Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(vilytte @ 2008 09 10, 09:58)
Merginos, nu papasakokit kaip ten toj Naturoj Mundoj? Kokie gydytojai geriausni, kokios kainos, ar be problemu patekt, ar konsultuoja uminiu susirgimu atvejais? Kaip gydo, trumpais kursais, ar ilgam skiria? Taip noretusi Kaune kazka gero susirast, ta Klaipeda kai pirmyn atgal su vaikais reik suvazinet taip toli atrodo...

Dar kazkaip aptikau tokia homeopate Vaidilute Zakarauskiene, gal kas kokiu atsiliepimu turit? Lyg alerginiuose susirgimiuose daugiau specializuojas. Gal kas susiduret?


Natura Munda mes buvom pas Greičių. Kai registravausi pirmą kartą, norėjau, kad tirtų Folio ir gydytų homeopatiškai. Nuo alergijos padėjo, taip pat sureguliavo daugiau mažiau kito vaiko virškinimą. O prisiskambinti jam nežinau ar įmanoma: kiek bandžiau, nepavyko.
Šiaip, pas daugumą homeopatų bent 2 sav. eilė. Ūminiu atveju nelabai linkę konsultuoti telefonu (vistiek objektyviai įvertinti sudėtinga). O ir patekti staiga nežinau, ar įmanoma...Todėl buvau priversta pati domėtis, ką daryti puolant virusams.


QUOTE(juramare @ 2008 09 10, 10:18)

Mums anksčiau labai padėdavo Tantum verde,bet perskaičiau,kad sudėtyje yra pipirmėtės,ar ji gali neutralizuoti homeopatinių vaistų poveikį? 4u.gif



Kiek žinau, homeopatinių vaistų poveikį neutralizuoja kava. Nors aš kavą geriu, gal šiek tiek susilpnėja poveikis, bet paskui vėl paimi vaistų ir toliau tęsiasi (čia tik gydant eilinius virusus taip darau, rimčiau neprireikė). Taip pat neutralizuoja mėtos (pipirmėtės irgi prie mėtų), eteriniai aliejai, stiprūs kvapai.

Šiaip, kai netyčia buvau per stiprius vaistus vaikui sudavus, kava tikrai padėjo (bet čia tik vaikui) - nemalonūs pojūčiai praėjo per kelias minutes.

Dėl klausimo apie potencijas: turiu 30C tiktai Aconitum, Belladonna ir Hepar sulfuris. Čia ekstra atvejui. Iš jų tik Aconitum prireikė porą kartų pavartoti. Kaip pastebėjau, silpnesnių potencijų vaistus reikia dažniau kartoti, jeigu yra poveikis ir staiga vėl atsinaujina simptomai. Pvz. Ferrum phosphoricum šiaip yra trumpo poveikio vaistas, tai prireikia paimti kas pusvalandį.
Atsakyti
juramare, ačiū tau labai. Aš žinau, kad Zakarauskienė labai nebloga dermatologė, kaip apie homeopatę girdėjau tik vienus atsiliepimus - jie puikūs (mes anksčiau esam labai nusivylę homeopatais, nesinori vėl patekt pas nežinia ką). Ir gydo jinai homeopatiškai ne tik odos susirgimus, bet ir virusinius, ir visokius kitokius.

Obuoliux, ačiū ir tau, visada labai maloniai ir išsamiai viską paaiškini. Žinai mano mažoji irgi turi viškinimo problemų, o didžioji su alergijom ir dabar ta bjauria astma kovojam (tylom tikiuosi, kad čia kažkokia klaida). Mažylei nuo gimimo kietėja viduriai, ir labiau nei įprasta pučia pilvelį. Dieta padeda, bet tik kasnelį miltų suvalgom ir doh.gif . Manai Greičius galėtų su tokia bėda padėti?
Atsakyti
Vilytte, tiesiog paskambinus reikia papasakoti kokiu reikalu ir jie turėtų patarti. Šiaip, jis su mažais vaikais nedirba (t.y. leliukais). Mūsiškiui buvo nepilnai treji, prieš tai lankėsi brolis. Patys paprašėm, prižadėjom visaip kaip "bovyti", kad sėdėtų. Išsėdėjo ax.gif Kadangi jis dirba Folio metodu, reikia tikrinti tam tikrus aktyvius taškus ir reikia, kad vaikas leistų liesti ranką ir pasėdėtų ramiai. Kiti homeopatai tiria per mamą (iš pradžių mamai laikant vaiką, paskui be vaiko ir tikrina parametrus). Šiaip, gal ir jis taip sutiktų (kaip kraštutinį atvejį minėjo, bet taip galima paklaida).

Dėl vidurių užkietėjimų vaikams, kelis kartus aptikau Magnesium muriaticum (kitur rašo magnesia muriatica).

Galit pažiūrėti, čia, ar atitinka:
http://www.vithoulka...n...&Itemid=118
Atsakyti
sveikos merginos, Na va, gavau Popovo knyga, dabar skaitysiu smile.gif o ir i Natura Munda tyrimui uzsirasiau. Kada baigsis tos mano bedos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(obuoliux @ 2008 09 10, 13:16)
Natura Munda mes buvom pas Greičių. Kai registravausi pirmą kartą, norėjau, kad tirtų Folio ir gydytų homeopatiškai. Nuo alergijos padėjo, taip pat sureguliavo daugiau mažiau kito vaiko virškinimą. O prisiskambinti jam nežinau ar įmanoma: kiek bandžiau, nepavyko.
Šiaip, pas daugumą homeopatų bent 2 sav. eilė. Ūminiu atveju nelabai linkę konsultuoti telefonu (vistiek objektyviai įvertinti sudėtinga). O ir patekti staiga nežinau, ar įmanoma...Todėl buvau priversta pati domėtis, ką daryti puolant virusams.
Kiek žinau, homeopatinių vaistų poveikį neutralizuoja kava. Nors aš kavą geriu, gal šiek tiek susilpnėja poveikis, bet paskui vėl paimi vaistų ir toliau tęsiasi (čia tik gydant eilinius virusus taip darau, rimčiau neprireikė). Taip pat neutralizuoja mėtos (pipirmėtės irgi prie mėtų), eteriniai aliejai, stiprūs kvapai.

Šiaip, kai netyčia buvau per stiprius vaistus vaikui sudavus, kava tikrai padėjo (bet čia tik vaikui) - nemalonūs pojūčiai praėjo per kelias minutes.

Dėl klausimo apie potencijas: turiu 30C tiktai Aconitum, Belladonna ir Hepar sulfuris. Čia ekstra atvejui. Iš jų tik Aconitum prireikė porą kartų pavartoti. Kaip pastebėjau, silpnesnių potencijų vaistus reikia dažniau kartoti, jeigu yra poveikis ir staiga vėl atsinaujina simptomai. Pvz. Ferrum phosphoricum šiaip yra trumpo poveikio vaistas, tai prireikia paimti kas pusvalandį.
Ačiū labai Obuoliux, taip ir galvojau kad čia mėtų šeimos augalas 4u.gif Mažasis jau parą laiko neturi temperatūros,išvis elgesys ir savijauta kaip sveiko thumbup.gif Aišku vaistukus tuos pačius duodu ir toliau,ir negaliu atsidžiaugt,kad sveikstam ir be antiotikų 4u.gif
Gal kas nors turit tokią knygą "Didžioji namų vaistinė"?Visai netyčia radau mamos knygų lentynoj,ji vokiečių autorių,prie kiekvieno susirgimo yra aprašyta kokius homeopatinius vaistus vartoti,ir kokiom dozėm gerti.Jei kas turit,ar bandėt pagal ją naudoti homeopatinius vaistus,ten minima tik D potencija-D3,D12,D6... 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(vilytte @ 2008 09 10, 16:14)
juramare, ačiū tau labai. Aš žinau, kad Zakarauskienė labai nebloga dermatologė, kaip apie homeopatę girdėjau tik vienus atsiliepimus - jie puikūs (mes anksčiau esam labai nusivylę homeopatais, nesinori vėl patekt pas nežinia ką). Ir gydo jinai homeopatiškai ne tik odos susirgimus, bet ir virusinius, ir visokius kitokius.

Obuoliux, ačiū ir tau, visada labai maloniai ir išsamiai viską paaiškini. Žinai mano mažoji irgi turi viškinimo problemų, o didžioji su alergijom ir dabar ta bjauria astma kovojam (tylom tikiuosi, kad čia kažkokia klaida). Mažylei nuo gimimo kietėja viduriai, ir labiau nei įprasta pučia pilvelį. Dieta padeda, bet tik kasnelį miltų suvalgom ir  doh.gif . Manai Greičius galėtų su tokia bėda padėti?
Oj,kokia gera naujiena,tada kai eisiu pas ją,bandysiu tartis dėl vaikų,būtų šaunu,jei nereikėtų į kitą miestą važinėti homeopatinei konsultacijai.Šiaip,kaip žmogus ji paliko labai gerą įspūdį,labai ilgai kalbėjomės,nuo odos ligų nukrypom apie skiepus,ir t.t.,labai geranoriška,ji iš tų,pas kurią norisi sugryžti vėl smile.gif
Atsakyti
gal kas paaiskintu kuom skiriasi zoliniai nuo homeopatinių vaistų? g.gif as visa laika maniau kad tas pats. bet vakar maniskis norejo pirkt vaikiukam vaistu. jo paklause ar norit zoliniu ar homeopatinių.. taip kad susimakalavau visai.. doh.gif
aciu

Atsakyti
QUOTE(pijus @ 2008 09 18, 15:11)
gal kas paaiskintu kuom skiriasi zoliniai nuo homeopatinių vaistų?  g.gif as visa laika maniau kad tas pats. bet vakar maniskis norejo pirkt vaikiukam vaistu. jo paklause ar norit zoliniu ar homeopatinių.. taip kad susimakalavau visai.. doh.gif
aciu

Va ką radau internete apie homeopatinius vaistus: 4u.gif
Homeopatija gydymui naudoja labai atskiestas medžiagas, kurios būdamos neskiestos sveikam žmogui sukeltų panašius į gydomą ligą simptomus. Pvz., jei tam tikros medžiagos vartojimas sveikam žmogui sukelia pykinimą, šia medžiaga (labai atskiedus) galima gydyti sergančius žmones, kurių ligai būdingi pykinimo simptomai. Tai grindžiama senoviniu similia similibus curantur (lot. „panašus gydo panašų“) principu. Kuo medžiagos dozė bus mažesnė, t. y. kuo labiau medžiaga bus atskiesta, tuo ji bus efektyvesnė, sukeldama natūralias apsaugines organizmo reakcijas kovai su liga.

Maždaug 60% homeopatinių preparatų yra augalinės kilmės, kiti daromi iš gyvūnų išskiriamų sekretų, nuodų (gyvačių nuodai) ir kt., mineralinės kilmės medžiagų (kalcio mineralai, grafitas, jodas, kvarcas ir kt.). Kitaip tariant, vienokių ar kitokių homeopatinių preparatų gamybai tinka beveik viskas, ką galima rasti gamtoje. Taip pat yra ir tam tikros gaminimo taisyklės: homeopatinius preparatus ruošti reikia tik gerai nusiteikus, kad bloga bioenergetika nepersiduotų preparatui (šią taisyklę taiko ne visi homeopatai, ypač masinėje gamyboje).

Homeopatiniai preparatai gaminami pirminę medžiagą keliolika kartų skiedžiant distiliuotu vandeniu ar alkoholiu. Pvz., medžiaga atskiedžiama santykiu 1:100, po to imama tirpalo dalis ir vėl skiedžiama 1:100 santykiu. Po kiekvieno praskiedimo tirpalas tam tikru būdu suplakamas

Atsakyti
merginos o yra imunites stiprinantciu homeopatiniu preparatu?
Atsakyti
Rimulia, universalaus kaip ir nėra (bent kiek aš žinau). Šiaip, vaikų sveikata-ligos forume yra dar viena tema apie homeopatinį gydymą, ten merginos intensyviau bendrauja. Jeigu dažnai kabinasi virusai, toje temoje bus surašyta daugiau info. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(obuoliux @ 2008 09 24, 23:30)
Rimulia, universalaus kaip ir nėra (bent kiek aš žinau). Šiaip, vaikų sveikata-ligos forume yra dar viena tema apie homeopatinį gydymą, ten merginos intensyviau bendrauja. Jeigu dažnai kabinasi virusai, toje temoje bus surašyta daugiau info.  4u.gif

aciu
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2008 08 30, 17:34)
As jei susergu, geriau svesto vandens atsigeriu, nes padeda tiek pat, kiek ir homeopatiniai vaistai  biggrin.gif

Senoji, netiesa. Šis postas būtent Tau. Netiesa, mieloji. Žinau, ką sakau. Tik nežinau ar matysi, ką rašau 4u.gif
Atsakyti
nors ir mėginau homeopatinių nuo slogos, kosulio, peršalimo ir t.t. deja, nepadėjo. MB irgi kažkaip nestebuklingai... g.gif
Atsakyti