Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

saunuole, dziaugiuosi, kad turi tiek daug ryzto 4u.gif Pamatysi, viskas bus gerai, issikapstysim drinks_cheers.gif
Atsakyti
nopriu pasiteirauti jusu moteriskos bedos del hormonu, nes as turiu problemu del hormonu , todel man pasiereiskia visokie mm dingimai, spuogai, palukuotumas , bet nzn , ar su tokiom bedom gali susidoroti homeopatija, gal is patirties galetume ka nors patarti
Atsakyti
Zinoma, kad issikapstysim Katute mirksiukas.gif
Simoo7e, zinok as irgi kreipiausi pas ta Popova su ta pacia problemele kokia turi tu, tik man mmm nedingsta, bet siaip ir plaukuotumas vargina ir spuogai ant peciu verysad.gif Sake, kad viska ka jam pasakiau galima pataisyti, o tarp tos daugybes bedu buvo ir hormonai, juk ju disbalansas gali buti nuo skydliaukes, o skydliauke kiek girdejau yra gydoma homeopatija, tai tik tiek galiu kol kas Tau pasakyti, o kaip bus parodys laikas smile.gif jeigu turi pinigeliu konsultacijoms tai gali ir pati isbandyti si buda rolleyes.gif
Atsakyti
na as esu lankiusi pas gydytoja Popova, bet vat kad per 3 apsilankymus su 1-1,5 menesio tarpais, asr rezultato jokio nepastebejau, spuogai liko, plaukuotumas tas pats, ir su mm tos pacios problemos, todel nuleidau rankas, Lyanna, jei nepamirsi sio forumo gali pranesti po 2menesiu ir veliau, kaip sekasi ar pastebimi pokyciai, gal jam nepavyko mnan tinkamus zirniukus paskirti
Atsakyti
Gerai Simoo7e, bandysiu informuoti wink.gif bet Tu gerei tuos vaistukus saziningai visa laika? As neisivaizduoju, galvoju, kad netgi ta musu liga jau uzsitesusi labai ir jai reikia daug laiko pagydyti, bet gal as klystu... O klausei Popovo kodel Tau nera jokiu pakitimu?
Atsakyti
Lyanna, mano dukros psoriazės pradžia buvo pleiskanos galvoje. Keisdavo šampūnus, tai sumažėdavo tai pagausėdavo. Vėliau pradėjo išberti veidą, lankėsi pas dermatologus, bet niekas neįvardino šios ligos. Atseit, pripažino seborėjinį dermatitą. unsure.gif Jokie tepalai nepagerino situacijos, kol neapsilankėme pas minėtą homeopatą. Vartojant homeopatinius padėtis pagerėjo, ji pradėjo gydyti pas homeopatą tik š/m pavasarį. Tiktai girdėjau gerų atsiliepimų apie Popovą.
Lyanna ar bandei Eucerino šampūną, dukrai jis labai padėjo. Veidui aš jei verdu dar tokį kremą, galėčiau parašyti jo gamybą, jei tai būtų įmanoma ištepti galvą.
Tikiu padės homeopatinis gydymas, tik reikia laiko ir kantrybės. mirksiukas.gif Sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
Faustinata, labai dėkoju už atsakymą 4u.gif džiaugiuosi, kad paskutiniu metu girdžiu ir apie Popovą gerų atsiliepimu, nes jau taip noriu isgyti nuo mane kamuojančių ligų, kad nebegaliu biggrin.gif Euceriną turbut vieną kartą pirkau, bet jau nebeatsimenu ar buvo didelių pakitimų rolleyes.gif o dėl kremuko tai įdomu, gal kaip nors pavyktų ir galvą ištept, jeigu jis gerai padeda blush2.gif
O as galvoju, kad visgi si karta man ne visai gerai parinkti zirniukai, perziuresiu vel visas savo problemėles pagal Popov'o knygą, surašysiu ant lapo ir žygiuosi sausio mėnesį konsultuotis smile.gif ux, kaip noriu pagerėjimo wink.gif
Atsakyti
Taip, Lyanna, puikiai suprantu Tave, kai buvo blogai mano dukrai, naktim nemiegojau schmoll.gif ji jau studentė. Jai padėjo visos Eucerino priemonės skirtos galvai. Kremas būtų toks: 100gr. kaimiško sviesto ir 1valg. šaukštas miškinės sidabražolės šaknų arba 1 valg.š. debesylo šaknų (jų yra vaistinėse). Sviestą užvirinti, nugraibyti putelę ir dėti susmulkintas šakneles, pavirinti 5 - 7 min. nukošti.Tinka vaikam ir suaugusiems sergant psoriaze, egzema, atopiniam dermatitui ir tiems kurių sausa oda ( čia yra vienos žinomos žolininkės receptas).Šakneles patarčiau keisti, kai vieną sunaudosi, virti kitą. Jas reikia laikyti šaldytuve. Jei ilgi plaukai bus kiek sunkiau, bet verta pabandyti. biggrin.gif
Ir dar, jei nepadeda šio homeopato gydymas pabandyti pas Misį, nes pas jį kiek žinau važiuoja gydytis iš Vilniaus. Žinoma, jeigu yra finansinės galimybės. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2007 12 21, 21:29)
na as esu lankiusi pas gydytoja Popova, bet vat kad per 3 apsilankymus su 1-1,5 menesio tarpais, asr rezultato jokio nepastebejau, spuogai liko, plaukuotumas tas pats, ir su mm tos pacios problemos, todel nuleidau rankas


Simoo7e, oi kaip truksta tau kantrybes blink.gif

as is pradziu gydziausi pas kita homeopate, tik nuo sio rudens pas Popova. Ir man problemos su skydliauke, ir su hormonais. Jis aiskiai pasake - maziausiai be pusmecio gydymo nieko nereikia tiketis, nes tokie sutrikimai gydomi ilgai.

kol apie tave viska issiaiskina, kol viska sustyguoja, plius cia gi dar veiksnys pataikiau-nepataikiau. Taip pat salia visko pati irgi privalai savo gyvenima tvarkytis, gerti saziningai vaistukus, apsisarvuoti kantrybe ir tiketi.

patikesi ar ne, bet man ankstesnioji dave tokiu zirneliu, po kuriu vienam produktui man alergija gali buti likusi mazdaug devyniems menesiams. Taip kad homeopatiniai zirneliai yra uzdelsto veikimo bomba geraja prasme.

kitas dalykas, jei netiki. Tada aisku mesk ir pamirsk viska.

Atsakyti
o kur rasti ta Popovo klinika ? kokie ikainiai mazdaug ?
aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Rygos 15, placiau aprasiau sitos temos 205-e zinuteje 4u.gif Na, ten ne klinika as maciau, o kabinetuka su priimamuoju biggrin.gif

del ikainiu tai galetum i klinika paskambinti, ten moterys papasakoja, o mes kiekviena matyt mokejom skirtingai: priklauso nuo to, kuri karta, kiek vaistuku skiria.
Atsakyti
turbut kad pritruko kantrybes, arba neatitaike vaistukus, nes pazistama lankesi pas kita homeopate, kur su vegos testu istyre, tai rezultatai per 3menesius nezymus matesi, o man nieko ;/
Atsakyti