Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

gal kas geret gemopatinius vaistus mukofalk g.gif na cia nuo džs ir virskinimo sistemai gerinti vienu zodziu zarnynui noreciau suzinot ar padeda?
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2007 01 30, 09:58)
ale kad as net nezinau ar jie cia tikslei nuo dzs, man rods sitas homeopatas tokios ligos kaip ir nepripazysta! homeopatija pasak jo gydo simptomus o ne priezastis kaip chemija... ax.gif nu ziuresiu ar pades cia man, labai to noreciau  blush2.gif



QUOTE(Cikadelė @ 2007 02 03, 20:09)
tik ciut ciut?  biggrin.gif nejuokink žmonių....ale būtų juokinga, jei nebūtų taip graudu bigsmile.gif
man irgi teko tokias moteriškas bėdas gydyti tarkim homeopatija, tiksliau man rekomendavo apsiprausti specialių arbatėlių nuoviru, bėdos pasibaigė, bent jau laikinai ir džiaugiausi, kad bent laikinai, bet padėjo natūralūs būdai, o ne chemija, kuri ardo organizmą ir panaikiną ne priežastį, bet simptomus rolleyes.gif bet...kam ko reikia 4u.gif
o kas iš to, kad greit padeda, bet greit ir vėl viskas prasideda doh.gif

beje, nesuprantu, kaip homeopatiniai vaistai gali kainuoti brangiau, jau apie 3 metus, o gal ir ilgiau gydausi šiuo būdu, bet jis tikrai nėra brangesnis už chemiją  unsure.gif


Ir suprask, kad nori kuri iš jūsų teisi, ką iš tiesų homeopatija gydo: priežastis ar simptomus?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 02 04, 23:33)
Ir suprask, kad nori kuri iš jūsų teisi, ką iš tiesų homeopatija gydo: priežastis ar simptomus?



nu jei neklystu tai chemija gydo priezastis, o homeopatija pacius simptomus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuksss @ 2007 02 05, 01:43)
nu jei neklystu tai chemija gydo priezastis, o homeopatija pacius simptomus  blink.gif


Aš manau, kad -atvirkščiai rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LAPUTĖ @ 2007 02 05, 08:58)
Aš manau, kad -atvirkščiai  rolleyes.gif  smile.gif


Papildyta:
niu kad man homeopatas liktai taip sake ax.gif nes bent jau daktarai mano ligos priezasti laiko psichologine ir siuncia pas psichologus, o homeopatiniai vaistai gydo mano negalavimus tongue.gif
Atsakyti
Susibalamūtinau umn.gif
Esminis dalykas, tas, kad iš visų simptomų, kuriuos pasako pacientas, homeopatas išsirenka pačius svarbiausius, esminius, tada skiria vaistus, kurie sukelia panašius simptomus į tą ligą, negalavimą 4u.gif dar homeopatija vadinama simptomų mokslų.....

tačiau kita vertus, kaip man aiškino homeopatas, imkim stiprų peršalimą- svarbu greit pasveikti- antibjotikai ir pasveikstama greitai, bet sukėlėjas liko, užtat dažnai kartojasi visi tie virusai, taigi pašalinti simptomai, o priežastis- virusas ir pan- ne....o homeopatija negreit pašalina simptomus, t.y gyjama lėtai ir iš pradžių net gana smarkūs pablogėjimai būna, bet randama priežastis ir išgyjama....

tai va..... dabar pati bandau išvesti lygtį ir sužinot visus nežinomuosius g.gif

Beje, visiems, kas domisi, radau keletą įdomių populistinių straipsnelių mirksiukas.gif
H O M E O P A T I J A
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 05 vasario 2007 - 12:24
QUOTE(Cikadelė @ 2007 02 05, 12:22)
Susibalamūtinau umn.gif
Esminis dalykas, tas, kad iš visų simptomų, kuriuos pasako pacientas, homeopatas išsirenka pačius svarbiausius, esminius, tada skiria vaistus, kurie sukelia panašius simptomus į tą ligą, negalavimą 4u.gif dar homeopatija vadinama simptomų mokslų.....

tačiau kita vertus, kaip man aiškino homeopatas, imkim stiprų peršalimą- svarbu greit pasveikti- antibjotikai ir pasveikstama greitai, bet sukėlėjas liko, užtat dažnai kartojasi visi tie virusai, taigi pašalinti simptomai, o priežastis- virusas ir pan- ne....o homeopatija negreit pašalina simptomus, t.y gyjama lėtai ir iš pradžių net gana smarkūs pablogėjimai būna, bet randama priežastis ir išgyjama....

tai va..... dabar pati bandau išvesti lygtį ir sužinot visus nežinomuosius g.gif

Beje, visiems, kas domisi, radau keletą įdomių populistinių straipsnelių mirksiukas.gif
H O M E O P A T I J A


labai naudinga nuoroda, ačiū.
Atsakyti
Aš taip pat manau, kad homeopatija šalina priežastis, o ne simptomus. Bent jau gydant alergiją, tai alergologai skiria antialerginius vaistus, kurie malšina simptomus, bet negydo priežasties. Ir toliau reikia vengti alergenų. O va homeopatų dėka sūnus gali ir saikingai pasmaližauti neišbertas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegelis: 05 vasario 2007 - 12:52
QUOTE(miegelis @ 2007 02 05, 12:29)
Aš taip pat manau, kad homeopatija šalina priežastis, o ne simptomus. Bent jau gydant alergiją, tai alergologai skiria antialerginius vaistus, kurie malšina simptomus, bet negydo priežasties. Ir toliau reikia vengti alergenų. O va alerghologų dėka sūnus gali ir saikingai pasmaližauti neišbertas  thumbup.gif

Nu kaip jūs rašot, nesuprantuuser posted image alergologai liepia laikytis dietos, alergologai leidžia pasmaližiaut...
Atsakyti
Kaip manote, ar reikia gydytojo homeopato konsultacijų internetu?
Atsakyti
QUOTE(Imunitetas.lt @ 2007 02 05, 12:38)
Kaip manote, ar reikia gydytojo homeopato konsultacijų internetu?


Taip.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 02 05, 12:32)
Nu kaip jūs rašot, nesuprantuuser posted image alergologai liepia laikytis dietos, alergologai leidžia pasmaližiaut...

doh.gif Atsiprašau 4u.gif Homeopatam dėkot turim smile.gif Taip jau būna, kai neprisėsdama rašau...
Atsakyti