie trapo, padės saugiai į bagažo skyrių. Tik išlipus prie trapo pasiimsi.
Kai registruosies ir pridavinėsi bagažą, vežimukas taip pat gaus bagažo juostelę, kurią iškart ir priklijuos/prisiklijuosi.
Tai plačiai praktikuojama, Vilniaus oro uoste dar teko tai pasakyti, t.y. kad iškart neatiduosim, o skrendant iš užsienio registratorė be žodžių atspausdino bagažo juostelę ir priklijavo ant vežimuko

QUOTE(Asar @ 2005 05 21, 11:37)
O ar galima pasiimti i salona autokedute?
*

nebus kur jos dėti, lelka skrenda ant kelių 4u.gif
Burbulytis
Ar teko bunant nesciom skristi; ar tai nepavojinga nesciai, mat pasitaiko ivairiu nuomoniu...???
Meisy
skridau lektuvu ir besilaukdama ir su puses metu pupa. vezimuka tikrai paima prie trapo ir nors bais jaudinausi,kad reiks tampyti vezima(skridau viena su vaiku), bet teko maloniai nustebti, koks paslaugus oro uosto personalas buvo. del keduciu... draugai vezesi vaika su kedute, tai skrendant i viena puse nieko nesake ir saugumo sumetimais vaika su kedute liepe padeti prie lango, o griztant prisikniso, kad kede nepritaikyta skrydziams ir kylant patalpino i bagazo skyriu pazadeje, kad grazins pasiekus reikiama auksti, bet negrazino, nes tipo kazkaip ten nesitrauke jos.
o dar niekur negirdejau, kad vaikuciams nereikia moketi uz skrydi. g.gif
Ausyte1
QUOTE(Meisy @ 2005 06 09, 16:14)
o dar niekur negirdejau, kad vaikuciams nereikia moketi uz skrydi. g.gif
*

Nereikia mokėti, jei pvz skrendi į kokią poilsinę kelionę mirksiukas.gif
Todėl, kad reisas būna užsakytas kažkokio kelionių organizatoriaus ir jau tas kelionių organizatorius sprendžia, ar už kūdikius imti pinigėlius ar ne. Mes skrisim po savaitės į Kretą, tai dukrytei kelionė nekainuos (nei skrydis, nei viešbutis). rolleyes.gif
zanet
As irgi va apturejau didele kelione su 7 menesiu kudikiu - net 2 persedimai. Tai galiu siek tiek pasidalinti informacija apie reguliarius skrydzius.
Jei nenori vaikui iki 2 m amziaus atskiros vietos, moki 10% nuo keliones kainos plius oro uosto mokesciai. Jei nori atskiros vietos vaikui, tai tada moki ~50-67% kainos plius oro uosto mokesciai. Trumpam skrydziui tos vietos nelabai ir reikia, bet ilgam ir ypac jei skrenda tik vienas suauges su vaiku tai atskira vieta labai rekomenduociau pasiimti.
Ilguose skrydziuose maziukams, gal iki kokiu 10 kg svorio (cia apytiksliai), galima gauti ant sienos pakabinama lopsi, jei gaunamos vietos pries vadinamas bulkhead sienas (tas vietas ir lopsi rekomenduoja uzsakyti is anksto).
Vezimeli galima veztis visur iki lektuvo duru ir paskui atskridus prie duru ir pasiimti. Svarbu, kad vezimelis susilankstytu.
Jei nori pasimti automobiline kedute, reikia patikrinti, kad ji butu tinkama lektuvams (turi buti instrukcijose ar pan.), ir uzsakyti vaikui atskira vieta.
Siaip, jei lektuvas nera pilnas, oro uosto darbuotojos jau pasistengia, kad salia butu laisva vieta vaikui.
Jei turit dar klausimu, mielai atsakysiu smartass.gif biggrin.gif
Germante
O gal kas zinot kaip yra, jeigu lektuvu keliaujant noreciau paimti mazei ne ta sedima, bet dideli vezima? Vezima galima "isardyti" , ir toks "isardytas"jis tikrai nedaug vietos uzima. Gal kas bandet toki varianta?
Ode
Skridau su vieneriu metuku dukra, gavom ir lopshi, ir atskira vieta (savaime suprantama, atskiro bilieto jai nepirkom). Labai svarbu kuo ankschiau prisistatyti i orouosta, tuomet ir yra shansas taip ishloshti biggrin.gif Beje, niekas mano vaiko svorio neklause, nors ji ir buvo mazhdaug ~10 kg (gal shiek tiek daugiau).
Del vezhimuko ir kitokio bagazho siulychiau pasiskambinti ish anksto i avialinijas ir ju pachiu pasiklausti, nes mes, naivuoliai, atvazhiavom 'na ura', o SAS'as pareishke kad 'tokiu paslaugu neteikia' (nepriima vezhimo prie lektuvo - teko registruoti kaip paprasta bagazha).

aqva17: jei teisingai suprantu, apie ka shneki, tai maniezhas skaitysis kaip vienas 'lagaminas'. Teko su tokiu skrist. Jei vaikui vietos atskiros neperkat, tuomet prisiskaichiuos prie tevu bagazho.
Ode
QUOTE(Meida @ 2005 06 13, 11:37)
O gal kuri nors žinote nuo kada vaikučiui leidžiama skristi lėktuvu? g.gif
*

Kiek zhinau, oficialaus apribojimo nera. Priklauso nuo tevu ir dar gal vaiko pediatro. Esme tame, kad kuo mazhesnis kudikis, tuo silpnesne jo imunine sistema, todel tokioj uzhdaroj erdvej kaip lektuvo kabina jis gali lengvai prisigaudyti visokiu bacilu.
Musu pediatras rekomendavo palaukti bent dvieju menesiu, kad vaikutis shiek tiek sustipretu.
gven
QUOTE(Pasariote @ 2005 06 13, 22:24)
Mamos-kas skridot su Lietuvos AL -ar leidzia iki lektuvo vaziuot su vezimuku ?
*

as ka tik skridau, bet vezima reikejo atiduoti, o vaika kenguroje nesiausi, jam 3 men. blush2.gif skrydis labai gerai praejo, daviau papa pakylant ir leidziantis, tai tiek prisivalge, kad po nusileidimo valge tik po 5 val. thumbup.gif
Aurea
Sveikos , mamikes ,
Nezinau , ar tokia temele jau yra , bet per paieska nepavyko man jos surasti , tai noriu paklausti , nuo keliu menesiu leliukus galima veztis i gamta , prie ezero , o gal ir prie juros? Mes esam 2 sav ir 5 dienu , arteja savaitgalis... Su teciu esam labai dideli keliautojai , o nezinom , ar toki mazyti galima veztis , o taip nesinori namie tupeti...
Pasidalinkit patirtim , ar reikes dabar sedet su lelium namie iki kokiu 6 menesiu?... sad.gif ...
Aciu 4u.gif
neraska
Na, mes su leliuku pradėjome drąsiai važinėtis sulaukus 1-ojo mėnesiuko. Buvo žiema. varydavo pas mano mamą 3 km. Buvo tik sveikesnis. Manau vasara galima žymiai anksčiau, tik reikėtų vengti žmonių susibūrimų. Prie ežero, gamtoje manau išeitų į naudą, nes grynas oras. Aš važiuočiau, tik saugok, kad nei sušaltų, nei perkaistų. Ir nelaikyk saulutėje, tik pavėsyje, dar nudegs odelę. cry.gif
ader
cia priklauso kaip tu pati jautiesi, ar istversi kelione. Vaikuciui tai svarbu nebutu per karsta ir patogu, miegoti gali vezimelyje, pienuko jei uztenka, tai maistu rupintis nereikia, butu kur nupraust ir pamigdyt, galit keliauti.
Ausyte1
Mūsų pirmoji kelionė buvo iš Vilniaus į Kauną. Gretutei buvo tik 2 savaitės. Aišku tai ne tas pats, kas važiuoti prie ežero, į palapinę, bet pati kelionė tokiam vaikiukui nėra labai sunki. Svarbu, kad ne per karšta būtų, kad uodai nesukąstų, kad būtų kur nusiprausti.
Jei visos šitos sąlygos išpildytos - laisvai galit keliauti rolleyes.gif
AGI
Manau, viskas priklauso nuo pasitikejimo savimi ir vaikucio sveikatytes. Jei maziukas (-ė) ramus, tai gal ir aplinkos pakeitimas nebus baisus. Mano mama sese vezesi savaitgaliui prie ezero su nakvyne palapinese, kai ji tebuvo triju savaiciu. Bet viskas buvo puiku. Jei teveliai jaucia, kad susidoros su bet kokiom problemom, o blogiausiu atveju gales viska mesti ir grizti namo, tai kodel nepabandzius.
neraska
Mano mažiukas, kur būdavo daug žmonių, po to labai sunkiai užmigdavo, tapdavo irzlesnis. Kaip čia jau minėjo, saugok nuo uodų, aš užmesdavau ant vežimėlio užuolaidą, kad neįskristų.
Aurea
QUOTE(neraska @ 2005 06 16, 14:21)
Mano mažiukas, kur būdavo daug žmonių, po to labai sunkiai užmigdavo, tapdavo irzlesnis. Kaip čia jau minėjo, saugok nuo uodų, aš užmesdavau ant vežimėlio užuolaidą, kad neįskristų.
*

Na , as del zmoniu daugiausiai ir bijau. Jei vaziuotume prie ezero , reiks miegot vienam name , bijau , jei nakti mazius verks , neduos kitiems miegot , o draugai gi irgi ilsetis vaziuoja! O be to , kai buna daugiau zmoniu , labai nenoriu visokiu pamokymu , visokiu "u tiu tiu" kai vaikui daro... Dar jis mazas , dar pati ne viska gerai jame pazistu... O svetimi nesupranta , kad labai lysti prie tokio maziaus negalima... Nors , pas mane jis atrodo ramus (ptfu ptfu ptfu) , tik siom dienom , kai karsta , tai daugiau zirzia...
O nuo uodu tai apsaugas turiu , visokius tinklelius ir t.t...
Turbut reiks organizuotis taip , kad vaziuotume kur nors vieni , nes kompanijos pati bijau... g.gif
Ausyte1
QUOTE(Aurea @ 2005 06 16, 13:30)
Na , as del zmoniu daugiausiai ir bijau. Jei vaziuotume prie ezero , reiks miegot vienam name , bijau , jei nakti mazius verks , neduos kitiems miegot , o draugai gi irgi ilsetis vaziuoja! O be to , kai buna daugiau zmoniu , labai nenoriu visokiu pamokymu , visokiu "u tiu tiu" kai vaikui daro... Dar jis mazas , dar pati ne viska gerai jame pazistu... O svetimi nesupranta , kad labai lysti prie tokio maziaus negalima... Nors , pas mane jis atrodo ramus (ptfu ptfu ptfu) , tik siom dienom , kai karsta , tai daugiau zirzia...
Turbut reiks organizuotis taip , kad vaziuotume kur nors vieni , nes kompanijos pati bijau... g.gif
*

Pritariu, važiuokit dviese, arba kokią dar savo mamą paimkit, kad valandėlę kitą ir sau galėtumėt laiko skirti mirksiukas.gif
lengvute
retkarčiais kur nors pavažiuodavom, bet visur, apart užsienio ir nakvynių gamtoj, drąsiai vežiojamės tik nuo 5,5-6mėn.
Milduzhe
mes savo dukrytę į gamtą vežtis pradėjom kokių 3 mėnesių, nes tada jau pradėjo oras pavasarėti. smile.gif Bet pavyzdžiui, mano pusseserė savo pirmagiymį berniuką į giminių balių atsivežė 10 dienų. blink.gif visa šeimyna išmiegojo palapinėje biggrin.gif Ir jokių problemų nebuvo thumbup.gif Leliukui svarbiausia buvo pieno baras šalia wub.gif
ragnez
QUOTE(Aurea @ 2005 06 16, 14:30)
*

na, kompanijai manau, galima mandagiai pasakyti, jei jie susimastytu neprashomi patarimus dalinti ar "utiutiukinti"... svarbeusia - kaip pati jautiesi...
ash savo vasarinuka nuo pirmu dienu visur su savim tampeusi...
mintis ishvazhiuoti tik sheimynelei - visai smagiai skamba smile.gif
s.saulute
Na musu pirmoji kelione toleliau pas senelius uz 200 km buvo kai leliukas buvo 1 menesio, o pusmecio jau keliavome prie juros, nors buvo sausio menuo.
Manau kuo mazesnis tuo lengviau, ypac tada kai mazius valgo tik mamos piena, tada del maisto jokiu problemu nekyla, o ir miega maziukai beveik visa laika, tad gali laiko skirti ir sau. Va zadame ir mes kada su palapine kur vaziuoti, bet laiko sau turbut nebus beveik, nes mazei greit tik metai bus ir tokia aktyviste, kad reiks tik paskui ja sekioti visur biggrin.gif
Germante
Musu pirmoji kelione buvo, kai Sofie buvo 3 menesiai. Savaite buvom Lietuvoje. Skridom lektuvu. Visa kelione praejo tiesiog puikiai, nors Lietuvoje buvo tada labai salta, bet i lauka kiekviena diena ejom. Tiek as, tiek maze jautemes labai gerai. Liepos pradzioj vel ruosiames skristi i Lietuva, tik siek tiek ilgeniam laikui. Tikiuosi, kad taip pat puikiai jausimes kaip ir ankstesni karta.
Lali
Na, i palapine manes su tokiu mazu vaikeliu niekas neitemptu smile.gif bet kur nors istrukti su vyru pailseti - butinai vaziuociau.

Musu pirma kelione buvo, kai mazajai buvo 3 savaites - vazaivom i mano gimtine, Zarasus - 150 km nuo Vilniaus. Mazajai nieko,o stai as po tos keliones ir pasibuvimo pas mama - labai susirgau... Daktare sake, kad tiesiog per daug buvo imunine sistema nusilpusi...

Tad - saugok save...
mamose
Manau, kad viskas priklauso nuo pačios nusiteikimo, manęs i palapinę ir dabar su 9 mėn. sūneliu niekas nenutemptų schmoll.gif , o keliauti, svečiuotis- puiku, svarbu, kad yra šiltas vanduo ir kiti patogumai.. mirksiukas.gif
Aurea
Na tai pabandziau ir as isvaziuoti su savo mazium tongue.gif ... Pirma karta isvaziavom 3-ju savaiciu , prie vandens telkinio. Pabuvom visa diena ir viskas liux! Visa diena mazius pramiegojo , tik pabudo pavalgyt ir toliau miegojo... Ir labai patiko masina vaziuoti , nes labai gerai miegojo...
O stai vakar (jau esam 4-riu savaiciu) , isvaziavom i gamta , tai grizom "begte" atgal namo!!! cry.gif cry.gif cry.gif Per toki karsti su mazium labai sunku. Ir nevalgo , ir nemiega , ir zyzia , ir verkia... Nezinia , kas su juo darosi. O dar anyta paciai kiekvienam zingsny reguliuoja kaip elgtis... mad.gif mad.gif Tai cia turbut ir buvo pagrindine maziaus neramumu priezastis. Nes , kai mama kas nors nervuoja , tai ir mazius i tai turbut reguoja g.gif .
Linava
zanet ar kitos mamos, gal zinot, kurios avialinijos geriausiai pasiruosusios priimti vaikucius? turiu galvoje specialias vietas maitinimui, vystymui, kabinamus lopsius ir pan. Ruosiuosi skirsti viena su vaiku is JAV i LT, tai laukia manes sunki kelione...
Diddl
QUOTE(linase @ 2005 06 07, 12:11)
o gal galit pasakyt , kokiu dokumentu reik vaikiukui?na koks pasas reikalingas?ar nieko nereik? blush2.gif  labai noriu namo nuskrist, tik idomu del dokumentu...
dekui 4u.gif
*

Paso darymas uztrunka apie pora savaiciu, be to pasirupink tevo leidimu, jei tetis neskrenda kartu. Sekmes!
zanet
QUOTE(Linava @ 2005 07 06, 19:27)
zanet ar kitos mamos, gal zinot, kurios avialinijos geriausiai pasiruosusios priimti vaikucius? turiu galvoje specialias vietas maitinimui, vystymui, kabinamus lopsius ir pan. Ruosiuosi skirsti viena su vaiku is JAV i LT, tai laukia manes sunki kelione...
*

Nemanau, kad kokia nors aviakompanija turi atskiras specialias vietas leliuku maitinimui. Kiek zinau, maitinamai jie ten kur ir suauge - savo vietose. Pervystyti juos galima tualete - ten yra atlenkiamas vystymo stalas. Mazoka vietos toj kamurkej, bet vis sis tas. Kabinama lopsi gausi jei uzsisakysi vadinama "bulkhead" vieta ir is anksto uzsisakysi lopsi ir jei tavo vaikas ne per didelis tam. Sios taisykles galioja visose pagrindinese aviakompanijose. Net nezinau, kuri aviakompanija galetu pasiulyti ka nors geriau. Man paciai teko skristi su Lufthansa ir Air Canada - jokio skirtumo nemaciau.

Kiek matau, tu dar leliuko laukiesi? Turbut skrisi, kai jis dar bus visai mazuliukas? Tada butinai reikia lopsio, nes ant ranku visa kelia vienai ji islaikyti bus sunku. As keliavau su didesniu, tai galejau ir ant zemes pazaisti padeti, ir kedej vietoj saves pasodinti, o pati pastoveti ir kojas pamankstinti. O kudikio, kuris dar nesedi, nelabai kur padesi, tik i lopsi. Tiesa, pasiimk kokia paklodele ikloti i lopsi, nes jie ten nelabai svarus man pasirode. Ir uzkloti turek ka nors, nes kartais jie ten taip atsaldo, kad paciai kaldros norisi. Jie ten duoda kazkokius vilnonius uzklotus, bet as tai ju leliukui neduociau.
SupBoardinG
ax.gif per viena paskaitele nestuke.gif uzhdaviau analogishka klausima skaichiusiai paskaita pediatrei blush2.gif
atsakymas buvo paprastas - jei 2 sav kleckui viskas thumbup.gif , tai galima vazhiuoti si juo nors ir i pasaulio krashta 4u.gif
Mašinytė
Mes 100 km vaziavom 4 dienom pas senelius kai leliukui buvo lygiai 1 sav.Visi jautemes puikiai ir pries kelione ir po biggrin.gif . Vasara, geras oras, silta thumbup.gif . Bet tik truputi perkaito, nes ties raukslytemis ant kakliuko pabere. Pirmakarte mama, tai nelabai nusimaniau apie aprengima doh.gif .
White
O as su savo maziukais pirma kart i uzsieni vaziavom kai jiem buvo 3men. i Austrija ir viskas buvo puiku biggrin.gif thumbup.gif clap.gif o i picknica 1 men vacation1.gif vacation4.gif viskas buvo ok smile.gif taigi patariu visiem nebijokit keliauti biggrin.gif
andriushka
Mes pirma karta isvykom pavieseti su nakvyne pas mociute i kaima uz 200 km kai buvom 4 men. O prie ezero - 6 men.
Valerija
Mūsų mažiui per Kalėdas buvo 1,5 mėn. ir mes jau visas gimines aplankėme. o tai buvo ŽIEMA, tai kadangi dabar vasara, tai tikriausiai galima ir ankščiau g.gif .
Redane
Sutinku kad keliauti visur galima, bet manau reikia žiūrėti kad lelius neparkaistu.
Visur drąsiai savo mergaitę vežiojau ir į gamtą ir pas gimines, o va praeita savaitę po vienos išvykos ėmė ir susirgo 2.gif, perkaito mašinoj, gavo slogą ir kosėti pradėjo, o galiausiai pulinukas išsikėlė ant mažojo liežuvėlio:soske verysad.gif
Visą savaitę vargstam, dabar jei kur reiks vykti per tokius karsčius tai tik ryta arba vakare kai truputi atvėsta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.