Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėn. kūdikis - ar jau primaitinti?

QUOTE(vaiva-pamaiva @ 2009 05 09, 00:10)
nesutinku.... jei vaikas nuo mamos pienelio neprivalgo..ypac kai jam ja 3,5 men siulyciau jau isvirti kosyte skirtos leliams nuo 4 men jau duoti po kelis lasiukus vis didinant.....
as pradejau duot visko paragaut kai buvo lygiai 10 dienu iki 4 men.
labai geras misinukas APTAMIL lactoze fri....
nezinau kaip kitom, bet man vaikas pirmoj vietoj, o po to tik mano norai maitint paciai ir t.t.

doh.gif taigi mamos maitina visai ne dėl to, kad labai nori dėl savęs, o kaip tik dėl vaiko fizinės ir dvasinės sveikatos. O maitinant dažniau - pienelio gaminasi daugiau ir vaikiukui užtenka. Žinoma, galima obuoliuko paskusti, banano šaukštelį sutrinti kartą per dieną, bet tik ne mišinuką, jei yra įmanoma 4u.gif Aš nė vienam nedaviau nė lašiuko mišinuko cool.gif
Atsakyti
o as savo maziukui kelias dienas jau duodu po ketvirtadali saukstuko obuoliu tyreles, jam labai patinka ir su pilvuku viskas gerai ir neberia
beje musu daktare sake primaitint jau po biski galima ax.gif (maitinu misinuku)
Papildyta:
QUOTE(ritukasx @ 2009 03 26, 16:05)
Nedingom nedingom  lotuliukas.gif
Kadangi manes misinukai nedomina, tai ir nera ka pridurti prie to skelbimuko  smile.gif Nors...maitintu mamyte savo pienuku, tai ir problemu nebutu, nei su karves baltymu, nei misinuku bandymu, nei galvojimu, kam parduoti misinuko pertekliu  ax.gif

jums lengva taip sakyti,vat jei mamyte maitintu savo pienuku.... verysad.gif bet gi buna visokiu priezasciu kodel mamos nemaitina savo pienuku,gerai kad jums pavyzdziui pasiseke. O vat as maitinau savo berniuka tik iki menesio,nes pakliuvau i ligonine,komplikacijos po gimdymo,buvo like placentos,gimdos kaklelio uzdegimas,temperatura 39,5, pripumpavo mane antibiotikais,pienelio ir neliko po visu bedu,tai dabar mane uz tai kad nemaitinu pati reikia smerkti verysad.gif
nepykit bet mamos,jus bunat retkarciais tikrai ziaurios,kaip nebutu liudna verysad.gif
juk reikia draugiskai buti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilvet @ 2009 05 11, 23:05)
jums lengva taip sakyti,vat jei mamyte maitintu savo pienuku....  verysad.gif bet gi buna visokiu priezasciu kodel mamos nemaitina savo pienuku,gerai kad jums pavyzdziui pasiseke. O vat as maitinau savo berniuka tik iki menesio,nes pakliuvau i ligonine,komplikacijos po gimdymo,buvo like placentos,gimdos kaklelio uzdegimas,temperatura 39,5, pripumpavo mane antibiotikais,pienelio ir neliko po visu bedu,tai dabar  mane uz tai kad nemaitinu  pati reikia smerkti verysad.gif
nepykit bet mamos,jus bunat retkarciais tikrai ziaurios,kaip nebutu liudna verysad.gif
juk reikia draugiskai buti wub.gif


drinks_cheers.gif
Taip, kartais bunam per daug kategoriskos, nezinant tikros situacijos...
Papildyta:
QUOTE(vaiva-pamaiva @ 2009 05 09, 00:10)
nezinau kaip kitom, bet man vaikas pirmoj vietoj, o po to tik mano norai maitint paciai ir t.t.


Kazkaip juokingai cia nuskambejo si mintis smile.gif
Taigi maitinancios mamos zindo ne del saves, o del to, kad vaikas ir yra pirmoje vietoje, kad jis gautu pati sveikiausia ir naturalu maisteli wub.gif
Atsakyti
manau kad maziausia nuo 4 men kudiki jau galima damaitint,3 dar kaip tai ankstoka blink.gif
Atsakyti
Mes esame virš trijų mėn., bet primaitinti dar neliepė gydytoja...manau tai labai individualu. Jei vaikutis mažai svorio priauginėja, ar kaip tik yra labai didelis tai jų ir mityba skiriasi ir todėl tuos pačius standartus visiems taikyti manau yra netikslinga g.gif
Atsakyti
Šiaip dabar gydytojai neskuba siūlyti primaitinti papildomo maisto, jei tik užtenka mamos pienuko. Nors aš saviškiams abiem jau nuo 3 mėn. po truputį daviau obuoliuko tyrelės, tik ne pirktinės, o geriausiai savo sodo, pvz., paskui morkyčių, obuoliukų sulčių, iš pradžių po šaukštelį ir vis daugiau. jei tik vaikas nealergiškas, manau, jau galima jį pratinti prie vaisių, geriausiai savo sodo, daržo. thumbup.gif
Atsakyti
O as tai pasisakau uz velyva vaiko primaitinima. ne anksciau 6 men. tai reiskia, kad nuo 6 men duoti ragauti obuolio, banano, darzoviu... bet cia gal sitas variantas labiausiai tinkamas krutimi maitinamiems vaikams. nu bet ir misinukiniams leliukams tik nuo kokio 5 men anksciausiai duociau g.gif
Atsakyti
QUOTE(olantukas @ 2008 05 27, 19:31)
Labutism mum trys men ir sav., valgom MP, bet noreciau jau primaitinti misinuku, nes mus beria. Daktare priestarauja, taciau jauatsibodo ir paciai kankintis ir kudiki kankint. Nu kokio misinuko galeciau pradeti?  g.gif  blush2.gif

Papildyta:
Atsiprasau uz klaidas  4u.gif  vis per skubejima  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


man taip pat buvo. kankinosi vaikas baisiausiai, isbertas buvo, kol paaiskejo, kad alergiskas pieno produktams ir dar priedo turejau bacila savo piene. Antibiotiku gerti atsisakiau. Perejom prie misinio. Valgome kaip gyd israse, specialu alergiskiems vaikams su skaldytu baltymu - Aptamil alergy care. bet tai jei jau nustatyta kad alergiskas. O jei alergijos profilaktikai, tai tinka aptamil HA1 arba HA2 priklausomai nuo maziuko amziaus. ten maziau paskaidyta tiesiog. paprasti misinukai vaikui kuri beria tikrai netinka. Neeksperimentuokite geriau taip. Dar labiau isbers. jei jau beria - tik specialus misiniai.
Atsakyti
QUOTE(vaiva-pamaiva @ 2009 05 08, 23:10)
as pradejau duot visko paragaut kai buvo lygiai 10 dienu iki 4 men.
labai geras misinukas APTAMIL lactoze fri....
nezinau kaip kitom, bet man vaikas pirmoj vietoj, o po to tik mano norai maitint paciai ir t.t.

g.gif ...niekaip nesupratau minties....nu nesuprantu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ritukasx @ 2009 05 12, 10:01)
Kazkaip juokingai cia nuskambejo si mintis  smile.gif

drinks_cheers.gif ..... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2009 05 20, 19:11)
Šiaip dabar gydytojai neskuba siūlyti primaitinti papildomo maisto, jei tik užtenka mamos pienuko. Nors aš saviškiams abiem jau nuo 3 mėn. po truputį daviau obuoliuko tyrelės, tik ne pirktinės, o geriausiai savo sodo, pvz., paskui morkyčių, obuoliukų sulčių, iš pradžių po šaukštelį ir vis daugiau.


Pritariu mirksiukas.gif As taip pat saviskei ketinu duoti paragauti obuoliuko jau nuo 3 men (valgom misinuka). O tu gydytoju kartais isvis nesinori klausyti. Pediatres paklausiau, kada jau galima duoti obuoliuko, tai pasake, kad nuo 6 men, anksciau nera reikalo. Visiska nesamone.
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2009 06 08, 12:28)
Pritariu  mirksiukas.gif As taip pat saviskei ketinu duoti paragauti obuoliuko jau nuo 3 men (valgom misinuka). O tu gydytoju kartais isvis nesinori klausyti. Pediatres paklausiau, kada jau galima duoti obuoliuko, tai pasake, kad nuo 6 men, anksciau nera reikalo. Visiska nesamone.

kaip tik sakyciau kad labai sauniai jusu pediatre patare. O kieno patarimais jus vadovaujates? Mamos? Mociutes? Tai gal savo vaika ir vyzomis ausite, nes taip seniau audavo? doh.gif Ir urvuose seniau vaikus augino...
Kudikio zarnynas tik nuo 6 men subresta kitam maistui, iki to laiko tik pienukas 4u.gif
Atsakyti
Na, nešautų į galvą primaitinti trijų mėnesių vaiko... Jei yra mamos pieno - juk jo vieno visiškai pakanka iki 6 mėnesių ( ar net dar ilgiau), o jei valgo mišinuką - primaitinimas manyčiau galimas nuo 4 mėn. anksčiausiai. Juk vaikiuko virškinimo sistema dar labai nebrandi, ir vis daugiau pediatrų siūlo primaitinti nuo 6 mėn.
Atsakyti