Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos panaikinimas: iš blondines į naturalią

Perziurejau temas ir neradau tokios,(tik,kaip is brunetes susigrazint naturalia spalva),tikiuosi nepasikartosiu ax.gif .Bet mane domina toks dalykas.Ar isvis imanomas,o jei taip,tai kur (Kaune) ir kiek kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
tai dazu tau tikrai nenukrapstys nuo plauku tai arba atsiaugint teks arba visus nudazyt lygia spalva artimiausia savajai spalvai
Atsakyti
Man atrodo, kad vienintele ir geriausia iseitis butu atsiaugint plaukucius. Jei juos nudazysi naturalia spalva, tai sviesinti plaukuciai vistiek greitai plausis, reikes daznai dazyt, o ir saknis atauginejancias dazysi. ir taip pasaka be galo. Gal ant sviesiu plauku tamsesnes sruogas dazyt g.gif O tu atauganciu naturaliu isvis neliest g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2008 05 10, 08:44)
Man atrodo, kad vienintele ir geriausia iseitis butu atsiaugint plaukucius. Jei juos nudazysi naturalia spalva, tai sviesinti plaukuciai vistiek greitai plausis, reikes daznai dazyt, o ir saknis atauginejancias dazysi. ir taip pasaka be galo. Gal ant sviesiu plauku tamsesnes sruogas dazyt  g.gif  O tu atauganciu naturaliu isvis neliest  g.gif


taip as savo ir atsiaugineju doh.gif tikiuosi viena diena nepalusiu ir nesumastysiu vel nusidazyti,bet labai noriu savo naturaliu plaukuciu,nes nuo dazymu tokie baisus buvo pasidare doh.gif
Atsakyti
na bet tikrai nieko nera baisiau kaip geras gabalas ataugusiu tamsiu plauku blink.gif

pvz pas mane beveik balti plaukai, tai kaip man atsiaugint? vaiksciot sitaip netvarkingai pora metu?????

geriau pakalbam kaip juos patamsinti, kad naturaliai atrodytu ir kur tai padaryti, gal kas turit tokios patirties?? mirksiukas.gif
Atsakyti
Nezinau ar lietuvoje tokias proceduras atlieka, bet manau kad taip - plauku dazus nuima su chemikalais ir palieka tavo naturali plauku spalva. Bet tai be galo kenkia plaukams ir paskui jie ziauriai nusiure buna..as turiu drauge kuri kartas nuo karto tokius dalykus daro, nes vis ne taip kaip ji nori jai plaukus nudazo..
O as pati beje buvau sviesi, bet perejau praeita vasara prie brunetes. Tai pirma karta dazus dejo du kartus is karto..tai gavausi tokia grazi kastonine..bet labai greitai plovesi..o spalva nustojo plautis ir likau tamsi po kokiu gal 3-4 dazymu..plaukus dazydavau kas 3 menesius kazkur..bet nepatikesit, dabar vel pasiilgau sviesiu plauku! haha..tik nelabai noriu dabar dazyt nes nusilpe kazko pastaruoju metu ir slinkt pradejo ziauriai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2008 05 10, 12:30)
na bet tikrai nieko nera baisiau kaip geras gabalas ataugusiu tamsiu plauku  blink.gif

pvz pas mane beveik balti plaukai, tai kaip man atsiaugint? vaiksciot sitaip netvarkingai pora metu?????

geriau pakalbam kaip juos patamsinti, kad naturaliai atrodytu ir kur tai padaryti, gal kas turit tokios patirties??  mirksiukas.gif



Pritarciau siai nuomonei,as bandziau atsiauginti,bet nekaip atrodo schmoll.gif ,nes pas mane tamsiai pilki,o kai po galvos plovimo,jau antra diena pasiriebaluoja tada isvis baisu,ziuret doh.gif .


As ir buvau tamsiai nusidazius,taciau irgi pasiilgau but blondine rolleyes.gif , daug vargau,kol vel tokia patapau,ir tai mano plaukai gerai atsilaike,nedaug ir slinko ir ilgi buvo,beveik neluzinejo.Masciau apie dazyma,sviesiai ruda spalva (pavadinimas butu:tamsi blondine),gal reiktu pabandyt... g.gif biggrin.gif
Aciu uz patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxmamytexxx: 10 gegužės 2008 - 14:01
QUOTE(paika @ 2008 05 10, 14:31)
Nezinau ar lietuvoje tokias proceduras atlieka, bet manau kad taip - plauku dazus nuima su chemikalais ir palieka tavo naturali plauku spalva. Bet tai be galo kenkia plaukams ir paskui jie ziauriai nusiure buna..as turiu drauge kuri kartas nuo karto tokius dalykus daro, nes vis ne taip kaip ji nori jai plaukus nudazo..

Jei plaukai yra dazomi sviesesniais dazais nei naturali plauku spalva (t.y.balinami), tai jokiom priemonem tos spalvos nenuimsi, nes sviesinant yra nugrauziamas naturalios spalvos pigmentas. Yra tokiu priemoniu tik tamsintiems plaukams.
Papildyta:
QUOTE(xxxmamytexxx @ 2008 05 10, 14:53)
Pritarciau siai nuomonei,as bandziau atsiauginti,bet nekaip atrodo  schmoll.gif ,nes pas mane tamsiai pilki,o kai po galvos plovimo,jau antra diena pasiriebaluoja tada isvis baisu,ziuret  doh.gif .

Galva plaut kasdiena reikia, jei kita diena baisu ziuret biggrin.gif
As savo naturalius plaukus atsiauginau per 1 metus ax.gif Aisku jie dabar nelabai ilgi, bet uztai naturalus biggrin.gif
Atsakyti
manau reikia tiesiog nusidazyti savo naturalia spalva, aisku nusiplovineja, bes geriau negu ataugusiom saknim vaiskcioti.
Atsakyti
Reikia tonuoti plauka, bet pati to nepadarysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Man taip pat tamsino du dartus per viena karta kad veliau ne taip greitai atsiplautu.. praejo du menesiai tai apsiplove bet vis tiek tamsus liko plaukai ne blondiniski. Aisku truputi skiriasi nuo naturaliu pilku,bet vistiek ne taip ziauriai kaip butu skyresi sviesus smile.gif
Atsakyti
Metus daziau plaukus kirpykloj blondiniskai,turejau ilgus baltutėlius.Visus sviesinau tik kas trecia dazyma, saknis kas dvi savaites daziau,aisku prieziuros reikejo daug,bet plaukai ziauriai issausėjo,pasisarvojau kantrybe emiau augint savus.Po triju menesiu kantrybe truko,paprasiau kirpejos grazinti naturalia,ruda i pilkuma.Ataugusio gabalo neliete,idejo daug smulkiu rudos spalvos sruogu,dirba su milkshake dazais.Likau labai patenkinta,tamsi spalva tik siek tiek nusiplove.Menesi laiko turiu naturalios spalvos plaukucius smile.gif
Atsakyti