Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Homeopatija
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
ralija
QUOTE(Obuoliausia @ 2008 10 31, 12:46)
Ralija, Kaune yra dvi homeopatinės vaistinės: Rotušės a. (Muziejaus) ir Parapharm (Savanorių pr., prie buv. Radijo gamyklos).
Jeigu dantukai sunkokai dygsta, turėtų dar padėti Calcium complex. Kažkur yra šitas klausimas aprašytas: arba šita tema, arba vaikų sveikata (forumas) -vaistai (forumo skyrius) -homeopatinis gydymas (tema).
*

4u.gif
CaraMela
Sveikos,

Gal turit kokių atsiliepimų apie homeopatę Inesą, dirba Kaune, Vilijampolės sveikatos centre?
Silvux
Sveikos mamytes,

gal kas galetu pasakyti ar kada lankesi pas homeopate Cickevičienę, labai domina geras homeopatas Vilniuje. Skaiciau ir apie Popova atsiliepimus ir apie Vaidilute Z. Dabar uzrasiau savo 2 metuku vaika pas J,Kolaitiene i Natura Munda Kaune.
Pasidalinkit ispudziais ir patirtimi. Aciu
belita
Is homeopatiniu vaistu visa laika vartoju Sinupret-cia nepakeiciamas dalykas man nuo slogos,kai tik pradeda kabintis koks viruselis iskart pradedu gerti ir labai greitai praeina viskas,dar is homeopatiniu yra teke vartoti akiu laseliu oculoheel irgi visai nieko buvo,kol vienas pazystamas nepasake,kad nuejes vokietijoje i vaistine paprases siu vaistu jo paklause ar sau,ir pasake,kad siuos vaistus skiria tik gyvuliams doh.gif doh.gif doh.gif
Obuoliausia
Belita,

Sinupret yra ne homeopatiniai, o fitoterapiniai (žolyčių) vaistai.

Oculoheel yra parduodami visose vaistinėse ir vartojami žmonių. Manyčiau, tas jūsų pažįstamas arba vaistininkė kažko nesuprato. Pati šituos vaistus vartoju jau ne pirmi metai ir perku įvairiose vaistinėse.

Beje, -Heel vaistų yra ir gyvuliukams, bet jie yra pardavinėjami specializuotose veterinarijos vaistinėse. rolleyes.gif
balta
QUOTE(belita @ 2008 11 10, 20:10)
dar is homeopatiniu yra teke vartoti akiu laseliu oculoheel irgi visai nieko buvo,kol vienas pazystamas nepasake,kad nuejes vokietijoje i vaistine paprases siu vaistu jo paklause ar sau,ir pasake,kad siuos vaistus skiria tik gyvuliams doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

QUOTE(Obuoliausia @ 2008 11 10, 20:47)
Oculoheel yra parduodami visose vaistinėse ir vartojami žmonių. Manyčiau, tas jūsų pažįstamas arba vaistininkė kažko nesuprato. Pati šituos vaistus vartoju jau ne pirmi metai ir perku įvairiose vaistinėse.

Beje, -Heel vaistų yra ir gyvuliukams, bet jie yra pardavinėjami specializuotose veterinarijos vaistinėse.  rolleyes.gif
*

Aš pati Oculoheel nesu vartojusi, bet pažiūrėjau, kaip tose vokiškose vaistinėse jis pardavinėjamas. Įdomi situacija: vokiškose internetinėse vaistinėse parduodamas Oculoheel tik tabletėmis. O apie akių lašus kalbama forumuose apie gyvūnus.
Radau kol kas tik vieną nuorodą apie lašus žmonėms PDF formate, kur rašoma apie šiuos akių lašus ir kaip juos vartoti pagal amžių.

O šiaip - homeopatija yra skirta ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams.
Obuoliausia
Įdomiai g.gif Vaistinėse LT Oculoheel tiktai lašiukais. Tabletėmis niekad nemačiau ir net klausimas vaistininkėms nekilo, matyt, yra tiktai tokia forma (tikriausiai, registruoti LT tiktai lašiukai).
Aryvle
laba diena, atleiskit, bet labai neturiu laiko skaityti visos temos, taigi atsiprasau jei pasikartosiu.
gal kas zinote gera homopate panevezyje?man reikia vyresneliui savo, nes is ligu liuno neislendam net vasara doh.gif butu gerai ir kontaktai(arba cia viesai forume, arba i az) aciu 4u.gif
krugile
QUOTE(Aryvle @ 2008 11 19, 22:02)
laba diena, atleiskit, bet labai neturiu laiko skaityti visos temos, taigi atsiprasau jei pasikartosiu.
gal kas zinote gera homopate panevezyje?man reikia vyresneliui savo, nes is ligu liuno neislendam net vasara doh.gif butu gerai ir kontaktai(arba cia viesai forume, arba i az) aciu  4u.gif
*

Sveikos smile.gif
Gal zinot,kur Kaune pardavineja Jadvygos zoles ???
Aciu smile.gif
pandutė
sveiki,prisiskaiciau apie geriamus vitaminus kad jie yra visi sintetiniai neduoda jokio poveikio,o daro tik zala,norejau paklaust ar homeopatija turi vitaminu ar yra tik vaistai ,kuriais gydomos ligos?ar nera pavydz vitaminu akim homeopatiniu,ar b grupes?
pandutė
kaip supratau firmos ACONITUM vitaminai,papildai yra pagaminti is zoliu?
pries metus as irgi lankiausi pas MISIU,buvo israses zirneliu,ne nuo padejo,po to kitu,blogai labai jauciaus kazkaip po dvieju menesiu nebesilankiau pas ji,man nepatiko,kad su juo pagrinde bendrauti reik telefonu,ka jauciu nuo vaistu kiek geriu,o pats net neatsimena kas as tokia,bet gal is naujo pabandyt pas ji lankytis,as ejau del migrenos,bet jo zodziais kas man vyksta tai nera migrena,tokios ligos is vis nera,nu kazka snekejo nesupratau,o kokie jo kontaktai dabar ,gal galit pasakyti?
pandutė
QUOTE(*rutialia* @ 2008 09 11, 11:27)
sveikos merginos, Na va, gavau Popovo knyga, dabar skaitysiu smile.gif o ir i Natura Munda tyrimui uzsirasiau. Kada baigsis tos mano bedos doh.gif
*

o kur ta NATURA MUNDA?kokius tyrimus daro,ka gydo?
pandutė
QUOTE(*rutialia* @ 2008 09 08, 13:16)
Na va, dalykas yra tas, kad as gydausi pas Misių. Girdėjau daug gerų atsiliepimų apie jį, todėl noriu tikėti, kad jis man padės, tačiau... kas jau pas jį gydotės, žinot, apie jo gydymą telefonu. doh.gif
Paskambini, jei priskambini, papasakoji (aišku nuodugniai neišeina telefonu) ir jis nematydamas skiria vis kitus žirniukus, o blemba tie bėrimai taip nervina. Kartias atrodo net galvoji griebtis tų pačių hormoninių tepalų,kad tik neniežėtų, o ir pas kirpėją eiti nesmagu, ir šiaip nesmagu išbertai  verysad.gif
Tai ir galvoju ta Popovo knygutę įsigyt, nors knygynuose nerandu jos, teks pirkt internetu  g.gif
*

vat tuom man misius ir nepatinka,kad jis gydo telefonu,taip neimanoma isgyditi,kai neatsimeni zmogaus,kas jam yra,kokius vaistus geria,
Faustinata
QUOTE(pandutė @ 2009 01 01, 14:29)
vat tuom man misius ir nepatinka,kad jis gydo telefonu,taip neimanoma isgyditi,kai neatsimeni zmogaus,kas jam yra,kokius vaistus geria,
*

Sutinku, kad prisiskambinti ne visada pavyksta, bet dažniausiai prisiskambinu - reikia turėti kantrybės. O dėl vaistų, tai suprasčiau taip: kai paskambini ir prisistatai , o jis turi įvedęs kompiuteryje pavardę ir mato kokius vaistus vartoji.
pandutė
QUOTE(Faustinata @ 2009 01 05, 18:31)
Sutinku, kad prisiskambinti ne visada pavyksta, bet dažniausiai prisiskambinu - reikia turėti kantrybės. O dėl vaistų, tai suprasčiau taip: kai paskambini ir prisistatai , o jis turi įvedęs kompiuteryje pavardę ir mato kokius vaistus vartoji.
*

tai kad manes klause ka geriu,kiek zirniuku,tai reiskia nemato,arba nebuna vietoje
Simoo7e
Mamytes,turiu ideja, gal galetumet tos,kurios lankosi pas homeopatus, parasyti sioki toki komentara, pas koki homeopata lankotes, kokios srities bedos, kokia gydymo eiga ir panasiai, manau, sveikstantys pacientai butu geriausia reklama homeopatams ir mums butu lengviau atsirinkti, i kuri gydytoja kreiptis
*rutialia*
QUOTE(pandutė @ 2009 01 01, 16:03)
o kur ta NATURA MUNDA?kokius tyrimus daro,ka gydo?
*

Natura Munda yra Kaune, yra ir puslapiuakas www.naturamunda.lt tai ten viskas nuodugniai aprasyta. Galiu pasakyti, kad ten palikau nemaza sumele, bet ir rezultatus tikrai jauciu thumbup.gif aisku ne visiskai isgijau, bet dabar kai toks sunkus metas nera pinigeliu ir vel ten nuvaziuoti. Jei tureciau lycnu pinigiuku, jau siandien vel buciau ten.
hela77
QUOTE(CaraMela @ 2008 11 10, 13:06)
Sveikos,

Gal turit kokių atsiliepimų apie homeopatę Inesą, dirba Kaune, Vilijampolės sveikatos centre?
*

as lankausi pas homeopate Inesa, tik Sukileliu 51. Kazin ar ta pati? g.gif
Simoo7e
Sveikos, neseniai lankiausi holimed holistines medicinos centre, apturejau ten konsultacija, tad dabar noriu jusu pasiteirauti, ar ka nors esate apie juos girdeje, ar tai nera tik pinigu pasigvieisnti siekinti ale "naturali gydymo istaiga" turiu problemu su endokrinine sistema. Taigi konsultacijos metu gydytojas Olegas Busanov pasake, norint pradeti gydytis reiktu pasidaryti mikrobangų biorezonansinio testo,kuris nustatytu mano viso organizmo bukle, mano problemu priezasti, o veliau paskirtu homeopatini gydyma, Noriu pasiteirauti, ar esat girdejusios apie si tyrimo buda, jo tikslinguma. Konsultacijos pabaigoje gydytojas uzsimine, kad dar daug kas priklausys sir nuo pacios, t.y nuo mano mitybos ir panasiai, na zinoma , tai savaime suprantama,kad tektu pakankamai daug ko atsisakyti, jis uzsimine, kad taip pat reiktu atlikti zarnyno valyma, nes zarnynas bus tikrai uzterstas, jis teige, kad jokios gerosios bakterijos neisplaunamos, nes apskritai jos uzterstam, kur nuolat vyksta rugimo procesai, skrandyje negyvena, todel ir reikia isvalyti maisto liekanas prikibusias pire sieneliu, kad tos bakterijos atsirastu, Minejo, kad pradzioje po valymo gali atsirasti siek tiek bedu, nes nevat tai tas pats kaip butu pilnas oro balionas, kuris veliau isleidziamas, tad gali sutrikti funkcijos, taciau su homeopatiniais vaistukais tai pataisoma. Noriu sulaukti jusu komentaru, tiek del skrandzio valymo, tiek del to tyrimo bei pacio centro . Turiu didele baime patekti i rankas zmoniu, kurie pelnosi is kitu tokiu budu

Faustinata
Tikrai nieko neteko girdėti apie šią gydymo įstaigą. Niekuomet nesutikčiau valyti žarnyno, juk pas mus visus jis vienaip ar kitaip užterštas. Tai panašu į pasipelnyno šaltinį. Kiek teko bendrauti su medikais, nė vienas teigiamai neatsiliepė apie tokius valymus. Ar neteko girdėti apie rusų akademiką Bolotovą? Aš pati nesenai sužinojau ir bandysiu ieškoti literatūros apie įvairius gydymo metodus. Knygelės sakė nebrangios, tik jos rusų kalboje ir reikia ieškoti rusų knygyne. Viena iš jų "40 fenomenov Bolotova". Bandykit pagoglinti įvedant " akademik Bolotov".
Kadangi turiu nemažai problemų, tai patarė būtinai pasidomėti. Informaciją gavau iš mediko.
hela77
gal galite patarti- kas galetu ieiti i "kompleksa nuo rukymo"? vyras bando mest rukyt, sakau reikia padet su homeopatija kazkaip..
aciu 4u.gif
balta
QUOTE(hela77 @ 2009 03 31, 21:56)
gal galite patarti- kas galetu ieiti i "kompleksa nuo rukymo"? vyras bando mest rukyt, sakau reikia padet su homeopatija kazkaip..
aciu 4u.gif
*

Turbūt jam gydytojas homeopatas galėtų tiksliau parinkti tinkamą priemonę 4u.gif

Mano knygelėje vardijama: Plantago Urtinktur, Tabacum C30, Ignatia, Nux vomica, Lobelia, Caladium. Priklausomai nuo problemų.

hela77
gal zinote ar homeopatiniai vaistai daro koki (neigiama) poveiki vaisiui? ta prasme nesciai ar galima naudoti zirniukus?
buvau vaistinej ir nepaklausiau doh.gif
Moon
QUOTE(hela77 @ 2009 04 03, 22:52)
gal zinote ar homeopatiniai vaistai daro koki (neigiama) poveiki vaisiui? ta prasme nesciai ar galima naudoti zirniukus?
buvau vaistinej ir nepaklausiau  doh.gif
*

Nėščioms homeopatinius vaistus galima naudoti, ten veiklios medžiagos yra mikro dozės. 4u.gif
Austria
Per kiek laiko turi buti pagerejimas vartojant tuos zirniukus. Lankomes pas gyd. Misiu. Geriame dar tik ketvirta diena juos, pagerejimo jokio. Aisku cia nedaug dienu, bet kai jau ketvirta savaite sergame tai kantrybes nebera doh.gif
Faustinata
QUOTE(indrute83 @ 2009 04 24, 07:59)
Per kiek laiko turi buti pagerejimas vartojant tuos zirniukus. Lankomes pas gyd. Misiu. Geriame dar tik ketvirta diena juos, pagerejimo jokio. Aisku cia nedaug dienu, bet kai jau ketvirta savaite sergame tai kantrybes nebera  doh.gif
*

Žiūrint kokia problema, jei užsisenėjusi ar chroniška tai prireiks ir pusmečio blink.gif o jei virusinės ligos tai po savaitės ar keleto dienų ateina pagerėjimas.
Austria
QUOTE(Faustinata @ 2009 04 27, 21:17)
Žiūrint kokia problema, jei užsisenėjusi ar chroniška tai prireiks ir pusmečio  blink.gif o jei virusinės ligos tai po savaitės ar keleto dienų ateina pagerėjimas.
*

O jei mums alerginis kosulys ir sloga?
amutex
QUOTE(indrute83 @ 2009 04 24, 10:59)
Per kiek laiko turi buti pagerejimas vartojant tuos zirniukus. Lankomes pas gyd. Misiu. Geriame dar tik ketvirta diena juos, pagerejimo jokio. Aisku cia nedaug dienu, bet kai jau ketvirta savaite sergame tai kantrybes nebera  doh.gif
*

Po tokio trumpo laiko tai kazin ar jausi ta pagerejima, as pas ji kai lankydavausi tai sakydavo, kad rezultatas pajuntamas tik po poros savaiciu.
miegelis
QUOTE(indrute83 @ 2009 04 28, 08:58)
O jei mums alerginis kosulys ir sloga?
*

Sūnui išsigydyti prireikė pusmečio. Jau senokai tai buvo, tad nebegaliu pasakyti, kada tas pagerėjimas atėjo, buvo visko, jau kartais atrodydavo, kad nieko neveikia, bet po pusmečio įprastu laiku nesulaukėm šienligės, o ir baisus kosulys praėjo ir nebegrįžo. Po kelių menesių pasireiškė dilgėlynės, esu girdėjusi, kad alergijos linkusios pereiti į kitą formą, bet ir šias įveikėm su homeopate per kelius mėnesius. Pradėjus vartoti žirniukus ar pakeitus vienus kitais, dažnai ne tik kad nebūna pagerėjimo - atvirkščiai, paūmėja liga. Kantrybės jums ir sveikatos 4u.gif
Austria
QUOTE(miegelis @ 2009 04 28, 09:51)
Sūnui išsigydyti prireikė pusmečio. Jau senokai tai buvo, tad nebegaliu pasakyti, kada tas pagerėjimas atėjo, buvo visko, jau kartais atrodydavo, kad nieko neveikia, bet  po pusmečio įprastu laiku nesulaukėm šienligės, o ir baisus kosulys praėjo ir nebegrįžo. Po kelių menesių pasireiškė dilgėlynės, esu girdėjusi, kad alergijos linkusios pereiti į kitą formą, bet ir šias įveikėm su homeopate per kelius mėnesius. Pradėjus vartoti žirniukus ar pakeitus vienus kitais, dažnai ne tik kad nebūna pagerėjimo - atvirkščiai, paūmėja liga. Kantrybės jums ir sveikatos  4u.gif
*

Butent mums taip ir yra, pakeitus zirniukus tai paumeja tai aprimsta. Liudniausia kad kosinti ir sloguojanti vaika reikia vesti i darzeli ir baisu kad greit apsirgs. unsure.gif Mes zirniukus keiciam kol kas kas tris, dvi dienas. Nu ziuresim. Vaikas kaip ir sveikas linksmas energingas ir pediatre stebisi kad viskas gerai, sako gal labai retai tepakosti. doh.gif o kosi tai daznokai ir kosulys toks besikaitaliojantis tai sausas tai drengnas. Tik mum cia nuo kokiu dulkiu erkuciu ar ko tai namie, nes prasidejo vasario menei kai persikraustem i nauja buta, ten dar seni remontai kilimai, baldai seni. Po biski viska metam, bet turbut kol normaliu remontu nepadarysim, kazin ar kas keisis verysad.gif
laizanika
QUOTE(indrute83 @ 2009 04 24, 10:59)
*

Kiek mums teko gydytis Misiaus zirniukais, jeigu per 2-3 dienas nepasijaus poveikio, vadinasi netinkami zirniukai ir reikia keisti. Taip galiu sakyti is savo patirties, mums galioja toks principas. Nes viena karta taip buvo kad dienos ejo, sveikte nesveikom ir galiausiai prireike standartiniu ir aisku rimtesniu vaistu. O dabar nesenai kosuly isgydem, po 2 dienu koslys mazejo, po 4 dienu buvom visiskai sveiki.

Beje Misiaus paskirti zirniukai man nueme nestuminy pykinima, per 3 dienas thumbup.gif Jauciuosi kaip ridikelis nestuke.gif
Austria
QUOTE(laizanika @ 2009 04 28, 13:26)
Kiek mums teko gydytis Misiaus zirniukais, jeigu per 2-3 dienas nepasijaus poveikio, vadinasi netinkami zirniukai ir reikia keisti. Taip galiu sakyti is savo patirties, mums galioja toks principas. Nes viena karta taip buvo kad dienos ejo, sveikte nesveikom ir galiausiai prireike standartiniu ir aisku rimtesniu vaistu. O dabar nesenai kosuly isgydem, po 2 dienu koslys mazejo, po 4 dienu buvom visiskai sveiki.

Beje Misiaus paskirti zirniukai man nueme nestuminy pykinima, per 3 dienas  thumbup.gif  Jauciuosi kaip ridikelis  nestuke.gif
*

O nuo kada prireikia tu rimtesniu vaistu?
Lyanna
QUOTE(samantila @ 2009 06 04, 16:42)
Sveikos,
man teko girdeti geru rezultatu geriant noni sultis. Buvau seminare kai pasakojo apie tai, kad susitvarke ir alergijos, kosuliai ir kiti negalavimai. Is pirmo zvilgsnio atrode, kad tai vaistas nuo visu ligu. Taciau pasiklausius daugiau informacijos ir pasidomejus supratau, kad tai ne vaistas, bet naturalus produktas. Be to, ivairius pagerejimus gauna skirtingi zmones, del savo skirtingu organizmu. Viena moteris pasakojo, kad jai zvineline susitvarke po gero pusmecio, o kita kad po keliu menesiu. Taciau priklauso ir nuo to, kiek laiko geri ir po kiek.
Man sitas budas yra pats priimtiniausias, nors nepigus, bet i savo sveikata verta investuoti. Dabar tai geriu i diena po 30 ml, tai man kainuoja dienos porcija 5Lt. Tai nedaug kai zinau koki efekta duoda. Be to, ir kiekviena diena turiu pakankamai energijos.
Jei kas noretu daugiau suzinoti apie noni sultis, tai galite skambinti Mindaugui is Klaipedos 867246877
Sekmes  smile.gif
*

nesamones...
beje, siūlau pasiskaityti šį straipsnį, nesigadinti sau sveikatos ir nemesti pinigų į balą bei negundyti tai daryti kitų...
http://www.ve.lt/?data=2006-09-02&rub=...p;id=1157129225
murksiukas
2001 ziema sirgau gripu ir nuo to laiko, kai tik prasideda salciai - butinai kazkur persalu ir pradedu koseti. Kosulys baigdavosi, kai atsildavo oras, nes jokie vaistai nepadedavo. Gydytojai nustate ivairiu diagnoziu, prirase daugybe vaistu. Viskas baigesi, kai nuejau pas gydytoja homeopata, kuris israse zirniuku. Pasirode keistoki vaistai, bet uztat padejo thumbup.gif . Dabar kosuli gydausi tik tokiais vaistais.
Menou
Gydausi ir aš Homeopatija. Nes ligų ligelių turiu begales... Na lyg padeda .. bet kaip toliau bus žiūrėsim ,nors laba norėtūsi ,kad pagydytų thumbup.gif wub.gif
argus
Vaiką išgydau tik jais ir per gerokai trumpesnį laiką.
*RRR-Miau*
nu kas nors paprotinkit mane ir nuvykit tas abejones, nes jau prarandu vilti isgydyt sunelio ausu uzdegima vien zirniukais doh.gif na gydomes jau sekmingai 2 metus, jokio antibijotiko nesam tiek pat laiko gere, bet va si kart apniko abejones ar nereikia mums ju verysad.gif nes ausytes pirma kart skauda, o jau savaite laiko tempa nepalieka musu - o jei temperatura laikosi tai reiskia ir uzdegimas niekur nedingsta unsure.gif skambinames ir su homeopate, bet va kazkaip nebeturiu jegu betiket kad issigydysim vien homeopatija. vakar jau dziaugiaus nes ryte tempos ne kvapo nebuvo, o va po piet pradejo kilt ir nakti buvo 38, siryt 37, po keletos valandu nebeliko, o kaip veliau bus nezinau - tikiuos kad praeis. siaip ausyciu nebeskauda, nors lasinam tik paprastus lasiukus (gaila homeopatiniu i ausi lasinamu nera), pradzioj nei lasiukai skausmo nenueme tai vis tikiuosi kad pageres. tik va, ryt einam pas seimos gydytoja, o ji pamatys kad nesam isgije nors ir antibus jos skirtus turejom gert, bet negerem, nes tikejau kad greit praeis su homeopates pagalba. sakyt gydytojai nenoriu, nes sakys ko tada ateinat jei nesigydot kaip nurodziau - vat manau cia labiausiai as ir bijau biggrin.gif
argus
O gal pas kitą homeopatę kreipkis. Mano vaikui laringitas buvo - pradėjo loti kaip šuniukas. Tai su homeopatiniais vaistais per 2 val. praėjo. Daviau kas 15 min. skirtingus. Tai gal ir čia koks nors gydymas turėtų būti - iš pradžių smūginis o paskui normaliai.
Menou
Viskas labai priklauso nuo homeopatės mirksiukas.gif
Aš pas vieną nieko neišgyjau,nieko nepadėjo,pas kitą eina nu lyg ir neblogai smile.gif tongue.gif Aišku daug priklauso ir nuo nusiteikimo biggrin.gif
*RRR-Miau*
QUOTE(argus @ 2009 10 22, 17:26)
O gal pas kitą homeopatę kreipkis. Mano vaikui laringitas buvo - pradėjo loti kaip šuniukas. Tai su homeopatiniais vaistais per 2 val. praėjo. Daviau kas 15 min. skirtingus. Tai gal ir čia koks nors gydymas turėtų būti - iš pradžių smūginis o paskui normaliai.
*

oi ne, su homeopate tai viskas gerai, pagydavom mes visada kai paskirdavo kokius zirniukus, o ligos pas mus pastoviai tos pacios budavo tai ir nebereikdavo skambint net jai, nes ir taip zinodavau ka reik suduot smile.gif - dabar liepe duot phytolaca kartu su belladona, bet va kai i ausi negali ilyst ir pamatyt pati tai ir baimes dideles. laringitini kosuli ir mes taip greit pasigydom, nes labai daznai buna mums taip tai jau nebebijau, o va ausu uzdegimas pirma kart, del to ir bijau. na reikia tik nusiteikt kad pades ir zirniukai ir jokiu antibu neprireiks thumbup.gif
Evelinna
Man labai idomu, ar kas esate gere nuo skrandzio iavirius komeopatinius lasiukus? Ar padedavo. Pvz as pradejau gerti Nux vomica, nu bet nesuprantu, a cia sutapimas ar kaip - kai tik geriu kokia diena saziningai taip ir dingsta apetitas, sleikstulys ima, kaip tik negeriu kokia diena visai normaliai jauciuosi... Nebesuprantu verysad.gif Gi siaip kaip tik turetu padeti... g.gif Gal yra kaip taip buve?
G3DA5
Sveiki visi, aš ir naudoju homeopatinius vaistus ir nesenai atradau nebloga tinklapį apie homeopatinius vaistus. smile.gif jame rasite nemazai homeopatiniu vaistu su visom instrukcijom, o kas geriausia galima klausti ir daktaro apie juos ir savo bedas, gan greitai atraso smile.gif tai va cia adresiukas: http://www.heel.lt
*RRR-Miau*
QUOTE(Evelinna @ 2009 10 23, 10:40)
Man labai idomu, ar kas esate gere nuo skrandzio iavirius komeopatinius lasiukus? Ar padedavo. Pvz as pradejau gerti Nux vomica, nu bet nesuprantu, a cia sutapimas ar kaip - kai tik geriu kokia diena saziningai taip ir dingsta apetitas, sleikstulys ima, kaip tik negeriu kokia diena visai normaliai jauciuosi... Nebesuprantu  verysad.gif Gi siaip kaip tik turetu padeti... g.gif  Gal yra kaip taip buve?
*

na kai vartoji homeopatinius vaistus, pablogejimas tai pirmas pozymis jog tinkami vaistukai g.gif o vat jus pabandykit ilgeliau pavartot, gal praeis, arba pasikonsultuokit su gydytoja...
QUOTE(G3DA5 @ 2009 10 23, 11:50)
Sveiki visi, aš ir naudoju homeopatinius vaistus ir nesenai atradau nebloga tinklapį apie homeopatinius vaistus.  smile.gif  jame rasite nemazai homeopatiniu vaistu su visom instrukcijom, o kas geriausia galima klausti ir daktaro apie juos ir savo bedas, gan greitai atraso  smile.gif  tai va cia adresiukas: http://www.heel.lt
*

thumbup.gif na dar yra www.imunitetas.lt tei ir pagal liga ismeta ir vaistukai kokie tinkami - visada naudojausi tuo puslapiuku, dabar nebereikia, nes jau mintinai zinau biggrin.gif
Menou
QUOTE(G3DA5 @ 2009 10 23, 11:50)

QUOTE(sonatute @ 2009 10 23, 15:56)
dar yra www.imunitetas.lt

ačiū thumbup.gif
kuku2
o as nenoriu numusti entuziazmo sekmingai besigydantiems, bet man homeopatiniai vaistai nepadejo. Gydziausi jais visus metus, o rezultato jokio sad.gif nors ir tikejau kad gal jie pades, ale net placebo efektas nesuveike.

beje po kiek laiko skaiciau mokslini straipsni apie homeopatinius vaistus, kur buvo irodyta kad jie is tikruju neveikia. Kaip zinote, homeopatiniuose preparatuose veikliuju medziagu yra be galo mazai (kai kurie net gincija kad medziagos isvis nelieka, nes atskiedziant ir taip nedidele jos dali daug daug sykiu, galutine jos dalis teoriskai turetu buti mazesne uz molio(ar kazkoki kita, jau kiek primirsau chemija:)skaiciu, t.y. maziausia imanoma medziagos kieki). Tad jei tiesa kad atskiedziant veikliaja medziaga daugybe sykiu jos energija tik padideja, mokslininkai nusprende tai isbandyti su kiek kitokia medziaga - nuodais smile.gif remiantis ta pacia logika, paemus mazutelyti nuodu kieki ir ji skiedziant daug kartu, energija dideja ir dideja, tad nuodai turetu igauti milziniska poveiki. Deje, pats mokslininkas, kuris pasiaukojo tai ismeginti, po siai dienai gyvas smile.gif

na sis eksperimentas man buvo gana itikimas, o tuo labiau kai ir paciai nesuveike.
bet jei kam veikia - valio smile.gif
Menou
Kiek žinau į Homeopatinius vaistus dedami ir nuodai (tik mini mini maži kiekiai ) mirksiukas.gif o dėl to veikia neveikia ,nesiginčysiu ... bet mokslininkų įrodyta kiek kitaip mirksiukas.gif
*RRR-Miau*
QUOTE(kuku2 @ 2009 10 23, 17:35)
o as nenoriu numusti entuziazmo sekmingai besigydantiems, bet man homeopatiniai

o ar veikia neveikia manau nereik sukt galvos - pvz jei gydau vaika jais ir jis pasveiksta tai nesuku galvos ar veikia, svarbu kad pasveiko juk, o jei ir neveikia, tai dar geriau, nes reiskias pagijom visai be vaistu biggrin.gif
o jus gydotes pati, ar su homeopato pagalba, nes paciai manau sunkiai, visgi vienas zirniukas kuris tinka jums, nereiskia kad tiks ir kitam nuo tos pacios ligos smile.gif as pati vaziuoju ir vaikus vezu pas homeopate ir mums puikiai sekasi pagyt - seniau tai nei antibai neveikdavo, o va dabar thumbup.gif va ir ausytes ka tik tikrai apsigydem (siandien buvom pas paprasta seimos gydytoja ir sako jog daugiau antibu nebereik gert biggrin.gif nors tyliai mintyse pasakiau, kad mes ju ir taip negerem lotuliukas.gif )
viltuse
Sveikos merginos,
Norejau paklaust, ar yra kokiu homeopatiniu moteriskom bedom gydyt (pvz, endometriozei, arba menesiniu reguliavimui)?
kuku2
QUOTE(Arletė @ 2009 10 23, 17:43)
Kiek žinau į Homeopatinius vaistus dedami ir nuodai (tik mini mini maži kiekiai )  mirksiukas.gif  o dėl to veikia neveikia ,nesiginčysiu ... bet mokslininkų įrodyta kiek kitaip  mirksiukas.gif
*

tai va butent, irodyta kad neveikia. O nuodu mano ziniomis niekas ten nededa, juk pagal homeopatu logika uzsiverstum jau nuo vieno zirnelio biggrin.gif tiesiog dedamos medziagos, kurios turi panasu poveiki i tavo ligos simptomus. Kaip pvz butu svoguno naudojimas persalimui ir slogai, kadangi svogunas zinom kokius pojucius sukelia kai pjaustom smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sonatute @ 2009 10 23, 18:00)
o ar veikia neveikia manau nereik sukt galvos - pvz jei gydau vaika jais ir jis pasveiksta tai nesuku galvos ar veikia, svarbu kad pasveiko juk, o jei ir neveikia, tai dar geriau, nes reiskias pagijom visai be vaistu  biggrin.gif
o jus gydotes pati, ar su homeopato pagalba, nes paciai manau sunkiai, visgi vienas zirniukas kuris tinka jums, nereiskia kad tiks ir kitam nuo tos pacios ligos  smile.gif as pati vaziuoju ir vaikus vezu pas homeopate ir mums puikiai sekasi pagyt - seniau tai nei antibai neveikdavo, o va dabar  thumbup.gif va ir ausytes ka tik tikrai apsigydem (siandien buvom pas paprasta seimos gydytoja ir sako jog daugiau antibu nebereik gert  biggrin.gif nors tyliai mintyse pasakiau, kad mes ju ir taip negerem   lotuliukas.gif )
*

zinoma gydziausi ne pati smile.gif vykdavau pas gana zinoma specialista. Deja deja..

Nas as tik pasidalinu savo patirtimi ir skaityta moksline medziaga, nieko nekaltinu kad kazkam veikia o man ne. Tik taip galvoju, kad jei veikia tai gal del kitu priezasciu, nes kartais pats nusistatymas kad o, sitie vaistai man tikrai pades, padeda smile.gif
Menou
QUOTE(kuku2 @ 2009 10 23, 19:00)
tai va butent, irodyta kad neveikia. O nuodu mano ziniomis niekas ten nededa, juk pagal homeopatu logika uzsiverstum jau nuo vieno zirnelio biggrin.gif tiesiog dedamos medziagos, kurios turi panasu poveiki i tavo ligos simptomus. Kaip pvz butu svoguno naudojimas persalimui ir slogai, kadangi svogunas zinom kokius pojucius sukelia kai pjaustom smile.gif
Papildyta:

zinoma gydziausi ne pati smile.gif vykdavau pas gana zinoma specialista. Deja deja..

Nas as tik pasidalinu savo patirtimi ir skaityta moksline medziaga, nieko nekaltinu kad kazkam veikia o man ne. Tik taip galvoju, kad jei veikia tai gal del kitu priezasciu, nes kartais pats nusistatymas kad o, sitie vaistai man tikrai pades, padeda smile.gif
*

lotuliukas.gif doh.gif
Nesivelsiu į diskusijas
Norėčiau tik pamatyti tą straipsnį kur būtų galima?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.