Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėn. kūdikis - ar jau primaitinti?

Aš be žodžių cry.gif schmoll.gif verysad.gif g.gif Nuo 3 mėn. vaikus primaitint, ir dar braškėmis doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Mamos, paskaitykite nuo kada vaikai išvis yra primaitinami verysad.gif -juk nuo 6 mėn doh.gif , ir , aišku, ne braškėm sad.gif

Gaila, kad yra dar šiais laikais gydytojų, kurių paskutiniai mokslo pasiekimai nepasiekia schmoll.gif ir mamoms rekomenduoja nuo 3 mėn. vaikus primaitint blink.gif MAMOS, būkit budrios supermama.gif
Atsakyti
Braškės tai jau tikrai per anksti. O apie bananą girdėjau, kad jis yra sunkiai virškinamas vaisius ir ilgai stovi skranduke, čia naujausios žinios. Juk jis iš tiesų yra sotus. Pritariu, kad nereikia niekur skubėti, viskam savas laikas. pirmąjį vaikelį tikrai maitinau kitaip, jau nuo dviejų mėn.duodavau sulčių, kurių man tikrai nevirškindavo, bet niekas tada negalėjo paaiškinti, nors tai buvo tik prieš tris metus, o labai stipriai viskas pasikeitė. Bet dabar maitinu pagal naujus metodus ir nesiskundžiu.
Atsakyti
QUOTE(Saire* @ 2005 07 08, 12:42)
Aš be žodžių  cry.gif  schmoll.gif  verysad.gif  g.gif Nuo 3 mėn. vaikus primaitint, ir dar braškėmis  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Mamos, paskaitykite nuo kada vaikai išvis yra primaitinami  verysad.gif -juk nuo 6 mėn doh.gif , ir , aišku, ne braškėm  sad.gif

Gaila, kad yra dar šiais laikais gydytojų, kurių paskutiniai mokslo pasiekimai nepasiekia schmoll.gif ir mamoms rekomenduoja nuo 3 mėn. vaikus primaitint  blink.gif MAMOS, būkit budrios  supermama.gif


Aš gi nesakau kad reikia braškes kibirais duoti 3 kartus per diena, aš turius galvoje viena uogą, ir aplamai tik klausiu gal kas bandėt, o ne sakau kad reikia duoti.
Daviau aš tų braškių ir nieko nenutiko, nei išbėrė nei kitaip kaip pakenkė tongue.gif

Dėl primaitinimo tai čia jau mama pati sprendžia, o gydytoja turi tik patariamąjį balsą, juk mama intuityviai jaučia ko jos vaikui reikia ir kada smile.gif
Žinoma jei vaikutis pirmas tai mama tikriausiai aklai vadovausis gydytojos patarimais ir dėl visko bijos, tačiau tos mamos kurios vaikus augimo 1993 ir anksčiau mane puikiai supras, nes tuo laikotarpiu 3 mėn. vaikas jau laisvai kirto darvožių košę su kopūstais tongue.gif
Atsakyti
Jeigu svoris auga normaliai- primaitinti tikrai nereikia. Juk dabar rekomenduojama kūdikius primaitinti nuo 6 mėn., nesvarbu, ar valgo mamos pienuką ar mišinuką. Jeigu kūdikis alergiškas- tik nuo 6 mėn., nes vaikelio fermentinė sistema labiau subrendusi ir žymiai mažesnė alergijų tikimybė. Aš primaitinau nuo 4 mėn., iš dalies gailiuosiu, nes su tokiu mažu vaikeliu negalima eksperimentuoti, tinka ar netinka tas produktas. Kuo vėliau įvedinėsi papildomą maistą- tuo geriau, bet nuo 6 mėn.- jau būtina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Redane @ 2005 07 10, 20:48)

Dėl primaitinimo tai čia jau mama pati sprendžia, o gydytoja turi tik patariamąjį balsą, juk mama intuityviai jaučia ko jos vaikui reikia ir kada smile.gif
Žinoma jei vaikutis pirmas tai mama tikriausiai aklai vadovausis gydytojos patarimais ir dėl visko bijos, tačiau tos mamos kurios vaikus augimo 1993 ir anksčiau mane puikiai supras, nes tuo laikotarpiu 3 mėn. vaikas jau laisvai kirto darvožių košę su kopūstais tongue.gif


nesutinku ax.gif mano vaikutis pirmas, be to, daug kam atrodau jauna 4u.gif bet absoliuciai nesivadovavau pediatres patarimais, nes maciau kad ji nusisneka, ir patarineja man daryti taip, kaip buvo daroma pries 10 metu g.gif
Atsakyti
Radau išsamų straipsnį apie papildomą kūdikio maitinimą. Pasiskaitykite.
http://www.ligos.lt/...rID1=1&TurID2=3

Atsakyti
QUOTE(neraska @ 2005 07 10, 22:37)
Jeigu svoris auga normaliai- primaitinti tikrai nereikia. Juk dabar rekomenduojama kūdikius primaitinti nuo 6 mėn., nesvarbu, ar valgo mamos pienuką ar mišinuką. Jeigu kūdikis alergiškas- tik nuo 6 mėn., nes vaikelio fermentinė sistema labiau subrendusi ir žymiai mažesnė alergijų tikimybė. Aš primaitinau nuo 4 mėn., iš dalies gailiuosiu, nes su tokiu mažu vaikeliu negalima eksperimentuoti, tinka ar netinka tas produktas. Kuo vėliau įvedinėsi papildomą maistą- tuo geriau, bet nuo 6 mėn.- jau būtina. 4u.gif


Na neraska ca tu neteisi. schmoll.gif Jei vaikas maitinamas misinuku, tai nuo 4 men. ji butina primatinti....O jei maitinamas MP, tai tada sutinku, kad galima ir 6 men. palaukti...
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2005 07 11, 16:56)
Na neraska ca tu neteisi. schmoll.gif  Jei vaikas maitinamas misinuku, tai nuo 4 men. ji butina primatinti....O jei maitinamas MP, tai tada sutinku, kad galima ir 6 men. palaukti...

Priamaitint reikia pradeti tarpe tarp 4 ir 6 men.Jei normaliai priauga svorio,tai net ir misiniais maitinama vaika nebutinai reikia grieztai primaitint butent nuo 4 men. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorenza @ 2005 07 11, 15:56)
Na neraska ca tu neteisi. schmoll.gif  Jei vaikas maitinamas misinuku, tai nuo 4 men. ji butina primatinti....O jei maitinamas MP, tai tada sutinku, kad galima ir 6 men. palaukti...


paantrinsiu Neraskai mirksiukas.gif misinuku nuo 4men primaitinti liepdavo pries kokius 4m ax.gif , dabar gi, PSO istyre, kad ir dirbtinai maitinamam kudikiui iki 6men pilnai uztenka adaptuoto pieno misinio 4u.gif
Atsakyti
Aš maitinau mišinuku. Kažkur skaičiau, jei maitini mišinuku- tai primaitinti reikia nuo 4 mėn., jei MP- nuo 6 mėn. Taip ir dariau. Bet dabar radau dar naujesnės info apie primaitininimą, kuriame rašo, kad nesvarbu, ar maitini mišinuku, ar MP- primaitinti nuo 6 mėn., aišku reikia atsižvelgti, kaip auga mažylio svoris. Jei blogai- tai anksčiau primaitinti. Mano mažiaus svoris augo per daug gerai, tai tikrai dar galėjau lukterėti su primaitinimu. 4u.gif Ieškokite naujos info, nes viskas labai greitai keičiasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neraska: 12 liepos 2005 - 08:02
QUOTE(Redane @ 2005 07 10, 20:48)
Aš gi nesakau kad reikia braškes kibirais duoti 3 kartus per diena, aš turius galvoje viena uogą, ir aplamai tik klausiu gal kas bandėt, o ne sakau kad reikia duoti.
Daviau aš tų braškių ir nieko nenutiko, nei išbėrė nei kitaip kaip pakenkė tongue.gif

Dėl primaitinimo tai čia jau mama pati sprendžia, o gydytoja turi tik patariamąjį balsą, juk mama intuityviai jaučia ko jos vaikui reikia ir kada smile.gif
Žinoma jei vaikutis pirmas tai mama tikriausiai aklai vadovausis gydytojos patarimais ir dėl visko bijos, tačiau tos mamos kurios vaikus augimo 1993 ir anksčiau mane puikiai supras, nes tuo laikotarpiu 3 mėn. vaikas jau laisvai kirto darvožių košę su kopūstais tongue.gif

O ką ta viena uoga duos g.gif ....O kad nieko neatsitiko, dar nesakyk, juk tai gali pasireikšti daug vėliau... Kirskit sau sveiki tas braškes ar daržovių košes 3 mėn. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kur taip skubat, mamukai, su tom kosem, pakosem? Jei pienuko turite pakankamai, nesukite sau galvos del to primaitinimo, juk tai daug lengviau. Pailsekit iki 6 men, tada galesit ir pavargt su tom kosem. Pati laukiau iki 5su trupuciu men. kol pradejau duot po pora sauksteliu skystos, mano pieneliu atskiestos kukuruzu kosytes be gumuliuku, mat tikejaus, kad geriau miegos. Nieko panasaus nenutiko, taip, kad sekmingai galejau sulaukti 6. Na, o suejus 6men, pradejom ragauti darzoviu- pradejom nuo bulvytes, is pradziu po sauksteli, paskui didinom(skystinau savo pieneliu), o vakar jau itryniau truputeli morkytes, lyg ir patiko. Va taip, zingsnis, po zingsnio ir pratiname zarnyna prie darbelio, nes niekur cia nenuleksi mirksiukas.gif Tiesa, po darzoviu duodu dar paragauti vaisiu tyreles, taip pat po viena vaisiu ir labai po nedaug, kad zinociau ka megsta, ko ne. Sekmes!
Atsakyti