Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėn. kūdikis - ar jau primaitinti?

QUOTE(Agotė @ 2009 03 03, 13:17)
maniškė antrą mėn priaugo 1,6....bet tik ant mp smile.gif .....nemanau, kad tai blogai 4u.gif


Aš jau rašiau,kad apie MP net nekalbu 4u.gif
Atsakyti
as savo kudikeliui jau daviau paragauti virtos bulvytes su morkyte , sutryniau bleideriu ir praskiedziau pienuku , mazoji valge net cepsedama , bigsmile.gif laukiau kokios neigiamos reakcijos ( berimu , atpilimu , viduriavimo ), nieko neivyko , tad mes dabar kiekviena diena vis isgeriam po50ml sio skanumyno rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 03 03, 23:34)
as savo kudikeliui jau daviau paragauti virtos bulvytes su morkyte , sutryniau bleideriu ir praskiedziau pienuku , mazoji valge net cepsedama ,  bigsmile.gif laukiau kokios neigiamos reakcijos ( berimu , atpilimu , viduriavimo ), nieko neivyko , tad mes dabar kiekviena diena vis isgeriam po50ml sio skanumyno  rolleyes.gif


Sekmes eksperimentuose su savo vaikuciu rolleyes.gif
Nezinau, ka su manim reiktu padaryti, kad sveika ir gerai priauganti vaikiuka 3 men. sugalvociau primaitinti doh.gif As niekad nedrysciau sitaip eksperimentuoti taip anksti: atpils-neatpils, isbers-neisbers, suviduriuos-nesuvidiriuos... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 03 kovo 2009 - 22:47
QUOTE(ritukasx @ 2009 03 04, 00:44)
Sekmes eksperimentuose su savo vaikuciu  rolleyes.gif
Nezinau, ka su manim reiktu padaryti, kad sveika ir gerai priauganti vaikiuka 3 men. sugalvociau primaitinti  doh.gif As niekad nedrysciau sitaip eksperimentuoti taip anksti: atpils-neatpils, isbers-neisbers, suviduriuos-nesuvidiriuos... doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 03 04, 00:48)

cia mano reikalas , as geriau zinau kas mano vaikui geriau tongue.gif jau jusu pamokslus girdejau del klijuku bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 03 04, 00:16)
cia mano reikalas , as geriau zinau kas mano vaikui geriau tongue.gif jau jusu pamokslus girdejau del klijuku bigsmile.gif  cool.gif


Man gaila jusu vaikiuko, tikiuosi del tokiu ankstyvu eksperimentu neteks veliau gailetis. Niekaip nesuprantu, kur taip skubama doh.gif Tas ankstyvas primaitinimas be jokio pagrindo - tik papildomas stresas sau ir ne i nauda vaikiukui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 03 kovo 2009 - 23:19
QUOTE(ritukasx @ 2009 03 04, 01:18)
Man gaila jusu vaikiuko, tikiuosi del tokiu ankstyvu eksperimentu neteks veliau gailetis. Niekaip nesuprantu, kur taip skubama  doh.gif Tas ankstyvas primaitinimas be jokio pagrindo - tik papildomas stresas sau ir ne i nauda vaikiukui.

gailekites savo , o mano palikit ramybej , as supermamose netam kad gailescius priimineciau , kiekviena augina vaika kaip mano vaikui geriau esama bigsmile.gif as nekokia jaunikle mama kad nezinociau ka darau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 03 04, 01:23)
gailekites savo , o mano palikit ramybej , as supermamose netam kad gailescius priimineciau , kiekviena augina vaika kaip mano vaikui geriau esama bigsmile.gif as nekokia jaunikle mama kad nezinociau ka darau rolleyes.gif


Man atrodo, kad kaip tik jus elgiates kaip mama jaunikle, jeigu galvojat kad be jokiu priezasciu primaitinant nuo 3 men. jusu vaikui bus labai sveika ir gerai ax.gif
Jeigu kudikis 3 men. valgo pasicepsedamas, tai dar nereiskia, kad jam patinka, nes tokio amziaus kudikis prarija viska, kas jam kisama, nes jo burna nera dar pakankamai susiformavusi priimti kietesni maista, neveikia maisto atstumimo funkcija...o apie nepasirengusia virskinimo sistema ir kitus dalykus isvis patylesiu, nes jums tai matau nelabai idomu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazass: 03 kovo 2009 - 23:41

mano kudikiui beleko nepaduosi nes spjauna jei nepatinka , o apie kieta maista isvis nieko nerasiau , atidziau paskaitykit mano pasakojima cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidilute-g: 03 kovo 2009 - 23:49
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 03 04, 01:48)
mano kudikiui beleko nepaduosi nes spjauna jei nepatinka , o apie kieta maista isvis nieko nerasiau , atidziau paskaitykit mano pasakojima  cool.gif


Jeigu nors kazkiek dometumetes apie kudikiu vystimasi, mityba, tai zinotumete, kad kietesniu maistu vadinama viskas, isskyrus MP arba misinuka.

Beje, butu labai idomu suzinoti, jusu manymu, nors viena priezasti apie primaitinimo nuo 3 men. nauda kudikiui? g.gif Jeigu jau sakot, kad jus geriau zinot, ko 3 men. vaikiukui reikia. Pagal ka nusprendet, kad vaikiukui reikia dar kazko daugiau nei MP ar misinuko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazass: 04 kovo 2009 - 10:02
QUOTE(mazass @ 2009 03 04, 12:00)
Jeigu nors kazkiek dometumetes apie kudikiu vystimasi, mityba, tai zinotumete, kad kietesniu maistu vadinama viskas, isskyrus MP arba misinuka.

Beje, butu labai idomu suzinoti, jusu manymu, nors viena priezasti apie primaitinimo nuo 3 men. nauda kudikiui?  g.gif Jeigu jau sakot, kad jus geriau zinot, ko 3 men. vaikiukui reikia. Pagal ka nusprendet, kad vaikiukui reikia dar kazko daugiau nei MP ar misinuko?

dar karta pasikartosiu kiekvienas vaikas yra skirtingas , ir tai kas jusu vaikui atrodo nereikalinga , mano vaikui yra butina , tad daugiau nieko neaikinsiu , jus zinote kas jusu vaikui reikalinga , as infuormuota kas mano vaikui reikalinga , tad apsieisim be jusu pamokslu ax.gif toks isitikinimas kad tik jus visos cia domites apie vaiku mitybas , jei kas netaip ko uzduoda neto kaip jus ,tai jos jau bukaprotes vadinas nes jus manot kad jos nesidomi kas ju mazyliam galima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidilute-g: 04 kovo 2009 - 10:12
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 03 04, 12:06)
dar karta pasikartosiu kiekvienas vaikas yra skirtingas , ir tai kas jusu vaikui atrodo nereikalinga , mano vaikui yra butina , tad daugiau nieko neaikinsiu , jus zinote kas jusu vaikui reikalinga , as infuormuota kas mano vaikui reikalinga , tad apsieisim be jusu pamokslu  ax.gif


Nesupykite, bet kitoje temoje netycia uzmaciau, kad jusu vaikiukas sveria 6,6 kg, tai yra labai normalu. Tad del kokiu priezasciu jus primaitinat, juk auga puikiai? Labai keista, nes turbut nera jokiu priezasciu tokiam elgesiui, jeigu nieko nenorit sakyti.
Tada tikrai linkiu sekmes, kad sie jusu ankstyvo primaitinimo bandymai ateityje nepakenktu jusu maziukei unsure.gif
Atsakyti