Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Spalvos panaikinimas: iš blondines į naturalią
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
enora
Perziurejau temas ir neradau tokios,(tik,kaip is brunetes susigrazint naturalia spalva),tikiuosi nepasikartosiu ax.gif .Bet mane domina toks dalykas.Ar isvis imanomas,o jei taip,tai kur (Kaune) ir kiek kainuoja? 4u.gif
Rasytee
tai dazu tau tikrai nenukrapstys nuo plauku tai arba atsiaugint teks arba visus nudazyt lygia spalva artimiausia savajai spalvai
Žvėriukė
Man atrodo, kad vienintele ir geriausia iseitis butu atsiaugint plaukucius. Jei juos nudazysi naturalia spalva, tai sviesinti plaukuciai vistiek greitai plausis, reikes daznai dazyt, o ir saknis atauginejancias dazysi. ir taip pasaka be galo. Gal ant sviesiu plauku tamsesnes sruogas dazyt g.gif O tu atauganciu naturaliu isvis neliest g.gif
sky-blue eyes
QUOTE(Žvėriukė @ 2008 05 10, 08:44)
Man atrodo, kad vienintele ir geriausia iseitis butu atsiaugint plaukucius. Jei juos nudazysi naturalia spalva, tai sviesinti plaukuciai vistiek greitai plausis, reikes daznai dazyt, o ir saknis atauginejancias dazysi. ir taip pasaka be galo. Gal ant sviesiu plauku tamsesnes sruogas dazyt  g.gif  O tu atauganciu naturaliu isvis neliest  g.gif
*

taip as savo ir atsiaugineju doh.gif tikiuosi viena diena nepalusiu ir nesumastysiu vel nusidazyti,bet labai noriu savo naturaliu plaukuciu,nes nuo dazymu tokie baisus buvo pasidare doh.gif
iewootia
na bet tikrai nieko nera baisiau kaip geras gabalas ataugusiu tamsiu plauku blink.gif

pvz pas mane beveik balti plaukai, tai kaip man atsiaugint? vaiksciot sitaip netvarkingai pora metu?????

geriau pakalbam kaip juos patamsinti, kad naturaliai atrodytu ir kur tai padaryti, gal kas turit tokios patirties?? mirksiukas.gif
paika
Nezinau ar lietuvoje tokias proceduras atlieka, bet manau kad taip - plauku dazus nuima su chemikalais ir palieka tavo naturali plauku spalva. Bet tai be galo kenkia plaukams ir paskui jie ziauriai nusiure buna..as turiu drauge kuri kartas nuo karto tokius dalykus daro, nes vis ne taip kaip ji nori jai plaukus nudazo..
O as pati beje buvau sviesi, bet perejau praeita vasara prie brunetes. Tai pirma karta dazus dejo du kartus is karto..tai gavausi tokia grazi kastonine..bet labai greitai plovesi..o spalva nustojo plautis ir likau tamsi po kokiu gal 3-4 dazymu..plaukus dazydavau kas 3 menesius kazkur..bet nepatikesit, dabar vel pasiilgau sviesiu plauku! haha..tik nelabai noriu dabar dazyt nes nusilpe kazko pastaruoju metu ir slinkt pradejo ziauriai doh.gif
enora
QUOTE(iewootia @ 2008 05 10, 12:30)
na bet tikrai nieko nera baisiau kaip geras gabalas ataugusiu tamsiu plauku  blink.gif

pvz pas mane beveik balti plaukai, tai kaip man atsiaugint? vaiksciot sitaip netvarkingai pora metu?????

geriau pakalbam kaip juos patamsinti, kad naturaliai atrodytu ir kur tai padaryti, gal kas turit tokios patirties??  mirksiukas.gif
*

Pritarciau siai nuomonei,as bandziau atsiauginti,bet nekaip atrodo schmoll.gif ,nes pas mane tamsiai pilki,o kai po galvos plovimo,jau antra diena pasiriebaluoja tada isvis baisu,ziuret doh.gif .

As ir buvau tamsiai nusidazius,taciau irgi pasiilgau but blondine rolleyes.gif , daug vargau,kol vel tokia patapau,ir tai mano plaukai gerai atsilaike,nedaug ir slinko ir ilgi buvo,beveik neluzinejo.Masciau apie dazyma,sviesiai ruda spalva (pavadinimas butu:tamsi blondine),gal reiktu pabandyt... g.gif biggrin.gif
Aciu uz patarimus mirksiukas.gif
Žvėriukė
QUOTE(paika @ 2008 05 10, 14:31)
Nezinau ar lietuvoje tokias proceduras atlieka, bet manau kad taip - plauku dazus nuima su chemikalais ir palieka tavo naturali plauku spalva. Bet tai be galo kenkia plaukams ir paskui jie ziauriai nusiure buna..as turiu drauge kuri kartas nuo karto tokius dalykus daro, nes vis ne taip kaip ji nori jai plaukus nudazo..
*

Jei plaukai yra dazomi sviesesniais dazais nei naturali plauku spalva (t.y.balinami), tai jokiom priemonem tos spalvos nenuimsi, nes sviesinant yra nugrauziamas naturalios spalvos pigmentas. Yra tokiu priemoniu tik tamsintiems plaukams.
Papildyta:
QUOTE(xxxmamytexxx @ 2008 05 10, 14:53)
Pritarciau siai nuomonei,as bandziau atsiauginti,bet nekaip atrodo  schmoll.gif ,nes pas mane tamsiai pilki,o kai po galvos plovimo,jau antra diena pasiriebaluoja tada isvis baisu,ziuret  doh.gif .
*

Galva plaut kasdiena reikia, jei kita diena baisu ziuret biggrin.gif
As savo naturalius plaukus atsiauginau per 1 metus ax.gif Aisku jie dabar nelabai ilgi, bet uztai naturalus biggrin.gif
Bloom
manau reikia tiesiog nusidazyti savo naturalia spalva, aisku nusiplovineja, bes geriau negu ataugusiom saknim vaiskcioti.
Egliukasz
Reikia tonuoti plauka, bet pati to nepadarysi mirksiukas.gif
aliisa
Man taip pat tamsino du dartus per viena karta kad veliau ne taip greitai atsiplautu.. praejo du menesiai tai apsiplove bet vis tiek tamsus liko plaukai ne blondiniski. Aisku truputi skiriasi nuo naturaliu pilku,bet vistiek ne taip ziauriai kaip butu skyresi sviesus smile.gif
ibiza25
Metus daziau plaukus kirpykloj blondiniskai,turejau ilgus baltutėlius.Visus sviesinau tik kas trecia dazyma, saknis kas dvi savaites daziau,aisku prieziuros reikejo daug,bet plaukai ziauriai issausėjo,pasisarvojau kantrybe emiau augint savus.Po triju menesiu kantrybe truko,paprasiau kirpejos grazinti naturalia,ruda i pilkuma.Ataugusio gabalo neliete,idejo daug smulkiu rudos spalvos sruogu,dirba su milkshake dazais.Likau labai patenkinta,tamsi spalva tik siek tiek nusiplove.Menesi laiko turiu naturalios spalvos plaukucius smile.gif
sirenita
As pries kokias 3 savaites nusidaziau is blondinisku,i naturalia...
Tokia sviesiai pilka...
Aisku po biskiuka plaunasi...
Bet db spalva tokia pati kaip mano naturaliu...pilkai ruda 4u.gif
enora
Galva plaut kasdiena reikia, jei kita diena baisu ziuret biggrin.gif
As savo naturalius plaukus atsiauginau per 1 metus ax.gif Aisku jie dabar nelabai ilgi, bet uztai naturalus biggrin.gif
*

[/quote]

Plaunu plaunu as ta galva rolleyes.gif lotuliukas.gif ypac,kai reik kur iseit.O jei papuola koks netinkamas balzamas,tai tik issiplovus palieka riebaluoti,bet cia ne apie tai tema biggrin.gif

Hearta
Yra garnier dazai tokie (sviesiai ruda spalva,tokia lyg i karameline) tai siais dazais galima dazyti tik ant tamsiu plauku. Jei jais nusidazytum tai plaukai butu zymiai sviesesni ir naturalios spalvos,tad galetum po truputi atauginet smile.gif
enora
QUOTE(Hearta @ 2008 05 11, 22:32)
Yra garnier dazai tokie (sviesiai ruda spalva,tokia lyg i karameline) tai siais dazais galima dazyti tik ant tamsiu plauku. Jei jais nusidazytum tai plaukai butu zymiai sviesesni ir naturalios spalvos,tad galetum po truputi atauginet smile.gif
*

O gal zinot numeriuka,kur ant pakuotes buna?Butu lengviau surast ax.gif
Ramune_lt
As sakyciau kad naturalia spalva geriausia atsiauginti su sruogyciu pagalba. Tada netaip ziauriai matosi atauge plaukai blush2.gif , o man nieko baisiau nera kaip matyti gatvej einancia grazia panele su nuauguisiais 10 cm blink.gif , nu sakyciau kazkokia avarija doh.gif .
As plaukus atsiauginejau nestumo metu. Man jie nerealiai augo, o kirpeja smulkiu sruogyciu pridaze panasios spalvos kaip mano naturali spalva. Taip sruogom daziausi kokius 3 kartus ir jau panasu, kad man daugiau nebereikes dazyti sruogomis. Viskas yra tiesiog thumbup.gif .
zveriuke
jau beveik metai kaip bandau atsiaugint savo natur plaukus,pora kart vos nepaluzau ,norejau vel nusidazyt,bet jau nedaug liko bigsmile.gif
zai zai 25
nereikia laukti jokiu ataugimu,kaip vaiksciot merginai kol ataugs,uztenka savo naturalia spalva uzsidazyti ir nesimatys jokio skirtumo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(iewootia @ 2008 05 10, 12:30)
na bet tikrai nieko nera baisiau kaip geras gabalas ataugusiu tamsiu plauku  blink.gif

geriau pakalbam kaip juos patamsinti, kad naturaliai atrodytu ir kur tai padaryti, gal kas turit tokios patirties??  mirksiukas.gif
*

jau tikrai,as pati balta,tai jau pora menesiu kai nedazyti,tai koks grozis,kai tamsios saknys doh.gif
iewootia
kad tamsint reikia iki savo naturalios, tai cia faktas, bet kaip???? blink.gif

gal kas bande, nes man tai tokie zilai pilki gaunasi (kirpykloj), o po to issiplaudineja ir lieka kaip purvini. doh.gif
zai zai 25
QUOTE(iewootia @ 2008 06 05, 10:03)

gal kas bande, nes man tai tokie zilai pilki gaunasi (kirpykloj), o po to issiplaudineja ir lieka kaip purvini. doh.gif
*

pas mane visi plaukai buvo balti,bet puse galvytes buvau sumascius nebesviesinti,tad uzsidaziau savo esama ruda naturalia spalva ir kai ataugineja nesimato linijos,tik si karta per tamsiai uzdaziau,nes dazus kitokiu emiau,bet apsiplaus ir vel nebus jokiu liniju,kai ataugs smile.gif o kokia tavo naturali yra plauku spalva? ir kokia dabar? Sviesi esi kaip suprantu,bet kokia nori naturalia savo isgauti? kokia tai spalvyte? smile.gif
Egliukasz
QUOTE(iewootia @ 2008 06 05, 10:03)

*

Geriausia imti augalinius dazus, pvz Milkshake, Keune, Alfaparf ir ju pagalba patamsinti blukinta plauka. Svarbiausia neimti grynos spalvos pvz 7,8,9 ir neimti atspalviu, kurie turi blizgesyje zalumo, nes nuzaliuosit. As savo blondiniskas kasas nusidaziau Alfaparf numeriuku 7.32 gavosi silta ruda spalvyte mirksiukas.gif
Augaliniai neturi amoniako, jais galima tik patamsinti plauka. Nekenkia thumbup.gif
zai zai 25
QUOTE(Egliukasz @ 2008 06 05, 15:36)
Geriausia imti augalinius dazus, pvz Milkshake, Keune, Alfaparf ir ju pagalba patamsinti blukinta plauka. Svarbiausia neimti grynos spalvos pvz 7,8,9 ir neimti atspalviu, kurie turi blizgesyje zalumo, nes nuzaliuosit. As savo blondiniskas kasas nusidaziau Alfaparf numeriuku 7.32 gavosi silta ruda spalvyte mirksiukas.gif
Augaliniai neturi amoniako, jais galima tik patamsinti plauka. Nekenkia thumbup.gif
*

bet cia irgi pagal skoni kaip kam,man tarkim kaip tik nepatinka tie su atspalviais,anksciau dazydavau,tai saules sviesoje ismesdavo arba i ryzuma,arba i raudonuma,violetinuma smile.gif todel dabar pati save dazau tik su naturaliomis spalvomis smile.gif
marmuazele
As taip pat bandau atsiauginti naturalia spalva (nuo sviesintu), kantrybes daug reikia (jau kazkurioj forumo temoj minejau), na bet ai kazkaip atlaikiau, jau iki ausu kazkur, esu ilgaplauke.. rolleyes.gif pati tai matau skirtuma, bet normaliai, nuo nuotaikos priklauso biggrin.gif siaip nuauginti naturalus plaukuciai buvo truputi atsviezinti sruogelemis. Kiti sako isvis labai gerai atrodo, skirtumo nesimato, rodos tik kaip naturaliai po saules truputi pabluke butu. Na dabar vasara, per atostogas dar biskuliuka pasvieses nuo saules ta mano pilkuma ir rudeni ziuresiu kaip toliau elgsiuos, manau, gal ves kur ne kur reiks sruogyciu pametyt.. smile.gif

P.s. cia kazkam, kas minejo kad nudazai viena spalva ir viskas ok.. visi manieji buvo nudazyti ale naturalia (juk idealiai neatitaikysi) tai vistiek buvo matyt tas skirtumas, jei ne sruogeles .. vienintelis issigelbejimas mano atveju mirksiukas.gif
zai zai 25
QUOTE(marmuazele @ 2008 06 05, 16:53)
As taip pat bandau atsiauginti naturalia spalva (nuo sviesintu), kantrybes daug reikia (jau kazkurioj forumo temoj minejau), na bet ai kazkaip atlaikiau, jau iki ausu kazkur, esu ilgaplauke..  rolleyes.gif pati tai matau skirtuma, bet normaliai, nuo nuotaikos priklauso  biggrin.gif  siaip nuauginti naturalus plaukuciai buvo truputi atsviezinti sruogelemis. Kiti sako isvis labai gerai atrodo, skirtumo nesimato, rodos tik kaip naturaliai po saules truputi pabluke butu. Na dabar vasara, per atostogas dar biskuliuka pasvieses nuo saules ta mano pilkuma ir rudeni ziuresiu kaip toliau elgsiuos, manau, gal ves kur ne kur reiks sruogyciu pametyt..  smile.gif

P.s. cia kazkam, kas minejo kad nudazai viena spalva ir viskas ok.. visi manieji buvo nudazyti ale naturalia (juk idealiai neatitaikysi) tai vistiek buvo matyt tas skirtumas, jei ne sruogeles .. vienintelis issigelbejimas mano atveju  mirksiukas.gif
*

atitaikyti imanoma,tik kartais buna is pradziu tamsesni arba per sviesus atspalvis uzdetas smile.gif o del nuaugimo,tai pas pacia beveik nesimato,as tai neisvaiksciociau taip ataugusiom saknim,nes mano dazyti baltai,o pacios tamsus rudi,tai jau dabar buvo atauge daugiau nei 2cm,tai negalejau i save ziuret,siandien save nusidaziau wub.gif na as atsiauginti ir nemeginu,bet jeigu reiketu va taip nedazyti,tai mano atveju butu klaikus vaizdas doh.gif
Egliukasz
QUOTE(zai zai 25 @ 2008 06 05, 16:31)
bet cia irgi pagal skoni kaip kam,man tarkim kaip tik nepatinka tie su atspalviais,anksciau dazydavau,tai saules sviesoje ismesdavo arba i ryzuma,arba i raudonuma,violetinuma smile.gif todel dabar pati save dazau tik su naturaliomis spalvomis smile.gif
*

Cia ne nuo skonio, o nuo plauko strukturos priklauso mirksiukas.gif Ir taip pat, kas anksciau buvo daryta su plaukais. Naturali spalva turi zalumo dazniausiai tamsinant, pvz. 7 ypac. Todel ir reikia imti atspalvy, kad tokia neliktum. O atspalvis buna tikrai ne vien ryzas, violetinis, ar raudonas mirksiukas.gif
iewootia
pas mane visi plaukai buvo balti,bet puse galvytes buvau sumascius nebesviesinti,tad uzsidaziau savo esama ruda naturalia spalva ir kai ataugineja nesimato linijos,tik si karta per tamsiai uzdaziau,nes dazus kitokiu emiau,bet apsiplaus ir vel nebus jokiu liniju,kai ataugs  o kokia tavo naturali yra plauku spalva? ir kokia dabar? Sviesi esi kaip suprantu,bet kokia nori naturalia savo isgauti? kokia tai spalvyte? 

mano naturali tai tokia pilka, lietuviska mirksiukas.gif
dabar sruogelem dazausi, bet kas is to.. visgi balinimas doh.gif
zai zai 25
QUOTE(Egliukasz @ 2008 06 05, 17:24)
Cia ne nuo skonio, o nuo plauko strukturos priklauso mirksiukas.gif  Ir taip pat, kas anksciau buvo daryta su plaukais. Naturali spalva turi zalumo dazniausiai tamsinant, pvz. 7 ypac. Todel ir reikia imti atspalvy, kad tokia neliktum. O atspalvis buna tikrai ne vien ryzas, violetinis, ar raudonas mirksiukas.gif
*

na sita as puikiai zinau,bet rasiau konkreciai apie savo atveji,man nepatiko joks atspalvis kai daziau,o dejau naturalia spalva ir tokia grazi sokoladine be jokio atspalvio gavosi wub.gif
enora
QUOTE(zai zai 25 @ 2008 06 05, 22:11)
na sita as puikiai zinau,bet rasiau konkreciai apie savo atveji,man nepatiko joks atspalvis kai daziau,o dejau naturalia spalva ir tokia grazi sokoladine be jokio atspalvio gavosi  wub.gif
*

o kokiais dazais dazei,jei ne palaptis ax.gif , man grazu Jennyfer Aniston plauku spalvos, viena is foto,mazdaug tokia ax.gif

user posted image
user posted imageuser posted image

Kadangi mano tamsiai pilki,tai dabar noreciau pasikeist is sviesiu i tokia spalva,tik dabar beliko susirast gera kirpeja,kad taip nudazytu 4u.gif
Arba paciai bandyt atitaikyt dazus doh.gif
Egliukasz
QUOTE(xxxmamytexxx @ 2008 06 09, 12:27)
o kokiais dazais dazei,jei ne palaptis ax.gif , man grazu Jennyfer Aniston plauku spalvos, viena is foto,mazdaug tokia ax.gif

user posted image
user posted imageuser posted image

Kadangi mano tamsiai pilki,tai dabar noreciau pasikeist is sviesiu i tokia spalva,tik dabar beliko susirast gera kirpeja,kad taip nudazytu  4u.gif
Arba paciai bandyt atitaikyt dazus  doh.gif
*

O tavo naturalus dabar plaukai ar ne? g.gif Nes jeigu ne, tai patarciau pas kirpeja blukinti sruogelem - nes cia irgi nublukinta ir yvestas medaus atspalvio pigmentas, matosi, kad dazomas tik virsutinis plauku sluoksnis, o apatinis daugmaz naturalus turetu buti pagal saknu atspalvy. O siaip su dazais dazant labai sunkiai isgausi toky atspalvy, reiktu maisyt kelis tonus, atspalvius, bet ir tai galutinis rezultatas dar labai priklauso ir nuo tavo pacios plauku - kaip savinasi daza, ar buvo kazkada dazyta juodai/raudonai/ryzai ir pan.
enora
QUOTE(Egliukasz @ 2008 06 09, 13:38)
O tavo naturalus dabar plaukai ar ne? g.gif  Nes jeigu ne, tai patarciau pas kirpeja blukinti sruogelem - nes cia irgi nublukinta ir yvestas medaus atspalvio pigmentas, matosi, kad dazomas tik virsutinis plauku sluoksnis, o apatinis daugmaz naturalus turetu buti pagal saknu atspalvy. O siaip su dazais dazant labai sunkiai isgausi toky atspalvy, reiktu maisyt kelis tonus, atspalvius, bet ir tai galutinis rezultatas dar labai priklauso ir nuo tavo pacios plauku - kaip savinasi daza, ar buvo kazkada dazyta juodai/raudonai/ryzai  ir pan.
*

Siuo metu mano plaukai yra sviesiai dazyti,jau siektiek atauge,o naturalus yra tamsiai pilki,visada daziau tik sviesiai,pradzioj sruogelem,po to sluoksniais(ne visa galva),kadangi pradejo labai luzinet,nusprendziau,atsiaugint savus. Nesinori vaiksciot ataugusiai,nekaip atrodo doh.gif ,noreciau nusidazyt tokia spalva,kad nelabai skirtusi nuo naturaliu ir galeciau atsiaugint ir kartu padoriai atrodyt biggrin.gif .Man patiko J.A. plauku spalva,noreciau,ben kazka panasaus.Aisku suprantu,kad priklauso ir nuo mano pacios plauko strukturos ir nebutinai turetu but panasu i J.A.,bet gal eitu azkaip pakeist.Nesu zinove sitoj srity ax.gif ,bet turetu but lengviau su tamsesniu tonu nuimt tuos sviesius plaukus unsure.gif ar ne?
marlen
Na ir aš čia su savo užgaidom 4u.gif Esu dažyta tamsiai ruda,bet jau nusibodo,noriu kažkokios karamelės ar tamsios blondinės ax.gif Įmanoma? 4u.gif
royal
QUOTE(marlen @ 2008 06 10, 13:39)
Na ir aš čia su savo užgaidom 4u.gif Esu dažyta tamsiai ruda,bet jau nusibodo,noriu kažkokios karamelės ar tamsios blondinės ax.gif Įmanoma? 4u.gif
*

mano situacija ta pati blush2.gif
bet as jau nusiemiau juoduma is plauku, dabar tokia ruda esu su raudoniu blush2.gif
bet beproto noriu karamelines plauku spalvos wub.gif (eva mendes spalva)
mastau ar keliauti pas kirpeja, ar palaukti g.gif
o taip norisi greiciau pasikeisti mirksiukas.gif
marlen, ieskokim iseiciu kartu drinks_cheers.gif
Egliukasz
QUOTE(enora @ 2008 06 09, 14:47)
Siuo metu mano plaukai yra sviesiai dazyti,jau siektiek atauge,o naturalus yra tamsiai pilki,visada daziau tik sviesiai,pradzioj sruogelem,po to sluoksniais(ne visa galva),kadangi pradejo labai luzinet,nusprendziau,atsiaugint savus. Nesinori vaiksciot ataugusiai,nekaip atrodo doh.gif ,noreciau nusidazyt tokia spalva,kad nelabai skirtusi nuo naturaliu ir galeciau atsiaugint ir kartu padoriai atrodyt  biggrin.gif .Man patiko J.A. plauku spalva,noreciau,ben kazka panasaus.Aisku suprantu,kad priklauso ir nuo mano pacios plauko strukturos ir nebutinai turetu but panasu i J.A.,bet gal eitu azkaip pakeist.Nesu zinove sitoj srity ax.gif ,bet turetu but lengviau su tamsesniu tonu nuimt tuos sviesius plaukus unsure.gif  ar ne?
*

na siaip ymanoma, bet pasakysiu atvirai -nezinau, ar surasi kirpeja, kuri toookia spalvyte isgautu, nes paletese tokios nera, reiktu maisyti dazus. Labai gera kirpeja kazka panasaus gal ir padarytu, bet tokia pacia spalvyte vargu ar isgautu blush2.gif
Bittersweet
as labai noriu va tokios spalvos
user posted image

dabar blondiniski, tai bijau kad bjauriai pasiplaus man jie g.gif uzkniso sviesus visgi vargas ..siaudai o ne plaukai
kutia
QUOTE(marlen @ 2008 06 10, 13:39)
*

as pries pat vestuves nuvariau sutvarkyt plaukus i salona, dar pasirinkau ne pati pigiausia.. buvau ruda, bet rodos dazyta sruogelem, bet didelem. esme tokia, sakau kirpejai "noriu spalvos pora tonu sviesesne uz mano naturalia plauku spalva". nudazo, isplauna, ziuriu i veidrodi. ir matau BLONDINE! doh.gif iskart nusiminiau ir apsizliumbiau, bet po poros menesiu pripratau ir jau kaip dviejus metus esu blondine. kaip tik rytoj einu pas kirpeja, tai noriu atspalvio i savo naturalus plaukus. ziuresim ka ji man pasakys ax.gif
Papildyta:
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 07 16, 19:09)
user posted image

dabar blondiniski, tai bijau kad bjauriai pasiplaus man jie g.gif uzkniso sviesus visgi vargas ..siaudai o ne plaukai
*

drinks_cheers.gif ir pas mane, plaukuciai tokie negyvi atrodo, siaubas kazkoks..
Egliukasz
user posted image

*

Bet tau taip tinka sviesus cool.gif Bet vargas tai tikrai. Pati dazaus, tai blukinu saknis, po to su augaliniais tepu per visa plauka kad spalva pagyvetu,nu karuoc doh.gif Bet tamset nenoriu, nepriprantu niekaip schmoll.gif
o vat pasitamsinus esu kazkada kaip toj fotkej su alfaparf augaliniais daziukais, nr. 7.38 tai normal atrode mirksiukas.gif prasiplaut prasiplauna, bet ner kad baisiai butu schmoll.gif
zai zai 25
user posted image

*

as save n metu dazau baltai,naturaliai esu tamsi,bet mano plaukai siaudu neprimena,gal tiesiog reikia atrasti sau labai tinkancia kauke 4u.gif
Bittersweet
QUOTE(zai zai 25 @ 2008 07 19, 01:18)
as save n metu dazau baltai,naturaliai esu tamsi,bet mano plaukai siaudu neprimena,gal tiesiog reikia atrasti sau labai tinkancia kauke  4u.gif
*

kaukem as apsistacius. ir bandziau nuo brangiausiu iki pigiausiu
man nusiuro po poros drastisku atidazymu is tamsiai rudu i blondiniskus. eksperimentines nuotaikos tsakant buvo uzpludusios. siaip visa gyvenima buvau sviesiais. bet va susimasciau problemu biggrin.gif jie jau pazeisti, o dar nuolatinis sviesinimas visai nepadeda.
linuxox
As irgi pagaliau apsisprendziau kad noriu buti naturali,bet kad ir atsiauginciau savo plaukus man reikes vis tiek juos dazyti,nes turiu zilu plauku.As tikrai nesiruosiu vaikscioti su ataugusiomis saknimis,tai pradesiu dazyti savo naturalia spalva-tamsia blondine
Egliukasz
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 07 19, 07:31)
kaukem as apsistacius. ir bandziau nuo brangiausiu iki pigiausiu
man nusiuro po poros drastisku atidazymu is tamsiai rudu i blondiniskus. eksperimentines nuotaikos tsakant buvo uzpludusios. siaip visa  gyvenima buvau sviesiais. bet va susimasciau problemu biggrin.gif jie jau pazeisti, o dar nuolatinis sviesinimas visai nepadeda.
*

O tai kas kiek laiko dazai visa plauka? g.gif
Bittersweet
QUOTE(Egliukasz @ 2008 07 19, 11:06)
O tai kas kiek laiko dazai visa plauka? g.gif
*

ne tai koks jau skirtumas kas kiek dazau, jie jau pazeisti to atsisviesinimo is tamsiu. daznau normaliai-nedaznai, kas koki pusantro men. saknis, visus plaukus kas trecia karta mazdaug
Egliukasz
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 07 19, 10:13)
ne tai koks jau skirtumas kas kiek dazau, jie jau pazeisti to atsisviesinimo is tamsiu. daznau normaliai-nedaznai, kas koki pusantro men. saknis, visus plaukus kas trecia karta mazdaug
*

Mm jo.. Na netgi nutamsinus jau tas pazeistas plaukas neatsistatys, taip ar taip jy nukirpti reiks ax.gif Bet pries tamsindama gerai pagalvok, ar po poros men vel neuzsimanysi drastisku pokyciu biggrin.gif
Girl_not4_you
nusprendziau ir as savo sviesiu plauku atsisakyt doh.gif atsibodo ir man vargt su tais dazymais. niekada nebuvau daziusi savo plauku jokiais tamsiais dazais, nors pacios naturali spalva ir yra tamsiai ruda smile.gif tai va su didziausia baime laukiu kitos savaites, kada keliausiu pas savo kirpeja - prisiskaiciau cia pas jus, kad galiu zilos spalvos pasidaryt, tai dabar isvis apsigalvosiu kazka keist lotuliukas.gif
Egliukasz
QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 07 19, 16:10)
nusprendziau ir as savo sviesiu plauku atsisakyt  doh.gif atsibodo ir man vargt su tais dazymais. niekada nebuvau daziusi savo plauku jokiais tamsiais dazais, nors pacios naturali spalva ir yra tamsiai ruda smile.gif tai va su didziausia baime laukiu kitos savaites, kada keliausiu pas savo kirpeja - prisiskaiciau cia pas jus, kad galiu zilos spalvos pasidaryt, tai dabar isvis apsigalvosiu kazka keist lotuliukas.gif
*

Paguosiu - zila nebusi, zalia - gal lotuliukas.gif blush2.gif Tiesiog tamsinti geriausiai pas kirpeja, nes paprastais dazais tooookiu reakciju namie yvyksta, kad ojoojoj doh.gif Pernai buvau jau tapus Miss Pelke pries svarbu pasimatyma ax.gif
Girl_not4_you
QUOTE(Egliukasz @ 2008 07 19, 16:59)
Paguosiu - zila nebusi, zalia - gal lotuliukas.gif  blush2.gif  Tiesiog tamsinti geriausiai pas kirpeja, nes paprastais dazais tooookiu reakciju namie yvyksta, kad ojoojoj doh.gif Pernai buvau jau tapus Miss Pelke pries svarbu pasimatyma ax.gif
*

nu tikrai, kad paguodei doh.gif lotuliukas.gif tai as ir eisiu pas kirpeja dazyt, namie pati taip nerizikuociau tikrai. o mano plaukai, kiek pamenu tai i zaluma linke - kazkada sviesinimo pradzioj man kazkokie zalsvai geltoni buvo gavesi doh.gif smile.gif antro tokio siaubo neistverciau ir darbe pasirodyt kaip pelkiu grazuole nenoriu blink.gif smile.gif
Egliukasz
QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 07 19, 17:49)
nu tikrai, kad paguodei doh.gif  lotuliukas.gif tai as ir eisiu pas kirpeja dazyt, namie pati taip nerizikuociau tikrai. o mano plaukai, kiek pamenu tai i zaluma linke - kazkada sviesinimo pradzioj man kazkokie zalsvai geltoni buvo gavesi doh.gif  smile.gif antro tokio siaubo neistverciau ir darbe pasirodyt kaip pelkiu grazuole nenoriu blink.gif  smile.gif
*

Na tai iskart kirpejai pakartok kokius kelis kartus, kad tavo plaukai linke pagauti zaluma dazant g.gif Ir ji tada turetu rinkti atspalvy y kastona, y rusvuma, bet tik ne gryna spalvyte be atspalvio jokio, nes kiek pastebejau, tokios dazniausiai turi zalumo. Taip pat pagal plauku pavyzdzius paleteje, ypac dirbtinej sviesoj, matosi, kurie turi to zalumo, manau viskas tikrai bus gerai 4u.gif
Tučka
O gal zinot, kaip panaikinti plauku gelsvuma. Daziau sviesiai ir gavosi sviesiai gelsvi, o as i pilkuma sviesiu norejau verysad.gif
Egliukasz
QUOTE(Tučka @ 2008 07 19, 19:27)
O gal zinot, kaip panaikinti plauku gelsvuma. Daziau sviesiai ir gavosi sviesiai gelsvi, o as i pilkuma sviesiu norejau  verysad.gif
*

Na yra pilkinamieji sampunai mirksiukas.gif Porakart perplaunat, ir nuima ta geltonuma rolleyes.gif Arba issirinkus augalinius dazus deti atspalvy g.gif
Tučka
QUOTE(Egliukasz @ 2008 07 19, 21:19)
Na yra pilkinamieji sampunai mirksiukas.gif  Porakart perplaunat, ir nuima ta geltonuma rolleyes.gif  Arba issirinkus augalinius dazus deti atspalvy g.gif
*

O kokie butent tie sampunai? Kur ju ieskot? blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.