Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: 3 mėn. kūdikis - ar jau primaitinti?
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų mityba > Mažylio iki 1 metų meniu
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
skorpee
as neduociau schmoll.gif
SuperMeska
QUOTE(pasimetus_laike @ 2009 07 19, 17:01)
Mano berniukas gimė 3,95kg svorio. Pirmąjį ir antrąjį mėnesiais priaugome po kilogramą. Bet suėjus trims mėnesiams pasisvėrėme ir tepriaugome 0,5 kg  unsure.gif  verysad.gif  o apetitas didlžiulis, valgo daug. Maitinu, deja, mišinuku. Pienuko neturiu  verysad.gif
Padidinau mišinuko normą (patarus pediatrei), bet atrodo, kad mano vaikinukas neprivalgo  unsure.gif  mišinuku maitinant rekomenduoja išlaukti tam tikrą vienodą laiko tarpą. Bet tai neįmanoma  doh.gif toks jausmas, kad jis suvalgo vos ne 200 ml mišinuko ir už poros valandų vėl alkanas...  doh.gif  unsure.gif
*

As tai sakyciau primaitint. Bandyk is pradziu labai nedaug ir ziurek kaip reaguos. Kiekvienas vaikelis skirtingas ir nereikia remtis vien literatura.

QUOTE(skorpee @ 2009 07 20, 22:56)
as neduociau schmoll.gif
*

Tai aisku, geriau tegu vaikas alkanas kankinasi tongue.gif
sena pažįstama
QUOTE(pasimetus_laike @ 2009 07 19, 17:01)
mišinuku maitinant rekomenduoja išlaukti tam tikrą vienodą laiko tarpą. Bet tai neįmanoma  doh.gif toks jausmas, kad jis suvalgo vos ne 200 ml mišinuko ir už poros valandų vėl alkanas...  doh.gif  unsure.gif
*

Nekankinkit vaiko ir duokit valgyti tada, kai jis nores 4u.gif Alkanas po 2 valandu-ok, duodat po dvieju, praalko po valandos-ok, duodat po valandos, nenori penkias valandas valgyti-neduodate. Is kur cia tokios senos tarybines rekomendacijos maitinti grieztai pagal valandas? g.gif Juk ir musu, suaugusiu, mityba nebuna tokia valandine, valgom tada, kada norim, o ne tada kada sueina tokia ar tokia valanda. Ir nedarykit to misinio tokiu kiekiu, jei vaikas valgys kas 2 valandas, pakaks misinuko ir 150ml, netampykit skranduko mirksiukas.gif
Beje, savo treciam sunui misinuka darydavau stipresni, t.y. dedavau milteliu didesni kieki, nei buvo kad parasyta. I tarpus tarp tu valandu, sucepsejus vaikui, duodavau paprasto virinto vandens atsigerti, nes gal jis privalgo, bet nori paprasciausiai gerti? Karsta juk, vasara, o misinukai-tai ne mp, kad daugiau jokiu skysciu nereiktu.
pasimetus_laike
Vandenuką tai labai geriam 4u.gif labai mėgstam biggrin.gif o dėl tų valandų, tai bandysim... g.gif tik nemanau, kad galima dozuot daugiau nei rašo g.gif gi vitaminai apskačiuoti pagal nurodytus kiekius... unsure.gif o gal ir klystu doh.gif bet vistiek eisim pas daktarę... nenoriu ekserimentuoti su vaiku unsure.gif
sena pažįstama
QUOTE(pasimetus_laike @ 2009 07 22, 11:09)
tik nemanau, kad galima dozuot daugiau nei rašo  g.gif gi vitaminai apskačiuoti pagal nurodytus kiekius...  unsure.gif :
*

Kazkada gydytojos paklausiau to paties. Tai ji nusijuoke ir pasake, kad misiniai-tai ne vaistai ir ne vitaminai piliuliu pavidalu, kad galetum perdozuoti. Reiktu per diena isgerti minimum visa misinio pakeli, kad kas pasidarytu blogai, ir tai blogai pasidarytu nuo kalorijos bombos, o ne esanciu tu vitaminu pedsaku biggrin.gif Ji tada man dave gera pvz, kuri as daznai dabar taikau:jei viena morka turi tiek vitaminu, o dvi morkos-dvigubai daugiau, tai jei per diena suvalgysim tris morkas-gausim vitaminu perdozavima? biggrin.gif
Irina 1984
Sveiki,mano lialiai jau 3men ir 22dienos,tai senelis sako kad jau reiktu primaitint manu kose,as pilnai su juo sutinku,tik nzn kaip daryt ja?????? 4u.gif O maitini misinukais nuo pat gimimo,nes nebuvo pieno verysad.gif
sena pažįstama
QUOTE(Irina 1984 @ 2009 07 28, 15:09)
Sveiki,mano lialiai jau 3men ir 22dienos,tai senelis sako kad jau reiktu primaitint manu kose,as pilnai su juo sutinku,tik nzn kaip daryt ja?????? 4u.gif O maitini misinukais nuo pat gimimo,nes nebuvo pieno verysad.gif
*

O kodel butent manu? g.gif Svoris mazai auga? Manai-pati nevertingiausia kruopa(ji padaryta is kvieciu, nuimant nuo kviecio visa kas vertinga ir paliekant tik kaloringaja dali, dar smulkiau smulkinant gaunasi kvietiniai miltai).
Pradekit nuo bulves, morkos, jei jau labai norit primaitinti, o manu kose rekomenduojama tik nuo 7-8 menesiu. Jei labai norit nuo kruopu pradeti, pradekit nuo avizu, ryziu kruopu, jos bent jau vertingos, ne tik kad kaloringos, o ir alergijos neissaukia 4u.gif

Kodel senelis nepamoke virti manu kose? biggrin.gif Nera cia kas virti:i salta vandeni 200gr iberkite pora sauksteliu manu kruopu, ir maisykit iki uzvirimo. Kai uzvirs, priletinkit ugni ir dar pora minuciu leiskit paburbuliuoti kosei. Isjunkit, pabalinkit su misinuku 4u.gif
GAISRINĖ
Vasaros karstom dienom tarp maitinimu duodavau atsigert arbatos melisu. Sultytes ir tyreles ragaujam nuo 3men. Viskas gerai, tik kad morku tyrele kietina viduriukus (jos nebevalgom). O koseles bandysim po kokio menesio gero. Reiketu darzoveliu tyres padaryt, bet neprisiruosiu. Obuoliuku ir slyvu dazniausiai. smile.gif
O pieno dabar visai neturiu (isbandziau visokiausius metodus kaip kad pienas atsirastu ir niekas nepadejo deja). Pagrindinis maistelis Aptamil HA1. Vaikutis nera alergiskas, bet maziau nuo sito atpila.. thumbup.gif
jurgitaru
QUOTE(Irina 1984 @ 2009 07 28, 15:09)
*

cia jus rimtai? blink.gif ta prasme manu kose maitinti norit? blink.gif blink.gif blink.gif nu nepykit, ale kad jau visai nuo civilizacijos atsilikusiam reikia but, jei triju men kudikiui manu kose siulyti doh.gif
tai ko gero senelis patarimus ir maitinant krutimi dalino, kad pieno 'nebuvo'. doh.gif nu net skaityti siurpu schmoll.gif
Agotė
QUOTE(Irina 1984 @ 2009 07 28, 14:09)
Sveiki,mano lialiai jau 3men ir 22dienos,tai senelis sako kad jau reiktu primaitint manu kose,as pilnai su juo sutinku,tik nzn kaip daryt ja??????
*

blink.gif blink.gif blink.gif

manai pati nevertingiausia kruopa....jūsų senelio laikais manais maitindavo, nes norėjo, kad leliukai putlesni būtų...dabar šiais laikais yra įvairiausių kruopų ...o pradeda mamos nuo ryžių ar avižų tik žinoma ne nuo 3-4 mėn 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(GAISRINĖ @ 2009 08 01, 17:59)
O pieno dabar visai neturiu (isbandziau visokiausius metodus kaip kad pienas atsirastu ir niekas nepadejo deja).
*

kokius metodus?..............
ingute56
cia su tais manais tai tikrai kazkokia nesamone. ar isprotejot? doh.gif vienas dalykas tai cia visai nemaistinga,galima duoti paragauti obuolio ar banano,persiko,bet prazdiai visai nedaug. nors mano nuomone tai pratint prie normalaus maisto reikia pirkti specialiu tyreliu,o paskui ir paciai galima kokia bulvyte ar morkyte isvirti, bet cia tik mano nuomone smile.gif
SIVERIJA
Bet iš vis, kam reikia primaitnti 3 mėn, kūdikį? g.gif Mano mažylei jau 4 mėn, aš neikuo neprimaitinu ir nežadu iki 6 mėn. Maitinu savo pienu, retkarčiais vandenuko duodu atsigerti......
atide1985
Mano lelytei 3,5men ir mes jau po biski bandome valgyti. Pati gyd taip sake.
Deganti
QUOTE(atide1985 @ 2009 08 20, 18:09)
*

rimtai suabejociau gydytojos kvalifikacija, jei pati maitinat nieko nereikia leliukui duot iki sesiu men, net jei misinukais maitinat, rimtas gydytojas patars kuo veliau ragaut bet ka ir primaitint, siuo metu netgi misinukais maitinamus vaikus ir rekomenduoja primaitint nuo penkto sesto menesio 4u.gif
ritukasx
QUOTE(atide1985 @ 2009 08 20, 19:09)
*

O kokiu tikslu taip anksti primaitinti vaikiuka, eksperimentuoti, rizikuoti sveikata gydytoja nepasake? g.gif
jurgitaru
nu dieve, dieve. nu kai pagalvoji, tai jezus marija. nu kam , niekaip dedasunta man, kam ta vaika dabar maitinti kietu maistu, kai jam pienas pats tinkamiausias maistas doh.gif kam ta vaika taip apkrauti???? ir save kam apkrauti???? spesit dar su tom kosem prisi zaisti, ir su demem dar privargsit neatsiskalbianciom. be to, vaikucio sveikata rizikuojat. galvokit, mamos, galvokit doh.gif
atide1985
gi mus mamos is vis anksti pradejo primaitinti ir ka, uzaugom sveikiausi
Deganti
QUOTE(atide1985 @ 2009 08 21, 10:00)
*

aha tikrai, jau jei mokat naudotis internetu, tai manau gyvenat ne kaip Jusu mama, ir naudojat iklotus ir pampersusu, ir visokius kitokius siuolaikinius atributus, tai manau ir vaika auginkit siuolaikiskai, taip kaip rekomenduoja dabartiniai gydytojai, juk savo ligu ir negydo kraujo nuleidimu, kaip anksciau ...

http://www.ligos.lt/straipsniai.asp?StrID=...=1&TurID2=3
ritukasx
QUOTE(atide1985 @ 2009 08 21, 11:00)
*

Bet Jus bent pasakykite KAM? Kam to reikia tokiam mazam vaikiukui, KAM? Nors viena protinga priezasti pasakykite, kam Jus eksperimentuojate su savo vaikeliu? O jeigu bus taip, kad butent Jusu vaikiukui toks ankstyvas primaitinimas pakenks, ar Jus to nebijote ir vistiek rizikuojate?
atide1985
QUOTE(ritukasx @ 2009 08 21, 11:17)
Bet Jus bent pasakykite KAM? Kam to reikia tokiam mazam vaikiukui, KAM? Nors viena protinga priezasti pasakykite, kam Jus eksperimentuojate su savo vaikeliu? O jeigu bus taip, kad butent Jusu vaikiukui toks ankstyvas primaitinimas pakenks, ar Jus to nebijote ir vistiek rizikuojate?
*

na mes primaitiname nes taip sake gyd ir ne viena.. Mums svoris blogai auga. O be to neduodi ten daug, pora sauksteliu ir viskas.
jurgitaru
QUOTE(atide1985 @ 2009 08 21, 11:00)
*

o akmens amziuj zmones urvuose gyveno.... o savo vaikus kartais net aukodavo dievams, kad derlius geresnis butu... o veliau vyzas nesiojo... ir ka, uzaugo... ane???
atide1985
QUOTE(Deganti @ 2009 08 21, 11:10)
aha tikrai, jau jei mokat naudotis internetu, tai manau gyvenat ne kaip Jusu mama, ir naudojat iklotus ir pampersusu, ir visokius kitokius siuolaikinius atributus, tai manau ir vaika auginkit siuolaikiskai, taip kaip rekomenduoja dabartiniai gydytojai, juk savo ligu ir negydo kraujo nuleidimu, kaip anksciau ...

http://www.ligos.lt/straipsniai.asp?StrID=...=1&TurID2=3
*

tie pampersai ir visa kita yra tik palengvinimas, kad mums lengviau butu. Manau tie pampersai dar daugiau kenkia nei vienas antras saukstelis kokio banano ar ko.
Deganti
QUOTE(atide1985 @ 2009 08 21, 10:30)
tie pampersai ir visa kita yra tik palengvinimas, kad mums lengviau butu. Manau tie pampersai dar daugiau kenkia nei vienas antras saukstelis kokio banano ar ko.
*

o vaika primaitinat kam, kad ir lengviau butu, as pvz kaifavau pirmus 6 men, kai nieko apart pienuko nereikejo duoti, visur ir bet kada galejome islekti, visada MP salia, jokiu ti kosiu vyrimo ir t.t.

Jus maitinkit kaip Jus norit, bet pvz as manau, kad jei mama naudojasi siuolaikinem technologijom, ji tikrai randa daug informacijos ir pacios naujausios, kad ir primaitinimo tema ir ja studijuoja, ir vadovaujasi, o ne vadovaujasi nuostata, kad anksciau va sitaip augino, tai gal taip ir iki viduramziu auginimo tradiciju daeisim, bet jus maitinkit kaip norit tikrai.

As asmeniskai vadovaujuosi Vingro rekomendacijomis ir pradejom primaitinti tik 6 men nuo darzoviu, 7 men isivedem mesyte ir vaisiu tyreles, o dabar jau skanaujam ir koses grudines, o va pagal Spoka jau seniai nieks vaiku nebeaugina ir pats Spokas yra suabejojes savo teorijomis mirksiukas.gif
atide1985
na manau pati pasirenka kaip maitini, mums irgi pagrndinis maistas yra mp, bet po truputiragaujam jau banano ir t.t.
ritukasx
QUOTE(atide1985 @ 2009 08 21, 11:29)
na mes primaitiname nes taip sake gyd ir ne viena.. Mums svoris blogai auga. O be to neduodi ten daug, pora sauksteliu ir viskas.
*

O kuo Jus primaitinate savo leliuke? Ar vaikiukas nevalgo misinuko ar MP, kad reikia primaitinti? Juk bananas tikrai svorio neprides daugiau...
atide1985
QUOTE(ritukasx @ 2009 08 21, 11:48)
O kuo Jus primaitinate savo leliuke? Ar vaikiukas nevalgo misinuko ar MP, kad reikia primaitinti? Juk bananas tikrai svorio neprides daugiau...
*

na jau ragavom banano, bulvyte su mp, bet pagrindinis maistas - mp.
ritukasx
QUOTE(atide1985 @ 2009 08 21, 11:50)
na jau ragavom banano, bulvyte su mp, bet pagrindinis maistas - mp.
*

O kiek mazdaug vaikelis suvalgo MP per para? Juk primaitinimas - tai pirmas zingsnis i mamos pieno sumazejima. Nes vietoj MP duodat kazko kito, apkraunat dar pakankamai nepasiruosusi kietam maistui skranduka...ir kai MP duodat maziau, tai ir gamintis prades maziau....
atide1985
QUOTE(ritukasx @ 2009 08 21, 11:54)
O kiek mazdaug vaikelis suvalgo MP per para? Juk primaitinimas - tai pirmas zingsnis i mamos pieno sumazejima. Nes vietoj MP duodat kazko kito, apkraunat dar pakankamai nepasiruosusi kietam maistui skranduka...ir kai MP duodat maziau, tai ir gamintis prades maziau....
*

na man jau 3men neima kruties, taip ar taip as piena nutraukiu, tai nesumazes.. o be to kai ko nors duodi sauksteli ar du, man geriau mazoji valgo g.gif per para suvalgom kaip kokia diena, na mazdaug nuo 700-1000ml
Agotė
QUOTE(atide1985 @ 2009 08 21, 11:50)
na man jau 3men neima kruties, taip ar taip as piena nutraukiu, tai nesumazes.. o be to kai ko nors duodi sauksteli ar du, man geriau mazoji valgo g.gif  per para suvalgom kaip kokia diena, na mazdaug nuo 700-1000ml
*

svarbu, bent kad mp maitinat...jau ir taip vaikiukui gerai...bet klausyti mamyčių ir anytų neverta, nes išties nereikia skubėti vaikučių maitinti.....dėl jų pačių sveikatytės 4u.gif

jauna mamytė
Na mano leliui jau 3 su puse mėnesio, bet labai jis valgyt nenori, maitinau tik mišinku, ir kas kart kariaudavau, anyta patarė duot paragaut bulvės su morka košytės,ai vaikui ir apetitas atsirado, ir mišinuka normaliai valgyt pradėjo, ir košytės vos vos kasdien duodu, manau košytė ir sutvarkė apetitą, ir tuštintis pradėjo kasdien, ankščiau buvo reguliariai kas antrą... Valio košytei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Deganti
QUOTE(jauna mamytė @ 2009 08 22, 14:33)
Na mano leliui jau 3 su puse mėnesio, bet labai jis valgyt nenori, maitinau tik mišinku, ir kas kart kariaudavau, anyta patarė duot paragaut bulvės su morka košytės,ai vaikui ir apetitas atsirado, ir mišinuka normaliai valgyt pradėjo, ir košytės vos vos kasdien duodu, manau košytė ir sutvarkė apetitą, ir tuštintis pradėjo kasdien, ankščiau buvo reguliariai kas antrą... Valio košytei  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

nelabai suprantu ko Jus dziugaujat 4u.gif mano viena pazistama ir taip pagerino vaikui apetita, dar net nesulaukus metu gydytojai liepe vaikui dieta taikyt, t.y. normuot valgoma kieki, va tada tai tikrai labai linksma buvo biggrin.gif
atide1985
QUOTE(Deganti @ 2009 08 22, 22:42)
nelabai suprantu ko Jus dziugaujat  4u.gif mano viena pazistama ir taip pagerino vaikui apetita, dar net nesulaukus metu gydytojai liepe vaikui dieta taikyt, t.y. normuot valgoma kieki, va tada tai tikrai labai linksma buvo  biggrin.gif
*

na manau geriau kad vaikas valgo, nei neikisi nei laso pieno.. o jei bus linkes tukti tas vaikas ir taip nutuks.
ritukasx
QUOTE(atide1985 @ 2009 08 23, 10:04)
...o jei bus linkes tukti tas vaikas ir taip nutuks.
*

O primaitinimai anksciausi, misinukai...tik padeda nutukimui.
atide1985
QUOTE(ritukasx @ 2009 08 23, 10:24)
O primaitinimai anksciausi, misinukai...tik padeda nutukimui.
*

as nesakau, kad nepadeda.. Bet pvz mano mergyte, kai gauna ar banano ar ko, pradeda valgyti mp, sukyla apetitas, o taip kisk nekises. Cia manau dar ir nuo vaiko priklauso, kitam tu ir neikisi jokio banano ar ko.
Meškašunis
As iki 3 menesiu maitinau, paskui vien misinukas, primaitint tirstu maistu pilnai pradejau nuo 6 menesiu. Nuo 5 pazaisdavom truputi, obuoliuka pagremzdavau, paciulpt i ranka duodavau virta morka, obuoli palaizyt. Bet rimtas valgymas nuo 6. Man taip gyd liepe, ir skaiciau daug kur, kad nuo 6 geriausia.
Agotė
QUOTE(Meškašunis @ 2009 08 24, 10:47)
As iki 3 menesiu maitinau, paskui vien misinukas, primaitint tirstu maistu pilnai pradejau nuo 6 menesiu. Nuo 5 pazaisdavom truputi, obuoliuka pagremzdavau, paciulpt i ranka duodavau virta morka, obuoli palaizyt. Bet rimtas valgymas nuo 6. Man taip gyd liepe, ir skaiciau daug kur, kad nuo 6 geriausia.
*

šaunu, kad gydytoja patarė primaitinti tikslingai.....
ačiū Die maniškė irgi taip........
starka
Sveikos mamytės 4u.gif
Mano berniukams 3 men, jau nuo savaitės ligininėje liepė primaitinti mišinuku nes tipo mano pieno neužtenka ( taip man ir pagadino visas mano viltis maitinti tik savo pienu) baigėsi tuo kad mano berniukas vienas atsisakė imti krūtinę, kitas dar truputuką valgo bet irgi prieš paimdamas labai smarkiai verkia, tai bandau viską,ir dažniau glaudžiu tą sūnelį kuris valgo ir nusitraukinėju, bet pienas vis mažėja ir dėl to tikrai pergyvenu, bet nieko nepadarysi...O dėl primaitinimo tai tikrai mano pediatrė jau liepė nuo dviejų mėn duoti paragauti banano, o nuo 3 sakė jau duoti obuoliuko, bet aš neklausiau, sakaupalauksiu iki 4 mėn.tada pradėsiu
Deganti
QUOTE(starka @ 2009 08 24, 14:27)
Sveikos mamytės 4u.gif
Mano berniukams 3 men, jau nuo savaitės ligininėje liepė primaitinti mišinuku nes tipo mano pieno neužtenka ( taip man ir pagadino visas mano viltis maitinti tik savo pienu) baigėsi tuo kad mano berniukas vienas atsisakė imti krūtinę, kitas dar truputuką valgo bet irgi prieš paimdamas labai smarkiai verkia, tai bandau viską,ir dažniau glaudžiu tą sūnelį kuris valgo ir nusitraukinėju, bet pienas vis mažėja ir dėl to tikrai pergyvenu, bet nieko nepadarysi...O dėl primaitinimo tai tikrai mano pediatrė jau liepė nuo dviejų mėn duoti paragauti banano, o nuo 3 sakė jau duoti obuoliuko, bet aš neklausiau, sakaupalauksiu iki 4 mėn.tada pradėsiu
*

saunuole mama tik palaukit ne 4 men., o 5 maziausiai ir primaitinimas prasideda nuo darzoviu o ne nuo obuolio, o tokias pediatres keisciau iskart, siuo metu gydytojus renkames patys, mano kad ir gydytoja su stazu, bet vadovaujasi siuolaikiniu poziuriu i vaiku auginima 4u.gif
Agotė
Sveikos mamytės 4u.gif
*

g.gif ....
nu tos pediatrės unsure.gif ......

mano seseriai ligoninėj irgi liepė mišinuku primaitinti, bet ta aišku neklausė....juk žino, kaip ištikrųjų yra.....
svarbiausia nestresuok.....ir siūlau nueiti į maitinančių temas....ten yra kelios mamytės su dvynukais....pasidalins patirtimi rolleyes.gif
Elemire
O dėl primaitinimo tai tikrai mano pediatrė jau liepė nuo dviejų mėn duoti paragauti banano, o nuo 3 sakė jau duoti obuoliuko, bet aš neklausiau, sakaupalauksiu iki 4 mėn.tada pradėsiu
*

Tai kad šiaip jau iki 6 mėn. nereikia jokių bananų, jeigu pieno neužtenka, tada mišinuku reikia keisti, o ne bananais. g.gif Gi tokiems mažiems dar ir valgyt bananus sunku, gi mažų vaikų refleksas yra stumti su liežuviu iš burnytės visokius svetimkūnius kad neužspringti. g.gif
SuperMeska
QUOTE(Elemire @ 2009 08 26, 13:36)
Tai kad šiaip jau iki 6 mėn. nereikia jokių bananų, jeigu pieno neužtenka, tada mišinuku reikia keisti, o ne bananais.  g.gif Gi tokiems mažiems dar ir valgyt bananus sunku, gi mažų vaikų refleksas yra stumti su liežuviu iš burnytės visokius svetimkūnius kad neužspringti.  g.gif
*

Pasak kai kuriu pediatru, vaikui iki 6 men isvis nieko papildomai neduoti tongue.gif
Maniske banano paragavo 3.5 men ir nieko ji liezuviu nestume atgal. Labai skaniai valge.
ritukasx
QUOTE(SuperMeska @ 2009 09 03, 17:49)
Pasak kai kuriu pediatru, vaikui iki 6 men isvis nieko papildomai neduoti  tongue.gif 
Maniske banano paragavo 3.5 men ir nieko ji liezuviu nestume atgal. Labai skaniai valge.
*

Yra ir kitokia teorija, kad keliu menesiu kudikis nuryja viska, ka paduosi. Bet tai toli grazu nereiskia, kad vaikiukui tai patiko, ir kad tai yra sveika ir butina tokiems maziukams. Tik 4-6 men. kudikiai jau sugeba atskirti, kas jiems skanu ir praryti, o kas neskanu - isstumti.
Bet vienokiu ar kitokiu atveju, primaitinti nuo 2-3 men. tikrai nereikia, nes realios naudos tai neduos (ypac visokie bananai), nebent tik pakenkti gali.
SuperMeska
QUOTE(ritukasx @ 2009 09 03, 18:43)
Bet vienokiu ar kitokiu atveju, primaitinti nuo 2-3 men. tikrai nereikia, nes realios naudos tai neduos (ypac visokie bananai), nebent tik pakenkti gali.
*

Ir kuo pakenks?
Mums nauda buvo. Vos tik pradejau primaitinti, iskart susitvarke tustinimasis. O kol valge vien tik misinuka, oi kaip vargom.
ritukasx
QUOTE(SuperMeska @ 2009 09 03, 18:50)
Ir kuo pakenks?
Mums nauda buvo. Vos tik pradejau primaitinti, iskart susitvarke tustinimasis. O kol valge vien tik misinuka, oi kaip vargom.
*

Cia bananai jums taip padejo? blink.gif
SuperMeska
QUOTE(ritukasx @ 2009 09 03, 19:32)
Cia bananai jums taip padejo?  blink.gif
*

Duodavau obuolio arba banano.
Nemanau, kad cia sutapimas, is tikruju padejo.
ritukasx
QUOTE(SuperMeska @ 2009 09 03, 20:17)
*

Drįsciau suabejoti, kad obuolys ar bananas 3 men. kudikiui galetu sutvarkyti tustinimasi. g.gif ....o gal misinuka pakeitete, todel ir susitvarke viskas g.gif
SuperMeska
QUOTE(ritukasx @ 2009 09 03, 20:56)
Drįsciau suabejoti, kad obuolys ar bananas 3 men. kudikiui galetu sutvarkyti tustinimasi.  g.gif ....o gal misinuka pakeitete, todel ir susitvarke viskas  g.gif
*

Misinuko nekeitem, visada ta pati valge.
Todel ir nesigailiu del ankstyvo primaitinimo. Cia aisku kiekvienas daro pagal save, as tik savo situacija pasakiau smile.gif
atide1985
QUOTE(SuperMeska @ 2009 09 03, 20:17)
*

Pritariu, nors maitinu savo pienu, bet problemu turejom su viduriukais, o db jau thumbup.gif
SuperMama
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.