Įkraunama...
Įkraunama...

Lastūnė arba camsis

Išgyveno abi mano lastūnės,bet sprogti pradeda tik nuo pat apačios,visos pernykštės šakos nušalę, kažin ar sulauksiu žiedų ir šiais metais g.gif
Atsakyti
Radau išdygusią kamsio atžalėlę - persodinau į rytinę pusę, žiūrėsiu, gal šitam patiks augti ir žydės g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 02, 11:57)
Radau išdygusią kamsio atžalėlę - persodinau į rytinę pusę, žiūrėsiu, gal šitam patiks augti  ir žydės g.gif  rolleyes.gif

Tai gal "šarkos", kaip riešutukus, ATNEŠĖ??? schmoll.gif mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 06 02, 14:10)
Tai gal "šarkos", kaip riešutukus, ATNEŠĖ??? schmoll.gif  mirksiukas.gif  tongue.gif

lotuliukas.gif , ne netoliese mano "blogietis" augo smile.gif
Atsakyti
Gavau ląstūnės krūmelį ir negalėjau patikėti - kokie platūs lapai bigsmile.gif , o maniškės kažkokie smulkūs doh.gif Tai gal auginau kokią "laukinę", kad per tiek metų nesulaukiau nei vieno žiedo? g.gif
Atsakyti
Gal kuri nors auginanti seniau gali pasakyti kokio amžiaus jos pradeda žydėti? O tai maniškės auga sparčiai,bet žiedų nematyti schmoll.gif Beje,pas mane jos irgi smulkialapės. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 07 28, 12:59)
Gavau ląstūnės krūmelį ir negalėjau patikėti - kokie platūs lapai  bigsmile.gif , o maniškės kažkokie smulkūs doh.gif  Tai gal auginau kokią "laukinę", kad per tiek metų nesulaukiau nei vieno žiedo? g.gif

Prieš dvi savaites pasodinta žydi clap.gif

user posted image
Atsakyti
Dar vienus žiedelius leidžia clap.gif
Atsakyti
As taip pat labai noreciau turet sita nuostabau augala 4u.gif
Ar ne per velu jau sodint ?

Gal kas galetu parduot uz simboline kaina wub.gif Arba gal kas galetu patarti kur galima nusipirkti ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo annushka: 26 rugpjūčio 2010 - 13:54
ir man labai reikia laistūnės krūmo, jungiuosi prie paieškų Kaune arba aplinkinėse vietovėse, parašykit į až, kas galit padėti 4u.gif
Atsakyti
Visai pamiršta tema 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Jediara, tai kelintais metais nuo pasodinimo Jūsų gražuolė pražydo?
Aš irgi neseniai pasisodinau dvi lastūnes, raudonžiedę ir geltonai žydinčią. Ir man panašu, kad geltonoji auga žymiai greičiau g.gif Ar gali taip būti?
Atsakyti