Įkraunama...
Įkraunama...

Mama,o kas tie gėjai?

Mano pirmokeliui iskilo toks klausimas:mama,o kas yra gejai? Kaip paaiskinti septynmeciui?
Atsakyti
Man paciai akys ant kaktos isoko,kai jis to paklause,bet vaikas gi nekurcias,girdi tai televizijoj, tai gatvej. Na bandziau kazka vepent,kad tai vyrai kuriems patinka vyrai. Ir nusukau kalba kita linkme.Manau pradziai uzteks.
Atsakyti
QUOTE(feneke @ 2008 05 09, 15:39)
Mano pirmokeliui iskilo toks klausimas:mama,o kas yra gejai? Kaip paaiskinti septynmeciui?


Kaip tik pries savaite savo astuonmetei aiskinau sita tema mirksiukas.gif

Karsta diena, einame is mokyklos. Lauke prie baru pristoje zmoniu: alu geria, ruko. Einame pro viena bara, musu rajone zinoma, kaip 'geju' baras. Dukra ir paklause, ar cia toks baras kur lankosi tik vyrai doh.gif

Taigi - as jai paaiskinau taip kaip yra: kad ten renkasi vyrai, kurie myli vyrus; arba moterys kurios myli moteris. Pasakiau kad daugelis ju gyvena kaip seima (dukra papilde, kad vaiku tikriausiai neturi), turi savo namus, diena eina i darba, savaitgaliais vaziuoja pas tevus pietu, atostogauja prie juros, t.t.. Pasakiau, kad jie ten renkasi, kad butu lengviau susipazinti su panasiais zmonemis. Kaip koks klubas g.gif Priduriau, kad i bara gali eiti bet kas, ne tik gejai (nes pries 10 metu, begalinio girtumo akimirka ejome ten su vyru sulciu pirkti biggrin.gif )

Pakalbejom ir ta tema tapo nebeidomi, nors pro ta bara einame beveik kas diena


mirksiukas.gif



Manau, kad svarbiausia neaiskinti detaliu (daugiau negu klausia) ir nesikraipyti faktu. didis.gif


Atsakyti
Atsimenu kad mano būdama pirmokėlė man išaiškino kas tie gėjai - vyras myli vyrą unsure.gif na nieko nepadarysi, dabar tokie laikai, kad vaikai turi žinoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cori: 09 gegužės 2008 - 19:36
kas tie gejai tai dar paaiskinciau bet kas tie iklotai kaip isaiskint doh.gif isivaizduokit kiek visko tada pasakot reikia doh.gif pagelbekit , galva jau sprogsta
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2008 05 10, 09:53)
kas tie gejai tai dar paaiskinciau bet kas tie iklotai kaip isaiskint  doh.gif  isivaizduokit kiek visko tada pasakot reikia  doh.gif  pagelbekit , galva jau sprogsta

Tada maniskes viska zino lotuliukas.gif , nes apie menesines issiaiskinom pries kokius metus. Labiausiai stebejosi, kad vaikucio galima susilaukti dazniau nei jis gimsta. O ir aiskinau, kad kai gimdos vidine dalis pasensta (zino, kad visa oda keiciasi ir kad lasteles labai greitai sensta ir auga naujos), ji turi pasisalinti. Kadangi viduj nenusiplausi su kempine (nu neimanoma pasiekti) tai ji atplysta sunkiau ir pasidaro mazos zaizdeles, kurios kraujuoja. Ir kai visas nesvarumas atplysta gimda pasiruosia auginti vaikiuka, pakloja naujus patalelius biggrin.gif . O visi nesvarumai isbega ir kad jie neisteptu drabuziu naudojami iklotai arba tamponai. Tik va kodel, visu zmoniu kraujas raudonas, o per reklama rodo melyna niekaip neaisku lotuliukas.gif .
O dabar geriausias "bajeris" buvo kai grizta ir sako: as tai ne liesbete, bet myliu Ausrine. Tai bandem aiskintis, kad visokiu rusiu meiliu buna. Tada maze nusijuokia ir atsako, kad ji zino, bet Ausrinei mama neleidzia tokiu zodziu naudoti, tai norejo mane isbandyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2008 05 10, 11:17)
Tada maniskes viska zino  lotuliukas.gif , nes apie menesines issiaiskinom pries kokius metus. Labiausiai stebejosi, kad vaikucio galima susilaukti dazniau nei jis gimsta. O ir aiskinau, kad kai gimdos vidine dalis pasensta (zino, kad visa oda keiciasi ir kad lasteles labai greitai sensta ir auga naujos), ji turi pasisalinti. Kadangi viduj nenusiplausi su kempine (nu neimanoma pasiekti) tai ji atplysta sunkiau ir pasidaro mazos zaizdeles, kurios kraujuoja. Ir kai visas nesvarumas atplysta gimda pasiruosia auginti vaikiuka, pakloja naujus patalelius  biggrin.gif . O visi nesvarumai isbega ir kad jie neisteptu drabuziu naudojami iklotai arba tamponai. Tik va kodel, visu zmoniu kraujas raudonas, o per reklama rodo melyna niekaip neaisku  lotuliukas.gif .
O dabar geriausias "bajeris" buvo kai grizta ir sako: as tai ne liesbete, bet myliu Ausrine. Tai bandem aiskintis, kad visokiu rusiu meiliu buna. Tada maze nusijuokia ir atsako, kad ji zino, bet Ausrinei mama neleidzia tokiu zodziu naudoti, tai norejo mane isbandyti  doh.gif

Tau gerai pas Tave dukros, o maniskis tai bernas 7m , isivaizduok pradesiu jam pasakot apie gimdos vidines sieneles doh.gif taigi klausimai tris savaites nesibaigs be pertrauku, o paskui dar kai klasiokes apsvies doh.gif
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2008 05 10, 11:17)
Tada maniskes viska zino  lotuliukas.gif , nes apie menesines issiaiskinom pries kokius metus. Labiausiai stebejosi, kad vaikucio galima susilaukti dazniau nei jis gimsta. O ir aiskinau, kad kai gimdos vidine dalis pasensta (zino, kad visa oda keiciasi ir kad lasteles labai greitai sensta ir auga naujos), ji turi pasisalinti. Kadangi viduj nenusiplausi su kempine (nu neimanoma pasiekti) tai ji atplysta sunkiau ir pasidaro mazos zaizdeles, kurios kraujuoja. Ir kai visas nesvarumas atplysta gimda pasiruosia auginti vaikiuka, pakloja naujus patalelius  biggrin.gif . O visi nesvarumai isbega ir kad jie neisteptu drabuziu naudojami iklotai arba tamponai. Tik va kodel, visu zmoniu kraujas raudonas, o per reklama rodo melyna niekaip neaisku  lotuliukas.gif .
O dabar geriausias "bajeris" buvo kai grizta ir sako: as tai ne liesbete, bet myliu Ausrine. Tai bandem aiskintis, kad visokiu rusiu meiliu buna. Tada maze nusijuokia ir atsako, kad ji zino, bet Ausrinei mama neleidzia tokiu zodziu naudoti, tai norejo mane isbandyti  doh.gif



thumbup.gif

Labai graziai paaiskinai.
Papildyta:
QUOTE(tiekto @ 2008 05 10, 11:24)
Tau gerai pas Tave dukros, o maniskis tai bernas 7m , isivaizduok pradesiu jam pasakot apie gimdos vidines sieneles  doh.gif  taigi klausimai tris savaites nesibaigs be pertrauku, o paskui dar kai klasiokes apsvies  doh.gif


Jei teisingai paaiskinsi, nieko blogo kad klasiokus apsvies. Zinoma, gal tom klasiokems mama neleidzia naudoti tokiu zodziu kaip 'gimda' ar 'menesines'. mirksiukas.gif
Idomu, ar zodis 'gimda' yra blogesnis uz zodi 'lesbiete'? g.gif
Atsakyti
aš savo dvyniam pasakiau taip:

normalu kai vyras myli moterį, bet būna kartais taip, kad vyrai myli vyrus, o moterys moteris.
ir viskas, pasakiau kaip tokie žmonės vadinami, kad jų nelabai mėgsta, nes jie kitokie, kad jie slepiasi dažniausiai, va ir viskas...

daugiau klausimų nekilo kolkas.
Atsakyti
QUOTE(Cori @ 2008 05 09, 20:36)
Atsimenu kad mano būdama pirmokėlė man išaiškino kas tie gėjai - vyras myli vyrą  unsure.gif na nieko nepadarysi, dabar tokie laikai, kad vaikai turi žinoti ax.gif

Tai va butent,mano tai ketvirtokas gryzo is mokyklos ir man taip pat paaiskino blush2.gif
Atsakyti
Kaip sako mano vyras:dauzyt juos reikia, kad maziau butu viesose vietose, tada ir aiskint nebus ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vavute @ 2010 03 10, 21:32)
Kaip sako mano vyras:dauzyt juos reikia, kad maziau butu viesose vietose, tada ir aiskint nebus ka biggrin.gif

tai dauzykim ir vegetarus, kitu religiju atstovus, tuos kurie su/be akiniu ir t.t.
Atsakyti